Jump to content

Maciejus

Forumowicze
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Maciejus

 • Birthday 06/18/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam, szukam jakiegoś niedrogiego generatora stron. Najlepiej html ale może być coś innego byłem nie ciężkiego...., napewno bez bazy danych. Cos takiego żeby pobierało tresc z innych domen.... Potrzebuje szybko zrobić wiele subdomen....
 2. witam, Utworzyłem ostatnio około 50 nowych subdomen. chciałbym je teraz zaindeksować. Może ktoś ma jakiś indekser do któego można było by to wrzucić. Albo opisać jak zrobić to szybko w GSC??? bo nie mogę znaleść fundki add urll......
 3. Witam, szukam taniego indexera. jednorazowe...... niewielkie ilości po 4tys linków, nie jakieś pakiety. czy black-star.link działa?? domena jest, ale cennika już nie mogę znaleść....?
 4. witam, szukałem w searach consoli funkcji dodawania urli - ale nie znalazłem. coś przeoczyłem. Podpowie ktoś gdzie to jest......?
 5. tak, widziałem go już wcześniej. Nie jestem pozycjonerem więc nie potrzebuję płatnych narzędzi. chodzi mi o coś online... darmowego z niewielkimi ilościami do sprawdzania dziennie czy tygodniowo. Pracuję na xneolinksie - ale tam nie znalazłem takiej mozliwości. Może warto byłoby poprosic twórców do utworzenia takiego skruptu w xneolinksie?? co o tym sądzisz.
 6. Witam, Utworzyłem 50 subdomen typu: subdomena2.domena.com subdomena3.domena.com subdomena4.domena.com Wrzuciłem do indeksera. ALE Teraz chcę sprawdzić czy wszystkie są zaindeksowane. Nie chce mi się sprawdząć każdej przez site: . Skryptu sam nie napiszę (za mało umiem) Czy znacie jakiś program/skrypt do którego wrzucę listę moich 50 subdomen a skrypt pokaże mi które znich nie są zaindeksowane..... Pomożecie
 7. Właśnie o to mi chodziło. Dziękuję za pomoc! Zapytam jeszcze czy polecacie w google searach console ustawić żądany przezemnie protokół tylko z https ??
 8. Witam, Własnie spróbowałem to przekierowanie: RewriteEngine OnRewriteCond %{HTTPS} !=onRewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301] i ALe, przekierowuje mnie ciągle na https:www//moja-domena.pl czyli z przedrostkiem www. A chciałbym żeby przekierowanie szło bez www. Czy poda ktoś przekierowanie które wymusi protokó bez www.??
 9. Witam, Podczepię moje pytanie pod ten temat: 1. Chce zrobić przekierowanie z http://www.moja-domena.pl na https://moja-domena.pl czyli z www na https (ale bez www), czy poniższy kod .httacces to załatwi:? RewriteEngine OnRewriteCond %{HTTPS} !=onRewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]
 10. Witam. Potrzebuje przenieść pliki strony na nową domenę. Jak mogę wyindeksowac z googla stara domenę w searach konsola. Chodzi mi żeby google zapomniało treści z mojej starej domeny?
 11. Witam, Panowie ostatnio utworzyłem sporo subdomen na domenach przechwyconych. Uzyłem indeksera do zaindeksowania, trochę te subdomeny podlinkowałem ... i nadal nie wskoczyły do indeksu. Czy zauważyliści ostatnio jakieś problemy z indeksacją nowych subdomen przez Googla????
 12. tu nawet nie chodzi o to że wolniej się indeksuje. tylko już od dłuższego czasu G nie indeksuje nowych subdomen. Czy kóryś z kolegów wie co majstruje G. Czy moze po prostu strony które dodaję są niskiej jakości. Robię je w html i subdomena ma tylko stronę główną bez podstron. ale wcześniej takie subdomeny były indeksowane. tylko ostanio jest porblem z indeksowaniem takich subdomen. Moze ktoś mądrzejszy coś więcej wie???
 13. Witam, czy wiecie coś na temat problemów G z indeksacją nowych subdomen?? ostatniu utowrzyłem ich sporo i mało która jest zaindeksowana. Widzę że to nie tylko mój problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy