Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2948
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Finan wygrał w ostatnim dniu 20 Luty

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

687 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

4765 wyświetleń profilu
 1. Śmieszne zdjęcia FB

  Nikogo nie powinno obchodzić jak hołd składają Bogu.Nie interesuje mnie czy ktoś to robi skacząc na jednej nodze, stojąc na głowie czy biegając w kółko.Do czasu jak nie robi tym krzywdy innym ludziom to jego sprawa. Kiedyś dość często bywałem w krajach muzułmańskich i na co dzień widziałem że z innych krajów ludzie się często śmiali, nagrywali filmiki itp. widząc jak ktoś rozkłada dywanik na chodniku i się modli. Jego sprawa, tym akurat nikogo nie krzywdzi. EDIT: Mało tego, należy to uszanować.
 2. Śmieszne zdjęcia FB

  Z tymi muzułmanami to trochę jest tak że wszystkich wrzucamy do jednego worka przez tych co na prawdę robią różne złe rzeczy.Znam osobiście kilku muzułmanów i to normalni ludzie po za tym że wódki się z nimi nie napijesz. Kiedyś była też taka nagonka na Rosjan, Ukraińców, a to też normalni ludzie. W każdym społeczeństwie trafi się czarna owca.
 3. algorytmy wyszukiwarek będą jawne?

  Dobrze zrobiony bimber ale też nie wolno.
 4. Parametr site: w zapytaniu Googla

  Teraz to dowaliłeś do pieca.Algorytm zna tylko kilka osób z Google.
 5. nazwa przegina

  Przyzwyczajenie też robi swoje.Np. ja zdaję sobie sprawę że drogo, ale przedłużam, tak z przyzwyczajenia do firmy, nie che mi się przenosić gdzie indziej (to już można nazwać lenistwem).
 6. nazwa przegina

  3 dni temu PL przedłużałem za 100 zł, teraz już 200 zł plus VAT?
 7. Własny program partnerski - jaki system polecacie ?

  hasoffers jest dobry, ma wszystkie funkcje które są potrzebne, ale to raczej dla dużych graczy ze względu na cenę.
 8. Własny program partnerski - jaki system polecacie ?

  Jak chcesz napisz do nas, możemy coś zaproponować.
 9. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  No wiąże się to właśnie z pojęciem osoby publicznej i art. 14 ust. 6 ustawy prawo prasowe. Aczkolwiek to też do końca nie jest jednoznacznie ustalone więc można sobie dowolnie interpretować.Jak wiele przepisów w Polsce.
 10. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  A o co? Podałem art który stanowi że jest osobą publiczna.Może coś nie zrozumiałem w Waszych wypowiedziach..
 11. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  Pojęcie osoby publicznej wprowadza art. 14 ust. 6 ustawy prawo prasowe. Przyjmuje się, że osoba publiczna, to osoba, która wywiera wpływ, oddziałuje na życie danej społeczności.
 12. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  Mylisz się bo w takich przypadkach to policjant decyduje o wymiarze kary.Jeśli się nie zgadzasz i tak masz zabrane prawo jazdy, do decyzji sądu.
 13. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  Jest osobą publiczną i dlatego można. Osoba publiczna – osoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez inną swoją działalność zawodową, gospodarczą, społeczną, polityczną, kulturalną itp. wpływa znacząco na funkcjonowanie społeczeństwa, przeciwieństwo osoby prywatnej.
 14. Jakiś czas temu dodałem podstronę i lipa nie ma w indexie.Wcześniej bez problemu. EDIT: ale plus jest taki że na jedną frazę mam całe top 10 hehe .Google coś kombinuje chyba ostatnio.
 15. Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  Oj tam parę rzeczy będzie mógł robić.Gdzieś go widziałem w jakimś programie gdzie jeździ po drogach niepublicznych więc nadal będzie mógł jeździć. A aby być kierowcą rajdowym nie trzeba mieć prawa jazdy, taki paradoks.