Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Finan last won the day on June 9 2019

Finan had the most liked content!

Community Reputation

813 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Recent Profile Visitors

6,600 profile views
 1. Ale ja nie piszę o finansówce.Działamy w wielu innych branżach typu suple, erotyka itp.
 2. Nie wiem czy Pan jest tu zarejestrowany ale nie zaszkodzi aby ktoś na niego uważał. Jego strona to: https://www.marcinpodlaski.pl/ Pan wziął kasę i przestał się odzywać. Po napisaniu do niego maila z innej skrzynki pocztowej tak aby nie wiedział kto pisze oczywiście odpisał iż oferuje usługę. Pan porozmawia sobie z prokuraturą bo pomimo iż kwota niewielka to zachowanie Pana Marcina zasługuje na takie działania.
 3. Robienie stron pod PP nie jest tak proste jak kiedyś.Jako że mam wiele z tym wspólnego podpowiem.Teraz trzeba te strony troszkę inaczej robić i działa. Kilku naszych wydawców od jakiegoś czasu narzeka że zarobki spadają itp, a kliku co rozsądnie myślą wprost przeciwnie. Trochę myślcie co trzeba robić. I bez pytań proszę co trzeba zrobić bo i tak nie powiem, własna kreatywność wskazana.
 4. Przy stronach na których mniej mi zależy i są łatwiejsze frazy robię tak: 1. Włączam GSA 2. To co wypluje GSA w raporcie wrzucam w indexer Efekt taki że interesujące mnie frazy w parę dni są w top. A są to spamerskie linki bo bez żadnych modyfikacji, po prostu włączam GSA i niech sobie leci. Więc jakby google to ignorowało to wzrostów pozycji by nie było .....
 5. Kup np. GSA i go uruchom.Nie jest drogi a bez zbędnych starań spamowych linków będzie sporo.
 6. Jeszcze chwila i zagorzali zwolennicy 500+ zmienią swoje zdanie.Bo wreszcie dotrze do nich że dostają 500+ ale oddają 5000+
 7. Głosują bo niektórzy nie potrafią liczyć.Na rozdawnictwo kasy trzeba szukać gdzie się da.
 8. Co do harvestera ja kiedyś używałem tego który jest w Xneolinks.Wolny ale jak dokładnie się wie co chce się znaleźć to dość skuteczny.
 9. Nie ma za co dziękować.Pracowałem w tej branży lata temu i wiem że nie zarobisz teraz. Tym bardziej jak nie potrafisz znaleźć. Ale życzę powodzenia..
 10. A czym się różni linkowanie ręcznie od automatem? Jak zdobędziesz 100 linków ręcznie lub 100 tych samych linków automatem to które będą miały większą moc?
 11. Nie jestem pewien ale tu powinieneś znaleźć to czego szukasz: https://superpolisa.pl/
 12. Nie lubię Waszej firmy ale podpowiem.W zapisie na newsletter dajcie zgody bo bez zgód taki zapis jest nic nie warty.
 13. Śmiem twierdzić z tego co piszesz że nie warto abyś poświęcał na to czas. Stracisz tylko, jak niekoniecznie $ to swój czas.Na tym się zarabiało ok 10 lat temu bez większych inwestycji. Teraz kwoty o których napisał @zgred to są zdecydowanie za małe aby sensownie wbić się w rynek i to bez gwarancji powodzenia.
 14. No zgadza się kupując dodatek z nie wiarygodnego źródła można dostać gratis dodatek którego wcale byśmy nie chcieli.
 15. No i tu przynajmniej wiesz komu płacisz. A nie jakieś firmy widmo.Każda legalna firma podaje na swoich stronach pełne dane, mało tego ma taki obowiązek. Jeśli z jakiegoś powodu tego nie robi = powinna się zapalić czerwona lampka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy