Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Posts

  1,701
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

wedrowiec last won the day on December 14 2021

wedrowiec had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

10,210 profile views

wedrowiec's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

165

Reputation

 1. Zawsze warto zaznaczyć, nawet jak było miejsce na innych stronach to i tak potrafiło wrzucać linki na jedną podstronę.
 2. Częstsza analiza parametrów... domena też pewnie przywalona rotacją, Rank 8, DR/UR 0 (ahrefs), 2 domeny linkujące... kolejna tak samo Rank 8, linki w tym samym czasie, podobne parametry. Wysyłam na priv.
 3. Masz możliwość sprawdzenia zaindeksowanych podstron vs wszystkie podstrony w serwisie? Trochę to kombinowanie ale... patrzę po tych "wybitnych" serwisach zrobionych rotacją, site pewnie na poziomie kilkuset-kilku tysięcy stron, w indeksie 1-20. Czyli pewnie stara strona przewalona pod nową domenę, co najmniej recykling treści. I popatrzyłem na te stronki wzajemnie się linkujące - mają te same teksty na wielu domenach...
 4. Później się może rozpiszę Póki co dałbym jeszcze inny parametr na stałe, z automatu. Wiek witryny. Przejrzałem sobie kilka linków i wychodzi na to, że rank 10 to sobie można trzasnąć ot tak od ręki, tydzień - dwa i jest na zupełnie nowej domenie. Max 1 punkt ranku za każdy miesiąc posiadania widoczności/linków przez domenę? Czyli do 10 dobijamy po niecałym roku. Oczywiście jak ktoś wrzuci roczną domenę (rok widoczności linków a nie zarejestrowana tylko rok wcześniej) to może od razu mieć 10.
 5. Zły koszt podałem inna miała 700, sztucznie napompowana rotacja wewnątrz zaplecza, zaindeksowana tylko strona główna. Te 60 dni to moim skromnym zdaniem zdecydowanie za dużo. I tak sobie popatrzyłem na część "najlepszych" stron i... baloniki napompowane a w środku pusto. Popatrz na te linki po 700 punktów z tego projektu - strony niestety tragedia.
 6. Jak maksymalnie "stary" może być cache żeby nie zdjęło linka? 2 października to chyba już trochę za długo... punkty (700) żre od 2 miesięcy i jakoś się nie zanosi na indeksację. A to pierwszy sprawdzony link z listy... ID 2072818
 7. Kolejna sprawa: jak się dodaje kolejne linki, czy lecąc od początku (czyli dodaję 1 i po dodaniu kolejny, kolejny itp., bez klikania nowy link) czy też kopiujemy istniejący (i kolejny jako kolejną kopię) - domyślnie zaznacza "Publikuj również na stronach kategorii, paginacji, tagów". Można prosić o usunięcie tego zaznaczenia dla całego konta, wszystkich linków na moim koncie?
 8. ok, coś drgnęło natomiast jednak znalazłem błąd nie ma paginacji. Linków jest powiedzmy 30 zdefiniowanych, ustawia na 5, pokazuje 5, nie ma przycisków do podstron.
 9. https://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=3578 to co dodałem ja (pierwszy link) przydzieliło, resztę pracownik, nie przydziela.
 10. https://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=1654 punkty są od wczoraj, wg kalkulatora 214 miejscówek, nie przydziela.
 11. https://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=1654 tutaj też dodane przez pracownika w udostępnionym projekcie, 7.09.2021, linki widzę ale nie przydziela linków. Teraz nie ma punktów ale były. Dorzucę dziś zapas. Grupy/projekty... kwestia nazewnictwa, dla mnie grupa = projekt, chodziło mi o to że konto pracownika = takie samo konto jak pracodawcy, po prostu konto A udostępnia grupę X kontu B. I właściciel B może mieszać w X ale jak B założy grupę Z to właściciel konta A nic do niej nie ma. I o ile dla X punkty idą z A to dla Z punkty będą szły z B oraz A nie widzi Z. B może udostępnić Z dla A Założeniem (moim oczywiście) było konto nadrzędne dla którego się kupuje punkty i z którego widać konta niższego poziomu, tutaj mamy konta równorzędne. Generalnie tak jak jest i tak jest wygodniej, tyle, że właściciel konta A musi zakładać grupy wszystkim kontom pracowników żeby działało to zgodnie z założeniem. Rozpisałem się, mam nadzieję że jest to jakoś zrozumiałe
 12. To co do kont pracowników... widzę, że nie jest to konto pracownika tylko jest opcja po prostu udostępnienia projektu... co za tym idzie, pracownik dodając projekt nie - udostępnia automatycznie projektu dla konta nadrzędnego (bo są to konta równorzędne) - nie korzysta z punktów konta nadrzędnego (powód j.w.) Oprócz tego projekty są identyfikowane po nazwie (string), nie mogę założyć projektu jeżeli ktoś założył w systemie inny o takiej samej nazwie (tu pracownik)
 13. Problem z "pracownikami". Pracownik dodał linki, nie przydziela, nie widzę w projekcie. https://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=3369 Pracownik widzi i swoje i moje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy