Młynek

Forumowicze
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Młynek wygrał w ostatnim dniu 11 Grudzień 2018

Młynek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

135 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2001 wyświetleń profilu
 1. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  O ile to nie będzie za kasę a za punkty to mi się nie będzie chciało w to bawić. Punktów mam aż nadto. Widać że system "utknął" rok temu, nie przybywa stron zapleczowych itd. czyli wynika z tego że wszyscy wydawcy mają "górkę" punktów.
 2. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Pomału przychodzi moment (tak do kwietnia) gdy trzeba odnowić domeny zapleczowe (co widać po wykresie największy przyrost był od stycznia do kwietnia). Jest szansa że osób, które zaniżały cenę punktów, nie będzie stać na masowe odnowienia. Co do cache to w pełni się zgadzam z @Dralik : jak strona jest w cachu i ma starą datę to ok, "winny" jest wydawca. Ale jak jest 404, to już sprawa nie jest taka oczywista. Zwłaszcza że w logach widzę że robot lata po tych podstronach. Także może jest opcja dopisania kodu (od razu mówię że całkowicie się nie znam na kodowaniu, i nie wiem na ile moja propozycja jest możliwa do wykonania) do plików systemowych, tak aby Linktak rejestrował obecność botów na podstronach i te daty brać pod uwagę?
 3. Nie. Dodatkowo proponuję zapiąć poprawnie hreflang między podstronami.
 4. Przydałoby się też zróżnicowanie DNS. I najlepiej nie w domenach PL - nie muszą to być od razu domeny .com, mogą być np. różne te "nowe".
 5. W większości wypadków tylko z nazwy (myślenie życzeniowe właścicieli tych "portali"). Teraz te precle siedzą w bazie Whitepressa czy Linkhouse. Lub też schowały się pod ładną amerykańską nazwą "PBN", ale ogólnie w większości to są nadal precle
 6. Hmm, domyślam się że sprzedałeś ten artykuł z linkiem (strona niby usunięta, ale w cache'u widać co tam było). No i ten, który kupił sobie ten link od Ciebie dopalił sobie artykuł (a dokładniej link). Więc tam szukaj autora zamieszania. A co do samych linków to według Majestica blast na ten artykuł poszedł półtora miesiąca temu i od tego czasu cisza, nowych linków nie przybywa. Szklanej kuli nikt nie ma, i przyszłości nie przewidujemy, ale generalnie zostawiłbym i artykuł i linki. Raptem kilka linków z ksiąg gości nie powinno zrobić zamieszania.
 7. Młynek

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Hmm... Prawdopodobnie na święta...
 8. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Linkujący może i kupowałby z góry na rok, ale co będzie, jak po 2 miesiącach wydawca usunie link, artykuł lub całą stronę z systemu? A kredyty zdąży już wydać, więc nie będzie z czego ściągać?
 9. W https://linkhouse.co/ mają bazę hiszpańskich serwisów gdzie można wykupić artykuły.
 10. Młynek

  Błędy

  ID 429 ten sam błąd - brak w indeksie, mimo że wszystko jest jak należy
 11. Młynek

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Hehe... Ja pie..., trzeba być niezłym pajacem żeby wpaść na taki pomysł
 12. Młynek

  Ankieta o zarobkach SEOwców

  Dzisiaj pojawiło się podsumowanie https://www.silesiasem.pl/ile-zarabia-pozycjoner-stawki-w-polsce-w-2018-roku
 13. A mógłbyś wytłumaczyć co Wami kierowało przy tworzeniu reklamy z Leninem?
 14. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak, napisz maila lub PW do Okazwłoki z numerem ID domeny i prośbą o ponową moderację. W wolnej chwili Ci to sprawdzi i jeśli faktycznie spełnia nowe wymogi to przepnie Ci to. Tylko miej świadomość, że przepinanie tych domen jest u niego na końcu kolejki rzeczy do zrobienia, więc możesz czekać na to z 2-3 tygodnie. Poza tym upewnij się że domena na pewno spełnia wytyczne: tematyczne teksty względem nazwy domeny (chyba że domena neutralna typu abc.pl), zdjęcie w każdym artykule, zakładka "o mnie", logo na stronie itd.