Jump to content

Mags1

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  UX, SEO, AMG

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. Ok, wracam do tematu. Potrzebuje linki z zaplecza dla branży oświetlenie. Ma ktoś gotowe / działające / przynoszące efekty w postaci wzrostu pozycji? Budowanie od zera odpada, nie ma na to czasu ani $$$ / €€€. Ja testów robił nie będę, bo moje zadanie to wzrost sprzedaży, a nie seo. Od tych spraw jesteście Wy. Poproszę o propozycje na pw.
 2. Czy jest ktoś na tym forum, co oferuje rozliczenie za efekt? Mion - nie pisałem o gwarancji, ale jak jest oferta „mocne linki”, „ogromna siła rażenia” - to co to znaczy? Że dużo kosztują i poczuję pustkę na koncie, czy że mają wpływ na pozycje?
 3. No tak, kup i sprawdź, jak nie zadziała to kup kolejne. Tak to można i 10 baniek puścić bez efektu. To chyba nie jest uczciwe, że sprzedaje ktoś linki z zaplecza, które nie będą miały wpływu na pozycje i nie bierze za to odpowiedzialności. W kodeksie cywilnym to się nazywa rękojmia. czy w Seo coś takiego funkcjonuje, a jeśli nie, to dlaczego? czy spotkaliście się z totalnym brakiem odpowiedzialności za oferowane usługi seo? Jeśli jest to norma, to jakie ma to podstawy prawne?
 4. Nie, no proszę - „moc” zaplecza zależy od jego mocy? A jak sprawdzić / zweryfikować taką „moc”? Pytam w kierunku weryfikacji wszystkich ofert linków, które są nawet na tym forum. O co pytać oferentów?
 5. Jaką "moc" może osiągnąć zaplecze, na którym są artykuły z synonimów o prezerwatywach, ubrankach dla dzieci, bramach wjazdowych, tłumikach do samochodów i nawozach do kwiatków?
 6. Poszukuję dużej ilości linków do mojego sklepu/sklepów ze stron z ruchem. Branża wnętrzarska. Ruch na stronach do potwierdzenia na podstawie gsc lub ga. Nie interesują mnie estymacje ruchu. Rozliczenie - FV lub Useme lub UoD ostatecznie. Poproszę o propozycje na pw lub coati0615 małpka gmail kropka com.
 7. I co z tym tematem? Cloudman, masz jakąś odpowiedź? Czy to wrzutka typowa na tym forum?
 8. Tędy TEŻ. To jedna z opcji na poprawę. Nikt nie neguje Twoich pomysłów, masz rację. Tak, optymalizacją można poprawić działanie nawet bardzo. Tak, że żaden sprzęt takiego kopa nie da. Ale ... ... tą samą optymalizację i mechanizmy cache mogę wdrożyć na szybszym i na wolniejszym. I jak będę miał szybszy serwer, to moje wygra. No i kolejna sprawa - jeśli mam za porównywalne pieniądze hosting, gdzie skrypt działa szybciej, a na drugim wolniej. To co mam wybrać "serwery o większej ilości rdzenni ale wolniej taktowanych" - po co mi te rdzenie? Mój sklep to
 9. Na szybkość odpowiedzi serwera ma wpływ szybkość serwera. No i jego obciążenie w danej chwili, ale to pomijam dla uproszczenia. Jeżeli ten sam skrypt wykonujesz na : i9-9900K i7-4790K Intel Pentium G3250 (mam w biurze jako komp do wystawiania faktur) i masz tą samą ilość ramu, takie same dyski itd, to : GDZIE BĘDZIE SZYBCIEJ? Nie mają tutaj znaczenia wtyczki - bo wszędzie będą te same. Poza tym wątek wtyczek i optymalizacji to jest inna bajka. Cache - w powyższym przypadku - może podnieść wydajność, ale z Pentium nie zrobią i9 - no i
 10. Oferta na stronie jest dla wszystkich, z kodem i bez kodu. Jak ktoś nie ma kodu, oferta jest dziwna. Mam pytanie o ten czas / limit procesora - wg Waszych statystyk - jak ktoś ma sklep na Woocommerce, czy też na Prescie, to ten limit 43200 sekund na ilu użytkowników dziennie wystarcza? Plus maile oczywiście też trzeba wliczyć.
 11. Jest to na stronie, tylko dopiero jak chcesz złożyć zamówienie jest info, że to promocja. trochę za późno to się pokazuje i może wprowadzać w błąd. ale 200 pln za 100 gb to dobra cena (poza promocją) i też ciekawa promocja na 2 lata - jak kupisz teraz, to też tylko 100 pln rabatu za całość. To po co kupować na 2 lata z góry, jak dodatkowego profitu za to nie ma żadnego? Wracam do tematu, bo mnie to jednak interesuje. czy jest jeszcze jakiś hosting postawiony na szybkich prockach, gdzie parametr single thread rating wg cpubenchmark.net jest powyżej 2800?
 12. Bardzo fajna obsługa w Mydevil.net. Poprosiłem o uruchomienie skryptu na ich serwerze i zrobili to na dwóch konfiguracjach - nie musiałem zakładać konta testowego, ustawiać dostępu ftp ... zrobili to za mnie. Wracając do ich serwerów - mają 2 konfiguracje procesorowe - na jednej skrypt poszedł w 9 sekund (500.000 iteracji), a na drugim prawie 12 sekund. Nie dostałem numeru wersji php, ale przyjmuję, że 7.4 Za jakość obsługi i za chęci - polecam. Konfiguracje też są dobre. Nie ma się do czego przyczepić.
 13. Nie tak prosto jednak zostać klientem nazwa.pl - jeszcze nim nie jestem - mam konto testowe na 30 dni. Serwer działa super, ale ... są parametry bezpieczeństwa - czyli limity Jednym z nich jest czas procesora, który wynosi w najniższym pakiecie 12 godzin dziennie. Nie wiem jeszcze jak to jest liczone i na ile wystarcza. Bo to czas i strony i bazy danych i obsługi maila. Co prawda, gdy czas przetwarzania skryptu sklepu wyniesie 1s, to przy 5.000 uu to tylko 5000 sekund (z puli 12*60*60= 43.200) - teoretycznie jest dużo do wykorzystania. No ale do tego dochodzą bo
 14. Mion - nie kumam. Tutaj szeptanki nie wywęszyłeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy