Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Finan last won the day on June 9

Finan had the most liked content!

Community Reputation

807 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Recent Profile Visitors

6,417 profile views
 1. Chyba jeszcze to nie weszło. Ale to jest dopiero paranoja bo przecież do czasu skazania prawomocnym wyrokiem człowiek jest uważany za niewinnego, a tu pyk wystarczy podejrzenie i majątku nie ma. I nawet jak taki ktoś zostanie uniewinniony to pewnie firma nie będzie miała racji bytu na rynku bo zanim postępowanie się zakończy to dużo wody lub ścieków w Wiśle upłynie.
 2. Kilka dobrych linków na pewno by pomogło.
 3. Gdzie tu widzisz zaczepkę z mojej strony?
 4. Produktu Waszej firmy? Bo jeśli inne firmy mają taki produkt i nie daj boże z patentem to może być nie wesoło.
 5. Muszę polecić serwis.Zamówiłem 7 tekstów, pierwszy był bardzo szybko wraz z pytaniami czy tak jest dobrze, czy następne mogą być pisane tak samo, czy coś zmienić,itp. Dodatkowo teksty były dłuższe niż zamawiałem.
 6. Taką minimalna wiedzę można mieć przy odrobinie chęci, szukania, zainteresowania. A jak nie ma na to czasu/chęci/ochoty to cóż można komuś zapłacić i z głowy.
 7. Darek @Mion na pewno wie co mówi i podejrzewam że jakbyś grzeczniej podszedł do tematu by podpowiedział. Ale coraz więcej jest osób: Daj bo mi się należy. Więc trudno ale podejrzewam że nie podpowie.
 8. No według tego co piszą tak ma być. Bo przecież jak to wejdzie w życie odpowiadam za to że kontrahent nie odprowadziła VAT. Z jakiej racji się pytam skoro płacę VAT i inne podatki w terminie i co ma mnie interesować czy kontrahent to zrobił skoro ode mnie dostał VAT w fakturze? TO jest przerzucanie odpowiedzialności z tych co robią jakieś machlojki na tych co działają zgodnie z prawem i przepisami.
 9. Dla mnie najciekawsze jest to że można odpowiadać za długi kontrahenta wobec US. Przecież jak ja rzetelnie płacę kontrahentowi za usługę/towar to co mnie interesuje że on nie odprowadza podatku?
 10. Przy odrobinie chęci można zrobić taki tekst że nie jest bełkotem, a można go wykorzystać X razy przy pomocy synonimów.
 11. @ar4 Wysłałem przed chwilą ponownie.
 12. @ar4 Odpisałem Ci na wiadomość. Są różne opcje zarówno abonamentowe, jak i kupujesz licencję, instalujesz na własnym serwerze i działasz. Do wyboru do koloru, ale pełna licencja (najdroższa z wszystkimi funkcjami, ale nie wiem czy Ci potrzebna, raczej nie) to koszt 5000$ ale wiele w niej jest. Najtańsza licencja która nie ma wszystkich funkcji to 890 dolarów. EDIT: Najtańszy abonament to 499 złotych.
 13. Podstawowa kwestia, pomimo że jestem ubezpieczony od ok. 20 lat nie byłem u lekarza z ubezpieczenia, wszystko prywatnie. Córka pomimo że jest ubezpieczona (wiek 4 lata) owszem była 3 razy w szpitalu, ale u lekarza zawsze prywatnie bo terminy na NFZ. Żona pomimo że jest ubezpieczona = zawsze prywatnie bo terminy. Był czas że sam za siebie płaciłem 3 razy składkę zdrowotną (2 umowy o pracę plus działalność). To ja się pytam gdzie ta kasa idzie z ubezpieczenia?
 14. Jak kupujesz sprzęt i jest on na gwarancji serwis nie ma prawa żądać od Ciebie jakiejkolwiek ingerencji w sprzęt bo niektóre mogą być podstawą do utraty gwarancji.
 15. Lub faktury że 500+ wydane na zakupy dla dzieci.Brak faktur za zakupy = brak 500+.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy