Jump to content

mario1973

Forumowicze
 • Content Count

  2,781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mario1973 last won the day on November 22 2014

mario1973 had the most liked content!

Community Reputation

201 Excellent

About mario1973

 • Rank
  פועל נקיון

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

9,296 profile views
 1. Sądzę, że tylko osoby w miarę zaufane z jakimś doświadczeniem tu na forum. Dodatkowo, żeby nie konkurować ze sobą i nie zablastować pierdyliardem linków sobie poddomen Ja robię dla siebie tylko, dlatego kilka domen by się zebrało po starych serwisach do wymian.
 2. Może ktoś miałby chęć wymienić się poddomenami do tworzenia małych zapleczek ?
 3. mario1973

  ZenBLOG

  Nie każdy ma Rumaka Zapytałem bo używam AntiCaptcha a ostatnio faktycznie spadła znacząco skuteczność VIPów - zmieniam IP, różne emaile i zostało mi tylko testowo zmienić captcha resolvera.
 4. mario1973

  ZenBLOG

  Jaki obecnie polecany jest captcha resolver do Zenka ?
 5. ha, ale chyba użytkownik wersji standard nie ma dostępu do tego linka co podałeś. Chyba by trzeba taki post zamieścić na forum w dziale : Użytkowniki wersja standard Mam problem, który zgłosiłem supportowi, ale może ktoś tutaj szybciej coś poradzi. Nowy soft zainstalował się, przyjął na start klucz i email. Wprowadzam nowy projekt, robie start ,soft leci, weryfikuje wszystko i wywala się z komunikatem : Invalid License! License not found! Exiting
 6. Każda sprawa jest indywidualna, ale w 99,9% przypadków żadnych problemów prawnych nie będzie.
 7. Złapali COVIDa i niektóre SERPY mają kwarantannę
 8. To tylko jedna z hipotez On zdaje się nigdzie nie pisał o pozycjach : "Rzecz w tym, że konkurent przerzuca sobie te linki z domeny A do domeny B w ciągu 24-48 godzin. U mnie po 2 tygodniach ani 1 linku w ahrefs z domeny A. "
 9. Ty to wiesz, ja to wiem, ale nie zawsze każdy to wie..... Zakładający ten wątek tak dziwnie pisze, że cholera wie co ma na myśli : "Jak zrobić natychmiastowe przekierowanie starych linków z domeny A na domene B? Sprawdzałem jednego gracza konkurenta i potrafi to zrobić."
 10. Czy linki na stronach kierujące do "konkurenta" dalej wskazują na A czy może już B ? Może oglądasz zaplecze kogoś, na którym zmienił on sobie po prostu masowo linki i nie ma to nic wspólnego z 301 ?
 11. Póki co bardzo dobra wiadomość ! Afermarket faktycznie próbował nadużywać swojej pozycji. Jest jeszcze kwestia co po przechwyceniu. Wydajecie AUTH bez zbędnych papierów , utrudnień itp ?
 12. Bez prawnika się nie obejdzie. Czy osoba "podpisująca" umowę miała pełnomocnictwo do tego ? Zawsze można znaleźć jakieś wady umowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy