Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2783
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Finan wygrał w ostatnim dniu 12 Wrzesień

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

624 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

4412 wyświetleń profilu
 1. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  @falkonetti sam piszesz iż wiesz że jest coś nie tak, polecam wizytę u lekarza i trochę mniej tego wina.I nie piszę tego z sarkazmem, to tylko rada.
 2. Ruch z autosurf

  Możesz kupić taki ruch z różnych IP, są serwisy to oferujące.I niekoniecznie robią to boty a ludzie którzy dostają jakieś grosze za wejście na stronę. Oczywiście taki ruch nie ma żadnej wartości.
 3. Dziwne zachowanie google

  Zgadza się site 3mln to ogrom.Zastanawiam się czy autor tematu nie myli pojęć.
 4. Dziwne zachowanie google

  To nie jest wina linkowania GSA.Problem leży gdzieś indziej ale nie da się go znaleźć nie znając strony której dotyczy.
 5. Nietypowa strona, jaki skrypt?

  Niestety w każdym tak jest.Mam kilka rzeczy które są robione pod zamówienie i czasem po tygodniu się okazuje że jest potrzebne jeszcze ,,coś,, A w przypadku ,,gotowców,, byłoby jeszcze gorzej.
 6. Jesteście trochę w błędzie bo znam wiele sklepów/innych działalności które płacą procentowo za wygenerowane zyski.I na prawdę przy tradycyjnej umowie na pozycjonowanie poszczególnych fraz żadna agencja/pozycjoner by tyle nie zarobiła.Mówię tu o kilku zerach na fakturze. Kwestia odpowiedniej umowy itd. oraz tego czy dana agencja/pozycjoner jest w stanie zrobić to co trzeba. No i oczywiście takiej umowy nie podpisuje się z firmą która startuje na rynku, ale ma już jakąś pozycję.Bo każdy może napisać zakładam sklep, daję Ci % od zysków, a Ty zajmuj się promocją.Jeśli by tak było to ja jutro zakładam 1000 sklepów i zlecam ich promocję za udział w zyskach, a potem lecę na Bahamy bo kasa sama będzie spływać.Tak to nie działa. Ogólnie to jakaś firma X ma kontakty/pomysł na biznes, ale nie na promocję.Promocję zleca za odpowiedni udział w zyskach innym firmom. Jest takie przysłowie: Kto się zna na wszystkim to się nie zna na niczym.
 7. Statystyki seo-stat.pl

  @Ptaq Tak zgadza się po zmianie ustawień o których rozmawialiśmy na PW wyniki są inne.Jednak nadal w przypadku wielu fraz nie pokrywają się z rzeczywistością. Ja tam nie mam pretensji, bardziej te pozycje interesują mnie hobbistycznie.
 8. Ocena strony pomocy drogowej

  Niby tak. A nie da się tego zrobić że np. szukam mobilnie = wstawia nr telefonu, szukam na stacjonarnym czy laptopie = np. przekierowuje na podstronę z kontaktem? Chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie bo znam wielu ludzi którzy będąc w trasie zadzwonili by do kogoś kto jest przy kompie aby znaleźć pomoc.
 9. Ocena strony pomocy drogowej

  Wszelkie przyciski: Zadzwoń są błędnie zrobione.Po kliknięciu powinny przenosić na stronę kontakt z nr telefonu.Przynajmniej ja jakbym szukał takiej oferty to po kliknięciu chciałbym zobaczyć nr telefonu gdzie chcę zadzwonić, a nie info: Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół „tel” nie jest przypisany do żadnego programu lub nie jest dozwolony w tym kontekście.
 10. pozycjonowanie młodej strony www

  @jimmi masz rację dlatego wcześniej napisałem że zrobienie tej strony jak należy to podstawa bo ona nie zapewni raczej nowych klientów w tej branży, ale ma działać wizerunkowo dla firmy. Obecnie tego na pewno nie robi.
 11. Też polecam @swits.pl
 12. pozycjonowanie młodej strony www

  Sama strona jest tragicznie zrobiona, a to podstawa. Przykładowo klikam na kontakt, a potem na: Oferta i nadal mi się wyświetla kontakt.
 13. Statystyki seo-stat.pl

  @Ptaq napisałem na PW. @AdamBoganD chyba nie ale muszę sprawdzić.
 14. Ubezpieczenia

  @chcewypoczac Zapytaj tu: https://wygodnie.pl/wspolpraca Zaznaczam że nie wiem jak teraz, ale kiedyś z nimi pracowałem i nie trzeba było być agentem ubezpieczeniowym, fajnie się u nich zarabiało, spełniali wszelkie wymagania o których piszesz. Mam też inne propozycje, ale to na PW napisz do mnie.
 15. Statystyki seo-stat.pl

  Jedna z moich stron jest według systemu na frazę pozyczki top 2. Chciałbym aby było tak w rzeczywistości.