Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Finan last won the day on June 9

Finan had the most liked content!

Community Reputation

812 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Recent Profile Visitors

6,498 profile views
 1. Co do harvestera ja kiedyś używałem tego który jest w Xneolinks.Wolny ale jak dokładnie się wie co chce się znaleźć to dość skuteczny.
 2. Nie ma za co dziękować.Pracowałem w tej branży lata temu i wiem że nie zarobisz teraz. Tym bardziej jak nie potrafisz znaleźć. Ale życzę powodzenia..
 3. A czym się różni linkowanie ręcznie od automatem? Jak zdobędziesz 100 linków ręcznie lub 100 tych samych linków automatem to które będą miały większą moc?
 4. Nie jestem pewien ale tu powinieneś znaleźć to czego szukasz: https://superpolisa.pl/
 5. Nie lubię Waszej firmy ale podpowiem.W zapisie na newsletter dajcie zgody bo bez zgód taki zapis jest nic nie warty.
 6. Śmiem twierdzić z tego co piszesz że nie warto abyś poświęcał na to czas. Stracisz tylko, jak niekoniecznie $ to swój czas.Na tym się zarabiało ok 10 lat temu bez większych inwestycji. Teraz kwoty o których napisał @zgred to są zdecydowanie za małe aby sensownie wbić się w rynek i to bez gwarancji powodzenia.
 7. No zgadza się kupując dodatek z nie wiarygodnego źródła można dostać gratis dodatek którego wcale byśmy nie chcieli.
 8. No i tu przynajmniej wiesz komu płacisz. A nie jakieś firmy widmo.Każda legalna firma podaje na swoich stronach pełne dane, mało tego ma taki obowiązek. Jeśli z jakiegoś powodu tego nie robi = powinna się zapalić czerwona lampka.
 9. Whois nie sprawdzałem. Co nie zmienia faktu że w wyszukiwarce KRS też nie ma takiej firmy jak DodatkiWordPressa . Ja bym nie kupił nic jeśli na stronie nie ma dokładnych danych od kogo kupuję.To firma ma obowiązek podać swoje kompletne dane a nie mam szukać po WHOIS.
 10. Mnie by zastanowiła jedna rzecz.Czyli to że na pierwszej z tej stron brak jakiegokolwiek kontaktu do firmy poza formularzem kontaktowym, brak nip, brak regon. W regulaminie jest: Sklep jest prowadzony przez firmę: DodatkiWordPressa, ul. Herbiniusa 12, 46-220 Byczyna,zwaną dalej „Administratorem sklepu”. Szukając w CEDIG nie ma takiej firmy zarejestrowanej.
 11. No logicznie to nie następuje żadne wzbogacenie.Bo czy mając gotówkę, czy jej równowartość w postaci samochodu to jedno i to samo.
 12. Niedługo strach będzie pierdnąć bo trzeba będzie złożyć PIT do US i odprowadzić podatek za zanieczyszczanie powietrza.
 13. Może bardziej by się zajęli weryfikacją sprzedających. Ostatnio coś zamówiłem, termin dostawy w opisie 2-3 dni robocze, a po tygodniu facet dzwoni że nie mają na magazynie tylko będą mieli za 2 tygodnie najwcześniej. Tu człowieka szlag trafia bo ustala sobie terminy różne, a nagle się dowiaduje że termin przesunięty o ok. 2 tygodnie. Na szczęście konkurencja spisała się idealnie, towar zamówiony w środę wieczorem, w piątek ok południa dostarczony.
 14. Chyba jeszcze to nie weszło. Ale to jest dopiero paranoja bo przecież do czasu skazania prawomocnym wyrokiem człowiek jest uważany za niewinnego, a tu pyk wystarczy podejrzenie i majątku nie ma. I nawet jak taki ktoś zostanie uniewinniony to pewnie firma nie będzie miała racji bytu na rynku bo zanim postępowanie się zakończy to dużo wody lub ścieków w Wiśle upłynie.
 15. Kilka dobrych linków na pewno by pomogło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy