Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Finan last won the day on June 9

Finan had the most liked content!

Community Reputation

804 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Recent Profile Visitors

6,319 profile views
 1. Finan

  Skrypt programu partnerskiego - jaki?

  @ar4 Wysłałem przed chwilą ponownie.
 2. Finan

  Skrypt programu partnerskiego - jaki?

  @ar4 Odpisałem Ci na wiadomość. Są różne opcje zarówno abonamentowe, jak i kupujesz licencję, instalujesz na własnym serwerze i działasz. Do wyboru do koloru, ale pełna licencja (najdroższa z wszystkimi funkcjami, ale nie wiem czy Ci potrzebna, raczej nie) to koszt 5000$ ale wiele w niej jest. Najtańsza licencja która nie ma wszystkich funkcji to 890 dolarów. EDIT: Najtańszy abonament to 499 złotych.
 3. Finan

  1500 ZUS od następnego roku

  Podstawowa kwestia, pomimo że jestem ubezpieczony od ok. 20 lat nie byłem u lekarza z ubezpieczenia, wszystko prywatnie. Córka pomimo że jest ubezpieczona (wiek 4 lata) owszem była 3 razy w szpitalu, ale u lekarza zawsze prywatnie bo terminy na NFZ. Żona pomimo że jest ubezpieczona = zawsze prywatnie bo terminy. Był czas że sam za siebie płaciłem 3 razy składkę zdrowotną (2 umowy o pracę plus działalność). To ja się pytam gdzie ta kasa idzie z ubezpieczenia?
 4. Finan

  chcę popłakać bo kupiłem laptop DELL

  Jak kupujesz sprzęt i jest on na gwarancji serwis nie ma prawa żądać od Ciebie jakiejkolwiek ingerencji w sprzęt bo niektóre mogą być podstawą do utraty gwarancji.
 5. Finan

  1500 ZUS od następnego roku

  Lub faktury że 500+ wydane na zakupy dla dzieci.Brak faktur za zakupy = brak 500+.
 6. Mim skromnym zdaniem nikt poważny nie wklei JS na swoją stronę z niewiadomego źródła.
 7. Finan

  Myszka pionowa

  Ja nie dawno leczyłem tzw. łokieć golfisty spowodowany pracą przy kompie. Wbrew pozorom dotyka on często pracowników biurowych. Na początku bagatelizowałem sprawę bo ból był delikatny, potem coraz silniejszy, promieniujący aż do palców wraz z stopniowo coraz mniejszym czuciem w palcach bo w pewnej chwili nie czułem czy już trzymam kubek z kawą czy trzeba ten kubek mocniej chwycić. Ortopeda zdiagnozował odpowiednio, powiedział że praca przy kompie, te same ruchy myszką itp. dał odpowiednie rzeczy plus rehabilitacja lecz niestety jak dłużej przy kompie posiedzę czuję że wróci wcześniej czy później.
 8. Jeśli nie ma zgód to za chwilę po wysyłce może być niemiło.
 9. Finan

  edytor HTML z translatorem

  A może nie translator tylko zlecić tłumaczenie? Czasem wychodzi lepiej (to na pewno) i taniej niż szukać rozwiązań niskobudżetowych z automatu.
 10. Nie. Prosty przykład zamówienie linków z edu i gov. Dzisiejszy raport który dostałem ma końcówki: com net ly kz it I wiele podobnych.Czekam na wyjaśnienie od osoby która oferuje gov i edu na tym forum. P.S. Na resztę też czekam i szczególnie tych co na maile nie odpisują proponuję inaczej działać bo faktury opłacone, zlecenie nie wykonane, VAT pewnie już odliczony, zgłoszenie do US niebawem pójdzie, a wtedy kontrole i kontrole.
 11. Jako że zamówiłem od kilku osób z tego forum różne rzeczy z terminem realizacji 3-4 dni, a czekam ponad miesiąc to poproszę o raporty w 48 godzin. Jeśli nie dostanę otrzymacie odpowiednią opinię (potwierdzoną faktami). Także proszę się spieszyć.
 12. Finan

  Indexowanie WIX.com

  Z ciekawości założyłem darmówkę i nie ma no-index więc może problem leży w tym że nie ma żadnych linków do twojej strony? Google jakoś musi ją znaleźć.
 13. Finan

  Indexowanie WIX.com

  A sprawdź czy bez premium nie ma przypadkiem no-index?
 14. Wbrew pozorom jest proste. Kiedyś zakładałem konto w banku przez internet.Kurier zadzwonił że ma dla mnie do podpisania umowę, nie byłem wtedy w domu,powiedziałem kurierowi gdzie jestem i podjechał.A że nie miałem przy sobie dowodu uwierzył na słowo że ja to ja i wydał mi umowę. Oczywiście nie powinien tego zrobić.
 15. Już od roku mój pesel, imię i nazwisko i inne dane są ogólnodostępne jako wspólnika spółki.Każdy może sprawdzić jaki mam pesel, ale po co?