Jump to content

bredek

Forumowicze
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2,486 profile views
 1. Dzisiaj to już całkiem jaja, kwota do wypłaty mi się pomnożyła. Przyznam, że fajnie to wygląda, jeszcze jakby wypłacili (może jakiś bonus za zwłokę) No nic, ważne żeby ogarnęli i wróciło do normalności Dziwne, że nie ma żadnego oficjalnego info w tej sprawie. EDIT: Teraz się skapnąłem, że w sumie jest to kwota za grudzień i styczeń zsumowana, ciekawe jak to teraz wypłacą.
 2. Ja nadal mam oczekującą, pierwszy raz taka sytuacja chyba od 10 lat. Dobrze, że chociaż masz jakieś info. Czy ktoś jeszcze ma podobnie?
 3. Dziwna sprawa, ja mam coś takiego i kasa wisi: 21 sty 2021 Oczekująca płatność automatyczna: Polecenie zapłaty
 4. U Was też w tym miesiącu jeszcze nie ma wypłaty?
 5. Często zdarza się tak, że profil linków jest tak naprawdę gorszy tych, które się tam nie świecą niż tych co się świecą. Nie sugerowałbym się tym za bardzo.
 6. Mam opcje na domenę: link. Zastanawiam się czy stawiać na niej serwis docelowy - patrząc po linkach trochę słabo wygląda... Jak radzicie?
 7. Tak zrobiłem, chociaż on był chyba w zeszłym roku dodany. Jednak słyszałem, że G już nie bierze takich linków pod uwagę, jeżeli jest z danej domeny ich bardzo duża ilość, tu było ponad 100k. Pewnie zanim to przemieli trochę minie. Czy wg Was mogło to być ewentualną przyczyną?
 8. Dodaję jeszcze screen z search console i większość podstron z rankingami wyglądają podobnie, poleciały nagle z 15 na 16 marca. Czy ewentualnie może być przyczyną link site wide na czyjnumerek.pl, czy raczej nie ma to znaczenia?
 9. To fakt, ale tu jest drastyczny spadek pomijając kilka podstron to wyprzedzają stronę serwisy o dużo słabsze i bez contentu, także wygląda to bardziej na jakiś filtr. Zrobiłem tak jak sugerował jimmi i zmieniłem delikatnie tytuły, zobaczymy czy coś zatrybi.
 10. Jedyna rzecz jaka mi do głowy przychodzi to właśnie dokładnie to samo, co napisałeś. Dziwi mnie jednak fakt, że obserwuje konkurencje i mają podobnie, a w większości utrzymują pozycje i mówię tu oczywiście o portalach zbliżonych contentem/linkami i ogólnie parametrami.
 11. Witam, Kilka miesięcy temu poleciały mi najważniejsze podstrony (z rankingami) w serwisie na główne frazy. Obecnie są to 7 strony w google i dalej. O dziwo strona główna i artykuły bez zmian, może nawet poszły w górę, więc pewnie coś musi być na rzeczy że akurat te podstrony zostały tak osłabione. W tamtym roku przez kilka miesięcy były na 1-3 stronie w google pod frazami typu "ranking kont osobistych" itp., np. pod frazą "ranking kredytów hipotecznych" - najlepsza pozycja jaka była to 10-12. Link do tej podstrony: Link. G
 12. Witam, Czy ma znaczenie jego objętość i wpływa w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie? Czy może być np. pod H1 jedno zdaniowy slogan i zaraz pod nim H2 i nawiązanie do tematu?
 13. To każdy link z tej samej domeny kopie tak samo?
 14. No tak, ale mogę równie dobrze te zaplecza linkować między sobą? np. głównie te podstrony, gdzie jest link do strony docelowej Pewnie i tak jest. Ok. Z tego względu, że można podlinkować kilka podstron strony docelowej nie tylko 1 link/1 zaplecze. No widzisz, a jeszcze kilka lat temu miałem takie efekty że nie jeden "SEOwiec" by się powstydził (praktycznie bez zaplecz), dużo się pozmieniało i teraz im więcej się staram tym gorzej wychodzi, stąd też takie podstawowe pytania bo już zgłupiałem i może coś robię źle?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy