Jump to content

Marudny

Forumowicze
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marudny last won the day on December 16 2017

Marudny had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

Contact Methods

 • Website URL
  https://nox-nails.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież kolega napisał w temacie że ma już wdrożony SSL, więc nawet jeżeli 1 na 1000 klientów zwraca na to uwagę to lepiej żeby skorzystał z jego usług niż żeby zrezygnował, tym bardziej jeżeli to tylko jedno kliknięcie. A tak na marginesie, pracuję w agencji reklamowej i powiem szczerze że ludzie coraz częściej zwracają na to uwagę.
 2. Cześć przeglądarek oznacza strony bez SSL jako niebezpieczne, więc skoro masz możliwość mieć w całym sklepie po co ryzykować utratę klientów?
 3. Dokładnie to chciałem napisać, i właśnie ten fakt całkowicie zaprzecza tezie o tematyczności portali.
 4. W jaki sposób Google może rozpoznać tematyczność strony jeżeli nie po treści na niej umieszczonej? A przecież w katalogach oprócz linków, dodajemy teksty opisujące markę, które na tej konkretnej podstronie będą sugerowały tematyczność. Druga sprawa że ta mityczna tematyczność według mnie jest trochę wyolbrzymiona, bo w jaki sposób odróżnić serwis informacyjny piszący dosłownie o wszystkim od katalogu w którym również znajdują się opisy z wielu branż?
 5. Nie za bardzo lubię wchodzić między wódkę a zakąskę, ale chyba to o czym mówisz jest równe właśnie temu co pisał kolega wcześniej. Większa rozpoznawalność zdecydowanie może pomóc pozyskać nowe linki, bardzo często bez wymaganej ingerencji.
 6. A czy masz już jakiś pomysł co do kosztów? Planujesz abonament, czy jednorazową licencję?
 7. Żeby stawiać zaplecze powinieneś poznać podstawy optymalizacji i pozycjonowania. Poczytaj forum, i śledź blogi o marketingu, a w międzyczasie ćwicz na próbnej stronie.
 8. Według mnie jest zupełnie odwrotnie, sidebar można bardzo praktycznie wykorzystać, przykładowo do promocji mniej/bardziej ciekawych artykułów, zachęty do komentarzy poprzez pokazanie ostatnio dodanych, lub chociażby gospodarując małe miejsce na AdSensa. No i jakby nie patrzeć, to wciąż wewnętrzne linkowanie.
 9. Search Console jest aktualizowane raz na jakiś czas (mniej więcej raz na tydzień), natomiast komenda site:domena.pl, pokazuje aktualnie zaindeksowany stan.
 10. Witaj w elitarnym gronie, i życzę wytrwałości
 11. Marudny

  Witojcie.

  Witaj w elitarnym gronie
 12. Nie próbowałem tego konkretnego sposobu, ale używam WP Smush i wiem że wtyczka po skompresowaniu zdjęć, zapisuje je na serwerze. Raczej nie ma możliwości że po przerwaniu subskrypcji przywróci je do pierwotnego stanu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy