Jump to content

Beerbant

Forumowicze
 • Content Count

  14,812
 • Joined

 • Days Won

  284

Beerbant last won the day on August 22

Beerbant had the most liked content!

Community Reputation

4,775 Excellent

2 Followers

About Beerbant

 • Rank
  Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (SPAM)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.websukces.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Fotografia, strzelanie dynamiczne, kulinaria, wino, kobiety (bez śpiewu) | CEO Jarida Group - www.jarida.pl

Recent Profile Visitors

23,206 profile views
 1. Chyba muszę wrócić do pisania bloga ...
 2. Zależy jakiej jakości są zaplecza, jeżeli nakierowane na ruch to jasne, że sie dodaje, jeżeli pod linki to nie ma sensu.
 3. Treść treści nie równa, skoro konkurencja ma lepsze "linkowanie" to warto się pokusić o lepsze treści które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Należy pamiętać, że oprócz "fraz głównych" można na ich podstawie znaleźć w uja fraz podobnych o znacznie mniejszej konkurencyjności i wzbogacić o nie treści, wtedy odwiedzalność jak i pozycje rosną. Niestety takie opcje nie za bardzo są dostępne przy umowach "od frazy"
 4. Ten co nie ma złączonych nóg?
 5. No i co z tego? Poza tym treść treści nie równa obawiam się, że tak to nie zahula... Trudno na tak zadane pytanie odpowiedzieć, bo ani nie znamy konkurencji ani nie znamy tego do czego firma SEO się zobowiązała w umowie ani nie wiemy czy strona jest zoptymalizowana. No i tutaj tkwi sedno - zdecydowana większość firm łyka takie usługi z góry wiedząc , że "to się nie może udać" a łyka tylko po to aby przytulić parę zeta za gównianą robotę.
 6. Boguś i pytania z doopy reaktywacja . Gdzieś Ty się podziewał tyle czasu?
 7. Ja kiedyś płakałem nad Toshibami, co nie kupiłem to zawsze mi się łamały zawiasy
 8. Czytam, słucham nawet Twojego guru Petru
 9. Po tym się odróżnia teoretyków od tych którzy dysponują wiedzą. Teoretycy wiedzą lepiej nawet jak czegoś nie widzą.
 10. "word of mouth" - marketing szeptany jest wyższą szkołą jazdy i (o czym zawsze piszę) polega na naturalnym umiejętnym inicjowaniu dyskusji bez żadnych sugestii w jakim kierunku ma ona zmierzać. Dla jasności inicjowanie/prowokowanie nie polega na wbiciu na jakieś forum i walnięciu posta: "co sądzicie o tym/tamtym bo zamierzam kupić". Klasycznym przykładem wywołania szeptanki była akcja Apple "my wife say no, Apple say yes" . Obojętnie czego by nie pisali/mówili nasi "szpece" od szeptanek to chociażby się zesrali to robią tylko "szemranki"
 11. i źródło https://www.projectveritas.com/2019/06/24/insider-blows-whistle-exec-reveals-google-plan-to-prevent-trump-situation-in-2020-on-hidden-cam/ Kroi się kolejna afera która jak zwykle zostanie zamieciona przez korpogoogle, z ciekawostek to okazało się, że podpowiedzi google są nieźle sterowane a wyniki wyszukiwań głosowych wypaczone i ocenzurowane. Wygląda na to, że naczelnym mottem Google stało się: "my wiemy lepiej, nawet jeżeli nie jest to zgodne z prawdą"
 12. Ja mam teraz niezłą beczkę bo jedną zapleczówkę wyczaiły mi spamiary zasysające obrazki i one wyskoczyły w Ahrefsie i Majesticku jako głowne źródła linków , trochę mam naturalnych bo ludziki też podlinkowali i jak widzę interpretacje, że topy zrobione linkami z obrazków no to jest śmiesznie trochę
 13. Oczywista oczywistość Max, żadne zewnętrzne narzędzie nie jest wiarygodne w wychwytywaniu wszystkich BL.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy