Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2609
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Finan wygrał w ostatnim dniu 20 Czerwiec

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

579 Excellent

O Finan

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

3725 wyświetleń profilu
 1. Kiedyś dawno temu korzystałem z home i co mogę napisać: Poziom obsługi ok, ale drogo jak cholera. Mogę polecić teraz np: @swits.pl korzystam od pewnego czasu i raczej problemów nie ma. Kontakt też bardzo ok, co jest bardzo ważne w przypadku pilnych spraw.
 2. A inni nie zbierają? Nawet Firefox który chwali się non-profit też ma swoje za pazurkami, już dawno było info co przekazują do jednej z firm.Nikt nic za darmo nie robi, każdy ma w tym jakąś korzyść.
 3. Wiele osób używa chrome, niekoniecznie potencjalny użytkownik neta wie o zagrożeniach i nie dotyczy to tylko chroma, a ogólnego korzystania z neta.
 4. Są sposoby na ,,odsolenie,, potrawy, tak samo w pozycjonowaniu.
 5. Informujemy o włączeniu w naszej sieci nowej kampanii - Mikrokasa. W Mikrokasie dzięki ofercie elastycznej dopasowujesz warunki pożyczki do swoich oczekiwań i możliwości. Zalety produktu: Pożyczki od 1000 do 10 000 złotych Okres spłaty od 12 do nawet 36 miesięcy Możliwa bezpłatna przedwczesna spłata pożyczki! Model i stawka prowizyjna - CPS - 1,15% kwoty udzielonej pożyczki
 6. @fizuuu Zamiast mieć pretensje na starcie to słuchaj dobrych rad. Ale widzę że Ty wiesz wszystko najlepiej, tylko po co w takim razie zadajesz pytania?
 7. Informujemy o włączeniu w naszej sieci nowej kampanii - eFirmówka.pl eFirmówka.pl to pożyczka dla przedsiębiorców - osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które rejestrują obroty na kasie fiskalnej. Model prowizyjny i stawka - CPS - 2% netto za udzieloną pożyczkę (krótki wniosek, bez weryfikacji)
 8. MaxPan dokładnie tak. Nie wiem jak jest, ale podejrzewam taki schemat: Dużo zamówień obsługuje jeden/dwa softy i dlatego nie nadąża z realizacją. Nie tędy droga, jak jest dużo zamówień trzeba się z tego cieszyć i inwestować w kolejne instancje.
 9. @Seo-Services Proponuję dać w sklepie przy każdej usłudze maksymalny termin wykonania bo takich pretensji będzie coraz więcej.A tak klient wie ile czasu ma czekać, a Ty na 100% wiesz jakie masz moce przerobowe więc taki termin ustalić nie jest problemem. Ewentualnie jak będzie dużo zamówień piszesz do klienta po złożeniu zamówienia: Sorry ale Pana/Pani zlecenie może być zrealizowane nie wcześniej niż ............., czy mamy realizować w podanym terminie?
 10. Wpłata poszła, artów nie potrzebuję,masz w takiej sytuacji więcej problemów niż ich pisanie.Zaraz dodam na FB temat.