Jump to content

Propozycje rozwoju LinkTak.pl


Recommended Posts

Obecnie do zrobienia jest kilka rzeczy w systemie:

- szybki eksport danych (strony i linki)

- grupowe akcje na linkach

- wybór ilości przy paginacji wyników

- poprawa kominikatora

- umożliwienie stosowania dwukropka w anchorach

- dodanie możliwości wyboru separatora przy imporcie podstron

- dodanie możliwości wyboru linkowania tylko ze stron głównych

- sortowanie danych

 

Jeśli coś jeszcze przydałoby się zrobić to piszcie  :)

 

Link to post
Share on other sites
 • Replies 742
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

zrób x5 nie będzie 7 zł a będzie 2-3 zł ;-) To nie rozwiąże bezpośrednio problemu. Idziesz cały czas w stronę rozdania pkt, a to właśnie generuje te patologię 7 zł netto. Zabierz tym co mają przeliczn

Sytuacja wygląda tak: - wolne sloty są, zapotrzebowanie na kategorie jest dostepne z poziomu "moje strony=>dodaj" - oczywistym było, że po wejściu nowych zasad dotyczących treści będzie p

Myślę, że tu nie chodzi o ruch jako taki bo semstorm/senuto jego zmierzyć nie ma jak, nie jest w stanie zliczać przecież wejść z linków rozsianych tu i tam czy z fb. Chodzi o mierzenie czy dana domena

Posted Images

Może link na podstronie na wyłączność? (koszt linka równy kosztowi wszystkich slotów na danej podstronie)?

I jeszcze to. Czytałem, że ważne ma być w systemie to, kiedy bot google odwiedził podstronę, na którą dodany został jakiś link. Czy lista podstron, które zbliżają się do terminu, który uznany jest za graniczny dla sensu podstrony w systemie będzie dostępna?
Widziałbym to jako podstrona, która miałaby np. zakładki: ostatnie 7 dni, ostatnie 14 dni, ostatnie X dni przez zawieszeniem podstrony za brak odwiedzin bota czy brak cache i ile one w sumie generują punktów. Z możliwością eksportu tych podstron. Myślę, że to byłoby dobrą informacją i ułatwieniem dla niejednego wydawcy, by coś z tymi podstronami zrobić.

A i jeszcze to: gdy nie ma podstron w systemie, które spełniają kryteria do wyświetlania linka, to by pojawiła się przy nim informacja, że oczekuje na podstrony spełniające kryteria czy coś (i najlepiej które kryteria nie są spełnione). Obecnie chyba wisi z 0/X przydzieleń i nie wiadomo czy link działa, czy brakuje podstron.

 

Czy to miejsce to forum linktaka (i innych Twoich aplikacji)? Nie będzie osobnego w Twojej domenie?

Edited by ttah
Link to post
Share on other sites

Ps. to miejsce jest widoczne dla wszystkich, nawet niezalogowanych na PiO. Nie wiem czy tak ma być. Z tego co zrozumiałem Twoje wypowiedzi w wątku o LinkTak, to te fora miały być dla uczestników systemu.

 

A przechodząc do rzeczy: gdy używam systemu do linkowania, to w zakładce z linkami do moich linków brakuje mi daty, kiedy dany link na danej podstronie został przydzielony.

Poza tym zgadzam się z propozycjami @ttah

 

Link to post
Share on other sites

Raczej powstanie zamknięte forum dla największych wydawców, a tu będzie wszystko otwarte.

Zajmowanie slotów - ok. Data - ok.

Informacje o stanie indeksowania/cache z wykazem stron, które są zagrożone wypadnięciem - będzie.

 

Jeszcze z oczywistych rzeczy dojdą powiadomienia email

Link to post
Share on other sites

Od początku postuluję dodanie możliwości otaczania linku tekstem - choćby po 128 znaków.
W większą moc takiego linka można wierzyć lub nie (lub testować), ale niezaprzeczalne jest to, strona linkująca wygląda lepiej.

Postuluję to na początku działania systemu, bo wiedzący o ty wydawcy będą w innym miejscu umieszczać linki, tak by im się strona nie rozsypywała.
Jak już będą linki powrzucane do menu, to będzie trudniej taką funkcjonalność wprowadzić.

 • Thanks 1
Rzucanie palenia - czyli pewien test.
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o otoczenie linków tekstem, to gdyby to miało wejść to proponuję żeby wydawcy mogli decydować w jaki sposób dany link ma być emitowany (z tekstem lub bez) - inny kod php, i za te linki z tekstem ewentualnie dostawali kilka % więcej. Bo ja mam na swoich zapleczówkach niektóre linki tak umieszczone że mi to rozwali całą stronę (to o czym pisał @tomex44).

Także generalnie mi to nie przeszkadza, jak za takie linki dostanę kilka % punktów więcej to też fajnie, no ale to powinien być wybór, bo w przeciwnym razie wszystkie linki będą lądowały w sidebarach, i już to zróżnicowanie zostanie ograniczone (teraz można dać do menu górnego, gdzieś na koniec artykułu itd. ale jak w takim miejscu pojawi się link i 128 znaków [czyli łącznie może nawet 200 znaków] to wszystko się rozj....ie).

Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem do końca, czy linki z tekstem są dobrym rozwiązaniem. Główna wada, to łatwość wyszukania wszystkich stron systemu po takich tekstach i to bezpośrednio przez google. wystarczy kawałek tekstu i szybko będzie można wyciągnąć praktycznie wszystkie strony systemu, które umożliwiają publikację linków z tekstem - to nie zadziała korzystnie ani dla wydawców, ani dla reklamodawców.

 

Bardziej skłaniałbym się do wprowadzenia konieczności umieszczania linków w głównej treści, a nie w headerach czy sidebarach (footery są zabronione). Naturalne otoczenie tekstem będzie wtedy realizowane, gdy dobieranie stron dla linków będzie odbywało się na podstawie tagów czy  treści wpisów.

 

Sprawa do przedyskutowania.

 

 

Link to post
Share on other sites

To, że wyglądają ładniej to ktoś może powiedzieć, że rzecz gustu. To chodzi o to, że każdemu, kto siedzi w temacie wystarczy rzut oka na podstronę, by rozpoznać, ze emituje ona linki SWL (3 gołe linki).
Argument, że otaczanie linku tekstem tworzy footprinty to argument, aby wreszcie zmienić sposób linkowania. Dywersyfikujemy linki, anchory i tekst otaczający ! Heloł!
Jeśli chodzi o miejsce umieszczenia to jestem za treścią główną (w tym, divach w treści głównej) i sidebarach, przy czym sidebar to nie musi być wcale pierwsze od góry w drugiej kolumnie. Do WP jest kilka wtyczek, które to ładnie załatwiają - wstawiasz tylko gdzie kod ma sie wyświetlić (np. before content, after content).

 

Weźcie też pod uwagę, że jeśli nawet w systemie brakuje poszukiwanego przez reklamodawcę tagu, słowa na stronie, to dzięki otaczaniu tekstem może je tam wstawić.

Dziękuję za argumenty i proszę o więcej.

Rzucanie palenia - czyli pewien test.
Link to post
Share on other sites

Uważam, że argumenty "pięknie wyglądają linki" w seo nie powinno się brać  pod uwagę.

Ale jak Wam nie przeszkadza, że bazę waszych stron sharwestuja w minutę i podadzą na tacę na forum WHT, to Wasza sprawa :D

Cytat

Weźcie też pod uwagę, że jeśli nawet w systemie brakuje poszukiwanego przez reklamodawcę tagu, słowa na stronie, to dzięki otaczaniu tekstem może je tam wstawić.

rozumiem, to dodaje "mocy" ?

Cytat

 i proszę o więcej.

O co tu więcej, to wersja zero-jedynkowa, link otoczony słowami kluczowymi rozumiem w Twojej ocenie bardziej naturalny, bezpieczny dla wydawców i przyjemny dla oka, Więc chyba nie ma o czym dyskutować :D.

 • Like 2

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Czy argument łatwego wyłapania całego zaplecza nie jest wystarczającym argumentem? Ogólnie ludzi nie zmusisz do tego, by tworzyli super zróżnicowane teksty otaczające.

 

Ogólnie widzę potrzebę stworzenia pluginu, który będzie fajnie wstawiał linki w posta + na stronie głównej. Dzięki temu nie trzeba będzie się męczyć z wstawianiem widgetów.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, ze w linkach dla Reklamodawcy chodzi o to, aby dawały moc. Natomiast dla Wydawcy chodzi o to, aby nie uwaliły strony w wyszukiwarce.
To prawda, że z 2 systemów z których pierwszy daje moc, a w drugim linki ładnie wyglądają pięknie, każdy wybierze pierwszy.
Tylko że to jest źle przedstawiona alternatywa. Dlaczego nie może być systemu w którym linki zarówno dają moc jak i dobrze wyglądają?

Najpoważniejszym, jak mi się zdaje argumentem przeciw jest "odnajdywanie miejscówek w parę kliknięć". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale uważam, że  szybciej zostanie odstrzelone:

20x "malarz pokojowy warszawa"

,niż
20x "Czytaj więcej na: www.malarz-warszawa.pl..."

Edited by tomex44
 • Like 1
Rzucanie palenia - czyli pewien test.
Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Seo tekst
   Sprzedam punkty STATLINK standard i LINKTAK. Atrakcyjna cena.
    
   Paczka 100k punktów LinkTak w cenie 450 zł netto! Na zakup wystawiam fv 23%. Możliwe także mniejsze ilości!
    
   Dane firmowe

   Zapraszam do kontaktu:
   kontakt {} technernet.pl
  • By BaS
   Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.
    
   Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
    
   Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów.
    
   Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
   https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41
    
   Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
    
   Dane firmy:
   Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
  • By boloo
   Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 260k ).
   Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
   10k i powyżej 6 zł netto/1k
   100k i powyżej 5.5 zł netto/1k
   200k i powyżej do negocjacji
    
   Promocja!
   Przy zakupie do 6 grudnia do 23:59 cena punktów kształtuje się następująco:
   Dla ilości 100K+ cena wynosi 4,25 zł netto/1k na 30 dni.
   Dla ilości 200K+ cena wynosi 3,85 zł netto/1k na 30 dni.
    
   Wyjątkowa okazja - cena późniejszych przedłużeń nie zmieni się i będzie równie niska!

   Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, ale również dotychczasowi, pod warunkiem zwiększenia aktualnego transferu o odpowiednią ilość punktów (100K+, lub 200K+). Cena późniejszego przedłużania punktów będzie taka jak cena punktów promocyjnych pod warunkiem przedłużenia transferu w ilości minimum odpowiadającym odpowiednim progom promocji.
    
   Ilość punktów w promocji ograniczona (260k). Liczy się data wpływu zamówienia.
    
   Kontakt:
   PW
   lub
   statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

   Na punkty wystawiam faktury VAT.
    
    
  • By BaS
   Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.
    
   Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
   3,50 zł netto (4,31 zł brutto) / 1000 punktów
    
   Promocja 50% taniej trwa do 30.11.2020 r. 23:59
    
   Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów.
    
   Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
   https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41
    
   Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
    
   Dane firmy:
   Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
  • By BaS
   Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.
    
   Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
    
   Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów.
    
   Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
   https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41
    
   Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
    
   Dane firmy:
   Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy