Jump to content

martinewg

Forumowicze
 • Content Count

  1,699
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.seokatalog.pl

Recent Profile Visitors

5,608 profile views
 1. 10 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 kod6 kod7 kod8 kod9 kod10 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 2. Pierwsze 3 wpisy - wpis srebrny, kolejne 3 brązowy, a kolejne 10 wpisów - wpis podstawowy. Dodajemy TYLKO firmy, w opisie firmy na początku proszę wpisać PIO
 3. 10 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 kod6 kod7 kod8 kod9 kod10 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 4. Dokładnie tak zrobiłem gdy nikt nie odpisywał i okazało się, że nie dodałem certyfikatu pośredniego, a co za tym idzie łańcuch został przerwany.
 5. Powiedzcie mi jaki certyfikat ssl jest akceptowany przez facebook apps login. Mam obenie RapidSSL i FB wyświetla komunikat błędu self signet or invalid...
 6. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 7. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 8. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 9. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 10. Do odwołania wpisy podstawowe dodajecie bez opłat, pierwsze 3 wpisy otrzymują promo na stornie głównej do końca roku, kolejne 3 wpisy promo na liście wyników wyszukiwarki również do końca roku. Zapraszam.
 11. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 12. Promocja w https://otofirmy.pl Pierwsze 3 firmy dodane od teraz otrzymają wyróżnienie na stronie głównej, kolejne 3 firmy wyróżnienie na liście wyszukiwania. Wpisy podstawowe są całkowicie bezpłatne. Czas start, zapraszam
 13. https://www.otofirmy.pl - nie potrzeba kodów, do 02.10.2017 włącznie, wszystkie wpisy przechodzą bez opłaty moderacyjnej. Nie ma żadnych innych kosztów, wpisy dożywotnie, zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy