Jump to content

odys

Forumowicze
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

odys last won the day on October 10 2018

odys had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.szymkowiak.online

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sofia

Recent Profile Visitors

3,357 profile views
 1. Myślę, że powinieneś zainteresować się utm nooverride
 2. A może po prostu skrypt PHP, który po źródle i parametrze zmienia treść w wybranych miejscach?
 3. Ja na Twoim miejscu zostałbym przy jednym sklepie, a ze stron z inspiracjami kierował użytkowniczki do sklepu. Możesz też spróbować programów partnerskich, żeby trochę zróżnicować ofertę i linkować inne sklepy - najlepiej w ramach produktów komplementarnych
 4. Z tego co opisujesz, chcesz zamienić siekierkę na kijek. Masz stronę, są pozycje i chcesz większość tego efektu zepsuć. Ewentualne przekierowania 301 na subdomenę są tym, czego szukasz. Zwróć jendak uwagę na duplikację treści pomiędzy stronami.
 5. Jak znajdą, to będą zawracać gitarę. Dostajesz fakturę netto od Google i sam musisz naliczyć i zapłacić podatek. Jak się nie podoba, wyjedź do USA, tam każdy może.
 6. hmm.. Google Analytics.. poczytaj też o UTM
 7. Google nie bierze, inne wyszukiwarki mogą brać
 8. To raczej bez znaczenia. Content słaby, linki do bani, konkurencja mocna, ale sądząc, po tym, że 3/4 strona, to wszystkie te rzeczy
 9. Generalnie każdą z tych fraz jesteś w stanie upchnąć na jednej podstronie. Skup się raczej na osobnej podstronie na każdą lokalizację
 10. ^ czyli coś tam wiesz, ale w zasadzie nie wiesz co, więc się wypowiesz. Jeszcze tylko 9 postów do linka w stopce, c'nie?
 11. 1 Mam wielu 2 To zależy, najczęściej pierwsza opcja 3 Póki co wystarcza mi rozmowa + email 4 patrz p. 3 5 Nie
 12. Nie wpadłeś na to, że admin strony, na której chcesz spamować mógł wyłączyć parsowanie treści i wszystko wkleja jako zwykły tekst, bez składni html?
 13. zapytaj więc osobę, która Ci poleciła ten framework nie zapomnij o pozostałych kilkuset czynnikach czym dla Ciebie jest najlepsze rozwiązanie?
 14. Zapewne taka tego idea - odbiją sobie w drugim i kolejnym roku. Wszak chodzi o wyciągnięcie forsy od klientów, a nie robienie im dobrze.
 15. Zwiększ ruch, o ile to jeszcze możliwe. Więcej userów to teoretycznie więcej forsy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy