Jump to content
Pr0miL

Submit URL Google - Nie działa ?

Recommended Posts

Tak, widziałem artykuł, że zdechło

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

2 godziny temu, s_matysik napisał:

Od dawna już indeksowało po długim czasie lub w ogóle, tak więc nie dziala od dawna, teraz tylko usunięto sam formularz

też tak myślę. Testowałem na własnych domenach i przez GSC działało od razu prawie, a przez stronę chyba wcale. Generalnie żadna strata ;)

• Thanks 1

Czy istnieje na dzień dzisiejszy godny polecenia instant link indexer? Za starych dobrych czasów submit url , sprawował się w tym zakresie idealnie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Z tego co zauważyłem...   https://search.google.com/test/mobile-friendly?hl=pl   

1. Przeprowadzasz test na urządzenia mobilne i po teście masz opcję dodaj do indeksu google. Zazwyczaj zgłoszone linki pojawiają się w przeciągu kilku sekund do kilkunastu minut... 

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

Tak, usunięte na stałe. Jeszcze kilka innych rzeczy zniknie z GSC 

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

@Takitam to też zniknęło tak jak widget z SERPów. 

@zgred pochwal się kontaktami i szczegółami, jakiś czas temu pisałeś o tym, że formularz addurl zniknie :) 

a6d9e9053b5e4011906244df31f524fc.png

Cytat

jakiś czas temu pisałeś o tym, że formularz addurl zniknie

Ale, że zniknie forma addurl, oni w jakimś filmiku zapowiedzieli już dawno temu, mówili tam jeszcze o innych zmianach

• Like 1

re287am9.jpg

To nie jest żadna tajemna wiedza. Przypominam sobie że John Mu mówił o zmianach w gsc.

To samo tyczy się odpytywania wyszukiwarki jak i darmowych narzędzi.

• Like 1

Dnia 29.07.2018 o 09:15, Takitam napisał:

Przeprowadzasz test na urządzenia mobilne i po teście masz opcję dodaj do indeksu google.

No właśnie już tego nie ma. Było kilka miejsc, w których Google wyświetlało formularz, ale w tej chwili pozostał jedynie w Search Console. 

• Thanks 1

W GSC nie będzie takiej możliwości. POza GSC jest całe multum indexerów - płatnych oczywiscie :)

Dzięki Google SEO staje się coraz droższe :)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Chyba się będę decydowała na indexera, ale poszukuje takiego w którym pakiet zakupionych linków nie będzie wygasał, a dodawanie ich powinno następować poprzez prosty panel. Niestety z tych które przeglądałam, to pakiety zazwyczaj wygasały po miesiącu lub dodawanie linków następowało poprzez wysłanie pliku tekstowego z linkami.

Jakiś szczególny indexer będzie miał interesujące mnie opcje?