Jump to content

ttah

Forumowicze
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ttah last won the day on April 4 2019

ttah had the most liked content!

Community Reputation

107 Excellent

Recent Profile Visitors

4,097 profile views
 1. Odezwę się w systemie, ale to mogło być to. Linki dodałem dość szybko, bo tylko zmieniałem adres strony i dodawałem zmieniony klon linku.
 2. Dodałem wczoraj wieczorem kilkanaście linków (bez ograniczeń co do punktów) tak, by nadliczbowe punkty wykorzystać, a system sam sobie balansował z usuwaniem czy dodawaniem linków jak punkty na koncie będą w okolicy zera. A dzisiaj rano wchodzę a tu -39000 punktów i wszystkie linki przydzielone. Coś poszło nie tak? Dawniej system tak nie reagował z tego co pamiętam.
 3. Jaki strona ma ruch to tego nie wiadomo, ale zawsze można posiłkować się parametrem ruchu z SEMStorm przy dobieraniu kryteriów dla linku. To oczywiście też nie są dane z Google, ale będzie to jakieś odniesienie. Właśnie w tym celu okazwłoka to wprowadził. Nie zawsze punktacja wysoko ocenionej w SEMStorm strony będzie się zgadzała z "mocą" strony wg Majestic(bo to ten drugi główne wpływa na punktację), ale nie można mieć wszystkiego na raz.
 4. Strona nie działa od min. 24 godzin.
 5. Jeszcze też w .htaccess można przyblokować. No i jakby ktoś się uparł, to można i w kodzie strony. Możesz zainstalować jakiś dodatek do przeglądarki typu User-Agent Switcher i sprawdzić samemu, czy dla tego bota dostajesz 403 by się upewnić. A czy to hosting, to zapytanie do BOK powinno wystarczyć.
 6. Twoja strona (lub hosting) blokują robota MajesticSEO.
 7. Wygląda jakbyś miał włączonego wildcarda dla domeny. Wyłącz go, by nieistniejące subdomeny nie działały z automatu.
 8. @cannot jeszcze jeśli PHP obsługuje ZipArchive to można skryptem spakować, ale to już na raz może nie podołać. Inna możliwość mi do głowy nie przychodzi.
 9. @Skalmar otwórz eksportowany plik w Writerze z Libre Office i daj średnik jako separator. Będziesz miał wszystko ładnie pogrupowane w kolumny i skopiujesz tylko to, co potrzebujesz. W Excelu też idzie to zrobić.
 10. @cannot jak można spakować pliki z np. poziomu panelu, to najpierw je spakuj w jedno archiwum i dopiero później pobieraj.
 11. Coś się popsuło, po wejściu w linki (konkretne lokalizacje) jest błąd połączenia z bazą.
 12. A rzeczywiście, sprawdziłem u siebie i od wczoraj 23:44 stoi w miejscu. Ale chyba tylko w panelu się nie aktualizuje, bo pliki z linkami mam z dzisiejszymi datami, więc możliwe, że reszta działa. Ale to już by musiał ktoś od nich potwierdzić.
 13. Na razie to chyba kopnął w kalendarz;) Już minimum 24 godziny nic nie działa, a po wejściu na stronę wyświetla się lakoniczne "1".
 14. Ile punktów i jakie obłożenie mają testowe strony obecnie?
 15. Może nie 99%, ale owszem, jest tam sporo domen, na rejestracji których korzysta wyłącznie NASK. Ale tak jest chyba z większością domen TLD gdzie spory odsetek domen nie pozostaje zagospodarowany latami, a leżakują na parkingu czekając na „lepsze czasy”, które to mogą nigdy nie nadejść.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy