Beerbant

Forumowicze
 • Zawartość

  14586
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  267

Beerbant wygrał w ostatnim dniu 16 Kwiecień

Beerbant ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4630 Excellent

1 obserwujący

O Beerbant

 • Ranga
  Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (SPAM)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.websukces.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Fotografia, strzelanie dynamiczne, kulinaria, wino, kobiety (bez śpiewu) | CEO Jarida Group - www.jarida.pl

Ostatnio na profilu byli

21586 wyświetleń profilu
 1. Zarobki specjalisty ds. ecommerce

  Skontaktuj się ze mną coś tam może dla Ciebie znajdziemy
 2. Podobno FB "tnie zasięgi" , no to postanowiłem sobie przetestować to cięcie zasięgów a poniżej wyniki tego testu w dużym skrócie . https://www.jarida.pl/czy-na-pewno-facebook-tnie-zasiegi-jak-zbudowac-skuteczny-zasieg/
 3. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Przez grzeczność nie przeczę
 4. Kilka dni po przeprosinach Zuckenberga...

  Niektóre tak niektóre nie. Ukrywanie, ujawnianie/ukrywanie różnych danych zależne jest też od formy prowadzonej działalności.
 5. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Tak , nie można obrazić polityka pisząc, że łże i kłamie bo przecież on tylko "mija się z prawdą" (przykład pierwszy z brzegu) , pojęcie słowa tolerancja też już została wypaczona Pełna zgoda, niestety zajmują się nami specjaliści od marketingu wciskając ciemnoty oraz specjaliści od socjotechnik i poprawności wmawiając na przykład, że czarne to nie czarne a [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] nie jest złodziejem tylko osobą przywłaszczającą cudze mienie lub też nielegalny emigrant to osoba przebywająca na terytorium danego państwa bez wymaganych dokumentów W "realu" bym określił to dosadniej mówiąc z westchnieniem "boże co za gów***o i profanacja" Poza tym szczerze mówiąc mam powoli dosyć tej posranej nadpoprawności politycznej i manipulacji w celu zlikwidowania jakiejkolwiek krytyki czegokolwiek wygodnym wycieraniem gęby łatwą klasyfikacją pt. "hejt" , krytyka nie jest "hejtem" , krytyka jest jak widać potrzebna bo stado robi się coraz durniejsze i niedługo tresura stada przekroczy swoją formą tresurę komunistyczną.
 6. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  A tak szczerze mówiąc po prostu nie podobało mi się że kurtkę pilota RAFu zesrano jakimś kołnierzem przypominającym wycieraczkę z potężnym napisem jakiejś gównianej firmy promowanej wśród bezmózgów
 7. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Poproszę bez projekcji i przenoszenia własnych doświadczeń na cudze Może po to aby ten świat był normalny ? Może po to aby ludzie przestali być bezrozumnymi lemingami ślepo biegnącymi za sztucznymi trendami ?
 8. Indeks wiarygodności WOT

  Jprdl..... Przeczytałem nagłówek i wpadłem w panikę, że Maciar z tym swoim wojskiem SERPy mają oceniać .....
 9. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Jakiej homofobii ?? Skrytykowałem styl ubrania jednego naszego wypindrzonego reprezentanta piłki kopanej. Znam w uj homików którzy ubierają się bardziej po męsku od niektórych pseudo drwali
 10. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  No wywalili za krytykę cioteczek w musztardowych rurkach , ale jak mnie drzwiami to ja oknem
 11. Ktoś chętny na wycieczkę ?
 12. Ja robię jakby odwrotny myk i chcę o przetestować, zacząłem od FP i jak zgromadzę większy zasięg to zrobię dedykowany serwis i spróbuję wyprowadzić ruch z FB do serwisu.
 13. Mam trochę odmienne zdanie, poza tym nie ma "uniwersalnych" metod, muszą być dobierane pod tematykę FP indywidualnie. Testuje inne metody jak na razie z takimi wynikami .