Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  3213
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Finan wygrał w ostatnim dniu 27 Październik 2018

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

783 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

6069 wyświetleń profilu
 1. Wpadli na nowy pomysł, dużo sobie żądają bo aż 10 tyś dolarów. Tylko trochę słabo się przygotowali bo dane z załącznika o którym piszą nie zgadzają się ani trochę. Case #38471529 Distribution and storage of pornographic electronic materials involving underage children. My name is Sophie Leahy and I am a technical collection officer working for Central Intelligence Agency. It has come to my attention that your personal details including your email address are listed in case #38471529. The following details are listed in the document's attachment: Your personal details, Home address, Work address, List of relatives and their contact information. Case #38471529 is part of a large international operation set to arrest more than 2000 individuals suspected of paedophilia in 27 countries. The data which could be used to acquire your personal information: Your ISP web browsing history, DNS queries history and connection logs, Deep web .onion browsing and/or connection sharing, Online chat-room logs, Social media activity log. The first arrests are scheduled for April 8, 2019. Why am I contacting you ? I read the documentation and I know you are a wealthy person who may be concerned about reputation. I am one of several people who have access to those documents and I have enough security clearance to amend and remove your details from this case. Here is my proposition. Transfer exactly $10,000 USD (ten thousand dollars - about 2.5 BTC) through Bitcoin network to this special bitcoin address: 3KE45srQsqYnsMGRmFJthk7p8H1X2QC7T9 You can transfer funds with online bitcoin exchanges such as Coinbase, Bitstamp or Coinmama. The deadline is March 27, 2019 (I need few days to access and edit the files). Upon confirming your transfer I will take care of all the files linked to you and you can rest assured no one will bother you. Please do not contact me. I will contact you and confirm only when I see the valid transfer. Regards, Sophie Leahy
 2. Finan

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Kiedyś działał prawie natychmiastowo blast z XR, teraz już (tak) nie działa.Więc nie ma co tu mówić o latach bo cały czas coś się zmienia.
 3. Finan

  Urozmaicenie profilu linków

  Ogólnie masz listę np. for i patrzysz gdzie GSA nie dodał, sprawdzasz czemu i modyfikujesz tak aby dodał.I nie robisz tego na jedną stronę a na wszystkie strony oparte na tym CMS. Z Twoich wypowiedzi widzę że sam tego nie zrobisz, wiec zleć komuś. Można też kupić gotowe modyfikacje.
 4. Finan

  Urozmaicenie profilu linków

  Nie. Polega to na tym aby zmodyfikować aby GSA dodawał tam z automatu.
 5. Ja bym dał jeden link na rok, bezpiecznie będzie.
 6. Jak w temacie, zlecę pozyskanie linków z profili na forach (chętnie też z postów), linki z komentarzy blogowych, linki z innych miejsc. Są trzy warunki: 1. Z polskich miejscówek 2. Powiązane tematycznie 3. Wymagana faktura VAT Proszę pisać z propozycjami na mail: novacash@novacash.eu, rozważę każdą propozycję. NovaCash Sp. z o.o. ul.Biała 4/81 00-895 Warszawa NIP: 5272734871
 7. @norbas97 A czemu piszesz że trzeba do starej wersji wejść jak nowa też ma taką samą funkcjonalność tylko inaczej się nazywa?
 8. Finan

  Mega promocja OVH

  Potwierdzam. Na dziś rejestrowaną domenę w cenie ok 9 zł dostałem ok 5 zł rabatu.
 9. Finan

  Strona firmowa - co zmienić? :)

  Nie ma co oceniać bo 404, strona niedostępna,
 10. Finan

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Napisz do nas, a sprawdzimy.
 11. Z przyjemnością informujemy o włączeniu w naszej sieci nowej kampanii - Bancovo. Bancovo to polecana platforma kredytowa online. Rzeczywiste i unikalne oferty pożyczek w jednym miejscu. Prosty wniosek kredytowy i pieniądze na koncie nawet w 15 minut. Cechy produktu: porównanie prawdziwych ofert za darmo i bez zobowiązań pieniądze na koncie nawet w 15 minut brak konieczność odwiedzania kilku banków lub instytucji. Model i stawka: CPL – 65 zł netto – wypełnienie wniosku online przez osobę zainteresowaną wzięciem pożyczki i otrzymanie oferty lub otrzymanie oferty na podstawie rozmowy telefonicznej, po zostawieniu danych kontaktowych.
 12. Finan

  Nowa oferta serwerów od AstroVM

  Odświeżę trochę temat bo krótko mówiąc k..wica mnie bierze. Od kilku dni VPS nie działał, dostałem info z BOK że problem był po stronie serwera matki. Ok jednak po usunięciu problemu serwer działał tylko przez noc. Dziś rano napisałem 2 wiadomości (na BOK jak i z panelu) do tej pory brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Mogliby choć napisać pocałuj mnie w d...e i wiedziałbym że olewają klienta a brak odpowiedzi jest jeszcze gorsza. Gratuluję podejścia do klienta !!!!