Jump to content

Recommended Posts

Co robić panowie ratujcie, z 9 strony poszło na 3 jakiś tam progres jest  ale nie wiem co robić  czytałem by pozyskiwać linki więc zdobywam same dofallow fakt faktem nie tematycznie bo ciężko w tym temacie o tematyczne linki dlatego tak zdobywam co mogę...  Doradził by mi ktoś co robić nie wiem czy tu czy na e-mailu czy jak komu pasuje będę wdzięczny za pomoc  

Ormus Sklep jestem na pierwszej stronie ale ormus na 3 i ormus ze złotem na 2 więc te dwa mnie bolą ale głównie ormus.... Będę wdzięczny za pomoc... 

Witam może ktoś mi doradzić? Jestem początkującym to jest moja stronka

http://sklep-ormus.pl

jest świeża istnieje domena od czerwca cały czas walczę dodaje linki mam 2 blogi które linkują pozyskałem 170 lub 180 linków zwrotnych w tym 74 prc dofallow  co robić dalej bym wskoczył na 1 stronę. Będę v wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i dziękuję 

To co robić kurcze teraz mnie trochę podlamaliscie... Z 9 wskoczyło mi na 3 myślałem że idę w dobrym kierunku... Reszte mi wskoczyło na 1 stronę ormus sklep, ormus z soli morza martwego, ormus monoatomowe złoto itp tylko ormus i ormus ze złotem proszę podpowiedzieć co robić by bardziej nie schszanic sprawy... 

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Taka mała kalkulacja : stworzenie sensownej strony wraz z uzyskaniem jakiś lepszych linków to 500-1000 PLN. 50 domen to już daje min 25 tys Pln - i nie masz żadnej gwarancji, że wydane środki się zw

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

17 godzin temu, Czarnecka105 napisał:

Co robić panowie ratujcie, z 9 strony poszło na 3 jakiś tam progres jest  ale nie wiem co robić  czytałem by pozyskiwać linki więc zdobywam same dofallow fakt faktem nie tematycznie bo ciężko w tym temacie o tematyczne linki dlatego tak zdobywam co mogę...  Doradził by mi ktoś co robić nie wiem czy tu czy na e-mailu czy jak komu pasuje będę wdzięczny za pomoc  

Ormus Sklep jestem na pierwszej stronie ale ormus na 3 i ormus ze złotem na 2 więc te dwa mnie bolą ale głównie ormus.... Będę wdzięczny za pomoc... 

Witam może ktoś mi doradzić? Jestem początkującym to jest moja stronka

http://sklep-ormus.pl

jest świeża istnieje domena od czerwca cały czas walczę dodaje linki mam 2 blogi które linkują pozyskałem 170 lub 180 linków zwrotnych w tym 74 prc dofallow  co robić dalej bym wskoczył na 1 stronę. Będę v wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i dziękuję 

nie zaszkodzi jesli popracujesz nad optymalizacja strony zeby uzyskac wyzszy niz ten co masz teraz pod mobile

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=https%3A%2F%2Fsklep-ormus.pl%2F

pomyslal nad inna budowa urli:

https://sklep-ormus.pl/index.php/2020/06/06/ormus-historia-i-badania-monoatomowe-zloto/

powyzsza strona dodatkowo sie rozjezdza

jezeli zas chodzi o dlugosc artykulow (opisow produktow) to poczytalbym np tutaj: 

https://damianslimak.pl/dlugosc-artykulu

popracowalbym nad linkowaniem wewnetrznym, polecam Linkify Text Settings

Usługi prawne we wszystkich istotnych dziedzinach prawa - kancelaria prawna w Krakowie | Dentysta wawer który daje powody do uśmiechu  | Szukasz opiekunki do dziecka?

Oki będę działac bardzo dziękuję za informację, ate linki  co z nimi teraz zrobić chłopaki mówią że bezmyślnie trochę to zrobiłem więc jak tu ugryźć sprawę teraz... Raz jeszcze dziękuję za wskazówki postaram się pomału wprowadzić zmiany. 

Rzsczywiscie urle są strasznie długie muszę to poprawić, z prędkością strony ściągałem już program tzw wtyczkę na WP ale jakoś nie pomogła może to wina szablonu lub zdjęć ale kurcze sam nie wiem jeszcze nad tym posiedzę ale kurcze faktycznie teraz dopiero widzę że te url są tragicznie długie 

• 1 month later...

Dziwię się trochę, że nikt wcześniej nie zadał tego pytania, ale zastanawiam się nad jedną rzeczą. Zaplecze linkuje się tak, by było mocne i przekazywało moc witrynie którą pozycjonujemy.

Jednocześnie samego zaplecza się nie pozycjonuje.

Ale jak zrobić, by zaplecze jako takie samo w sobie się nie pozycjonowało. Chodzi o ty, by nie było na nim fraz które mogłyby się wypozycjonować i być ewentualnie konkurencją dla strony

pozycjonowanej?

To znaczy, że tworzymy zaplecze związane tematycznie ale linkujemy na frazy, których nikt nie szuka, albo na sam adres strony, jej nazwę?

Proszę w miarę możliwości nie rozdzielać mojej odpowiedzi. W zasadzie to jedno pytanie: jak zrobić, żeby mocne zaplecze się nie pozycjonowało? O co w tym chodzi? 

1 godzinę temu, behawiorysa napisał:

Zaplecze linkuje się tak, by było mocne i przekazywało moc witrynie którą pozycjonujemy.

Jednocześnie samego zaplecza się nie pozycjonuje.

Jednak rozdzielę - jak linkujesz to pozycjonujesz. Jak pozycjonujesz to linkujesz. Więc nie ma czegoś takiego, że nie pozycjonujesz bo pozycjonujesz.

W zasadzie to jedno pytanie: jak zrobić, żeby mocne zaplecze się nie pozycjonowało? O co w tym chodzi?  - kupić bardzo mocne expirki ale docelowo i tak je trzeba pozycjonować/linkować.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

To jedno mnie dziwiło, bo jestem na czytaniu, na stronie numer 184 tego wątku. I przez kilka stron była mowa, że "zaplecza się nie pozycjonuje".

Chyba nawet Max o tym pisał, więc tym bardziej mnie to interesowało.

Dopiero później napisał szerzej i dokładniej, o co mu chodzi, ale było już za późno bo wysłałem posta w świat, a edytować postu nie mogłem.

Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź @zgred

Bo nawet jak my go nie pozycjonujemy, tego zaplecza, to chcąc czy nie chcąc, samo się jakoś tam pozycjonuje.

Bynajmniej ja to tak rozumiem :)

2 godziny temu, behawiorysa napisał:

I przez kilka stron była mowa, że "zaplecza się nie pozycjonuje".

Nie w klasycznym rozumieniu, czyli by osiągnąć TOP na konkretne słowa kluczowe keywords.

Jednak bez dodatkowego linkowania dany serwis zapleczowy nie osiągnie wystarczającej "mocy", którą może przekazać na docelową = pozycjonowaną stronę. Prawidło linkowane zaplecze uzyskuje pewną nazwijmy to "moc", więc zawarte na jego stronach słowa kluczowe keywords mogą osiągać coraz wyższe pozycje w SERP :pisze:

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Jaką "moc" może osiągnąć zaplecze, na którym są artykuły z synonimów o prezerwatywach, ubrankach dla dzieci, bramach wjazdowych, tłumikach do samochodów i nawozach do kwiatków?

@Mags1to zależy od profilu linkowego zaplecza, jego mocy i od tego, co będziesz nim pozycjonować

38 minut temu, Mion napisał:

Nie w klasycznym rozumieniu, czyli by osiągnąć TOP na konkretne słowa kluczowe keywords.

no tak... to oczywiste; nie myślałem po prostu, że trzeba to komuś wykładać

jedno z drugiego wynika, nawet z nazwy: "pozycjonowanie" polega na "pozycjonowaniu" strony "pozycjonowanej" a nie linków, które do niego prowadzą

• Confused 1

Nie, no proszę - „moc” zaplecza zależy od jego mocy?

A jak sprawdzić / zweryfikować taką „moc”? Pytam w kierunku weryfikacji wszystkich ofert linków, które są nawet na tym forum.

O co pytać oferentów?

Dokładnie, SEO to testy testy i testy. Nie wszystko co ludzie piszą działa. Co więcej - często ludzie piszę że nie działa, a działa. Nie spróbujesz, nie przekonasz się.

14 godzin temu, Mags1 napisał:

Jaką "moc" może osiągnąć zaplecze

nie ma żadnego limitu?

tak jak piszą panowie, testy testy testy

wiadomo, że zbanowane zaplecze nie ma żadnej mocy

natomiast dobrze podlinkowane, działające, ciągle linkowane, może mieć dużą moc

No tak, kup i sprawdź, jak nie zadziała to kup kolejne. Tak to można i 10 baniek puścić bez efektu.

To chyba nie jest uczciwe, że sprzedaje ktoś linki z zaplecza, które nie będą miały wpływu na pozycje i nie bierze za to odpowiedzialności. W kodeksie cywilnym to się nazywa rękojmia.

czy w Seo coś takiego funkcjonuje, a jeśli nie, to dlaczego?

czy spotkaliście się z totalnym brakiem odpowiedzialności za oferowane usługi seo?

Jeśli jest to norma, to jakie ma to podstawy prawne?

W dniu 12.10.2020 o 14:57, Mags1 napisał:
...............Jeśli jest to norma, to jakie ma to podstawy prawne?

To, że kupisz linki nie oznacza, że osiągniesz rezultat w postaci wysokich pozycji na interesujące kw. Wszytko zależy od konkretnego przypadku, profilu etc. Jeden kupi linki i będzie efekt, A w innym przypadku może nie być żadnego efektu. Jeśli szukasz przepisu jak w kuchni na wypieczenie chleba to nie tędy droga.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edited by MaxPan
nie cytuj w całości!
  • Like 1