Jump to content

Zidel94

Forumowicze
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zidel94 last won the day on March 6 2020

Zidel94 had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty jesteś serio upośledzony. Nie potrafisz napisać poprawnej stylistycznie i merytorycznej odpowiedzi. Zabawne, że ktoś taki jest copywriterem 🤣 Nie sil się na odpowiadanie, bo nie zamierzam czytać kolejnego bełkotu w twoim wykonaniu. Najlepiej w ogóle zniknij stąd, zrobisz nam wszystkim przysługę.
 2. Że co? Co ty za teorie spiskowe tu wymyślasz? Cóż za arogancja. Ty mi nie będziesz mówił czy mam coś do powiedzenia czy nie. Ale racja - twoich postów nie można określić inaczej jak jeden wielki żart. Chociaż użyłbym jeszcze określenia bełkot. Znów bełkot...
 3. Bo nie trzeba z tobą współpracować. Wystarczy poczytać co na tym forum piszesz.
 4. Pisz do administracji, bo ta argumentacja klienta jak dla mnie jest bezpodstawna. Jest system antyplagiatowy, skoro tekst przez niego przeszedł to skąd te podejrzenia?
 5. Nie zgodzę się z tym. Nawet jeśli zleceniodawca to zleje, to powinno się takie rzeczy zgłaszać, żeby chociażby pokazać, że nie jest to akceptowane.
 6. Ten problem występował już za starego właściciela, ponoć podejmował on pewne kroki żeby to zlikwidować, ale widać się nie udało. Limit rezerwacji byłby dobrym pomysłem.
 7. Niepoprawne oznaczanie zleceń to nie rzadka praktyka na GC. Można zawsze zgłosić takie zlecenie do administracji.
 8. Nie ma reguły. Zdarzą się dobre zlecenia, za dobrą stawkę, a trafią się też takie gorsze. Trzeba po prostu obserwować listę.
 9. Z jednej strony nie, ale z drugiej - no lepiej mieć do nich dostęp niż nie mieć, w razie jakby jakaś perełka weszła
 10. Dane zlecenie w jednej chwili może wykonywać tylko jedna osoba. Więc kto pierwszy zarezerwuje tekst, ten może go napisać i otrzymać kaskę Czyli tak samo jak przy zleceniach publicznych
 11. Czy ktoś oprócz mnie ma problem z tekstami wiszącymi jako "w trakcie sprawdzania"?
 12. I oby się to udało, bo inaczej tylko blokada rejestracji zostaje. Dlatego potrzebny jest złoty środek, by obie strony były zadowolone. Obecnie uważam, że lekką przewagę na GC mają klienci.
 13. Oczywiście, że może. Tylko tak jak pisałem wcześniej - jeśli copy jest sporo, a zleceń mało no to sytuacja się robi nieciekawa bo część z tych piszących, chcąc nie chcąc, zostaje na lodzie.
 14. Bezproduktywną jak dla kogo, myślę, że sensownie przedstawiłem swój punkt widzenia. Nie zamierzałem się tutaj z nikim kłócić tylko może uświadomić pewne kwestie. Ja nikomu nie chcę niczego zabraniać, ani narzucać. Chcę po prostu by sytuacja dla nas copy była lepsza i byśmy mogli zarabiać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy