okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  7107
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  65

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 4 Luty

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1308 Excellent

3 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

17839 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Dostępna jest w końcu wersja dla PHP 7.2 wzwyż. Wszystkie informacje znajdują się w panelu, nie da się tego przeoczyć. Oczywiście proszę nie publikować linków do paczek. Jest zarówno świeży instalator jak i paczka aktualizacyjna. Następne aktualizacje będą dla PHP 7.2+.
 2. Dla WordPress 5.0 i większych należy instalować plugin Classic Editor (Edytor Klasyczny), alias classic-editor. Po włączeniu będzie po staremu.
 3. okazwłoka

  WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Dostępna jest aktualizacja: v1.4.5 - 20 II 2019 możliwość edycji userów (zmiana hasła, email i rangi) możliwość odinstalowania pluginu (dotychczas można było instalować, włączać, wyłączać) rozszerzone możliwości pobierania zdjęć z pixabay poprawka wyłączania, włączania pluginów
 4. okazwłoka

  WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Jutro będzie dostępna aktualizacja z kilkoma poprawkami i usprawnieniami/nowymi funkcjami. Następna aktualizacja pewnie jeszcze w tym tygodniu będzie dotyczyła przejścia na PHP 7.2+, a później będą kolejne poprawki, w końcu dojdzie komponent projektów i jest kilka pomysłów na nowe funkcje usprawniające zarządzanie zapleczem.
 5. okazwłoka

  Błędy

  Niestety nie widzę takiej grupy. Z tego co widzę system wygląda dobrze, z ostatniego tygodnia mamy aktywnych +9k linków, a z ostatnich 24 godzin +1,3k.
 6. okazwłoka

  Błędy

  Już się wszystko wyjaśniło z tymi minusowymi punktami. Faktycznie problem jest gdy użytkownik jest lekko na plusie i ma więcej zdefiniowanych linków, wtedy może nastukać sporo linków nim dojdzie do synchronizacji punktów. Edit. Problem naprawiony
 7. Edit. I jest jeszcze aktualizacja DonLinkage ważna (dla PHP 7.2+). To poprawki spraw, które jeszcze nie działały tak jak powinny po przejściu na nową wersję, między innymi system aktualizacji - teraz nie będzie migało i prawidłowo będzie pobierało aktualizacje silników i ocrdl.
 8. Punkty i ilość linków wciąż lekko w górę :
 9. Jak mozesz na PW podeślij mi adres email, poszukam w spamie (mam zalewany mail spamem niestety). Przed momentem została zrobiona aktualizacja OCRdl dla wersji PHP 7.2+, były tam niezgodności i w zasadzie OCRdl nie mógł za bardzo działać. Teraz będzie o wiele lepiej. Przy okazji następnej aktualizacji wrzucę do testowania więcej obrazków, a nie tylko dwa. Wtedy będzie wiadomo, czy wszystkie działają prawidłowo.
 10. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak jest. Wzrost punktacji za strony sprawi, że cena za 1000 punktów prędzej pójdzie w dół, a nie w górę. Do końca miesiąca dajemy jeszcze szansę przejścia na nową punktację co zwiększy koszt niektórych linków (to oczywiście tylko w przypadku, gdy strona spełnia nowe wymagania). Robione jest to, żeby zniwelować odłączanie stron z systemu i ponowne ich podłączanie pod inną domeną. Zmiana, która nie powinna dopuścić do spadku cen za punkty to ta z proporcjonalnym naliczaniem punktów do ilości emitowanych linków. Zmiany te na pewno spowodują zamieszanie w gospodarce punktowej, ale powinny już być ostateczne i do kilku miesięcy jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będziemy mieli stabilny system - pozbawiony "pustych" punktów. Wtedy cena i koszty linków w końcu się ustabilizują.
 11. okazwłoka

  Błędy

  Po statystykach Rank widać, że nic wielkiego się nie zadziało. Przetestuję to pod kątem braku punktów użytkownika, a raczej niskiego stanu konta.
 12. okazwłoka

  Błędy

  Ciekawe to jest, sprawdzam. Średnio dziennie z przyczyn kryteriów usuwanych jest około 150 linków, nie powinno być z tego powodu takich wahań, to musi w czymś innym być problem.
 13. okazwłoka

  Błędy

  Szczerze mówiąc nie używam reagowania na zmiany i stąd faktycznie może to być mało przetestowane, nie miałem wcześniej podobnego zgłoszenia. Zdefiniowałem właśnie link z reakcją na zmiany i będę monitorował sytuację.
 14. okazwłoka

  Przydzielanie linków w systemie

  Linktak dodaje tylko na zindeksowanych stronach, dodatkowo i linki do 60 dni muszą się zindeksować (musi być widoczne w cache). A czy reklamodawcy indeksują swoje linki? Wątpię.
 15. Co dwa tygodnie. Jeśli coś trzeba przeliczyć szybciej można pisać.