Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2715
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Finan wygrał w ostatnim dniu 12 Wrzesień

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

605 Excellent

O Finan

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

4117 wyświetleń profilu
 1. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  No nie wiadomo, jak w każdej firmie.Jednak ja na razie jestem zadowolony, szybka informacja co padło plus szybkie przywrócenie działania.
 2. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Support działa jak najbardziej ok.Wiele dużych firm mogłoby pozazdrościć.
 3. I znowu postawa roszczeniowa = należy mi się !
 4. W top 10 jest tylko dziesięć miejsc.Jakby wejście w nie polegało na dodawaniu wpisach w katalogach, komentarzach, blogach byłbym milionerem w miesiąc. EDIT: Zapomniałem dodać, jest tylko 10 miejsc, a chętnych aby tam być od 0 do milionów w zależności od branży.
 5. Nowe zasady reklam kredytów od 22.10.2017

  Do tego ustawa przewiduje że informacja o RRSO musi być podana w reklamie tak samo czytelnie jak pozostała treść reklamy.Oznacza to że np. nie może być inna czcionka wykorzystywana w reklamach jak dotychczas np. drobny druczek. Zamieścić info że RRSO wynosi od 0 do 1000000% i będzie ok.
 6. Nowa kampania (tylko dla wydawców przekazujących dane klientów przez API lub posiadających bazy klientów = możliwość przekazywania danych w pliku CSV, każdorazowo wymagane jest posiadanie zgód na przetwarzanie danych osobowych oraz na przekazywanie danych do innych firm !) 1click2cash.pl Spółka Collection Link, administrator strony 1click2cash.pl, została powołana w celu obsługi klientów ubiegających się o pożyczki i kredyty za pośrednictwem platform internetowych. Dzięki działaniom afiliacyjnym oraz współpracy z największymi instytucjami finansowymi w Polsce jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni produkt do potrzeb i możliwości każdego klienta. Collection Link jest sprawdzonym partnerem w branży usług finansowych. Zalety produktu: rzetelne i odpowiedzialne przeprowadzenie Klienta przez proces wnioskowania o pożyczkę oraz podpisania umowy kredytowej, procesowanie wniosku online, natychmiastowe wydawanie decyzji kredytowej. zapewnione bezpieczeństwo transferu danych i ciągłość działania w sytuacjach krytycznych, działania zgodne z zaleceniami GIODO. Działania tylko po API - lub przekazywanie wniosków w pliku CSV, które będą obdzwaniane i przekazywane do: AASA AASA Biznes Hapi UnilinkCash SMS Kredyt TAKTO Finanse SuperGrosz Model prowizyjny i stawka: CPS - 4% netto od wartości udzielonej pożyczki. UWAGA !: Wydawca przekazujący dane przez API lub w pliku CSV każdorazowo musi posiadać zgody klienta na przetwarzanie danych osobowych oraz na ich przekazywanie do innych firm !
 7. Mała informacja, w kampanii Fundusz Korona zmieniła się stawka prowizyjna.Obecnie wynosi ona 6% netto od kwoty udzielonej pożyczki.
 8. Potwierdzam że działa bardzo dobrze.Wczoraj wrzuciłem trochę linków z którymi konkurencja sobie nie radziła, dopiero 14% przetworzone, ale linki już się pojawiają w indeksie.
 9. Oj tam, czepiasz się. Kiedyś mieliśmy propozycję od jednej z firm że chcą być u nas reklamodawcami. Ale naszych kodów śledzących nie chcieli zainstalować bo oni są uczciwi i w raporcie nam wszystko przekażą, więc po co kody śledzące?
 10. Linki nie mają wyglądać pięknie, a dawać jakąś tam moc dla strony pozycjonowanej.Dodanie opcji gdzie każdy może odnaleźć w parę kliknięć miejscówki nie jest dobrym pomysłem.
 11. Nie przyjmij tego źle ale: 1. Jak masz coś robić = musisz mieć dostępy. 2. Dostało i po prostu im nie zależy, kasa jest w kieszeni, a co dalej będzie mniej ważne. 3. Od pracownika się wymaga, ale pod warunkiem że pracownik wie o co chodzi i odpowiednio mu się za to płaci.
 12. Dzięki za info. EDIT: Taka mała sugestia, dodaj w FAQ info na temat faktur bo pewnie nie jedna osoba będzie szukać.
 13. Faktury ręcznie wystawiacie czy można gdzieś pobrać? Bo nie widzę.
 14. SEnuke

  Senuke nigdy nie był automatem który pozwalał pozyskać dużą ilość linków.Jego bardziej się w inny sposób wykorzystywało.Własne listy też można dodać, ale to nie te czasy aby coś tym automatem sensownego robić.Moim zdaniem szkoda czasu, aczkolwiek tych nowych wersji nie znam, ostatnio korzystałem może z 3 lata temu.