Młynek

Forumowicze
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Młynek wygrał w ostatnim dniu 20 Listopad 2016

Młynek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

69 Excellent

O Młynek

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

947 wyświetleń profilu
 1. No trochę się zabawiłeś w archeologa odkopując temat sprzed 2 lat Ale do rzeczy. WordAI obsługuje EN oraz Francuski, Hiszpański i Włoski (skuteczności tych trzech ostatnich nie znam, bo korzystam tylko z EN). Jeśli chcesz PL, to zainteresuj się:
 2. Jimmi, ja się zdekonspirowałem zapraszając Cię do nas do stolika już po konferencji
 3. Chyba mylisz "ilość wyszukiwań" z "ilością wyników". Również nie chcę żebyś odebrał moją wypowiedź jako złośliwość, ale z takimi pytaniami (które pokazują brak wiedzy i doświadczenia) raczej nie masz szans na takie frazy (obecnie - natomiast jak się ogarniesz, podszkolisz to drzwi stoją otworem). I to nie ze względu na to że to są nieosiągalne frazy, czy też "zamrożone". Chodzi o to że jeśli nie wiesz jak zrobić analizę konkurencji (oczywiście płatne narzędzia w tym świetnie pomagają, ale na siłę sporo można zrobić za darmoszkę [lub bardzo tanio], tylko trzeba wiedzieć skąd brać różne dane, a później samemu je analizować), to tym bardziej nie zrobisz linkowania pod daną frazę (nie wiedząc z kim walczysz, jakie on ma zaplecze i budżet). Poza tym nie wiem jaki chcesz robić serwis, na jakie konkretne fraz itd. ale coś mi się wydaje że się wyłożysz już na samym ich doborze, chcąc iść w ciemno w ogólne, "prestiżowe" frazy, które rzadko kiedy dają dobrą konwersję. Pisząc obrazowo, porównując do piłki nożnej: chcesz przeskoczyć z 3 ligi, do ekstraklasy (pomijając pośrednie szczeble) i pytasz nas czy sobie poradzisz przy obecnym (trzecioligowym) budżecie, i przy obecnych (trzecioligowych) umiejętnościach piłkarskich. Każdy z nas przechodził tą drogę, tylko mało komu (a może nikomu?) udało się pominąć drugą i pierwszą ligę.
 4. Spróbuj tutaj https://whois.icann.org/en - mi do tej pory poprawnie sprawdza whois dla domen info. Masz tam pozycję "Registry Expiry Date". Podaje datę ważności wraz z godziną
 5. 3 lata hodowałeś konto na tym forum po to żeby bana dostać zaraz po tym jak zaczniesz się udzielać?
 6. Widzę że w ostatnich dniach Hekko po cichutku wprowadziło podwyżki cen. Z tego co widzę to podwyżki na pewno objęły certyfikaty SSL (około tydzień temu płaciłem 30 zł brutto rocznie, a teraz najtańszy to 69 zł netto!), no i gigantyczna podwyżka na domenach. Wcześniej przy cenniku hurtowym (http://web.archive.org/web/20170305035524/https://www.hekko.pl/domeny_cennik.html) odnowienie .pl kosztowało 51,66 zł brutto (42 zł netto). Teraz usunęli cennik hurtowy, a zwykłe ceny i tak poszły do góry (przedłużenie .pl to 84,87 zł brutto/69 zł netto). Także zwłaszcza Ci który trzymali tam domeny powinni pomyśleć o migracji, jeśli nie chcą zbankrutować.
 7. Niezależnie jakiego softu w wyżej wymienionych użyjesz, to słowo klucz to PROXY. Jeśli walniesz 100 wpisów (w sensie do 100 różnych kont) z tego samego IP to się nie dziw że odwdzięczą Ci się banem
 8. Jak ja kupowałem to nie było FV. Ale nie ma co gdybać, tylko faktycznie trzeba zapytać u źródła.
 9. Xrumer i xevil muszą być na tym samym serwerze, bo są połączone z jedną licencją. Xrumer łączy się z serwerem licencyjnym, a xevil łączy się z xrumerem. Natomiast pakiet xrumer-xevil może być na innym serwerze niż xneolinks. Nie dostaniesz na to FV, trzeba płacić z prywatnego konta
 10. Szukam osoby do napisania około 30-50 tekstów preclowych na określony temat (m.in. takie tematyki jak: dom, ogród, wykończenie wnętrz, moda, uroda itp.). Każdy tekst na minimum 3 000 znaków; teksty mają zawierać wskazane słowa kluczowe (zazwyczaj 2-3); tekst musi być unikalny. Proszę o oferty zawierające stawkę za 1 000 znaków, szacunkowy czas wykonania, sposób rozliczenia, oraz przykłady 2-4 wcześniej wykonanych tekstów preclowych. gdm-media@gdm-capital.eu Dane firmy: GDM Capital sp. z o. o. ul. Graniczna 20 54-530 Wrocław NIP: 8943052888 Zastrzegam sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.
 11. Bulletproof - czyli serwerownia godzi się na to żebyś spamował z ich IP, i jak ktoś to zgłosi, to nie wywalają Cię z serwera (co przy "zwykłych" serwerach jest normą) tylko mają to gdzieś. Dodatkowo co jakiś czasu (okres zależny od konkretnej oferty) udostępniają Ci nowy adres IP, który musisz sobie sam zmienić w ustawieniach. Nic się nie robi z automatu. Jak zapomnisz się upomnieć o IP i go sobie nie zmienisz to będziesz jechał na jednym w nieskończoność. Jak Ci zbanują IP, to do puki nie dostaniesz nowego nic z tym nie zrobisz (no chyba że mówimy o "banie" w Google gdzie trzeba przepisać captche). Jeśli chodzi o harvestowanie w Google to można to robić na zwykłym serwerze (bez bullet) i bez proxy, ale za to z podpiętym OCRem.
 12. Tylko, że te 5 proxy możesz używać na 2 IP, czyli np. na dwóch instalacjach. Ps. Teraz widzę że w AstroVM zmienił się cennik i w tych tańszych VPSach Bullet też jest w cenie (i ceny samych VPSów poszły w dół)!
 13. Masz dział na forum o SWLach (http://www.forum.optymalizacja.com/forum/62-systemy-wymiany-linków). Tam gdzie ktoś się sensownie wypowiedział w ciągu ostatnich ~6 miesięcy to znaczy że system żyje. Jaką ma skuteczność każdy z nich? To już musisz sprawdzić we własnym zakresie, bo tak jak neon103 napisał SWLe się zmieniają, i to że Seomatik przez lata był spamowym systemem nie znaczy że nadal jest.
 14. Mogą, jeśli są niezaspamowane...