Młynek

Forumowicze
 • Zawartość

  426
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Młynek wygrał w ostatnim dniu 5 Luty

Młynek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

127 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1933 wyświetleń profilu
 1. W https://linkhouse.co/ mają bazę hiszpańskich serwisów gdzie można wykupić artykuły.
 2. Młynek

  Błędy

  ID 429 ten sam błąd - brak w indeksie, mimo że wszystko jest jak należy
 3. Młynek

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Hehe... Ja pie..., trzeba być niezłym pajacem żeby wpaść na taki pomysł
 4. Młynek

  Ankieta o zarobkach SEOwców

  Dzisiaj pojawiło się podsumowanie https://www.silesiasem.pl/ile-zarabia-pozycjoner-stawki-w-polsce-w-2018-roku
 5. A mógłbyś wytłumaczyć co Wami kierowało przy tworzeniu reklamy z Leninem?
 6. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak, napisz maila lub PW do Okazwłoki z numerem ID domeny i prośbą o ponową moderację. W wolnej chwili Ci to sprawdzi i jeśli faktycznie spełnia nowe wymogi to przepnie Ci to. Tylko miej świadomość, że przepinanie tych domen jest u niego na końcu kolejki rzeczy do zrobienia, więc możesz czekać na to z 2-3 tygodnie. Poza tym upewnij się że domena na pewno spełnia wytyczne: tematyczne teksty względem nazwy domeny (chyba że domena neutralna typu abc.pl), zdjęcie w każdym artykule, zakładka "o mnie", logo na stronie itd.
 7. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Proponuję, żeby tak jak przy poprzednich zmianach, system już teraz pokazywał wydawcom jaki będą mieli Rank od 1 lipca. Choć 5 dni to bardzo mało czasu na jakiekolwiek zmiany, ale chociaż żeby mieć świadomość tego co nas czeka.
 8. Młynek

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Ostatnio była duża aktualizacja Rank, więc możliwe że linków masz tyle samo co miałeś, tylko Rank na tych stronach poszedł w górę i teraz "płacisz" więcej.
 9. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka dwa pytania: 1. Czy sprawdzanie Rank działa poprawnie? Mam sporo stron, które od ponad miesiąca nie były sprawdzane. Dla przykładu strony, które ostatni raz były sprawdzane 12.05 - 1620, 1621, 1614, 1615 2. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu Google dla wielu zapytań "cache" pokazuje 404. Czy jest jakiś pomysł na to? Bo na razie chyba jedynym skutecznym sposobem jest GSC i zgłaszanie podstron do ponownej indeksacji. Przy czym nie nadaje się to do masowych działań, a co ważniejsze, chyba nie byłoby najrozsądniej gdyby wszystkie strony w Linktaku były podpięte pod GSC.
 10. Czy to tak trudno kliknąć w link post wyżej i na stronie zobaczyć napis "SORRY, SEO POWERSUITE SALE IS OVER"? Oczywiście pytanie retoryczne, bo wszyscy wiemy po co pytasz.. Jeszcze 13 postów i się uda
 11. Gdybyś chciał do tego wykorzystać Zennopostera, i chcesz mieć 100-150 wizyt dziennie po 3h każda, to obawiam się że potrzebujesz najwyższą wersję softu za ~400$ (chodzi o ilość wątków). Co jak rozumiem przekracza Twój budżet.
 12. Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref). Obecnie dostępnych jest około 100 tysięcy wolnych punktów. Na punkty wystawiam FV Zamówienia/kontakt: gdm-media@gdm-capital.eu Dane firmy GDM Capital sp. z o. o. NIP: 8943052888
 13. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Oooo, mi przynajmniej w końcu przeliczyło Rank (ponad 35 stron już przeliczyło z dzisiejszą datą). Tylko jeszcze na tych stronach się punkty nie zaktualizowały, ale myślę że to kwestia max kilku godzin. @okazwłoka Jak to jest z tym cachem? Pomijam obecny, masowy problem błędów 404, o czym pisali nawet na zagranicznych blogach -> https://www.seroundtable.com/google-cache-404-mobile-first-index-25803.html . Ale znalazłem teraz 2 podstrony, które zostały usunięte z systemu ze względu na stary cache; wchodzę ręcznie i kopia strony jest z 22 maja. Ale Linktak niby robił ostatnie sprawdzenie 03.05.2018! Miesiąc bez sprawdzania? Czy to tak ma być, czy coś tu się zawiesiło? Podstrony ID 61203 i 61204.
 14. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Hmm, u mnie na razie na jednej domenie jest ten błąd, ale może zaraz pójdzie fala, skoro mówisz że u Ciebie wszystkie oberwały Ogólnie w ostatnich dniach się dziwne rzeczy dzieją w panelu (głównie związane z cache + teraz się okazuje że sprawdzanie Rank nie działało).
 15. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka Czy przeliczanie Rank się czasem nie zawiesiło? Prawie przy wszystkich stronach mam info, że ostatnie sprawdzenie było 01-01-1970. W pojedynczych przypadkach gdzie jest jakaś sensowna data, jest to ponad 2 tygodnie (a niby z taką częstotliwością miało być sprawdzanie).