okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6759
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  49

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 7 Sierpień

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1187 Excellent

2 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

14350 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  żch.pl - strona się nie indexuje

  Tak, teraz jeszcze "tylko" przygotowanie całego systemu. Kilka dni roboty zanim ładnie ruszy.
 2. okazwłoka

  żch.pl - strona się nie indexuje

  Wskoczyło w cache, a to znaczy że Googiel przerzuci to do indeksu. Tak to teraz działa.
 3. okazwłoka

  żch.pl - strona się nie indexuje

  Zaindeksowane z addurl.i4a.pl w 5 sekund! Można sprawdzić w wyszukiwarce przez cache:https://żch.pl
 4. Wygląda na to, że jednak wszystko jest ok z nowym sposobem indeksowania! Cache pojawia się od razu (jeśli ze stroną jest wszystko ok), a w serpach (info) tak jak pisałem wyżej, czasem od razu, czasem z opóźnieniem. Tak więc lada dzień zostanie przywrócone normalne działanie serwisu!
 5. Jeszcze działa, chwilowe problemy na serwerze były. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że Google najwyraźniej stosuje jakieś randomowe czasy indeksowania, a ściślej mówiąc zamieszczania indeksowanych stron w wynikach wyszukiwania. Po dodaniu strony do Google boty indeksujące przychodzą niemal od razu. Ale pojawienie się strony w serpach to już zupełna losowość - od jednej minuty do kilku a nawet kilkunastu dni (widać to po dacie cache), a czasem wcale się nie pojawiają - i to nie ze względu na jakość strony, ilość zgłaszanych stron i kolejność też raczej tu nie grają roli. Jeszcze potrzeba czasu na kolejne testy, może faktycznie jest gdzieś pominięty istotny szczegół.
 6. okazwłoka

  Programistyczny dowcip

  A jak informatyk mówi "odwal się"? select finger from hand where id=3
 7. Dostępny jest już poradnik dotyczący monitorowania pozycji za pomocą DonLinkage bez używania proxy: http://donlinkage.i4a.pl/konfiguracja/monitorowanie-pozycji-i-odpytywanie-google-bez-proxy-/ Jest też mini aktualizacja do 6.6.9, bo w poprzednich wersjach może być problem ze znalezieniem opcji konfiguracyjnej dla jednego z zadań cron.
 8. okazwłoka

  [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Co masz na myśli? U mnie jest ok poza tym zgubionym 0.6
 9. okazwłoka

  [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Aktualizacja dostępna Wygląda na to, że wersji 0.6 nigdy nie było, a jeśli była to tylko u mnie
 10. Siódme URODZINY! DonLinkage! 130 zł zamiast 560 zł za: - DonLinkage - OCRdl - 1 miesiąc Premium! UWAGA! Kupując w tej szalonej promocji nie ma możliwości dokonania zwrotu! Promocja do środy włącznie! Zamówienia przez stronę i4a.pl
 11. Do naturalnych linków drugi poziom też zrobi się naturalnie. Natomiast jest jeden słuszny i kultowy swl: e-web. Reszta to ściema i fotomontaż.
 12. okazwłoka

  [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Już w poniedziałek będzie aktualizacja SeoPrzybornika! v0.7 - 20 sierpień 2018, aktualizacja "Reaktywacja" Poprawiona współpraca ze stronami ssl Poprawione BACKLINKI->Backlinki do strony Poprawione BACKLINKI->Backlink Checker Zmiana CHECKER->Whois (możliwość wklejenia wielu adresów) Nowe GENERATOR TREŚCI->Losowe wstawianie Nowe SCRAPER->Sugester fraz
 13. okazwłoka

  WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Instalacja tetemplatk WPis obsluguje tylko wordpress ale nie wordpress.com Zobacze jak to wyglada dla wordpress.com i jesli bedzie taka mozliwosc to zostanie wprowadzone.
 14. Pojawił się nowy sposób bardzo niemal natychmiastowego indeksowania stron. Automatyzacja i wdrożenie tego na większą skalę może zająć trochę czasu. Ostatecznie też nie wiadomo jak wyszukiwarka zareaguje na to przy większej skali. Ogromnej nie potrzebujemy, na początek nastawienie jest na 1000 url dziennie. Jednostkowe testy wypadają pomyślnie.