Jump to content

ttah

Forumowicze
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ttah last won the day on April 4 2019

ttah had the most liked content!

Community Reputation

104 Excellent

Recent Profile Visitors

3,993 profile views
 1. Wygląda jakbyś miał włączonego wildcarda dla domeny. Wyłącz go, by nieistniejące subdomeny nie działały z automatu.
 2. @cannot jeszcze jeśli PHP obsługuje ZipArchive to można skryptem spakować, ale to już na raz może nie podołać. Inna możliwość mi do głowy nie przychodzi.
 3. @Skalmar otwórz eksportowany plik w Writerze z Libre Office i daj średnik jako separator. Będziesz miał wszystko ładnie pogrupowane w kolumny i skopiujesz tylko to, co potrzebujesz. W Excelu też idzie to zrobić.
 4. @cannot jak można spakować pliki z np. poziomu panelu, to najpierw je spakuj w jedno archiwum i dopiero później pobieraj.
 5. Coś się popsuło, po wejściu w linki (konkretne lokalizacje) jest błąd połączenia z bazą.
 6. A rzeczywiście, sprawdziłem u siebie i od wczoraj 23:44 stoi w miejscu. Ale chyba tylko w panelu się nie aktualizuje, bo pliki z linkami mam z dzisiejszymi datami, więc możliwe, że reszta działa. Ale to już by musiał ktoś od nich potwierdzić.
 7. Na razie to chyba kopnął w kalendarz;) Już minimum 24 godziny nic nie działa, a po wejściu na stronę wyświetla się lakoniczne "1".
 8. Ile punktów i jakie obłożenie mają testowe strony obecnie?
 9. Może nie 99%, ale owszem, jest tam sporo domen, na rejestracji których korzysta wyłącznie NASK. Ale tak jest chyba z większością domen TLD gdzie spory odsetek domen nie pozostaje zagospodarowany latami, a leżakują na parkingu czekając na „lepsze czasy”, które to mogą nigdy nie nadejść.
 10. Innymi słowy, jest znowu wolna i możesz ją sobie zarejestrować. Udało Ci się, nikt nie był domeną zainteresowany, prócz Ciebie.
 11. Z podstrony formularza dodawania nowych stron: Podepnij do systemu nową domenę, a dostaniesz dożywotnio za stronę główną 2x więcej punktów!
 12. @Anmato Dla wydawców -> zakładka Punkty: podstawa to 1/20 punktów (1/50 punktów dla stron przyjętych przed 1 maja 2018) jakie otrzymała strona główna za RANK (bez modyfikacji za linki wychodzące strony głównej i bez bonusu podwajania punktów za stronę głowną). Podstawa pomniejszana jest o 15% za każdy link wychodzący z danej podstrony.
 13. https://www.dns.pl/cykl_zycia_domeny_pl Aha, po uwolnieniu jej dolicz kolejne 2 tygodnie + kilka dni bo jakiś łapacz domen ją najprawdopodobniej zarezerwuje. Albo sam ją dodaj gdzieś do przechwycenia.
 14. @okazwłoka Może takie coś: Zakładam, że każda strona ma kolumnę, z datą sprawdzania parametrów Majestic. Jednorazowo można tę datę uczynić losową z przedziału teraz() + losowaIloscDni(0, 14) (tyle zdaje się jest przerwy między kolejnymi sprawdzeniami parametrów stron?). A przy dodawaniu nowych stron niech sobie po jej pierwszym sprawdzeniu losuje nową datę ponownego sprawdzenia (będzie to zawsze mniej niż 2 tygodnie, może się trafić, że sprawdzi ponownie po kilku dniach, ale to tylko jednorazowo). To nie będzie rozłożone równomiernie, ale losowość pozwala jednak zakładać, że będzie to bardziej zróżnicowanie niż sprawdzanie 90% domen na koncie tego samego dnia. Ale może to tylko mnie dotyczy, nie wiem, jak ktoś ma setki stron to je pewnie dodaje na okrągło i nie widzi problemu. Coś w sumie powiązanego, ale chyba ważniejszego, co już dawniej chciałem zasygnalizować. Możliwe, że się mylę, ale podobny problem dotyczy przydzielania linków. Brakuje mi w tym losowości. Wygląda mi na to, że automat leci po kolejności stron/podstron w bazie. Widuję jak moje linki dodane do systemu po kolei po sobie (na zasadzie kopiuj link) trafiają na dokładnie te same domeny i często te same podstrony. Albo linki, które się wyświetlają na moich podstronach. Podejrzewam, że linki bez jakichś większych wymagań (po prostu dodawaj gdziekolwiek) są dodawane na zasadzie zapełniania slotów najpierw jednej podstrony, potem dopiero kolejnej i kolejnej. I o tej kolejności decyduje id podstrony. Ale tego nie wiem, może się mylę. Jeśli nie, może i tutaj dodatkowa kolumna z jakąś losową liczbą całkowitą, która będzie robiła za kolejność? Taką kolumnę można nawet raz na 24 godziny uaktualniać nowymi losowymi liczbami.
 15. A co dzisiaj się dzieje? Hurtowo zeruje mi MS RefSubnets przy serwisach. Sporo punktów wyparowało przez to.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy