Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2413
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Finan wygrał w dniu 24 Październik 2016

Finan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

511 Excellent

O Finan

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnie wizyty

3076 wyświetleń profilu
 1. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Chcę zrobić coś, ale najlepiej za darmo. Ludzie czy kiedyś się nauczycie że za coś co ma przynosić dochód trzeba zapłacić?
 2. A to nie dobrze że nie planujecie bo według polskiego prawa każda firma ma obowiązek zamieścić takie informacje, łącznie z adresem nip/ regon/i innymi informacjami.
 3. Czytaj ze zrozumieniem.Ktoś pyta o adres a Ty o telefonie.
 4. No trzeba zoptymalizować tekst aby zawierał (logicznie) jak najwięcej fraz dotyczących rozwodów (najlepiej takich fraz które często są wyszukiwane w google, ale jak wcześniej napisałem aby to wyglądało naturalnie = czytaj: nie zlepek słów, a tekst który przynosi jakieś wartościowe info dla osób szykujących się na rozwód). Ot cała filozofia.
 5. Dokładnie.I nie ma tu co rozdzielać na etyczne/nieetyczne/black, każde działania aby dana fraza była jak najwyżej w serp dla danej strony są sztucznym wpływaniem na wynik wyszukiwania.Pozycjonowanie = sztuczne wpływanie na wynik wyszukiwania, i nie ważne jak ktoś to nazwie, czy etyczne, czy nieetyczne, czy naturalne czy wzięte z kosmosu.
 6. Nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie naturalne, właściwe, nieetyczne. Pozycjonowanie ZAWSZE jest sztucznym działaniem/wpływaniem na wyniki wyszukiwarki.
 7. Chyba mało powiedziane....
 8. Chwaliłem jeszcze niedawno nazwa.pl i niestety muszę zmienić opinię.Nie docierają niektóre maile do mnie na serwer wykupiony w nazwa.pl, a BOK niestety, ale wymyśla bajki w odpowiedzi dlaczego, np. ,,Analizując logi poczty, nie zauważyliśmy informacji o wiadomości mailowej, o której Pan wspomina.,, Tylko że to była wiadomość testowa wysłana na kilka skrzynek i tylko w nazwie dziwnym trafem nie dotarła, na resztę tak. EDIT: Okazało się że to nie wina nazwa.pl, a ustawień na innej maszynie.Także zwracam honor, ze strony nazwa.pl działa wszystko ok.
 9. Wcale bym się nie zdziwił jakby firma za chwilę napisała do admina forum o blokadę tematu.Cóż, chcieli publicznych przeprosin = mają.
 10. Jeszcze powstaje jedno, aczkolwiek bardzo ważne pytanie: Kto wybierał frazy, zlecający czy też zleceniobiorca?
 11. Siemaneczko, dział ogłoszenia i zlecenia Twoim przewodnikiem będzie.
 12. Informujemy o włączeniu nowej kampanii Mobilneodszkodowania.pl ! Mobilneodszkodowania.pl to serwis, dzięki któremu można uzyskać pomoc w odzyskaniu odszkodowania za wypadek. Model rozliczeniowy CPS (krótki formularz): 350 zł netto za każdą podpisaną umowę, gdzie dochodzone będzie odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci osoby najbliższej. 150 zł netto za każdą podpisaną umowę, gdzie dochodzone będzie. odszkodowanie i zadośćuczynienie na rzecz żyjącego poszkodowanego. 40 zł netto za każdą podpisaną umowę, gdzie dochodzone będzie odszkodowanie majątkowe. Zapraszamy do promocji kampanii!
 13. Mój teściu podaje zawsze wódkę w temperaturze pokojowej, ale taką że czekam aż znowu jej się napiję.Dodam że ma jakąś taką że zawsze inna butelka, a smak ten sam, nie wiem o co chodzi
 14. A wypłaty też możecie robić? Bo zaczyna mnie powoli to wkurzać, a moja cierpliwość ma swoje granice.
 15. Wiesz ja bym chciał pozyskać wiedzę od totka jak trafić szóstkę.Robię próby dobić się do osoby która ją posiada od kilku lat i ni cholery,najwięcej co trafiłem to trójka.