okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 11 Październik

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

997 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

12031 wyświetleń profilu
 1. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  W nadchodzącym tygodniu można się spodziewać sporo zmian w systemie, wszystkie głosy są wzięte pod uwagę, będzie wiele nowych funkcji i na pewno dojdzie wiele stron Obecnie jest 315 aktywnych domen i ponad 11 tysięcy podstron, więc jest już z czego linkować.
 2. API do wykonywania przelewów

  + bramka sms do potwierdzania przelewów.
 3. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Jestem w trakcie wprowadzania projektów dla WPisa i tam już będzie podział na projekty w harmonogramie. @stania.info - blogger jest obsługiwany + kilka polskich, z czasem dojdą te większe, ale pewnie jeszcze nie w tym roku.
 4. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Standard, z tym że adres z https
 5. Ogólnie trzeba kupować najtańsze domeny, większe znaczenie moim zdaniem ma sam serwer niż domena - najlepiej jakiś vps. Opcja usuwania wpisów od samego początku jest problemowa, szukam rozwiązania.
 6. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  @Toto - WPis nie obsługuje użytkowników.
 7. Ktoś jeszcze chce przetestować serwis? Mam do rozdania 3 pakiety po 100 sztuk 6 pakietów po 50 szt. kto pierwszy ten lepszy.
 8. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Wyświetla się lista grup, tylko jest to trochę mało widoczne (nad tabelką).
 9. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Jest aktualizacja: v1.4.3 - 12 X 2017 nowa funkcja edytująca/usuwająca linki w artykułach - wersja Beta, dostępna z poziomu edycji artykułów poprawki publikacji wpisów
 10. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  WPis wykonuje jedno zadanie na minutę - to normalne. Można to przyśpieszyć wyłączając cron i otwierając w przeglądarce cron.php?reload=1
 11. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Ok, już sprawdzam. Wczoraj na komórce otwarłem i nie zdążyłem odpisać, a dziś zapomniałem że była ta wiadomość
 12. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Wszyscy minusowi dostali :/ Przepraszam wszystkich za to, ale już tego nie cofnę
 13. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Łosz, nawet nie gadaj. Coś schrzaniłem :/
 14. Od dłuższego czasu myślę nad lepszym wyliczaniem Rank poprzez odpowiednie odpytywanie majestica. Teraz sprawdzane jest podlinkowanie strony głównej, opcja w majestic: URL. Takie sprawdzanie ma taki minus, że pomijane są linki do podstron i subdomen. Plus jest taki, że zazwyczaj struktura podstron po przejęciu domeny zmienia się całkowicie i zazwyczaj linki prowadzące poza stronę główną (podstrony, subdomeny) nie mają żadnej wartości, bo zwracają nagłówek 404 not found. W takich przypadkach założenie sprawdzania parametrów dla konkretnego URL ma sens i jest w 100% prawidłowa. Ale jest taka opcja, że na stronie są zrobione przekierowania z subdomen i podstron - wtedy sprawdzanie w majestic po URL pomija prawidłowe linki. Oczywiście więcej linków nie zawsze będzie oznaczać większy TF, czyli rank może być większy, ale może być mniejszy. Do czego zmierzam: system mógłby sprawdzać czy strona ma porobione przekierowania 301 na stronę główną z nieistniejących dowolnie wpisanych podstron i z dowolnie wpisanych subdomen i tak: - jeśli byłyby przekierowania tylko z podstron domeny, wtedy sprawdzanie byłoby po PATH (URL*) - jeśli przekierowania byłyby zrobione z podstron i z subdomen, wtedy sprawdzanie byłoby RootDomain - gdyby nie było zrobionych takich przekierowań, to standardowo tak jak teraz po URL. Rozwiązanie byłoby dobre, bo w sumie wydawca mógłby sam zadecydować czy robić przekierowania i czy mu się to opłaca. Co więcej nie byłoby to sztuczne nabijanie linków, bo jeśli rzeczywiście linkowana strona zwraca nagłówek 404, to takie linki nie są brane do rankingu google. Jakieś uwagi, jakieś za, jakieś przeciw?
 15. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Młynek - ja też nie stawiam zaplecza na WP. Ale, że WP to spora część systemu (to się pewnie nie zmieni), to udostępniam rozwiązania pod WP. Ogólnie jeśli jestem w stanie pomóc z jakimś innym cmsem, to pomagam - ale nie znam się na wszystkim (np. drupal to czarna magia dla mnie). Jeśli ktoś decyduje się na zaplecze w innym cmsie, to pewnie nie będzie dla niego problemu zlecić komuś jakiś plugin/modyfikację, żeby ułatwić sobie pracę. Przecież to wydawca musi zadbać o swoje strony.