Arkaszka

Forumowicze
 • Content Count

  4,012
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Arkaszka last won the day on April 26

Arkaszka had the most liked content!

Community Reputation

1,151 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://pogotowie-kanalizacyjne.warszawa.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ksiestwo Warszawka

Recent Profile Visitors

7,330 profile views
 1. Arkaszka

  WP zamyka katalog.wp.pl

  leci tych darmowych blogów coraz więcej, ostatnio bligoo, snack.ws
 2. Arkaszka

  Jak znaleźć wygasłe blogi / blog expired.

  nie jesteś pierwszy który szuka podlinkowanych miejscówek za free Na początek warto sprawdzić które platformy dają możliwość przejmowania zbanowanych, lub porzuconych blogów. To np blogspot, altervista, czy jouwweb i parę innych Najłatwiej znaleźć takie miejscówki tam gdzie właściciel wymaga logowania się co miesiąc, lub dwa ludzie porzucają lub są banowani. Możesz też szukać spamerskich miejscówek po wszelkiego rodzaju witaminach na miękką fajkę czy podobnych produktach. Jak je znajdziesz, najłatwiej po nitce do kłębka, znajdujesz miejscówki gdzie spamują spamerzy, a tam masz całe listy ich zaplecz.
 3. to się nazywa chciwość, $$$ się liczy a o to coraz trudniej więc nasuwają do bólu coś może wejdzie, co tam wirtualny świat, ten wydaje się że ma zasoby nieprzebrane ( choć tak nie jest), ile to skryptów zostało zajechanych mnóstwo , choćby WP AA. Zobacz jak ludzie traktują środowisko w którym żyją, przykład z brzegu "górnicy" wypłukują złoto, przy pomocy rtęci, nieważne ze rtęć zabije wiele stworzeń, a na końcu i ludzi, nawet może i ich rodziny, ważne aby zarobić w tym momencie.
 4. A dlaczego by nie, wszyscy spamuja, byle z rozsądkiem. Popatrz co robi konkurencja i spróbuj wyciągnąć wnioski
 5. Arkaszka

  Meble na wymiar - pomoc dla ojca

  Praca z polecenia jest najlepsza, przy dobrym handlowcu skuteczność jest bajeczna, tylko aby to działało trzeba mieć już sporo klientów . Jak się domyślam, efekt musi być szybki, zakład nie pracuje, kasa z oszczędności rozchodzi się między palcami. Najszybciej i powinny zadziałać portale ogłoszeniowe, kiedyś sprawdzałem i np lento na łatwą frazę regionalną wchodziło po 3-4 dni. Szybko wchodzą też mapy G, szczególnie jak fraza nie jest rozchwytywana przez zawodowców. Strona i FB trzeba stworzyć i wypromować, to trwa dłużej, trzeba zrobić to z głową. Ulotki - rozrzucisz 1000 kilka powinno dać odzew. W tej branży nieźle sprawdza się porządne oklejenie samochodu, (mam kolegę który robi meble) sporo osób zaczepiało go jak gdzieś robił montaż, oczywiście trzeba mieć jakieś wizytówki.
 6. Arkaszka

  Meble na wymiar - pomoc dla ojca

  polecam trochę mniej książek o marketingu, więcej pracy Na początek możesz łowić nowe bloki w okolicy, 30-40 km, raczej dalej się nie opłaca i wrobisz nalepki, oblepiasz windy, albo wrzucasz oferty do skrzynek, pod drzwi, itd Sporo roboty. Plus, klient gorący i napalony, łazi w amoku, urządza się przeważnie 1 raz, kto wie może kogoś złapiesz z marszu. Wrzuć w G lokalne hasła, typu "meble na wymiar pcim dolny" (twoje okolice) generalnie klient szuka wykonawcy "mebli pod wymiar" w miarę blisko, może w innej dzielnicy, ale raczej nikt nie przyjedzie na pomiar mebli 100 km z Radomia do Warszawy. Oczywiście poogląda wypasy w necie, ale wykonawca będzie lokalny. Nie masz wiedzy o seo OK, zobacz który portal ogłoszeniowy jest wysoko w wynikach, czy olx, czy może lento, czy coś podobnego. Ogłoś się tam, napisz porządne ogłoszenie (fajnie nasycone frazami kluczowymi i każde w miarę unikalne), sporo fajnych zdjęć i wio. Te portale wchodzą same na frazy lokalne... tak chyba w związku z naszymi skoczkami mam dobry humor, więc podpowiem ci jeszcze. Załóż profil na mapach G, porządnie przyłóż się do niego, podepnij pod niego konto moja firma z aplikacji G, trochę zdjęć, parę artów, a G wbije cię wysoko w mapkach (pamiętaj ładne zdjęcia sprzedają 100x lepiej niż ble, ble,ble.)
 7. Arkaszka

  Blox.pl zostanie zamknięty

  i to w dużym tempie, w końcu zostanie tylko blogspot
 8. Arkaszka

  Budowanie zaplecza

  PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje, wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cenny czas ich doskonale opłacanych pracowników. Co więcej takiej korporacji szkoda nawet mocy obliczeniowej ich wspaniałego algorytmu.
 9. Arkaszka

  stara czy nowa domena? Którą wybrać?

  700 linków zwykła stronka nie dostaje ot tak sobie, ktoś zdobywał linki, sprawdź czy linki prowadzą z chińskich krzaczków czy innych śmieci, czy z stron firmowych
 10. Arkaszka

  WP zamyka katalog.wp.pl

  jeszcze trochę to zostanie tylko blogspot, a i to nie za długo
 11. Jak naczelnik nie ma aż tak dużego poczucia humoru, to zrobi ci dowcip i naśle "niezapowiedzianą kontrolę". Moim zdaniem będą tak długo tropić mityczne przekręty z VAT, bo wpływy z tego podatku zaczną zaraz spadać, że sami nakręcą szarą strefę.
 12. Arkaszka

  Straciłem "dziewictwo" na szkoleniu...

  fajnie że ktoś chwali jak coś ciekawego, a nie tylko hejtuje.
 13. zrobiłem test, strona od września tego roku, optymalizacja podstawowa, 0 (zero) linków, dodana tylko do map. Fraza łatwa lokalna, na Warszawę. Strona przez dłuższy czas 9-10 strona wyników, po 3 tygodniach dodana do adwordsów, po 3 miesiącach adwordsów (ok 600 kliknięć) jest w topach...
 14. linki takie czy inne się przydadzą, ale tylko nie przesadzaj z nasyceniem słowami kluczowymi zapleczówki, bo jak źle pójdzie zapleczówka będzie wyżej niż docelowa
 15. Arkaszka

  Dzisiaj strony pospadały

  Jakoś tak mam wrażenie, że na frazy lokalne, coraz więcej wyników w topach nie ze stronek, tylko z olx, lento, sprzedajemy itp