Młynek

Forumowicze
 • Zawartość

  420
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Młynek wygrał w ostatnim dniu 5 Luty

Młynek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

124 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1757 wyświetleń profilu
 1. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak, napisz maila lub PW do Okazwłoki z numerem ID domeny i prośbą o ponową moderację. W wolnej chwili Ci to sprawdzi i jeśli faktycznie spełnia nowe wymogi to przepnie Ci to. Tylko miej świadomość, że przepinanie tych domen jest u niego na końcu kolejki rzeczy do zrobienia, więc możesz czekać na to z 2-3 tygodnie. Poza tym upewnij się że domena na pewno spełnia wytyczne: tematyczne teksty względem nazwy domeny (chyba że domena neutralna typu abc.pl), zdjęcie w każdym artykule, zakładka "o mnie", logo na stronie itd.
 2. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Proponuję, żeby tak jak przy poprzednich zmianach, system już teraz pokazywał wydawcom jaki będą mieli Rank od 1 lipca. Choć 5 dni to bardzo mało czasu na jakiekolwiek zmiany, ale chociaż żeby mieć świadomość tego co nas czeka.
 3. Młynek

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Ostatnio była duża aktualizacja Rank, więc możliwe że linków masz tyle samo co miałeś, tylko Rank na tych stronach poszedł w górę i teraz "płacisz" więcej.
 4. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka dwa pytania: 1. Czy sprawdzanie Rank działa poprawnie? Mam sporo stron, które od ponad miesiąca nie były sprawdzane. Dla przykładu strony, które ostatni raz były sprawdzane 12.05 - 1620, 1621, 1614, 1615 2. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu Google dla wielu zapytań "cache" pokazuje 404. Czy jest jakiś pomysł na to? Bo na razie chyba jedynym skutecznym sposobem jest GSC i zgłaszanie podstron do ponownej indeksacji. Przy czym nie nadaje się to do masowych działań, a co ważniejsze, chyba nie byłoby najrozsądniej gdyby wszystkie strony w Linktaku były podpięte pod GSC.
 5. Czy to tak trudno kliknąć w link post wyżej i na stronie zobaczyć napis "SORRY, SEO POWERSUITE SALE IS OVER"? Oczywiście pytanie retoryczne, bo wszyscy wiemy po co pytasz.. Jeszcze 13 postów i się uda
 6. Gdybyś chciał do tego wykorzystać Zennopostera, i chcesz mieć 100-150 wizyt dziennie po 3h każda, to obawiam się że potrzebujesz najwyższą wersję softu za ~400$ (chodzi o ilość wątków). Co jak rozumiem przekracza Twój budżet.
 7. Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref). Obecnie dostępnych jest około 100 tysięcy wolnych punktów. Na punkty wystawiam FV Zamówienia/kontakt: gdm-media@gdm-capital.eu Dane firmy GDM Capital sp. z o. o. NIP: 8943052888
 8. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Oooo, mi przynajmniej w końcu przeliczyło Rank (ponad 35 stron już przeliczyło z dzisiejszą datą). Tylko jeszcze na tych stronach się punkty nie zaktualizowały, ale myślę że to kwestia max kilku godzin. @okazwłoka Jak to jest z tym cachem? Pomijam obecny, masowy problem błędów 404, o czym pisali nawet na zagranicznych blogach -> https://www.seroundtable.com/google-cache-404-mobile-first-index-25803.html . Ale znalazłem teraz 2 podstrony, które zostały usunięte z systemu ze względu na stary cache; wchodzę ręcznie i kopia strony jest z 22 maja. Ale Linktak niby robił ostatnie sprawdzenie 03.05.2018! Miesiąc bez sprawdzania? Czy to tak ma być, czy coś tu się zawiesiło? Podstrony ID 61203 i 61204.
 9. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Hmm, u mnie na razie na jednej domenie jest ten błąd, ale może zaraz pójdzie fala, skoro mówisz że u Ciebie wszystkie oberwały Ogólnie w ostatnich dniach się dziwne rzeczy dzieją w panelu (głównie związane z cache + teraz się okazuje że sprawdzanie Rank nie działało).
 10. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka Czy przeliczanie Rank się czasem nie zawiesiło? Prawie przy wszystkich stronach mam info, że ostatnie sprawdzenie było 01-01-1970. W pojedynczych przypadkach gdzie jest jakaś sensowna data, jest to ponad 2 tygodnie (a niby z taką częstotliwością miało być sprawdzanie).
 11. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jest to spory problem, piszą o tym na zagranicznych blogach (wczoraj Ci podesłałem link na maila, mam nadzieję że czytałeś). Tu nie chodzi o to że strony mają stary cache, tylko że Google masowo kasuje cache i daje 404. I jest to problem Google a nie wydawców, że mają słabo podlinkowane strony. Dlatego warto się temu przyjrzeć, bo za chwile system się wywróci do góry nogami (system kasuje punkty, transfery się pozrywają, będzie niezły bałagan - i podkreślam, że wynika to z błędu Google, a nie wydawców).
 12. Młynek

  semKRK #9 BIG

  @jimmi Zaraz będę
 13. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Hmm, jak wczoraj to sprawdzałem to miałem jeszcze jakieś miejsca na zapleczu, ale dzisiaj to w większości wygląda tak jak na screenie (obłożenie linkami). Wiec chyba masz rację, i chyba się chwilowo sloty skończyły
 14. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @AdamBoganD Sloty w systemie jeszcze są, choć faktycznie chyba się kończą (ja na swoich zapleczówkach mam obłożenie 70-100%). Jeśli w ogóle Tobie nie przydziela, to może sloty się skończyły ale tylko przy filtrach jakie sobie ustawiłeś (Rank, kategorie, tagi itd.). Jak widać na wykresie od miesiąca praktycznie nie przybywa nowych stron w systemie (http://linktak.pl/?typ=strona_statystyki), bo ze względu na nowe zasady wydawcy pewnie poprawiają stronki aby się dostosować, a nie stawiają w tym czasie nowego zaplecza. Możliwe że w drugiej połowie czerwca to się zmieni i zaczną się pojawiać nowe strony.
 15. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Bądźmy poważni, i nie bawmy się w żadne kwarantanny, parasole ochronne itd. (i piszę to jako wydawca). 20 RD to 20 RD (i tak uważam że to mało jak dla Rank=10). Zamiast dodawać po 20 linków do zpaleczówki dodaj 50-60 i będziesz miał pewność że Ci to nie spadnie poniżej minimum + zbuduj bufor punktów "na wszelki wypadek" (m.in. na wahania Rank). Przecież nie będziemy ustawiać systemu pod Ciebie, bo chcesz jechać po bandzie (spełniając tylko minimalne wymagania). Chcesz jechać po bandzie? OK, ale niech to zostanie Twoim ryzykiem. Bo zaraz zaczną się kolejne propozycje: wydłużmy okres dla cache (nie ma to jak mieć linka na stronie, której robot nie odwiedzał przez 40 dni), zróbmy kwarantanne dla niezaindeksowanych podstron (nie ma to jak mieć linka na niezaindeskowanej podstronie), przyjmujmy teksty z generatora (przecież i tak nikt tego nie czyta) itd.itd. I tylko patrzeć jak reklamodawcy odchodzą.... Od początku systemu kilkukrotnie powtarzałem: system musi spełniać oczekiwania reklamodawców. Jak będzie popyt na punkty to wydawcy znajdą się sami. Jakbym był reklamodawcą, i mój link byłby na stronie Rank=10 (czyli byłby najdroższy) i ta strona raz miałaby 20 RD, potem przez 5 dni 7 RD, potem przez kolejne 10 dni 22 RD, potem znowu 5 RD to bym się wqr....ił.