Jump to content

tomex44

Forumowicze
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

3,808 profile views
 1. Znacie jakąś wtyczkę, która załatwia przekierowanie z https?
 2. Za - lepiej jak powyżej niż jak obecnie. Obecnie kiedy jest 50-200 linków z czego tylko 30% na stronę główną to paramerty mierzone poprzez URL strony głównej potrafią mocno skakać.
 3. Dla ID=169 dostrzegłem ostrzeżenie "Strona ma problem z przyjmowaniem nowych linków. Ilość błędów: 2. Jeśli problem nie zostanie naprawiony, strona straci status aktywnej." Taka informacja powinna być też wysyłana na emaila, bo łatwo ją przegapić.
 4. Zgadzam się, ze w linkach dla Reklamodawcy chodzi o to, aby dawały moc. Natomiast dla Wydawcy chodzi o to, aby nie uwaliły strony w wyszukiwarce. To prawda, że z 2 systemów z których pierwszy daje moc, a w drugim linki ładnie wyglądają pięknie, każdy wybierze pierwszy. Tylko że to jest źle przedstawiona alternatywa. Dlaczego nie może być systemu w którym linki zarówno dają moc jak i dobrze wyglądają? Najpoważniejszym, jak mi się zdaje argumentem przeciw jest "odnajdywanie miejscówek w parę kliknięć". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale uważam, że szybciej zostanie odstrzelone
 5. To, że wyglądają ładniej to ktoś może powiedzieć, że rzecz gustu. To chodzi o to, że każdemu, kto siedzi w temacie wystarczy rzut oka na podstronę, by rozpoznać, ze emituje ona linki SWL (3 gołe linki). Argument, że otaczanie linku tekstem tworzy footprinty to argument, aby wreszcie zmienić sposób linkowania. Dywersyfikujemy linki, anchory i tekst otaczający ! Heloł! Jeśli chodzi o miejsce umieszczenia to jestem za treścią główną (w tym, divach w treści głównej) i sidebarach, przy czym sidebar to nie musi być wcale pierwsze od góry w drugiej kolumnie. Do WP jest kilka wtyczek, które to ład
 6. Od początku postuluję dodanie możliwości otaczania linku tekstem - choćby po 128 znaków. W większą moc takiego linka można wierzyć lub nie (lub testować), ale niezaprzeczalne jest to, strona linkująca wygląda lepiej. Postuluję to na początku działania systemu, bo wiedzący o ty wydawcy będą w innym miejscu umieszczać linki, tak by im się strona nie rozsypywała. Jak już będą linki powrzucane do menu, to będzie trudniej taką funkcjonalność wprowadzić.
 7. Widzę, że system rozwija się w dobrym kierunku, ale wciąż brakuje mi otaczania linków tekstem. Wystarczyłoby po 128 znaków przed i po linku. Czy można określić choćby perspektywę w której zostanie to wprowadzone?
 8. 1. Jak często odświeżane są wartości TF, CF i RD? 2. Przy jednej z podstron mam komunikat "brak właściwego tekstu" - o co chodzi? 3. Od 4 dni czekam na przydzielenie pierwszego linku (ID41) i nic. Nie wymuszam przydzielenia do kategorii, nie wymagam dopasowania do tagu. Dlaczego nie przydziela ?
 9. Takie pytania: 1. Czy zamieszczenie 3 slotów na podstronie jest obligatoryjne, czy to tylko wartość maksymalna? Czyli można np. 2, chociaż będzie się to wiązało z mniejszą liczbą pkt.? 2. Skoro są max. 3 sloty (tyle zaimplementowałem) to jak to możliwe, że w panelu (Moje podstrony) w kolumnie "Ilość przydzielonych linków" pokazuje 5 - to prawdopodobnie błąd. 3. Czy i kiedy możemy spodziewać się możliwości otaczania anchora tekstem ?
 10. Przy dodawaniu nowych podstron: "podstrona nie pasuje do wybranej strony" O co chodzi ?
 11. Coś mi się zdaje, że system już się nie podniesie
 12. Czy ten Pan jest Hindusem i będzie poświęcać Ci 8 godzin miesięcznie ? Bo jeśli nie to sam sobie odpowiedz ile czasu może Ci poświęcić w tej cenie.
 13. To kwestia wiary w reinkarnację
 14. Ważne, że linkowanie dziła. Testuje system od 3 miesięcy i podoba mi się. Należy trochę poprzebierać w linkach, tzn. większość stron emitujących linki jest ukryta i adres strony emitującej link możesz poznać dopiero po jego zakupie. Jednak nic nie stoi na przeszkodze, abyś w ciągu 24 godzin z niego zrezygnował, płacąc tylko za 1 dzień (równowartość 1-2gr).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy