Skocz do zawartości

Propozycje rozwoju LinkTak.pl


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@Młynek - ja też nie stawiam zaplecza na WP. Ale, że WP to spora część systemu (to się pewnie nie zmieni), to udostępniam rozwiązania pod WP.

Ogólnie jeśli jestem w stanie pomóc z jakimś innym cmsem, to pomagam - ale nie znam się na wszystkim (np. drupal to czarna magia dla mnie). Jeśli ktoś decyduje się na zaplecze w innym cmsie, to pewnie nie będzie dla niego problemu zlecić komuś jakiś plugin/modyfikację, żeby ułatwić sobie pracę. Przecież to wydawca musi zadbać o swoje strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2017 o 08:07, okazwłoka napisał:

@Młynek - ja też nie stawiam zaplecza na WP. Ale, że WP to spora część systemu (to się pewnie nie zmieni), to udostępniam rozwiązania pod WP.

Ogólnie jeśli jestem w stanie pomóc z jakimś innym cmsem, to pomagam - ale nie znam się na wszystkim (np. drupal to czarna magia dla mnie). Jeśli ktoś decyduje się na zaplecze w innym cmsie, to pewnie nie będzie dla niego problemu zlecić komuś jakiś plugin/modyfikację, żeby ułatwić sobie pracę. Przecież to wydawca musi zadbać o swoje strony.

 

Na pewno masz dużo racji jeśli chodzi o inne CMSy, ale jeśli ktoś się waha czy wejść ze swoimi stronami do systemu, to gotowy plugin/modłuł na pewno pomógł by mu podjąć właściwą decyzję.

 

 Przydałyby mi się linki z innego kraju niż Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Import podstron. Czy szło by to jakoś usprawnić, by nie trzeba było wybierać dla której strony importuję? Sam adres strony jest już w importowanym pliku, może stamtąd go wyłuskać.

Albo mniej zasobożerne - dodać jeszcze jedno pole na początku, właśnie z adresem strony, do której importuję podstrony.

Ewentualne usprawnienie, to jeszcze prócz wybierania pliku czy podawania adresu do pliku z podstronami, wklejać taką zawartość pliku bezpośrednio w okienko na podstronie importu podstron.

Edytowane przez ttah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie gdyby dało się na prestashop stawiać zaplecze :) np w statlink nie ma takiej możliwości (przynajmniej jak ja kiedyś chciałem takie postawić to mi nikt nie podpowiedział co powinienem zrobić żeby działało). Zaplecza wyglądałyby mega naturalnie, a przy okazji można byłoby czerpać z niego korzyści nie tylko z pkt czy samej mocy strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja @ttah jest jak najbardziej zasadna. Sam miałem o tym pisać. Jak się ma już podpiętych kilkadziesiąt stron, to szukanie ich na liście gdy chce się dodać podstrony jest wku.....jące.

 

Poza tym możliwość wklejenia tekstu zamiast importowania pliku też by ułatwiła pracę. Ale rozwiązanie tego problemu z wyborem strony uważam za istotniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nikt takich linków nie będzie chciał na przykład na stornie o nieruchomościach jeśli będzie miał wybór, a nie mam zamiaru i chęci moderować stron tematycznych z pigułami, sterydami i pewnie zaraz by weszło do tego ero i inne o których pewnie jeszcze nawet nie słyszałem :D

 

PS. Ułatwienie dodawania podstron dzisiaj zostanie wprowadzone, będzie można w jednym pliku wskazywać podstrony dla wielu domen no i oczywiście nie trzeba będzie wybierać do której domeny należą podstrony.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chętnych by nie brakło, ale myślę że to musiałoby być jakieś dedykowane rozwiązanie. Bo wiadomo, że nie każdy linkujący chciałby mieć linki na stronach tego typu, a nie każdy wydawca chciałby mieć linki tego typu - a filtrowanie wszystkiego nie jest możliwe w stu procentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa pozycja menu do importu podstron - na razie oznaczone jako beta (w sumie cały system działa jeszcze testowo). Nie trzeba już wybierać domen, można wskazać na raz więcej niż podstrony jednej domeny, no i jest dodatkowa opcja wklejania tekstu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych funkcji ważnych jakie dojdą, to zapotrzebowanie na linki. Czyli będzie zakładka z zapotrzebowaniem, a tam będą podane tagi i data ważności. Jeśli user doda w odpowiednim czasie podstronę z tagiem (oczywiście treść i tag będą musiały się zgadzać), to otrzyma za taką podstronę bonus punktowy (comiesięczny i dożywotni dla podstrony - oczywiście jeśli będzie spełniała normalne wymagania systemu). Będzie to bonus w granicach 50% punktów. Szczegóły są jeszcze do ustalenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności