Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Finan last won the day on June 9 2019

Finan had the most liked content!

Community Reputation

841 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://sprintmoney.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://sprintmoney.pl

Recent Profile Visitors

7,003 profile views
 1. I kolejny problem z serwerem, a zero odpowiedzi na maile i zgłoszenia techniczne.
 2. Zgłoś do US, wystawią bardzo szybko. Ja tak robię nauczony doświadczeniem.
 3. Nic jeśli trochę poklikasz.Np. w 1 opcji dodajesz ogłoszenie i masz link. Trochę głupie pytanie zadałeś, jest mnóstwo firm które zrobią to za Ciebie i wtedy zapłacisz xxx zł, a możesz sam sobie klikać i poświęcisz czas. Lub skorzystać z automatu, jest ich sporo nawet do ogłoszeń.
 4. Ja akurat trzymam tam najmniej ważne rzeczy, ale tak jak pisze @zgred jeślibym miał np. sklep to już dawno by mnie tam nie było.
 5. Mi to samo @MaxPan Ale ktoś nad nimi siedzi.Bo ostatnio zgłosiłem i po ok 20 godzinach został zamknięty, a problem naprawiony.
 6. Tak masz całkowitą rację.Chodziło mi o to że tak na prawdę Jakub trzymał tam porządek, a jak jego nie ma to tragedia.
 7. Jak był Jakub było bardzo ok.Jak widać tylko na nim się to opierało wszystko.
 8. Serwer opłacony w terminie i dziś zablokowany. Na maile nie ma odpowiedzi, telefon nie działa.
 9. Finan

  Cześć

  Tak na pewno.Podasz nazwę tego portalu? jak Cię uczą to źle bo widać szeptankę od razu.
 10. Nadal brak jakiejkolwiek reakcji na wiadomości wysyłane do tych firm (Mainsite Michał Najdała z siedzibą przy ul. Przyczki 9, 33-112 Tarnowiec, NIP: 993-06-69-446, REGON: 381746299. Robert Litwiejko LartWeb z siedzibą ul. Kościuszki 65/11, 16-400 Suwałki) Dostali dziś poniższą wiadomość, jak nie ustosunkują się do niej to będą się tłumaczyć komu innemu kto już tak prosił nie będzie: Proszę o odpowiedź. W przypadku jej braku będziemy zmuszeni zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. EDIT: I szybka odpowiedź z ich strony że są problemy z powodu COVID'19. Ale jakie? Praca online i koronawirus nie mają wiele wspólnego.
 11. Moim zdaniem strona tragedia.Pewnie na ogromnym kacu (którego mam po wczorajszych urodzinach) zrobiłbym lepszą na WP pomimo że się tym akurat nie zajmuję. Np. to że menu zasłania tekst to porażka.
 12. Skoro na maila nie odpowiadają może tu będą mieli motywację (ja rozumiem wszystko, opóźnienia w wykonaniu zlecenia, itp, ale olewanie odpowiedzi to już jest przesada) Mainsite Michał Najdała z siedzibą przy ul. Przyczki 9, 33-112 Tarnowiec, NIP: 993-06-69-446, REGON: 381746299. I poniżej druga firma która kasę bierze, ale nawet na maila nie raczy odpisać: Robert Litwiejko LartWeb z siedzibą ul. Kościuszki 65/11, 16-400 Suwałki Ja wszystko rozumiem, ale jak nie macie czasu odpisać na maila lub Wam się nie chce to zamknijcie działalność. Usługi opłacone, a Wy nawet na proste pytanie nie odpowiadacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy