Jump to content

martinewg

Forumowicze
 • Content Count

  1,699
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by martinewg

 1. 10 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 kod6 kod7 kod8 kod9 kod10 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 2. Pierwsze 3 wpisy - wpis srebrny, kolejne 3 brązowy, a kolejne 10 wpisów - wpis podstawowy. Dodajemy TYLKO firmy, w opisie firmy na początku proszę wpisać PIO
 3. 10 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 kod6 kod7 kod8 kod9 kod10 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 4. Dokładnie tak zrobiłem gdy nikt nie odpisywał i okazało się, że nie dodałem certyfikatu pośredniego, a co za tym idzie łańcuch został przerwany.
 5. Powiedzcie mi jaki certyfikat ssl jest akceptowany przez facebook apps login. Mam obenie RapidSSL i FB wyświetla komunikat błędu self signet or invalid...
 6. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 7. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 8. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 9. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 10. Do odwołania wpisy podstawowe dodajecie bez opłat, pierwsze 3 wpisy otrzymują promo na stornie głównej do końca roku, kolejne 3 wpisy promo na liście wyników wyszukiwarki również do końca roku. Zapraszam.
 11. 5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 12. Promocja w https://otofirmy.pl Pierwsze 3 firmy dodane od teraz otrzymają wyróżnienie na stronie głównej, kolejne 3 firmy wyróżnienie na liście wyszukiwania. Wpisy podstawowe są całkowicie bezpłatne. Czas start, zapraszam
 13. https://www.otofirmy.pl - nie potrzeba kodów, do 02.10.2017 włącznie, wszystkie wpisy przechodzą bez opłaty moderacyjnej. Nie ma żadnych innych kosztów, wpisy dożywotnie, zapraszam.
 14. Promocja Do 01.10.2017 włącznie, wszystkie wpisy zostaną dodane bez opłaty moderacyjnej, chętnych zapraszam od teraz
 15. 3 darmowe kody na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 16. 3 darmowe kody na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 17. A Generale, dużo jest zmian dla https w przypadku wersji 1.4? Nie wrzuciłbyś tylko tej 1 poprawki, czy za dużo byłoby roboty?
 18. Pewnie wystarczy drobna korekta w walidacji dodawanego adresu, może General poprawił by tą funkcję? W końcu w dobie https coraz więcej stron będzie z tym przedrostkiem.
 19. Mam pytanie, jak zmusić seokatalog do przyjmowania stron na protokole https? Poradził sobie ktoś z tym problemem?
 20. 3 darmowe kody na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
 21. Sprawdzę co pisze autor, ale w przypadku tego szablonu zdjęcia zostały automatycznie zaimportowane podczas instalacji sample data.
 22. Witajcie, Mam pytanie, czy jeżeli kupuję templatkę na themeforest, to czy mogę używać załączonych w niej zdjęć? Jest to gdzieś określone w licencji? Nie mogę się doszukać.
 23. 3 darmowe kody na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy