Dralik

Forumowicze
 • Zawartość

  538
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

68 Excellent

O Dralik

 • Urodziny 12.06.2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://dralik.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

2785 wyświetleń profilu
 1. @Up ciekawe jest to co piszesz, nigdy takich problemów nie miałem
 2. jest opisane: 1 gwiazdka - domena z Pr 0, unikalny tekst, skromna grafika (1 zdjęciowa). Ocenianie tez będą tak strony z dużą ilością tagów, nazwy domen mniej dopasowane do treści. 2 gwiazdki - domena z Pr1 lub większy, reszta jak w przypadku gwiazdki 1 lub serwis z Pr 0 ale domena dopasowana treścią do nazwy domena, treści bardziej pisane pod użytkownika (serwis informacyjny), układ strony bez błędów, opcjonalnie komentarze, grafika powiązana z artykułem dla kolejnych podstron. 3 gwiazdki - domena z Pr1 lub większym, treść serwisu dopasowana do nazwy domeny, treści bardziej pisane pod użytkownika (serwis informacyjny), układ strony bez błędów, estetyczne wykonanie, większa ilość podstron, grafika powiązana z artykułem dla kolejnych podstron, ew nieduże forum , blogi. 4-5 gwiazdek - domena z Pr1 lub większym, mocne parametry, serwis na wysokim poziomie, strony firmowe, sklepy internetowe, blogi, fora dyskusyjne (realne , nie wystarczy nabić 50 postów i zainstalować skrypt), bardzo dobre strony zapleczowe które są nie do odróżnienia od realnych serwisów, treści powiązane z nazwą domeny. E: Jak chcesz dużo pkt to musisz podlinkować strony tak żeby Statrank poszybował do góry, strona bez linków emitowanych z SR 5 z 3 gwiazdkami generuje około 600 pkt.
 3. a może ktoś powiedzieć czy przyjmują do systemu strony PL (z treścią polską) i jakie realne średnie zarobki z 1 strony można wyciągnąć (wydaje mi się, że tajemnica to żadna i mam nadzieje, że nikt się nie obrazi, że tak w prost pytam) Fajnie byłoby wiedzieć jaki jest ewentualny sens dodawania tam stron.
 4. ok, ja mam wordpress bez xmlrpc
 5. dodaje wam zdjęcia w ikona wpisu (dodaje z dysku) ?
 6. @Pawl chciałbym zobaczyć stronę, która dostała 5 gwiazdek, chętnie bym się na niej wzorował... łatwiej jest zrobić 10 stron na 5 gwiazdek niż 20 na 3 gwiazdki a takich u mnie najwięcej chociaż i 4 się zdarzają chociaż do teraz nie wiem czym się różnią od tych za 3 gwiazdki
 7. co się stało z nasyceniem stronami Ja tu przygotowuje nowe strony, a tu nagle nic nie przyjmowane do systemu ...
 8. czy ktoś oprócz mnie ma problem z xrumerem po przejściu na nową wersje ? Dochodzi do 111 pozycji w progress i się program zawiesza. Bez względu na liczbę wątków (już na końcu na minimum jechałem).
 9. nie mam pewności ale chyba tutaj masz rozwiązanie problemu
 10. @ar4 ja właśnie zrobiłem aktualizacje zenblog i puściłem pierwszy projekt na blogach, mam 33 sukcesy ;-)
 11. Macie problem z logowaniem się do panelu użytkownika? Mi loguje się normalnie po czym jestem wylogowany
 12. @mimik najlepsza skuteczność jest na neostradzie itp wynalazkach (play, plus) ze zmiennym ip
 13. @Lesiu 5.9.9.1
 14. @radek.g1 mam aby 10 paczek vip. Ja wczoraj puszczałem to z 317 dostępnych założył na 217 więc skuteczność dosyć dobra, pierwszy przebieg.