Jump to content

ttah

Forumowicze
 • Content Count

  690
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ttah last won the day on April 4 2019

ttah had the most liked content!

Community Reputation

119 Excellent

Recent Profile Visitors

4,615 profile views
 1. A to w porządku. Bo mi by linki graficzne dość sporo napsuły w wyglądzie stron, a tak będę mógł banery wcisnąć w innych miejscach niż linki tekstowe. Czy banery to zawsze 234 x 60 px? I czy można wgrywać cały swój baner zrobiony poza panelem?
 2. Czy te banery wyświetlają się w tych samych miejscach co linki tekstowe (zamiennie z nimi)? Czy można (trzeba) zdefiniować osobno miejsce dla nich w kodzie strony?
 3. Proszę o poprawkę, bo mi 3 punkty wcięło 😄 Szwecja - Ukraina ma zaliczony wynik po dogrywce (1:2), a do 90' był remis po jednym golu.
 4. Tu chodzi o modyfikator „e” dla preg_replace, którego silnik wyrażeń regularnych już nie obsługuje (bo był podatny na jakieś błędy czy ataki). Ale tak to jest, jak musimy zgadywać bo autor tematu nie wkleja nawet błędu, który zwraca interpreter.
 5. Bo za każdym razem w pętli uaktualnia hasła wszystkim użytkownikom na to ostatnio wylosowane. Brakuje warunku WHERE. samo ->prepare(...) możesz rzucić przed pętlę for, nie ma sensu by siedziało to w środku.
 6. Albo tak: array_multisort(array_column($orders_cat, 'meta_value'), SORT_ASC, $orders_cat);
 7. Ja nie lubię zwracania się do mnie bezpośrednio w artykułach czy filmach, bo treść publiczna nie jest skierowana tylko do mnie, ale do ogółu. Czyli nie jest to dialog bezpośrednio ze mną, ale z całym gronem czytelników. A ponadto skojarzenie z naciąganiem i MLM przez zwracanie się "na ty" w tekstach blogowych/filmach występuje także i u mnie. Co innego wpis na forum, gdzie odpowiedź na post jest najczęściej kierowana bezpośrednio do adresata i tu "na ty" jest naturalne. Ale cokolwiek wybierzesz, rób to konsekwentnie.
 8. Miliony pytań bez odpowiedzi... Do poczytania: https://stitcher.io/blog/new-in-php-8 Jak coś działało na wersji 7.4 bez jakichkolwiek błędów i ostrzeżeń czy notice, to najpewniej będzie działać na 8. A reszta to może być różnie.
 9. Coś podobnego do tego, tylko ewentualnie zmodyfikuj nieco drugie dopasowanie (ostatnia linia), by nie przenosiło także QUERY_STRING, a kierowało na główny adres (jeśli tak właśnie to ma działać): RewriteRule . http://mydomain.com/ [L,R=301]
 10. Albo robisz to samo w .htaccess, nie dopuszczając w ogóle zapytania z subdomeny do odpalania skryptu w PHP.
 11. Możesz w .htaccess zrobić dopasowanie po REQUEST_URI, i gdy wskazuje na cennik.pdf, to przekierować na innego pdfa albo dokument html. I koniecznie musi to być przekierowanie 301.
 12. Przepraszam, fałszywy alarm. Dodawałem stronę bez www w adresie (a w systemie jest z www). Przy okazji wyłapałem, że na tej stronie miałem wykomentowane przekierowanie w htaccess i stąd pomyłka, bo mnie nie przekierowało.
 13. Własnie próbowałem zaimportować nowe podstrony do jednego z moich serwisów za pomocą zarówno danych z linku, jak i wklejając je bezpośrednio do formularza, ale wyskakuje mi taki błąd przy każdej podstronie: podstrona nie została dopasowana do stron użytkownika (dla pierwszej podstrony na liście) i podstrona nie została dopasowana do stron użytkownika, jeśli pasuje, koniecznie sprawdź kodowanie pliku - ma być utf-8 bez bom (dla każdej kolejnej podstrony). To samo występuje jak wklejam dane ręcznie. Plik ma na pewno poprawne kodowanie. Jak ostatnio (ze 2-3 tyg temu?) dod
 14. Tak, po wykresach u nich widać kiedy co działało. W sumie dziwne, że tego nie scalą w całość.
 15. Mam podejrzenie, że system źle* sczytuje parametry SEMStorm dla domen IDN. Sprawdzane są z polskimi znakami czy jako punycode? Problem pewnie marginalny, ale mam cztery sztuki takowych i właśnie to spostrzegłem, więc piszę. * tzn. to bardziej SEMStorm nawala, bo dla domen z polskimi znakami wyrzuca same zera, a przyjmuje tylko te zapisane jako punycode.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy