Jump to content

Beerbant

Forumowicze
 • Content Count

  14,830
 • Joined

 • Days Won

  290

Beerbant last won the day on December 7

Beerbant had the most liked content!

Community Reputation

4,787 Excellent

2 Followers

About Beerbant

 • Rank
  Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (SPAM)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.websukces.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Fotografia, strzelanie dynamiczne, kulinaria, wino, kobiety (bez śpiewu) | CEO Jarida Group - www.jarida.pl

Recent Profile Visitors

23,437 profile views
 1. Domyślam się, że nie chodzi o "powtarzalność" a duplikację treści. Możesz sprawdzić na siteliner.com Duplikacja dotyczy zawartości tekstowej witryny i nie ma sztywnych reguł procentowych, to jest zależne od wielu czynników.
 2. "frazy globalne" (polecam znaczenie słowa globalny) mogą być jedynie frazami brandów o zasięgu ogólnoświatowym lub takich produktów. Ale to też nie do końca jest tak oczywiste bo mamy geolokalizację wyników wyszukiwań. Niektóre frazy lokalne są dosyć mocno obsadzone (jak już wcześniej wspomniał @Grey Ronin przez duże witryny typu OLX itp). Aby sprawdzić konkurencyjność frazy należy przeanalizować witryny topowe oraz częstotliwość i intensywność wyświetlania reklam AdWords i merchandów, analiza całości daje jako taki podgląd konkurencyjności.
 3. Tego się nie buduje adresacją tylko linkowaniem wewnetrznym oraz tak jak wspomniał @Mion breadcrumbsami
 4. To nie tylko odpowiedź na temat ale jednocześnie, sugestia i porada normalnie wyczucie intencyjności użytkownika perfect, pod ostatnie modyfikacje algo
 5. Ja tam bym skupił się bardziej na treściach na zapleczu gromadzących ruch z serpów dla fraz związanych ze sklepem niż nabijaniem jakichś tam wskaźników. W tej chwili wszyscy srają się wskaźnikami zapleczówek które w rzeczywistości maja praktycznie zerową widoczność, ergo guzik dają.
 6. Hmm, osoba zadająca takie pytania chyba powinna raczej zająć się handlem pietruszką bo SEO nie dla niej
 7. Dobrej klasy zaplecze (pod użytkownika) z ruchem zawsze dodaję, te słabsze poniżej 1000 UU/mies nie widzę sensu.
 8. Skoro już odkopaliście to przy okazji informuję, że kino ma się dobrze i nic mu się nie stało...
 9. Trochę słabo one "rankują" skoro można przeskoczyć kilkoma linkami (fakt, że droższymi w pozyskaniu ale gwarantującymi stabilniejsze wyniki)
 10. No mam problemy, przyznaję. Dzięki takim bajkom z mchu i paproci jak te: potem musze klientom tłumaczyć i edukować, jak to jest, że konkurencja napieprzająca linkami siedzi wysoko . No i jak to jest, że jeden taki napisał że to łatwizna i bułka z masłem. No i trzeba się wysilać aby pokazać, że teoria różni się diametralnie od praktyki
 11. Ktoś chyba żyje w świecie równoległym 😂.
 12. Specjaliści SEO nie musieli wcale wrzucać, wystarczyło, że tworzą zaplecza gdzie z każej podstrony wychodzi kilka linków a inni "specjaliści" napierydalają tam artami , widziałeś kiedyś aby z normalnego serwisu z każdej podstrony wychodziły linki ? Na 100 zrobionych zapleczówek może góra jedna naprawdę jest dobrze zrobiona. Całą reszta to tylko "pod linki"
 13. Hmmmm, analizując Twój wpis to wygląda na udane c'nie? W punkt
 14. To nie kwestia chwalenia ale sprawdzenia paru rzeczy , niektóre są jeszcze w trakcie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy