Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  3158
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Finan wygrał w ostatnim dniu 27 Październik

Finan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

763 Excellent

O Finan

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnio na profilu byli

5717 wyświetleń profilu
 1. Zrób przekierowanie 301 z http na https
 2. Obniżyli podatek który mało kto płaci, nawet giganci nie płacą: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/cit-podatki,155,0,2405275.html Niech obniżą PIT, a nie CIT to wtedy pogadamy.
 3. Może nie do końca myślą że zarabiasz miliony ale pozycjonowanie też kosztuje wiec dlatego nikt nie chce się podjąć.
 4. Miło nam poinformować o podwyższeniu stawki w kampanii Szybka Moneta: CPS Nowy Klient 200 zł netto - udzielenie pożyczki.
 5. Kiedyś ten wniosek wysłałem mailem do nich.Na drugi dzień zadzwoniłem i po godzinie miałem kod.W trakcie rozmowy powołałem się na: art. 61 K.C. § 2. Oświadczenie woli wyrażone w postaci elektronicznej jest złożone innej osobie z chwilą, gdy wprowadzono je do środka komunikacji elektronicznej w taki sposób, żeby osoba ta mogła zapoznać się z jego treścią.
 6. Jak chcesz mogę Ci polecić adwokata który się tym zajmuje od A do Z.I nie jest wcale drogi.
 7. Finan

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Mamy taki.Trzeba do nas napisać że chce się korzystać i podeślemy bo pewne rzeczy są w nim tworzone ręcznie dla każdego wydawcy.
 8. Finan

  Szyfrowanie ssl

  Żeby mieć ssl musisz mieć certyfikat.
 9. Z przyjemnością informujemy o włączeniu w naszej sieci nowej kampanii FinAi. FinAi to niezależny pośrednik kredytów bankowych w internecie. Profil Klienta: wiek powyżej 30 lat wpływy na konto z tytułu wykonywanej pracy dochody minimum 2 500 zł brak zaległości w bazach BIK, BIG etc. smartfon z systemem android lub ios (niezbędny do walidacji tożsamości w procesie). Cechy produktu: realna oferta na podstawie zdolności kredytowej możliwość porównania wielu ofert kredyt w 100% przez internet szybki i prosty wniosek kredytowy. Model i stawka prowizyjna: CPA1 4 zł netto „słaby klient” – klient, który w ocenie Banków nie posiada zdolności kredytowej, co uniemożliwia przedstawienie oferty kredytowej przez Banki CPA2 8 zł netto „średni klient” – klient, który w ocenie Banków posiada niską zdolność kredytową, dającą małe szanse na przedstawienie oferty kredytowej przez Banki CPA3 25 zł netto „dobry klient” – klient, który w ocenie Banków posiada wysoką zdolność kredytową, dającą dużą szansę na przedstawienie oferty kredytowej przez Banki CPS 2,5% brutto za każdy sprzedany kredyt (liczone od wartości kredytu). UWAGI DODATKOWE: Działania polegające na sztucznym motywowaniu użytkowników do wykonania akcji są zakazane. Walidacja odbywa się raz w miesiącu. Zapraszamy do promocji programu! Zachęcamy również do udziału w naszych pozostałych kampaniach! Wszystkie programy dostępne na stronie: https://novacash.eu/
 10. Finan

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Niektóre tak robią, już nie raz o tym pisaliśmy że robimy testy i wyrzucamy kampanie które nie przynoszą zysku dla wydawców, bo jak nie ma zysków dla wydawców = dla nas też. Wtedy spotkaliśmy się z rożnymi opiniami, min. że to są nasze opinie aby wydawców przyciągnąć. Proponuję nas wypróbować, jak widać na razie nie mamy negatywnych opinii i tak ma zostać. Zapraszamy:
 11. I z zakończeniem kolejnych rozliczeń znów miło nam poinformować że kampania https://sprintmoney.pl ma 100% zatwierdzonych wniosków pozyskanych przez naszych wydawców ! Ponownie gratulujemy i zachęcamy także do uczestnictwa w innych kampaniach dostępnych w naszej sieci partnerskiej ! Jednocześnie informujemy iż szukamy wydawców działających w suplementach diety.Nasz pierwszy produkt to (wkrótce następne): https://www.viteran.com Oferujemy prowizję w wysokości 30% ceny zakupu, prowizja oczywiście do negocjacji w zależności od sprzedaży. A może działasz w suplementach i masz swój pomysł na sprzedaż danego produktu? Zgłoś się do nas, porozmawiamy na ten temat, oferujemy opracowanie składu przez producenta, jak masz większe możliwości sprzedaży/reklamy także wyłączność na dany produkt.Wszystko do omówienia. Umożliwiamy stworzenie produktu na Twoją wyłączność, nie ponosisz żadnych kosztów, musisz nam jedynie przedstawić realną wizję sprzedaży.
 12. Jak masz tyle faktur to i 1000 zł będzie mało. EDIT: Przy takiej ilości faktur warto się już zastanawiać czy nie brać księgowej na etat, a nie zlecać. W małej miejscowości za 2500 zł netto pewnie znalazłbyś kogoś sensownego.A masz ten plus że księgowa jest tylko do Twojej dyspozycji, a nie jeszcze 20 innych firm. Musisz się zastanowić ile zarobisz, jak zysk jest przyzwoity nie ma co szukać oszczędności na siłę bo może się to odbić czkawką. Tak na szybko przejrzałem oferty i za 500 faktur miesięcznie życzą sobie nawet od 1800 do nawet 2500 zł netto.Tylko jak pisałem będzie to tylko wrzucenie faktur w system księgowy, żadnych dodatkowych usług.
 13. Jak 200 zł to drogo to nie zaczynaj.Ogarnięta księgowa weźmie z 1000 zł.
 14. Finan

  Polecam pisarza

  Polecam następnego pisarza: https://www.forum.optymalizacja.com/profile/53013-kingam280 Jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczony zarówno jakością tekstów jak i terminem wykonania. Przy odpowiedniej cenie za usługę na pewno będziecie zadowoleni. Na prawdę dziewczyna pisze jak trzeba, a nie o maśle maślanym.