Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14 2019

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

161 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,879 profile views
 1. Coś się sypnęło z wyświetlaniem listy projektów, widać np. 5 na pierwszej stronie przy ustawieniu 15 na stronie, do tego 3 strony wyników gdzie rano były 2.
 2. Cieszę się Przy okazji prośba - w tej chwili przychodzi jedno powiadomienie o nowej wiadomości. Jak nie odkliknę to już kolejnej nie dostanę. A teraz chyba w ogóle nie dostałem. Więc jak przez 3 tygodnie dostałem 3 wiadomości to prawdopodobnie 3 tygodnie temu poszedł jeden mail, musiałem go przegapić, od tego momentu już nic nie poszło. Da się żeby każda wiadomość skutkowała mailem?
 3. To jeszcze dla 2906 poproszę boty
 4. Jeden zmieniłem żeby te sloty przetestować ale ponad setki już mi się nie chciało. Dzięki za zmiany!
 5. @okazwłoka Masz zablokowane wiadomości/zapchaną skrzynkę? idg=2896 to samo, brak slotów, po zapisaniu są. Może samo się przeczyści. Prosiłbym o ustawienie dla wszystkich linków z tej grupy żeby nie pokazywało ich botom, z góry dzięki
 6. Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu testowałem i... nic. Było odpytywanie kilka tysięcy razy dziennie o daną frazę przez kilka tygodni. Z tym, że leciało to z poziomu stat4seo z wykorzystaniem kilkuset proxy. Na zachodzie są firmy (przynajmniej były) oferujące taką usługę. Z dyskusji z tamtego czasu pamiętam również że kilka osób było zainteresowanych, sami próbowali - również bez efektów.
 7. W imporcie nie ma opcji nie pokazuj złym botom. Dodatkowo pokazywało brak slotów. Więc musiałem wejść do każdego linka i go odkliknąć i zapisać. Zajęło to mi kilka godzin Jednocześnie mogę zapisać 2 w porywach do 4 linków, od momentu kliknięcia zapisz do przeładowania strony - mija minuta może dwie. Linków zaimportowałem w sumie 144 do dwóch grup także pół dnia siedziałem i klikałem
 8. Nie pykło do końca -5808 punktów. Do tego po imporcie linków wczoraj przydzielało mi 4 przy niektórych przy ustawieniu 1. Dodatkowo pokazuje domyślnie że nie ma slotów (przy imporcie), po wejściu i zapisaniu - już widzi. No i jak dodałem 100 linków to później siedziałem 2h i je zapisywałem - max da się zapisać 2-3 zakładki w tym samym czasie (a zapisywanie trwa minutę - dwie), inaczej leci 500.
 9. Dalej rośnie "zadłużenie" miałem ~800 kilka godzin temu, teraz mam -2670.
 10. Tak właśnie było miałeś 10K wolnych, dodawałeś 1K linków powiedzmy i mogłeś mieć następnego dnia -100K punktów i przez 3 dni linki się trzymały.
 11. Wisi wysyłam na priv. Edit: link chyba jednak nie jest z LT tylko na stałe na stronie, pytanie czy strony z takimi linkami powinny być w systemie. Bo przecież nie ma znaczenia skąd ten link się pojawił.
 12. Do sprzedania mam 100-2700 kredytów, cena to 0,75 zł netto za kredyt. Wędrowiec Piotr Świercz ul. Rudnickiego 10 01-858 Warszawa NIP: 5422708758 kontakt@wedrowiec.net
 13. Jak to jest z akceptowaniem erotyki? anchor erodate portal. Na spo*kan**ero.pl/ran*ki-ero*ate/. To musiało przejść ręczną moderację.
 14. No i nie wiem czy coś się nie dzieje - dotychczas dodawanie linka na koncie głównym w godzinach "biurowych" to 5-15 sekund, teraz - błysk, zatwierdzam i przeładowuje stronę, link dodany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy