Jump to content

phillix

Forumowicze
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. Tak na WordPressie. Błąd powodowały jakieś blokady na hostingu. Support od razu sprawdził co jest nie tak i następnego dnia zaczęło główną stronę indeksować.
 2. Przenoszę witrynę ze starej domeny na nową. Przekierowanie 301 działa jak należy. Zrobiłem weryfikację nowej domeny do Search Console i zgłosiłem tam przenoszenie. Niestety od tygodnia nie mogę indeksować nowej domeny. Pokazuje, że jest blokowane przez robots. Oczywiście w pliku robots.txt nic nie blokuje, nawet usunąłem ten plik i stworzyłem nowy. To samo .htaccess - wczoraj devtoolsy pokazywał błąd 403 na Googlebota, ale jakoś się naprawiło i nie ma żadnego błędu, a strony dalej nie mogę indeksować, bo krzyczy, że coś blokuje w pliku robots. Na każdej podstronie to samo. UR
 3. Mniej czasu zajmie własny pomyślunek JAK coś zrobić samodzielnie i dobrze niż szukać na internecie rozwiązań.
 4. @okazwłoka człowiek sie uczy całe zycie A już wiele znalazłem informacji, że wiek domeny ma wpływ na pozycje. Znikomy, ale jednak ma, ale czy to prawda? Nie znalazłem żadnego oficjalnego info.
 5. @SzlafRock więc dobrze myśle, że dla google liczy się wiek domeny od momentu kupna/dzierżawy?
 6. @SzlafRock tylko dlaczego dns.pl i inne podobne pokazują 2019 zamiast 2014 Może liczą wiek domeny od zmiany właściciela przy ponownym wykupieniu domeny z wolnego rynku?
 7. Pozwolę się podpiąć - wiadomo na jakiej podstawie Google ocenia wiek domeny? Mam jedną domenę, której wiek np na dns.pl wskazuje na 2019, inna strona również pokazuje 2019. Właściciel domeny upiera się, że data powstania liczy się od grudnia 2014, a wayback machine pokazuje już maj 2014. Domena na serwerze home, z końcówką *.pl. W co wierzyć? Skąd takie rozbierzne wyniki?
 8. Podepnę się - czy część skopiowanego tekstu ( 1/2 tekstu strony ) na inne strony ma wpływ negatywny na stronę, z której ten tekst jest brany i jest wysoko w wyszukiwarce?
 9. Money keyword mam rozumieć anchor np pościel w przypadku linkowania strony z kołdrami i pościelą? @zgred
 10. @zgred źle sprecyzowałem - to co napisałeś w pełni rozumiem i staram się budować zróżnicowane linki. Chodziło mi o to, czy google nie uzna tego za złe zagranie jeżeli linkuję pod innym anchorem niż główna treść strony.
 11. @zgred czyli teoretycznie google nic z tym nie robi jak pod anchorem PIOTREK będzie link do strony z kołdrami, gdzie nigdzie w treści nie zostało dane słowo użyte?
 12. @zgred okej, ale Ty akurat linkujesz do prywatnej strony gdzie masz te słowa kluczowe zawarte, a jak ja linkuję stronę przykładowo z kanalizacją to coś się stanie jak będę linkował na blogach o tematyce seo i będę posługiwał się imieniem zamiast słowem kluczowym w miejscu imienia?
 13. Panowie, mam kolejne pytanie dotyczące linkowania na blogach - wiele pozycjonerów linkuje się głównie na blogach, gdzie link ukrywają pod anchorem z imieniem. Jak google na to patrzy? Podobno anchory powinny być tematyczne, np nasza strona zawiera wiele słów kluczowych typu kołdry i pościele i naszym imieniem/anchorem będzie pościel, a co jeżeli będzie to anchor Piotrek? Proszę o wyrozumiałość.
 14. @blazejs Ja tez nie jestem za gotowymi szablonami, bo i tak sie usuwa większość na starcie. Tylko jakiś prosty motyw + elementor.
 15. @blazejs doceniam Twój komentarz. Oczywiście stronę robiłem nie ja, a to moja pierwsza stycznośc z WP. Na innej mojej domenie testowej postawiłem testową stronkę bez treści na samym elementorze i dedykowanym motywie Hello elementor. Również działa wolno. Jak nie elementor to co byś od siebie polecił? W czystym html/css mam za małego skilla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy