okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6837
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  57

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 17 Październik

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1225 Excellent

2 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

15231 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  Forma adresu URL w katalogu stron.

  Obojętne, jeśli są odpowiednie przekierowania. No i przekierowania nie mogą się kłócić z canonicalem. Ale tam odpowiednich przekierowań nie ma. Jeden właściwy ustawiasz w htaccess lub/i przez canonical, wtedy faktycznie możesz linkować jaki chcesz (jeśli masz to poprawnie zrobione).
 2. Chrześnica znajomego Natalii Romaniak cierpi na niedorozwój kości udowej - różnica długości Jej nóg wynosi 18 cm oraz zanik stawu biodrowego. Ma zaledwie 17 lat, a dotychczas przeszła 19 operacji. Niestety grozi Jej amputacja. Jedyną nadzieją jest operacja, która planowana jest na 15 listopada. Czasu pozostało niewiele,a kwota którą musi uzbierać jest naprawdę duża... To blisko 400 000 zł. Pomóżmy Natalii odrzucić kule i cieszyć się życiem bez bólu. Więcej informacji o Natalii: https://www.siepomaga.pl/operacja-natalii?fbclid=IwAR02I82RTcB6y8QJYvqCW4BIirW8LoYtCZq7pA8kA9O8S32p8kOJSaLBOPo Zapraszamy do licytacji naszych pakietów: - pakiet 1000 addurl.i4a.pl - wartość 130PLN - pakiet 100 000 indeksowanie.i4a.pl - wartość 69PLN - pakiet 5 000 mj.i4a.pl - wartość 55PLN - pakiet 10 000 punktów na miesiąc (lub 5 000 na dwa miesiące) w linktak.pl - wartość ok 100PLN Zaczynamy od 1 zł, licytacja trwa do końca dnia 31 październik 2018. Wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto fundacji z dopiskiem 13444 Natalia Romaniak darowizna Fundacja Siepomaga ul. Za Bramką 1 61-842 Poznań Numer w Alior Banku 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW Tytułem 13444 Natalia Romaniak darowizna Z góry dziękujemy za wsparcie
 3. okazwłoka

  Forma adresu URL w katalogu stron.

  Kanoniczny wpisuj.
 4. okazwłoka

  Błędy

  Ok, problem z brakiem linka namierzony, teraz musi się wszystko jeszcze przeskanować, na sztywno ustawiłem aktywny status tam gdzie "brakowało" linków. Jeszcze nie wiem co powoduje oznaczanie braku indeksacji, szukam.
 5. okazwłoka

  Błędy

  Badam wszystko, dzisiaj powinno być wszystko jasne. Dam znać.
 6. okazwłoka

  [TESTY] Majestic Checker [ZA DARMO]

  Tym, że ten checker nie poda dokładnej ilości BL (podaje zakresy). Czyli dostajesz to, co masz widoczne bez logowania w majestic.com. Narzędzie działa szybko.
 7. Dlatego trzeba blokować wszystko tak, by było po naszemu, a nie po ichniemu.
 8. Ogólnie Googiel sam sobie sprawdza dostępność https i jeśli zauważy, to sam bez pytania podmienia http na https. Ciekawe, czy w takich przypadkach brak przekierowania będzie powodowało stratę pozycji.
 9. okazwłoka

  Skąd ruch organiczny ?

  Daj klientowi możliwość zdecydowania, czy chce się babrać w szczegółach i tysiącach parametrów, czy chce wybrać typowe rozwiązanie.
 10. okazwłoka

  Fałszywe e-mail'e z ZUS

  Jakiś czas temu zacząłem w php pisać apkę która monitoruje nowe wiadomości na skrzynce. Jest tam kilka fajnych opcji antyspamowych. Może trochę okrężną drogą robione, ale w php czuję się najlepiej. Może za jakiś czas skrypt udostępnię do testów.
 11. okazwłoka

  Skąd ruch organiczny ?

  Ze złożonymi ofertami jest problem, bo każdy pisze do top10 z google, naprodukujesz się, a tu nawet klient nie odpisze, bo dostanie tańszą/wyglądającą na tańszą ofertę u innego. W takich przypadkach lepiej nakłonić klienta do zadzwonienia no i nie zapominać o "najczęściej kupowanych". Zielony klient chce prostą ofertę, a jak ktoś wie czego szuka to i będzie świadomy, że oferta jest złożona i będzie umiał wyrazić swoje potrzeby.
 12. okazwłoka

  Fałszywe e-mail'e z ZUS

  Jakiś załącznik albo link był?
 13. okazwłoka

  Skąd ruch organiczny ?

  To się prosi, o kreator zamówienia. Z doświadczenia wiem, że ludziom nie chce się składać zamówień na mail. Pamiętaj, że są ludzie, dla których napisanie dwóch linijek tekstu zajmie godzinę.
 14. Promocja! Kup dziś (11 październik) dowolny pakiet, a otrzymasz jego podwojenie!
 15. okazwłoka

  Suchar :)

  Ten jest najlepszy: Przychodzi nowy user na PiO i pisze: - HA ha, ale macie fajne kawały, dorzucę jakiś! Po chwili przychodzi @MaxPan i banuje konto.