Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

okazwłoka last won the day on July 6

okazwłoka had the most liked content!

Community Reputation

1,520 Excellent

6 Followers

About okazwłoka

 • Rank
  DonOka ;)
 • Birthday 09/23/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

23,711 profile views
 1. Google nie wie z jakiego IP został dodany link.
 2. Dzięki jednemu użytkownikowi został wykryty błąd w artykułach sponsorowanych, każdy wydawca otrzymywał 11 transz, zamiast 12. Zostało to poprawione, a zaległe transze zostaną najpóźniej do kilku godzin przelane na konta wydawców.
 3. W Twoim przypadku nieużywany CSS to nie jakiś poważny problem. Postępuj zgodnie z tym, co Ci podaje PageSpeed Insights i dojdziesz do dobrego wyniku. Na pierwszy rzut oka korzystasz z niezoptymalizowanych pluginów, niepotrzebnych ikon itd.
 4. Linki, optymalizacja (budowa strony), wiek domeny - to wszystko ma znaczenie.
 5. Jeśli wysoko to ją przedłuż i przekieruj na nową. Nic innego nie wymyślisz. Nowa domena nie ma mocy, żeby wskoczyć wysoko.
 6. Przy dobrej domenie możesz robić topy samą optymalizacją. A ruch będzie zależał od tego na jakie frazy się wbijesz. Przy 200 artach spokojnie możesz mieć 50k. Ale jak to mówią: nie myśl, tylko rób. Przy Googlu nigdy do końca nie wiesz, czy inwestycja się opłaci. A jak teksty będą dobre, to na pewno nie stracisz.
 7. Po prostu kolejka, z tego co widzę sprawdzanie idzie i już w tym momencie kolejka jest rozładowana.
 8. W między czasie jeszcze jedna aktualizacja: v1.5.2 - 25 VI 2020 do silników WordPress dodano automatyczne zatwierdzanie email przy logowaniu ("Weryfikacja emaila do celów administracyjnych") Problem dotyczy przypadków, w których nie został wypełniony adres email w konfiguracji WP. Do teraz WPis zatrzymywał się na dodatkowym formularzu. Teraz nie powinno być problemów z wykonywaniem zadań przez panel WordPress (np. aktualizacja silników, wtyczek). Zalecam wypełnienie w konfiguracji adresu e-mail, po aktualizacji można to zrobić automatycznie WPisem.
 9. Kurcze, przecież w pierwszej odpowiedzi jest info
 10. Napisz do BOK czy dobrze rozumiesz.
 11. Nie da się sprawdzić wszystkich zindeksowanych komendą w Google Gdyby tak było narzędzia typu Majestic, Ahrefs nie miały by racji bytu.
 12. Nie ma zapytania, które pokaże Ci wszystkie linki prowadzące do strony.
 13. Żeby tak zrobić musiałbyś mieć prywatne zaplecze. @MaxPan napisał Ci jak, czytaj ze zrozumieniem. W SEO strony o której piszesz widzę jeden błąd: nie zostawiono widocznych linków na podpuchę.
 14. Nic grubszego nie powinno przejść
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy