Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  3114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

Finan wygrał w ostatnim dniu 30 Lipiec

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

736 Excellent

1 obserwujący

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

5467 wyświetleń profilu
 1. Dziś kolejny raz zostałem miło zaskoczony przez: https://piszeszybko.pl/ A wiec polecam, terminowo i tanio, czasem aż za tanio.
 2. Finan

  Sukces Trivago

  @M0drzew Nikt nikomu nie broni, ja tylko napisałem na czym zarabiają.Nic mi do ich kasy, pomysłu biznesowego itd.
 3. Finan

  Sukces Trivago

  Weźcie pod uwagę że serwisy tego typu biorą abonament od właściciela hotelu za prezentację oferty plus prowizję za rezerwację.I wcale nie są to małe pieniądze. Wiem co mówię bo mam koleżankę która ma pensjonat i płaci za to.Dodatkowo współpracują z innymi systemami które też im płacą za prezentację oferty. Jak ktoś by mi zapewnił 100 takich pensjonatów daję mu 50% zysku i z pozostałych 50% żyję sobie nic nie robiąc na dość dobrym poziomie.
 4. Kilka aktualnych informacji: - Proponujemy atrakcyjny model współpracy dla stacjonarnych biur kredytowych, nowy model współpracy nie tylko dla wydawców działających on-line, a także dla osób działających off-line. - Posiadamy także ofertę dla osób posiadających legalne bazy swoich klientów (bardzo łatwy sposób na zmonetyzowanie swoich baz klientów). - Proponujemy także pomoc w podpisaniu umowy franczyzowej z wiodącym pożyczkodawcą na Polskim rynku, przy braku opłat i atrakcyjnym wynagrodzeniu do 15% udzielonej pożyczki. Napisz do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, nasz kontakt znajdziesz na stronie: https://novacash.eu
 5. Finan

  Przepis na aplikację zarabiającą miliony

  Dokładnie bo można mieć pomysł i wydając na niego 1 zł zarobić milion. A mając kasę do wydania i pomysł ciężko wdrożyć go w życie.
 6. Terminowości.Jak coś zamawiam i copy pisze że będzie za 3 dni to nie za 13 dni.Zamawiając teksty planuje się inne rzeczy i brak tekstów często coś blokuje.
 7. Nie wszystkie.Są które zawierają np. wit. C plus coś tam.Dalej działa to jako wit C tylko różnią się ceną. A są suplementy które zawierają jakieś dziwne cudowne rzeczy i tak na prawdę nie wiadomo jak działają.Przeciwnie do witaminy C bo wiadomo jak działa.
 8. Dokładnie tak.Wysyłasz formułkę plus info o możliwości wypisania.Nawet to nie dupochron, a obowiązek administratora.
 9. Tu się zgadza. Sam widzę że nawet duże firmy nie mają zgód zgodnych z RODO.
 10. Trochę chyba się nie zrozumieliśmy @kayman myślałem że chodzi Ci o zagadnienia z ochroną danych, a Ty chyba szukasz czegoś innego.
 11. Trochę się zareklamuję, drogo nie bierzemy jak chcesz zobacz: https://przepisy-rodo.pl Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych, nie ma opłat za przygotowanie oferty, itp. Jeśli potrzebowałbyś IOD też oferujemy. IOD to prawnik który specjalizuje się w sprawach z tym związanych.
 12. Poszukaj.Na 100% trzy z którymi współpracujesz.
 13. Słabo szukasz bo nawet na tym forum jest info gdzie ta kampania jest dostępna.Usuń ze swojej strony ten banerek sprintmoney kierujący na volsor bo jest to co najmniej nieuczciwe.I nie tylko.
 14. W różnych sieciach.A że banery kierują na inne oferty to po prostu nieuczciwość innych firm.I nie tylko w tym przypadku. Stawka za lead to 13 zł netto.Startowa bo można ją negocjować. EDIT: Zresztą po co głupio pytasz jak sam wykorzystujesz baner SprintMoney na swojej stronie a kierujesz na Volsora?
 15. Nieśmiało się pochwalę że za poprzedni miesiąc też jest 100%.