Młynek

Forumowicze
 • Zawartość

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Młynek wygrał w dniu 20 Listopad 2016

Młynek posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

64 Excellent

O Młynek

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

888 wyświetleń profilu
 1. Niezależnie jakiego softu w wyżej wymienionych użyjesz, to słowo klucz to PROXY. Jeśli walniesz 100 wpisów (w sensie do 100 różnych kont) z tego samego IP to się nie dziw że odwdzięczą Ci się banem
 2. Jak ja kupowałem to nie było FV. Ale nie ma co gdybać, tylko faktycznie trzeba zapytać u źródła.
 3. Xrumer i xevil muszą być na tym samym serwerze, bo są połączone z jedną licencją. Xrumer łączy się z serwerem licencyjnym, a xevil łączy się z xrumerem. Natomiast pakiet xrumer-xevil może być na innym serwerze niż xneolinks. Nie dostaniesz na to FV, trzeba płacić z prywatnego konta
 4. Możesz Xevila podpiąć też pod GSA. Na Youtubie jest już kilka filmików jak łączyć Xevila z różnymi softami.
 5. Szukam osoby do napisania około 30-50 tekstów preclowych na określony temat (m.in. takie tematyki jak: dom, ogród, wykończenie wnętrz, moda, uroda itp.). Każdy tekst na minimum 3 000 znaków; teksty mają zawierać wskazane słowa kluczowe (zazwyczaj 2-3); tekst musi być unikalny. Proszę o oferty zawierające stawkę za 1 000 znaków, szacunkowy czas wykonania, sposób rozliczenia, oraz przykłady 2-4 wcześniej wykonanych tekstów preclowych. gdm-media@gdm-capital.eu Dane firmy: GDM Capital sp. z o. o. ul. Graniczna 20 54-530 Wrocław NIP: 8943052888 Zastrzegam sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.
 6. Bulletproof - czyli serwerownia godzi się na to żebyś spamował z ich IP, i jak ktoś to zgłosi, to nie wywalają Cię z serwera (co przy "zwykłych" serwerach jest normą) tylko mają to gdzieś. Dodatkowo co jakiś czasu (okres zależny od konkretnej oferty) udostępniają Ci nowy adres IP, który musisz sobie sam zmienić w ustawieniach. Nic się nie robi z automatu. Jak zapomnisz się upomnieć o IP i go sobie nie zmienisz to będziesz jechał na jednym w nieskończoność. Jak Ci zbanują IP, to do puki nie dostaniesz nowego nic z tym nie zrobisz (no chyba że mówimy o "banie" w Google gdzie trzeba przepisać captche). Jeśli chodzi o harvestowanie w Google to można to robić na zwykłym serwerze (bez bullet) i bez proxy, ale za to z podpiętym OCRem.
 7. Tylko, że te 5 proxy możesz używać na 2 IP, czyli np. na dwóch instalacjach. Ps. Teraz widzę że w AstroVM zmienił się cennik i w tych tańszych VPSach Bullet też jest w cenie (i ceny samych VPSów poszły w dół)!
 8. Masz dział na forum o SWLach (http://www.forum.optymalizacja.com/forum/62-systemy-wymiany-linków). Tam gdzie ktoś się sensownie wypowiedział w ciągu ostatnich ~6 miesięcy to znaczy że system żyje. Jaką ma skuteczność każdy z nich? To już musisz sprawdzić we własnym zakresie, bo tak jak neon103 napisał SWLe się zmieniają, i to że Seomatik przez lata był spamowym systemem nie znaczy że nadal jest.
 9. Mogą, jeśli są niezaspamowane...
 10. Znając życie za 2-3 lata... No chyba że Okazwłoka namiesza na rynku ze swoim SWLem, bo na blogero jakoś nie liczę. Wtedy może zmiany będą szybciej.
 11. Sprawdź wszystkie linki, bo jeden to za mało żeby coś doradzić. Weź pod uwagę że Google działa z 7-14 dniowym opóźnieniem. Jak dodałeś coś do indeksera 2-3 dni temu to jeszcze za wcześnie na znaczące rezultaty (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ineksery też nie działają w czasie rzeczywistym). Jak masz mało tych linków, i chcesz "za darmoszkę", to z tymi nieznalezionymi zrób tak jak mkam napisał. Nie sugeruj się narzędziami typu majestic czy moz. Po pierwsze to są narzędzia nie powiązane z google (czyli to że coś jest w majestic nie znaczy że jest w Google - i odwrotnie). Po drugie to są przydatne narzędzia do analizy ogólnej, kompleksowej itp. a nie do poszukiwania pojedynczych linków - na takim poziomie dokładności one się nie sprawdzą.
 12. Bijecie inwalidę.. ;/ A już polecanie płatnych rozwiązań do sprawdzenia kilkudziesięciu linków (bo takie pakiety zazwyczaj sprzedają SEO sklepy), to jakby łysemu w prezencie kupić grzebień.. Chłopie, wpisz sobie ręcznie w Google "inurl:link_z_seo_sklepu" i tak "n" razy i zobaczy czy Google pokaże Ci jakiś wynik czy nie.
 13. Proponuję udać się na szkolenie do Xann'a. On Ci zdradzi sekret że katalogi już nie działają, i musisz użyć Weblink'a. Wtedy topy są Twoje (no może poza tymi trudniejszymi, typu "wypas owiec w Bieszczadach" - na to to już trzeba bardziej zaawansowane patenty zastosować). MaxPan, to chyba powinno zmienić kategorię, na wiadomo jaką - tam gdzie są zdjęcia z Facebooka itd.
 14. Śledź dział "Narzędzia" na forum. Na pewno się pojawi nowy temat w odpowiednim czasie