Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  3058
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

Finan wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

719 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

5231 wyświetleń profilu
 1. Finan

  Śmieszne zdjęcia FB

  Adam to nie miejsce na taką pisaninę, aczkolwiek zapewniam Cię że jeśli ktoś dziś by za mnie przepraszał to doskonale bym o tym wiedział.Więc idź pisać bajki gdzieś indziej.
 2. Finan

  Śmieszne zdjęcia FB

  Adam wiem że robisz nam antyreklamę, wcale się tym nie przejmuję.Tylko uważaj abyś nie posunął się krok za daleko......
 3. Finan

  Śmieszne zdjęcia FB

  @AdamBoganD Widzisz i właśnie o to chodzi.Umieściłeś w dowcipach, ale chcąc nie chcąc robisz darmową reklamę co jest głównym zamierzeniem kampanii.
 4. Może jeszcze zależy kto na jakie efekty liczy bo ja nie liczę że po dodaniu 50 artów będą topy.
 5. Muszę napisać opinię bo jestem mile zaskoczony: 1. Kontakt bezproblemowy 2. Szybkość wykonania usługi szybciej niż błyskawica, raport w kilka godzin od zrobienia przelewu. O efektach pisał nie będę bo nie wiem, ale w/w rewelacja.
 6. Pewnie że liczyliśmy ! I zmieniło ! Zamiast siedzieć w pracy 2 godziny nad bezpodstawnymi pretensjami od klientów siedzę teraz 5 godzin. Więc jest zmiana !
 7. No nic się nie zmieniło i nie zmieni.Jak ktoś wysyłał spam, nie miał zgód to dalej będzie to robił. Ostatnio jednej z firm zapytałem czy mają wymagane zgody (chciałem wysłać mailing za ich pośrednictwem, na ich bazę) to oficjalnie odpisali że nie potrzebują bo ich firma jest poza UE i ich RODO nie dotyczy ....
 8. Finan

  dzień dobry

  Narzędzia trzeba umieć wykorzystać.Nie jest tak że robisz projekt w sofcie, naciskasz Start i czekasz na topy popijając piwo lub co kto tam lubi.
 9. Finan

  dzień dobry

  Dodatkowo przy takich ,,grupowych dostępach,, oprócz jakiegoś softu można sobie na kompie przy okazji zainstalować coś czego byśmy nie chcieli.
 10. Finan

  Jaki drugi krok?

  A nr telefonu Jesteś w stanie zdobyć potencjalnego klienta? Jeśli tak podpowiedziałbym Ci tanią metodę dotarcia do niego.
 11. Finan

  Agora Performance - stabilna sieć afiliacyjna

  Z doświadczenia powiem że reklamodawcy są czasem dziwni, np: 1. W parę godzin po uruchomieniu kampanii chcą ruchu w 1000 rekordów 2. Gdy już jest ten ruch narzekają że za dużo 3. Narzekają że chcieliby tylko same dobre jakościowo wnioski 4. Wypinają kody śledzące przy okazji jakichś prac i menadżer zapomina poinformować że coś robią u siebie 5. Jeśli wydawca pozyska 1000 dobrych jakościowo wniosków cieszą się, ale jak od niego wpadnie 100 złych to już płaczą że chcą z niego rezygnować 6. Chcą włączyć kampanię za śmieszne prowizje, zdarza się że 10 zł netto w SALE Długo by jeszcze wymieniać, na szczęście nie wszyscy i zdarza się to coraz rzadziej.
 12. Finan

  Agora Performance - stabilna sieć afiliacyjna

  U nas kiedyś mieliśmy prośbę od reklamodawcy o wstrzymanie kampanii po 2 dniach od uruchomienia bo ktoś tam idzie na urlop.... Wyłączyliśmy zgodnie z życzeniem, ale na stałe bo nie ma sensu współpracować z kimś kto co chwila pisze prośby o wstrzymanie kampanii.
 13. Ja kiedyś podczas kontroli musiałem się tłumaczyć z faktury gdzie jako usługa było: Pozyskanie linków do strony internetowej.Pan i Pani za cholerę nie mogli zrozumieć że jest to forma reklamy.
 14. Hehe najciekawsze w tym jest to że wiem kto to napisał i pisałem do niego że nie mamy CC więc jak nasi pracownicy mogą być niegrzeczni? To Pan stwierdził że dowiedział się iż jego wniosek o pożyczkę poszedł za pośrednictwem naszego PP, a więc odpowiadamy za zachowanie CC firmy udzielającej pożyczek. Nieźle sobie to wymyślił.
 15. Dzięki za podpowiedź, nawet o tym nie pomyślałem.