Skocz do zawartości

Narzędzie (usługa) zwiększająca liczbę naturalnych wejść z wyszukiwarki


eBizo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sceptykiem. Jak mówi Morfeusz "Show me" - pokaż wyniki z testów wtedy możemy podyskutować. I tak jako rzekł @Finan - kto wklei JS na swoja stronę nie wiedząc co on robi.

 

Jeśli chodzi o Mnie to eot. Czekam na testy i ich wyniki.

  • Like 2

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, eBizo napisał:

po prostu kod, który nie jest w żaden sposób zminimalizowany i ktoś z podstawową znajomością JS wyczyta sobie z niego działanie, czyli zmienne konfiguracyjne, licznik i wysłanie XMLHttpRequest

a możesz podać adres do tego kodu? Chętnie zerknę.

Edytowane przez dudekm
  • Like 1

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwało się kilku chętnych do testów więc myślę, że się podzielą się wkrótce jakimiś spostrzeżeniami.

 

Skrypt jest zbliżony do skryptów liczących konwersje. Nie ma innej opcji abym ja wiedział czy ta wizyta była i się skończyła sukcesem (czas, podstrony).

Zamiast JS można go napisać w PHP ale jest wtedy mniej interaktywny i trudniejszy w instalacji (choć jeden klient takowy sam sobie napisał w Symphony we własnym zakresie).

 

Skryptu nie wklejam, bo nie widzę sensu, przecież gdybym miał jakieś złe intencje to i tak nie wkleił bym tu "tej złej wersji". Nie popadajmy w paranoje w każdym razie. Serwis/firmę prowadzę od 2007 roku, kilka tysięcy userów wyświetla u siebie rotator z banerami z mojego systemu, a to nie zgadniecie - też skrypt JS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brzmi to trochę jak taki bardziej zaawansowany autosurf ale skoro są chętni to czekamy na efekty w postaci potwierdzonych skoków pozycji ;) Z tego co mówisz skrypt musi w jakiś sposób przed wejściem wyszukiwać frazę na jakiej nam zależy a następnie wchodzić w konkretną stronę z serpów. Nie wykluczam, że faktycznie może taki czynnik behawioralny być brany pod uwagę w ustalaniu rankingu ale jeśli nawet - pytanie jak jego waga ma się do starych, dobrych linków. 

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, skrypt tego nie robi, wyszukanie frazy następuje w sposób naturalny przez użytkownika, który dostaje jedynie frazę, którą ma wpisać i przybliżoną pozycję. Skrypt tutaj akurat nie jest najbardziej innowacyjną rzeczą, to tylko kod śledzący konwersję. Efekt jest taki jakbyś poprosił 10 znajomych przez GG:

 

Cytat

wejdź proszę na google, wpisz "Zabawki dla psów" i kliknij mój sklep, który jest na na początku drugiej strony wyników. Poczytaj, pooglądaj, kliknij w jakiś przycisk np. koszyka. Tak gdzieś minimum 2-3 minuty no chyba, że znajdziesz coś ciekawego dla swojego psa to zachęcam do zakupu :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę wynik testów. Jak chcesz mogę podrzucić jakąś domenę, gdzie nic nie jest robione, a jest ruch organiczny.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nalesnik napisał:

Dawno nie slyszalem wiekszych bzdur.

No, wiele wniosłeś ciekawych rzeczy do tematu :)

1 godzinę temu, Nalesnik napisał:

Gosciu nie tylko nie ma pojecia o SEO

:) jak już się pisze, że ktoś nie ma pojęcia o seo to może warto byłoby napisać coś takiego, co wskazywałoby, że piszący ma o tym pojęcie.

 

Ja czekam z uwagą na opinię i wyniki testów.

 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eBizo napisał:

choć jeden klient takowy sam sobie napisał w Symphony we własnym zakresie

Takie małe czepialstwo ;)

1. Symfony, a nie Symphony

2. Do komara z armaty? :D Sam vendor będzie ważył kilkadziesiąt MB. No ale to sprawa tego piszącego...

 

7 godzin temu, eBizo napisał:

Skryptu nie wklejam, bo nie widzę sensu, przecież gdybym miał jakieś złe intencje to i tak nie wkleił bym tu "tej złej wersji".

OK, Twój wybór. Byłem tylko ciekaw jak wygląda skoro i tak go udostępniasz ludziom korzystającym z Twojego systemu ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nalesnik napisał:

Dawno nie slyszalem wiekszych bzdur.
Gosciu nie tylko nie ma pojecia o SEO, ale rowniez myla mu sie pojecia przegladarka z wyszukiwarka
Kolejna rzecz, to jak mozna robic SEO w Polsce, jak sie nie zna dobrze jezyka polskiego.

 

Ale krzykacz.. A ty tak może byś po pierwsze zaczął używać ALT, bo aż oczy bolą Cię cytować (1/2 tekstu na czerwono)?

Już wytłumaczyłem wcześniej, co miałem na myśli przez wyszukiwarki incognito, nawet wysłałem linka do takiej, która ma tę określenie w adresie domeny. Nie da się edytować tutaj postów, więc już nie skonkretyzuję o co mi chodziło.

Po trzecie nigdzie nie napisałem nigdzie, że uważam się za specjalistę SEO, moje podejście jest typowo zdroworozsądkowe do pozycjonowania, jak ktoś tu ładnie napisał behawioralnego.

 

2 godziny temu, dudekm napisał:

Takie małe czepialstwo ;)

1. Symfony, a nie Symphony

2. Do komara z armaty? :D Sam vendor będzie ważył kilkadziesiąt MB. No ale to sprawa tego piszącego...

 

OK, Twój wybór. Byłem tylko ciekaw jak wygląda skoro i tak go udostępniasz ludziom korzystającym z Twojego systemu ;)

 

Sry, literówka. Piszę na co dzień w Larwie.

Nie, nie ;) cała strona była na tym FW, a po prostu dopisał on backendową część, która liczy czas wizyty. Ale bez JS się nie obyło i tak więc stwierdziłem, że pójdę w czysty JS (jQuery) bo łatwiej będzie się to instalować, tak jak kody GA czy agencji reklamowych.

 

Poudawaj zainteresowanego, napisz na PW - to wyślę Ci kod.. ;) Po stopce widzę, że ogarniasz programowanie to napiszesz tutaj czy Twoim zdaniem skrypt coś może wyrządzić złego czy nie ;)

Edytowane przez eBizo
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności