Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2860
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Finan w dniu 12 Wrzesień 2017

Użytkownicy przyznają Finan punkty reputacji!

Reputacja

653 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnie wizyty

4585 wyświetleń profilu
 1. Składki przy umowie o dzieło będąc na etapie

  I co ważne umowę o dzieło można podpisać maks 2 razy w roku z jedną osobą.A wielu na to nie zwraca uwagi, potem mogą być przykre konsekwencje.
 2. Aktualizacja Windows 10 jeszcze za darmo do 17 stycznia

  Nie tylko z Windows 7 i 8.1, Windows 8.0 też przechodzi bez problemu.
 3. webepartners.pl

  Kliknięcia z różnych IP nie zawsze się zliczą, i często nawet nie powinny.Jeśli chcesz tak robić test (domyślam się że inne IP ale ten sam komp i przeglądarka?) to podstawą jest usunięcie ciastek z przeglądarki.
 4. Evato i Theme Forest - Wystawienia faktur ?

  Zapytaj ifirma odpowiadają bardzo sprawnie.
 5. Ponowna rejestracja domeny

  Po 40 dniach domena wraca do rejestracji co oznacza że każdy może ją kupić.Jeśli dobrze rozumiem chciałbyś jej nie przedłużać, a poczekać 40 dni i ponownie ją kupić? Jeśli tak to jest ryzyko bo ktoś może ją kupić sekundę po tym jak minie 40 dni.
 6. Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO

  Bardziej nadaje się do dowcipów niż do kosza:
 7. Ogólnie rzecz biorąc osoby które myślą że postawienie strony plus udział w PP = miliony. Źle myślą.
 8. Co mówi ksiądz na ślubie informatyka? ...

  Na ślubie informatyka mówi: end
 9. Podsumowanie roku SEO

  No tak, a czy ja napisałem inaczej?. Wiadomo że nie idziesz na strzelnicę bez pozwolenia i mówisz:Mam pajdę kasy, dawaj kałacha.I Ci dają.
 10. Podsumowanie roku SEO

  Na strzelnicach jest tak: Idziesz, pokazujesz dowód osobisty, płacisz = strzelasz. Nie wiem czemu wielu osobom to przeszkadza (często się spotykam z takimi opiniami), jak pisałem wcześniej na strzelnicy strzela się ale broni stamtąd nie wyniesie osoba która przyszła postrzelać.Na strzelnicach też nie jest tak że przychodzi Kowalski i mówi:Dawaj kałacha, płacę tyle i tyle i już strzela. To może tym co takie coś przeszkadza zakazać pokazu noży w supermarketach itd., przecież nożem też można zabić, tak samo jak bronią palną. Tylko jest różnica, na strzelnicę przychodzą ludzie postrzelać do tarczy bo np. lubią i tej broni nie wyniosą (no chyba że idą ze swoją ale = pozwolenie), a nóż można kupić i często skuteczniej nim zabić niż bronią palną.
 11. Podsumowanie roku SEO

  Ale tu mowa o strzelnicach, tam możesz postrzelać nawet jak nie masz pozwolenia na broń, a przecież nie wyniesiesz udostępnionej broni na ulicę.
 12. Prawa autorskie odnośnie obrazków/zdjęć

  Ech już Ci pisałem.Szukasz w google, np. fraza: Giewont , potem klikasz: Grafika, Potem, Narzędzia, a następnie prawa do użytkowania. I tak znajdziesz szybko i bez problemu zdjęcia, np: https://pixabay.com/pl/zakopane-giewont-tatry-góra-widok-1862841/ I tu masz: Darmowy do użytku komercyjnego Chyba wystarczy czy jeszcze dokładniej opisać?
 13. Takie tam doświadczenia

  Tekst z forum: ,,Na rynku IT jesteśmy od 10 lat. Doświadczenie zdobyte w serwisie komputerów oraz wdrożeniach rozwiązań informatycznych wykorzystujemy również w branży reklamy internetowej.,, To tak jakbym napisał: Od 10 lat jestem kowalem, skutecznie podkuję Twojego konia.Jednak doświadczenie zdobyte w ciągu tych 10 lat postanowiłem wykorzystać w branży weterynaryjnej.
 14. Prawa autorskie odnośnie obrazków/zdjęć

  Widzę że nadal chcesz by ktoś Ci napisał: Pobieraj, wrzucaj u siebie. To że dycha leży na ulicy nie znaczy że jest Twoją własnością.