Jump to content

CymesSEO

banned
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeczytałem. Jeśli robimy SSL, to dla Google będzie znacznym ułatwieniem, gdy zmienimy linki wewnętrzne na te z https. Znam przypadek, że po SSL pozycje strony przez kilka miesięcy były znacznie niższe. Google potrzebowało czasu, by przeindeksować wszystkie linki (szczególnie zewnętrzne), dlatego warto robotom dopomóc.
 2. 1. Gdzie będą umieszczane odnośnik? Proś o comiesięczna spowiedź. 2. Co zrobią w ramach optymalizacji strony? 3. Na jakiej podstawie dobierają frazy i przy użyciu jakich narzędzi? 4. Ile godzin miesięcznie przeznaczą na Twoją stronę? To będzie trudne pytanie.
 3. Musisz postawić na żmudną moderacje tych treści bądź zlecić agencji.
 4. Jeżeli użyjesz jako tagu tę samą frazę kluczową, na którą pozycjonujesz artykuł blogowy, a ta fraza jest jeszcze taka sama jak kategorii, to masz duplikację, kanibalizację i thin content :. Dlatego jako tagi trzeba używać synonimów, słów powiązanych, aby wyeliminować to ryzyko.
 5. Wszystkie linki wewnętrzne trzeba pozmieniać w ramach domeny. I jeżeli jest łatwy dostęp, to także bym pozmieniał na forach, portalach ogłoszeniowych, artykułach itp.
 6. Co najmniej 2 lata, gdy domenka świeża.
 7. To nie problem moderatora rzecz jasna. Nie bądź taki nadgorliwy. Gdy chcesz szybko link z forum, to skorzystaj z profilu, ewentualnie stopki. Natomiast, gdy z treści posta, to nawet jak odpowiesz merytorycznie, a będzie to Twój pierwszy post, to i tak mogą usunąć. Zrób sobie renomę na danym forum. I tak, jak napisano wyżej, napisz kilkanaście odpowiedzi. Pisz regularnie, a po jakimś czasie wróć do wpisów i zaktualizuj niektóre o linki. SEO to maraton, nie sprint
 8. Nie ma znaczenia, ale może kiedyś będzie miał. Warto go dodać dla innych wyszukiwarek choćby. To oczywiście założenie. Napisałem 3, gdyż większa ilość może zostać zinterpretowana jako spam przez Google.
 9. Uzupełnij dane uwzględniając Google Search Console -> Strony
 10. A kiedy to zrobiłeś? Google potrzebuje troszkę czasu na przeindeksowanie zmian.
 11. Od kilku lat siedzę w SEO. Chcę się podzielić wiedzą, a także zaczerpnąć wiedzy od lepszych. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy