Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl
 1. What's new in this club
 2. Dla tych stron statystyki sprawdzane są raz w miesiącu. Jeśli to się nie zgadza proszę o podesłanie przykładowego ID ma PW.
 3. Strony, które zostały dodane do artykułów nie mają aktualizowanych parametrów w zakładce Artykuły --> wydawca.
 4. O dawno nie było padu Już się tym zajmuję. Gotowe, działa Namieszałem w skrypcie za bardzo, a już myślałem że to coś na serwerze pękło
 5. BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY w LinkTak.pl: od dziś do poniedziałku (do końca listopada 2020) każde doładowanie Kredytów zostanie nagrodzone 20% bonusem.
 6. Pewnie wszystkie podstrony można byłoby przeglądać. Wyszukiwanie rankujących podstron to nie głupi pomysł, myślę że coś sensownego powinno udać się wymyślić przy okazji ewentualnego wprowadzenia wyszukiwarki. Nad ilością linków (zarówno od wydawcy jak i linkującego) myślę poważnie i raczej to za jakiś czas zostanie wprowadzone.
 7. Ok, wygląda na to, że udało się rozwiązać problem.
 8. Podstrony z tagami i paginacją też będzie można wybierać? Czy będzie możliwość aby mój link tylko wyświetlał się na wybranej podstronie. Przypuśćmy że pozycjonuje stronę na frazę mechanik Wrocław, mechanik we Wrocławiu. Chcę pozyskać linki ze stron które rankują w google na te frazy w top 100 albo top 50. Wiem że takich stron jest mało ale linki z takich stron to byłaby moc.
 9. Dzięki za zgłoszenie, sprawdzę to dokładnie i dam znać, powinno się udać rozwiązać problem systemowo, podejrzewam że takich linków będzie więcej.
 10. id linku 1545269 Opublikowany na stronie W kolejce do opublikowania... Data przydzielenia 12-10-2020 punkty za link zostały pobrane a linka brak. Co w takiej sytuacji robić?
 11. "- dać możliwość zdecydowania każdemu czy jego strony mają się wyświetlać w wyszukiwarce" Myślę, że nikt się nie pogniewa za możliwość wyboru "- nie pokazywać adresu (zamiast tego pokazać część treści, choć tu jak ktoś będzie chciał wyszukać po treści, to znajdzie)" Jeśli będzie możliwość znalezienia podstrony po treści to już lepiej nie ukrywać adresu. W mojej opinii to tylko zwiększy frustrację osób korzystających z tej opcji. Filtrowanie i wyszukiwanie powinno być szybkie, żeby nie trzeba było dłubać godzinami.
 12. Mi osobiście też pomysł się podoba, w sumie go wymyśliłem Dokładając trochę oliwy do ognia jest kilka opcji/propozycji: - dać możliwość zdecydowania każdemu czy jego strony mają się wyświetlać w wyszukiwarce - nie pokazywać adresu (zamiast tego pokazać część treści, choć tu jak ktoś będzie chciał wyszukać po treści, to znajdzie) Może jeszcze jakieś inne szachermachery?
 13. Frazy możesz zmienić w obrębie projektu, po prostu wyedytuj na mniejsza ilość fraz i zaznacz podmianę już przydzielonych. Gdybyś miał z tym problem pisz przez komunikator na usera admin lub tu na PW.
 14. Przepraszam nie wiem czy dobrze kieruje pytanie - korzystam z Linktak kilka tygodni. Powiedzcie jak to zrobić: mam okreslona ilosc punktów (linków) juz przydzielona (wykorzystanie w 100% punkty) - ale jak sie okazało nawaliłem za dużo fraz i linki sie tak rozlozyly na grupie ze praktycznie nie osiagnalem topów na jakie liczyłem (zbyt rozdrobniłem frazy, punkty sie rozlozyly - i cos drneglo ale chce jednak teraz skupic sie na kilku frazach). Co lepiej teraz zrobic: czy np skasowac jakas fraze i wtedy punkty wroca na reszte grupy ? Czy wyedytowac dana fraze i zmienic ja na inna ? I czy w ogole
 15. Uważam to za bardzo dobry pomysł. Ze strony Reklamodawcy będę mógł lepiej dbać o to, na jakie strony trafi mój link. Ze strony Wydawcy wszystko zależy jakie się ma strony, oczywiście Reklamodawcy będą wybierać te lepsze jakościowo (ucierpią słabsze witryny).
 16. Ja jako Wydawca oraz Reklamodawca również popieram pomysł! Na pewno jako linkujący chętnie skorzystam.
 17. Jesteś też wydawcą czy tylko linkującym? W sensie czy byłbyś w stanie umieścić swoje strony w takiej wyszukiwarce?
 18. Moim zdaniem świetna opcja, brakuje mi takiego rozwiązania.
 19. Po cichu myślę, nad wprowadzeniem w końcu możliwości wyboru ilości linków na podstronie (od strony wydawców) w zakresie od 1-3 (oczywiście tak jak dotychczas można wybrać 0 - wystarczy nie zgłaszać danej podstrony do systemu). Ale bardziej chciałbym tutaj zapytać o opinię (wydawców i reklamodawców) na temat dodatku, nazwijmy to wyszukiwarka podstron dla linków. Miałoby to działać tak, że linkujący tworzy projekt, następnie odpala sobie wyszukiwarkę (oczywiście po różnych parametrach). Wyszukiwarka wypluwa wtedy odpowiednie adresy z parametrami, użytkownik może sobie taką stronę spo
 20. Gdyby ktoś był zainteresowany jak to wygląda na ten moment: 1. Dodałem 17 stron po kilkanaście artykułów, zwykle około 4k-5k znaków na art, do tego po kilka tagów na art. Strony dodane zostały 21 września: Dynamika przyjmowania linków wygląda do dziś następująco: Punktowo wygląda to tak (jest jeszcze przez jakiś czas bonus dla nowych podstron):
 21. Przepraszam, fałszywy alarm. Dodawałem stronę bez www w adresie (a w systemie jest z www). Przy okazji wyłapałem, że na tej stronie miałem wykomentowane przekierowanie w htaccess i stąd pomyłka, bo mnie nie przekierowało.
 22. Podeślij na mail, sprawdzę jak będę miał chwilkę, najpóźniej jutro.
 23. Własnie próbowałem zaimportować nowe podstrony do jednego z moich serwisów za pomocą zarówno danych z linku, jak i wklejając je bezpośrednio do formularza, ale wyskakuje mi taki błąd przy każdej podstronie: podstrona nie została dopasowana do stron użytkownika (dla pierwszej podstrony na liście) i podstrona nie została dopasowana do stron użytkownika, jeśli pasuje, koniecznie sprawdź kodowanie pliku - ma być utf-8 bez bom (dla każdej kolejnej podstrony). To samo występuje jak wklejam dane ręcznie. Plik ma na pewno poprawne kodowanie. Jak ostatnio (ze 2-3 tyg temu?) dod
 24. A wydawało mi się, że nic nie schrzaniłem Ok, teraz powinno wrócić do normy.
 25.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy