Skocz do zawartości

Za rok chyba stuknie okrągłe 15 lat może by jakieś spotkanie uroczyste ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Za rok bedzie już 15 lat ..... Może z tej okazji jakieś spotkanie ogólnopolskie ale nie w stylu brandzlowania się firmowo/lansiarskiego ale bardziej coś jak podsumowanie 15 lat i bibki z zaproszonymi forumnowymi "emerytami" ?? :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to trzeba było by już zacząć w temacie bo trochę logistyki do ogarnięcia przed nami ;) Myślę, że kilka firm rzuciło by złotówami i można by się pokusić o jakąś fajną salę z muzyczką ;) itp, itd ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beerbant napisał:

ale nie w stylu brandzlowania się firmowo/lansiarskiego

 

1 godzinę temu, Beerbant napisał:

Myślę, że kilka firm rzuciło by złotówami

 

Eee... Nie widzisz w tym sprzeczności? :D

 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Nikonem napisał:

Eee... Nie widzisz w tym sprzeczności?

Nie widzę, wsparcie finansowe nie musi być na zasadzie "polskiego product placementu" gdzie pod kamerą w jednym ujęciu podsuwają 10x flaszkę wódy bo producent dał trochę monet :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie bywam na salonach więc nie wiem :) Okazja jest godna i warto, żeby miała odpowiednią oprawę. Tylko pomyśleć ile osób skorzystało z tego, że powstało PiO... Zaliczam się do nich, więc nisko chylę czoło przed założycielami :hi:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qazy napisał:

ale żeśmy się tu zasiedzieli...  :D

 

Może wróci na tę okazję trochę synów marnotrawnych co się kiedyś tutaj udzielali?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nikonem napisał:

Może wróci na tę okazję trochę synów marnotrawnych

Pogadam z Kill'em z Tomkiem Zero, z Jeżykiem. Jak mi się uda to Erbita ściągnę ;)

No i Michał chyba będzie 4siur :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkaszka to była prowokacja:

Cytat

Wśród nich znalazła się Madison Marriage, dziennikarka "Financial Times", która na własnej skórze postanowiła przekonać się, czy takie wydarzenia są bezpieczne dla młodych kobiet. 

Normalnie to one aż tak nie protestują :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to one pierwsze zdejmują majki przed jakimkolwiek prezesem ;)

 

Mój kolega ostatnio zrobił fajny myk ;) miał urodziny i postanowił zaszaleć, z zawodu jest uwaga śmieciarzem, młody gość 24 lata (zarabia cąłkiem przyzwoicie ale robota jakoś odrzuca kobiety) no więc tak, nie chciał płacić za panią do towarzystwa a chciał sie zabawić, wynajął dobre auto w wypożyczalni, podjechał pod balety (ubrany w wyjściowy garnitur ;) wyrwał dwie głupie dziunie (wyniosło go to jakieś 450 zł za stolik VIP sam nie pił ;) i uderzył do hotelu (200 zł za noc) w całości zamknął się z 800 zł ale uśmiech gdy nad ranem oświadczył im kim jest, po tym co zrobił był dla niego bezcenny :D

 

Na wejściu to powinny stać hostessy z odpowiednio przyczepionymi karteczkami ;) Naturalny link, katalog, etc na różnych częściach ciała :D 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najszybsze i najtańsze przelewy do Polski z całego świata 

Najlepsze ogrodzenia CNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak nie rozpędzajcie "marzyciele" bo po takiej "imprezie" te dzidy feministki wojujące powsadzają uczestników w pasiaki :D  a że będzie (chyba) tam paru prezesów to w ślad za tym pójdą roszczenia finansowe, bezpieczniej będzie pobawić się z małżowinkami i partnerkami :P 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kontakt z Killem , z Tomkiem Zero 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności