Polecane posty

Nigdy się nie otwierałem, niektórzy co nieco ;) wiedzą (moi zleceniodawcy dla których oczywiście szacun :) , ale damy radę ? Nie? 

3 Chemia, upierdalamy hu*a na trzustce  ;) chciałem wam przede wszystkim podziękować, że przez kilka miesięcy nie leżałem do góry bananem ale dzięki wam, poprzez pisanie zebrałem na wlewy z witaminy C i takie tam leki ;)  (bo NFZ to jedynie wam relanium przepisze i spokojny na haju sen ;) 

1cedc5119b5c2.jpg

Trochę jestem osrany, bo schudłem ostatnio prawie 60 kg, trochę mi źle, trochę ludzie wszyscy znajomi mnie osrali, bo @Herkules nie jest twardziel  ;)

Czasem wam teksty piszę właśnie pisze, z żyłą na wierzchu, z nastawianiem iż dam radę, bo jeszcze chcę Hayabasą ro******ć ten świat ;)

Zawsze tutaj oczekiwania i smuty, a ja tylko proszę o uśmiech i pozytywne nastawienie, dobre słowo

Zjadłbym dobrą golonkę, wśród uśmiechniętych ludzi :) w bułce z musztardą :) takie to niewielkie. a więc dawać te uśmiechy wy SZPECE od SEO którzy mi wiedzę dali, i dorobić pozwolili :)

Tylko mi żadnych tekstów o wodzie nie kazać pisać :D Bo ostatnio to mi się kawa marzy i dobry browar ;)

Wszystkiego dobrego panowie i panie :)

• Like 1
  • Thanks 5

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

Straciłem dzisiaj włosy..tak mi jakoś wypadły..nie mam panowie siły i dali mi coś..na styl pampersa..

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

@Herkules to stan przejściowy, tylko teraz nie łykaj żadnych specyfików na porost włosów. jeszcze obudzisz się podobny do 

02-cousin-it-1.w1280.h1923.jpg

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.