Arkaszka

Forumowicze
 • Zawartość

  3864
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  36

Arkaszka wygrał w ostatnim dniu 24 Wrzesień

Arkaszka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1086 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ksiestwo Warszawka

Ostatnio na profilu byli

6665 wyświetleń profilu
 1. Budowanie zaplecza

  dla ciebie to tylko 300 zł, a dla "młodego ambitnego pozycjonera" frytki w szkolnym bufecie przez 2 miesiące
 2. Onet zamyka Blog.pl

  szkoda kolejna stabilna miejscówka na darmowe zaplecza idzie w pi@zdu
 3. pozycjonowanie młodej strony www

  tytuł strony: Jaroni I Konseracja oraz Wynajem Żurawi Patrząc jak profesjonalnie podeszli do strony, to chyba robili to za 4 porcje frytek w bufecie gimnazjum
 4. a po dobrym wydojeniu klienta okaże się że zrobione jest to zamaskowanymi 301-kami
 5. pozycjonowanie młodej strony www

  a tak swoją drogą co to jest konseracja żurawi
 6. Budowanie zaplecza

  Gdyby nie było sensu to nie powstawałoby miliony zapleczówek na darmowych stronach.
 7. Jakie frazy atakować?

  @up odpowiedź na Oskara Tak to jest że kasę robi się tam gdzie klient musi zamontować sprzęt bo inaczej nie odbierze mu inwestycji nadzór budowlany, straż pożarna , czy sanepid, albo inna święta inkwizycja. Szczególnie gdy przeciętny jelonek z konkurencji (pan Stasio z pomocnikiem) jest przykrótki na montaż takich rozwiązań.
 8. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  największe rekiny zapewne będą inwestować, ale zawsze w morzu pływają mniejsze ale żarłoczne rybki, nie mając takich budżetów, ani czasu na "prawie naturalne" robienie topów, będą próbowały wbijać się w topy na dopalaczu. Uda się są królami, nie, kombinują dalej.
 9. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  A dla czego w G zmieniają algorytm, ładując w to kupę kasy i pracy, dla sportu, nie aby możliwie utrudnić oszukiwanie algorytmu, tak aby ci którzy nie mają wybitnych stron mogli kupować pozycje w adwordsie. Paq -firmy ładują kasę w strony ich jakość, content itd bo okazało się że już, nie wystarczy pie*dolnąć jakimś rumakiem 10 000 000 spamerskich linków aby być w topie. Jak znów okaże się ze taniej i szybciej jest na maxa spamować to spora część rynku będzie spamowała.
 10. Jakie frazy atakować?

  A ja atakował bym bardziej jeszcze bardziej specjalistyczne frazy ale na cały kraj, oczywiście daje frazy z dużego palca: bramy przemysłowe antywłamaniowe, z napędem atomowym czy różowo-pomarańczowe, nawet jak ruch na tych frazach jest symboliczny, lub wręcz niemierzalny, ale jak ktoś szuka konkretnego specjalistycznego rozwiązania, to po dwóch telefonach do kolesi od bram "do psich bud" zacznie szukać profesjonalnych rozwiązań.
 11. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  zapewne G będzie coraz bardziej wygrywało z pozycjonerami..... Nie ma co się oszukiwać, pozycjonerzy to nowotwór na ciele G, produkują pieryliardy spamu, wymagającego od monopolisty marnowania cennych zasobów. Co więcej odbierają kasę adwordsom, jak nie da się wpłynąć łatwo na wyniki w serpach, jelonki będą w zębach przynosić kasę za adwordsy i podbijać do nieba stawki za adwordsy, czy inne wynalazki G.
 12. Jakie frazy atakować?

  Wszystko zależy jaki masz produkt specjalistyczny, to osobiście uważam że warto jechać frazy odkurzacz przemysłowy, odkurzacz piorący, czy krawaty wiążący, fraza zbyt ogólna sprawia że dzwonią i zawracają gitarę nudzący się emeryci czy inni poszukiwacze super produktu za 10zł. Jadąc w podanym klimacie, gostek nastawiony na zakup odkurzacza za max 200 zł, nie kupi wypasiony sprzęt do usuwania wody po wiertnicy za 2000 zł choćbyś przebił adwordsy. Szkoda czasu na zdobywanie trudnych fraz z których nie ma sprzedaży. Lepiej energię poświęcić na zdobycie top 3 w sprzedażowej frazie.
 13. Budowanie zaplecza

  przecież firma może mieć kilka kilkanaście stron, jak nie wyglądają jak śmietniki to G ma większe problemy. Tak naprawdę to na podlinkowywaniu zaplecz ludzie najbardziej dają d@py, człowieki kupują jakąś dodawarkę najlepiej jakąś niezadrogą, podlinkowują całe całe zaplecze z jednej bazy, przeważnie dodawanej za free do dodawarki i czekają aż strona docelowa przeskoczy adwordsy
 14. Jak dodajesz linki z anchorem, to staraj się aby spora część linków była z anchoem neutralnym np "zobacz" "www" "link", oraz z gołym url,
 15. linki ze spamów dają radę

  falkonetti -A myślisz że te wszystkie oferty top za 29,99 z gwarancją, to są robione dedykowanym zapleczem, najwyższej jakości