okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

okazwłoka last won the day on June 18

okazwłoka had the most liked content!

Community Reputation

1,347 Excellent

3 Followers

About okazwłoka

 • Rank
  DonOka ;)
 • Birthday 09/23/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

19,697 profile views
 1. Da się Dorobię na następny raz. A teraz aktualizacja 6.8.3: DonLinkage 6.8.3 ::: 18/06/2019 nowy silnik księgi gości poprawki
 2. okazwłoka

  neteasy.pl - konta SEO teraz z Let's Encrypt i PHP 7.3

  Dobra oferta. Jak długo ważny jest kod zniżkowy?
 3. Jeden można usunąć, jest wszystko ok. Żeby tu sprawdzić balance trzeba usunąć na moment in.php z adresu. Ale in.php musi zostać, żeby to prawidłowo działało. Co do czystej karty to pewnie problem z utworzeniem pliku na serwerze, trzeba dać większe uprawnienia na publiczny folder.
 4. okazwłoka

  Błędy

  Ok, kontakujmy się PRIV/Mail.
 5. okazwłoka

  Błędy

  Ok, ale to raczej nie w błędach Zaraz sprawdzę, poprzedni miesiąc na pewno jest wystawiona, więc pewnie problem z komunikacją jakiś. A w tym miesiącu widzę kilka dni temu zakup, to jeszcze nie jest wystawione.
 6. Raczej harvestera nie wyodrębniam. Możliwe, że zmienię nieco koncepcję i powstanie osobny harvester z rozbudowanymi możliwościami i oczywiście integracją z donlinkage. Ale to raczej sprawa po wakacjach. @kubak - ostatnio miałem dużo pracy z monitoringiem i sprawdzałem u różnych osób i teraz nie kojarzę Twojej sytuacji. Ale ogólnie najlepiej jest korzystać z 2captcha , przy 200 frazach bez proxy spokojnie, ale można też z proxy + 2captcha.com.
 7. Już sprawdzam, ostatnio mam sporo gonienia i mało czasu na ogarnięcie PiO
 8. 13-tego wszystko się może zdarzyć... PROMOCJA 50% TANIEJ - wszystko z i4a.pl Tylko dziś i jutro mamy promocję: wszystko 50% taniej ze strony i4a.pl - kod rabatowy 50%OFF
 9. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Właśnie został wprowadzony BONUS: BONUS dla nowych podstron! Od dziś każda aktywna podstrona przez pierwsze 60 dni (od daty dodania do systemu) otrzymuje 100% punktów bez względu na obłożenie linkami.
 10. okazwłoka

  Błędy

  Ok, zmieniłem i jeszcze sprawdziłem Teraz zadziała.
 11. okazwłoka

  Kredyty/kredyty zarezerwowane

  Niczym się nie różnią, można je wykorzystać w systemie (odsprzedać na giełdzie lub wykorzystać na artykuły sponsorowane).
 12. Jak zobaczycie do pdfa z instrukcją są tam odpowiednie działy przygotowane (detektor, harvester), z tym że jeszcze puste są Ale będzie to uzupełnione, postaram się w miarę szybko. @Hauron - harvester jest wydzielony, zobacz w zakładkę konfiguracji cronów. Jedynie co może się dziać, to niewydajność serwera.
 13. @kubak - wysłałem priv. @ms27 Kupujesz domenę, robisz na niej subdomeny, z subdomeny robisz przekierowanie na jakąś kategorię/podstronę i linkujesz z premium subdomenę. Materiały: http://donlinkage.i4a.pl/konfiguracja/monitorowanie-pozycji-i-odpytywanie-google-bez-proxy-/ http://donlinkage.i4a.pl/konfiguracja/podpiecie-proxy-pod-monitoring-pozycji-i-harvester-adresow/ Ogólnie musisz sprecyzować pytania, detektor rozpoznaje skrypty i możesz wrzucać tam bazy, harvester zbiera adresy z Google (trzeba ułożyć footprinty), czarna lista "usuwa" z bazy adresy do których trudno coś dodać. Warto korzystać z podpowiedzi, a jak już masz pytanie, to proszę konkretnie. Jestem w trakcie przygotowania szczegółowej instrukcji do donlinkage.
 14. @Mion - trzeba umieć posegregować/oddzielić treści wartościowe od niewartościowych. Zarówno na insta, fb jak i na każdym social media znajdziesz takie i takie, zresztą tak jak w internecie jak i całym realu. Sam nie korzystam z żadnych, ani z fb ani z instagrama. Nie mam na to czasu.
 15. Ludzie od programowania/informatyki i seo faktycznie na instragramie mają ciężko. Ale to specyficzne branże. W innych przypadkach faktycznie widzę, że instagram ma się lepiej i często słyszę teksty typu "ostatnio siedzę więcej na insta niż na fb". Ogólnie na instagramie więcej przyjaznych ludzi