Jump to content

bredek

Forumowicze
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2,276 profile views
 1. Często zdarza się tak, że profil linków jest tak naprawdę gorszy tych, które się tam nie świecą niż tych co się świecą. Nie sugerowałbym się tym za bardzo.
 2. Mam opcje na domenę: link. Zastanawiam się czy stawiać na niej serwis docelowy - patrząc po linkach trochę słabo wygląda... Jak radzicie?
 3. Tak zrobiłem, chociaż on był chyba w zeszłym roku dodany. Jednak słyszałem, że G już nie bierze takich linków pod uwagę, jeżeli jest z danej domeny ich bardzo duża ilość, tu było ponad 100k. Pewnie zanim to przemieli trochę minie. Czy wg Was mogło to być ewentualną przyczyną?
 4. Dodaję jeszcze screen z search console i większość podstron z rankingami wyglądają podobnie, poleciały nagle z 15 na 16 marca. Czy ewentualnie może być przyczyną link site wide na czyjnumerek.pl, czy raczej nie ma to znaczenia?
 5. To fakt, ale tu jest drastyczny spadek pomijając kilka podstron to wyprzedzają stronę serwisy o dużo słabsze i bez contentu, także wygląda to bardziej na jakiś filtr. Zrobiłem tak jak sugerował jimmi i zmieniłem delikatnie tytuły, zobaczymy czy coś zatrybi.
 6. Jedyna rzecz jaka mi do głowy przychodzi to właśnie dokładnie to samo, co napisałeś. Dziwi mnie jednak fakt, że obserwuje konkurencje i mają podobnie, a w większości utrzymują pozycje i mówię tu oczywiście o portalach zbliżonych contentem/linkami i ogólnie parametrami.
 7. Witam, Kilka miesięcy temu poleciały mi najważniejsze podstrony (z rankingami) w serwisie na główne frazy. Obecnie są to 7 strony w google i dalej. O dziwo strona główna i artykuły bez zmian, może nawet poszły w górę, więc pewnie coś musi być na rzeczy że akurat te podstrony zostały tak osłabione. W tamtym roku przez kilka miesięcy były na 1-3 stronie w google pod frazami typu "ranking kont osobistych" itp., np. pod frazą "ranking kredytów hipotecznych" - najlepsza pozycja jaka była to 10-12. Link do tej podstrony: Link. G
 8. Witam, Czy ma znaczenie jego objętość i wpływa w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie? Czy może być np. pod H1 jedno zdaniowy slogan i zaraz pod nim H2 i nawiązanie do tematu?
 9. To każdy link z tej samej domeny kopie tak samo?
 10. No tak, ale mogę równie dobrze te zaplecza linkować między sobą? np. głównie te podstrony, gdzie jest link do strony docelowej Pewnie i tak jest. Ok. Z tego względu, że można podlinkować kilka podstron strony docelowej nie tylko 1 link/1 zaplecze. No widzisz, a jeszcze kilka lat temu miałem takie efekty że nie jeden "SEOwiec" by się powstydził (praktycznie bez zaplecz), dużo się pozmieniało i teraz im więcej się staram tym gorzej wychodzi, stąd też takie podstawowe pytania bo już zgłupiałem i może coś robię źle?
 11. Witam, Posiadam kilka stron zapleczowych i zastanawiam się jak najlepiej linkować stronę docelową. Z jaką częstotliwością linkować ją w postach? Czy zrobić do tego jakieś konkretne site-wide? (czy może lepiej/bezpieczniej jedno z tych dwóch) Czy trzymać się jakiś reguł? Np. słyszałem, że pomaga dodanie wraz z linkiem/anchorem strony docelowej link do innej z dużym autorytetem. Z każdym linkiem moc, która jest przekazywana spada, więc czy jest sens ją tak linkować bez końca? Dodam, że również chciałbym na tych zapleczach ws
 12. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć? Wydaję mi się jednak, że w obrębie całej witryny (nie na tej samej podstronie) mogą być reklamy adsense i 18+. Mam jedynie takie doświadczenie, że na jednej stronie posiadam wyłączone reklamy, ale tylko na na jednej podstronie (ze względu na "niebezpieczne" treści) Z tego by wynikało, że takie rozwiązanie jest jednak dopuszczalne.
 13. Witajcie, Google Adsense i reklama 18+. Raczej ryzykowne w przypadku, gdy będą na tej samej podstronie (czy jednak może dopuszczalne?). A orientujecie się, jak sytuacja wygląda, gdy np. na podstronach będzie reklama 18+, a na głównej samo adsense?
 14. Dobra, wybór padł na drugą opcję.
 15. Witam, Tworząc portal z recenzjami, gdzie brand jak i adres ma sporo wyszukań, jak widzicie taki title: "X-Kom Recenzja - X-Kom.pl | Recenzje Portali" "Recenzje Portali" to nazwa strony. Głównie zastanawiam się nad tym, czy wsadzać tam jeszcze adres. Pewnie większość zasugeruje, żeby robić unikalne przykładowo: "X-kom Recenzja: Sklep komputerowy z szeroką oferta." Jednak będzie ich dużo zbliżonych do siebie i wolałbym uniknąć robienia dla każdego portalu unikalnego title. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy