okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6325
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  36

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 27 Listopad

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1053 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

12493 wyświetleń profilu
 1. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @Hauron - ma być bez www? To tylko warningi, czasem tak jest że jest jakiś błąd z połączeniem, ale nie ma się co martwić jeśli wszystko jest ok ze stroną. Następnym razem pewnie nie będzie problemu z połączeniem i warning zniknie. @ttah - jeszcze to dzisiaj zweryfikuję.
 2. @Hauron - pisz na maila, najleipej podaj dostęp do donka i napisz o który projekt chodzi @kubak - w bazie skryptów musisz zainstalować.
 3. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ta opcja będzie wprowadzona na pewno, jeszcze nie wiem kiedy. Podejrzewam, że w okolicach stycznia. A może jeszcze w grudniu.
 4. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  4 grudnia było : Ilość punktów transferowanych: 610 000 Po tygodniu jest: Ilość punktów transferowanych: 680 000 Czyli na razie w systemie dziennie przybywa 10 tysięcy punktów transferowych, w skali miesiąca będzie to 300 tysięcy punktów. Jest o co powalczyć ze strony wydawców.
 5. Został dodany pakiet promocyjny 250 URL za 15 zł brutto - pakiet ważny do odwołania.
 6. Aktualne promocje na domeny

  nazwa to ma pl za 0 zł
 7. Zrób eksport raportu w całości i tam będą przyczyny braku dodań.
 8. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Dralik - jest to do zrobienia, rozumiem o co chodzi. Szczególnie będzie to przydatne przy automatycznym zasysaniu podstron (w końcu w tym tygodniu muszę to zrobić). @ttah - pseudo breadcrumb dorobiony (ostatnio klikane). Dzisiaj w panelu dla wydawców została dodana możliwość eksportu podstron, które mają stary cache. Od stycznia będzie to już egzekwowane i podstrony, które nie zmieszczą się z cache po przyjęciu linka będą miały zerowane punkty. Linkujący również może sobie wyeksportować swoje linki, które nie zostały zaindeksowane jeszcze i może wziąć sprawy w swoje ręce.
 9. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Data przydzielenia powinna działać do nowo przydzielanych linków, wcześniej ta informacja nie była zapisywana.
 10. @Hauron - problem rozwiązany czy dalej nie wiadomo o co chodzi? @lukash4 - do nowych skryptów minimum 100, maks 1000. Do skryptów precla i katalogu minimum 200, maksy 1000.
 11. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Sam nawet nie pamietam jak to dziala. Ustawiasz docelowo zero i dziennie chyba dodatnia wartosc. Ale to musze sprawdzic hak bede mial dostep do kompa jutro. Z tym kalendarzem nie glupie ale pewnie troche zabawy z ttm bedzie od strony kodowania. Zapisze to do zribienia.
 12. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Już tłumaczę: - ogólnie jest tak, że błąd może wystąpić na stronie z różnych powodów, jeśli niedomaga, to dostaje warning - nic się nie dzieje. Ale gdy zostanie sprawdzona drugi, trzeci raz i dalej będzie problem, to wtedy jej status dopiero zostanie zmieniony i punkty za nią zostaną wyzerowane. Tak, brakuje opcji listy podstron, na których system napotkał problem Dorobię. Edit. Dorobiłem
 13. Dopiero teraz doczytałem, że dodania są, ale raportuje jako błędy. Trzeba sprawdzić jaki rodzaj błędu. Może masz źle ustawonie potwierdzanie linków w opcjach projektu?
 14. Skrypt katalogu stron i artykułów nie obsługuje https:// - dodam tą informację na następną aktualizację.