Jump to content

jachu

Forumowicze
 • Content Count

  854
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

About jachu

 • Birthday 04/11/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://jotnet.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

8,083 profile views
 1. Ja miałem 22.01 płatność na konto.
 2. Kontrasty są straszne w niektórych miejscach, przykład w załączniku. Tak samo w powiadomieniach np. o oznaczeniu.
 3. wcag to nie spełnia szablon
 4. Zobacz też czy nie ma błędów w konsoli.
 5. @Mariusz kwestia raczej czasu. Nie używam takich programów i jakoś nie widzę potrzeby, działa podobnie jak w momencie zakupu. Ale faktem dla mnie jest, że potrzebuje minimum 12Gb ramu, przy 8Gb keszowało na dysku co było wolniejsze. Koszt ramu/ssd jest dość niski w porównaniu do rezultatów i komfortu pracy.
 6. Może niejasno napisałem. Chodziło mi o lament, że ma chorobowe z etatu i nie może pracować dodatkowo. W przypadku zleceń dodatkowych i opłacania składek chorobowych np. na DG. Dostawałaby 2x chorobowe.
 7. Ale nikt nie zabroni Ci pisać teksty na DG i pobierać chorobowe. Korzystasz niejako z optymalizacji, więc zostaje Ci więcej na rękę, ale nie płacisz od tego chorobowego. Niesprawiedliwe byłoby ze strony pracodawcy tak jak napisał @Maksiulek.
 8. Przydałaby mi się opcja w której mogę włączyć powiadomienie o dodanym tekście do zlecenia. "Na zaakceptowanie każdego tekstu masz 7 dni od chwili przesłania - po tym czasie zostanie on automatycznie zaakceptowany!" Często współpracuję w ten sposób, że zlecenie jest robione np na 10 tekstów a czas dostarczania to 1-2 miesiące i muszę wchodzić sprawdzać, czy jest nowy tekst. Przydałaby się opcja do włączenia w konkretnym zleceniu, bo przy szybkich tekstach zapleczowych itd mogłoby to generować duże wysyłki.
 9. Mega dziwne.Używałem najpierw laptopów marki Asus i to była tragedia (pękające zawiasy, usb - takie plastiki wypadały). Ostatnio miałem 4 lata Dell Latitude, teraz mam od pół roku następnego Latitude (poprzedni nadal działa i jest używany), złego słowa nie powiem, a używam dużo komputera.
 10. Nie prościej nie brać takich zleceń?? Wolny rynek....Jak nikt nie będzie brać, to stawki wzrosną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy