Jump to content

makauer

Forumowicze
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

makauer last won the day on December 26 2019

makauer had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,036 profile views
 1. Działa, działa i to bardzo dobrze. Wielu klientów (zdecydowana większość korzystająca z monitoringów) ProxyMarket korzysta ze Stat4Seo.
 2. Te same proxy można jak najbardziej używać w dowolnym programie obsługującym HTTP proxy, a więc w obu wskazanych przez Ciebie programach te proxy mogłyby być użyte. Jeżeli jednak zamierzasz spamować, to niestety nie jest to usługa dla Ciebie.
 3. A z okazji Świąt Bożego Narodzenia podaję kod zniżkowy na dowolne nowe zamówienie: HOHOHO30% Kod jest ważny do 29 grudnia 2019 roku.
 4. W przypadku No Limit Priv nie widzę powodu, dlaczego miałyby nie działać. W tych pakietach nie ma limitowania dla odpytywania konkretnych serwisów. A temat nie jest już tak "żywy", bo i ProxyMarket ciężko nadal zaliczać do startupów, jak za moment minie 9-ty rok działania na rynku ;) Wesołych Świąt!
 5. Awaria sprzętowa w serwerowni. Wszystko już działa.
 6. A to ciekawe, bo odpowiedź na zgłoszenie wysłana została 4 minuty po jego wpłynięciu. Cytuję: "Dzień dobry. Na jaki adres e-mail zarejestrowane jest konto. Na czym problem polega? Gdzie proxy są wykorzystywane? Telefonicznie takich problemów się nie rozwiązuje. Musimy spojrzeć w logi, zweryfikować proxy." Głównym kanałem powiadomień jest system zgłoszeń dostępny w serwisie. Telefon jest tylko dodatkową opcją i szczerze powiem, że nie jest on często odbierany i szczerze się zastanawiam czy nie usunąć go ze strony.
 7. Żeby też byłą jasność, fakt, iż obecnie nie będziemy oferować proxy podStat4Seo i programy pokrewne, nie oznacza w żadnym wypadku, że nie nadają się one do kosza. Wręcz przeciwnie, uważam S4S za świetny program i choć sam z niego nie korzystam, nigdy nie namawiałbym od zaprzestania z jego korzystania. Jak już wcześniej wspomniałem, wszystko jest kwestią skali. U nas najwidoczniej sięgnęło to punktu krytycznego i runęło, ale jeżeli się będzie miało proxy z zakresu nie obleganych przez innych użytkowników, wszystko powinno nadal prawidłowo i bardzo dobrze działać. Jestem przekon
 8. Pewnie, nie o to teraz tutaj chodzi. Oczywiście cały czas będziemy próbowali coś działać w kierunku zmiany tej niekorzystnej sytuacji, ale sam osobiście uważam, że bez "przewietrzenia szeregów" nic konstruktywnego nie wymyślimy.
 9. Nikt nic nie zamyka. W wiadomości dokładnie jest napisane dla kogo i z wykorzystaniem jakich technik możemy dostarczyć proxy, a dla kogo nie. Być może jak się odchudzi ilość użytkowników korzystających z naszych proxy w Stat4Seo i innych, to tej małej grupie wszystko będzie działać prawidłowo. Jest jak jest i na to nic już więcej nie możemy zrobić. Bardzo nam na tym zależało, harowaliśmy dzień i noc, ale jak widać musieliśmy w końcu odpuścić, dla naszego dobra i użytkowników. Monitoring pozycji na naszych proxy jest jednak nadal możliwy, o ile wykorzystuje się inną technikę wysyłan
 10. Nikt na nikogo nie zwala, kolego. Wszytko pozostaje kwestią skali. Obawiam się, że przestanie być tak kolorowo, jak wszyscy przerzucą się wyłącznie na buyproxies, czy proxylive. Chociaż oczywiście wszystkim życzę, aby im sprawdzało. Sposób @blake jak najbardziej się sprawdzi, Liczę, że aktualizacja @stat4seo poprawi sytuację, a przynajmniej da dłuższe życie na nie obciążonych zakresach.
 11. Przez zenka inaczej odpytujesz niż przez S4S, gdzie lecie przy wykorzystaniu curl. Podesłałem Ci proxy, rzuć potem okiem.
 12. Google ma bardzo dużo różnego rodzaju blokad, może zablokować IP na połączenia po HTTP, ale dopuszcza po HTTPS, blokować połączenia na określone frazy, z zaawansowanymi operatorami, z konkretnymi parametrami, nakładać mniejsze limity, blokować cyklicznie, blokować na kilka godzin, miesięcy (jeden zakres zablokowany jest już od blisko roku) blokować pojedyncze adresy jak i całe zakresy (o różnym zasięgu). Zdecydowanie chodzi tutaj o połączenia curl, o specyfikę połączeń tąpnięcie ilości zapytań o północy i stopniowe wygaszanie w ciągu dnia, równe odstępy pomiędzy zapytaniami, google
 13. Możesz spróbować przejść na http, w niektórych przypadkach i na pewien czas, zapewne może to pomóc. Rozwiązaniem jest również działanie poprzez emulację przeglądarki i choć nie jest to rozwiązanie idealne, powinno pomóc.
 14. Akurat to ma kolosalne znaczenie, jak również to jaką reputacją cieszy się dany zakres (tudzież właściciel adresacji), a ta wyznaczana jest m.in. poprzez ilość łapanych automatycznych banów. A to że użytkownik łączy się tunelami postawionymi na danym IP z setkami różnych portów do różnych adresów IP odpytujących na zewnątrz, to w żadnym wypadku nie jest w stanie tego "wyczaić".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy