Jump to content

Mags1

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  UX, SEO, AMG

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. Pięknie. Cloudman: Założę sobie jeszcze raz testowe środowisko na nazwa i zrobię test. jak będę gotowy to się odezwę. Możliwe że dosyć szybko.
 2. Ten test bazy danych, co zrobił Mion, to nie jest test bazy tylko szybkości procesora. Dysków to wcale nie dotyka, więc trudno stwierdzić na jego podstawie jak działa baza jako całość. Ja testowo przeniosłem aplikację z danymi na nazwa i spotkała mnie niespodzianka, niestety negatywna. Strona na produkcyjnym hostingu generowała się w 0,3s - a na nazwa.pl w 0,6s. Nie miałem czasu za bardzo się tym zajmować, ale może jest to spowodowane tym, że dane w bazie są na innym serwerze niż skrypt. Bo widać było, że wyraźnie obsługa zapytań sql była wolniejsza w porównaniu z tym, co mam. A
 3. Mało zrozumiałe jest to stwierdzenie. A w kwestii tego, dokąd zaszła strona - inni też pozycjonują, dłużej, niż Ty. W czym jesteś od nich lepszy? Masz lepsze linki? Lepsze teksty? Czemu masz być wyżej od innych?
 4. Tam, czyli gdzie? Nazwa.pl ? - nie, to nie moja branża. Korzystam z usług hostingowych. No i mam też dobry artykuł nt "własnej opinii" - warto przejść do końca, ale lekko nie będzie https://www.allspicedesign.com/2019/05/nie-zawsze-masz-prawo-do-wlasnej-opinii.html Warto się zastanowić nad prawdziwością zawartych tam stwierdzeń.
 5. Mion zawsze poleca Mydevil, żadna nowość. A ja tak z nudów zadaję trudne pytania, no wiesz covid, praca zdalna, ileż można w domu bez rozrywki? Wracając do tematu Łatwo widzę oczerniać, trudniej napisać w czym był/jest problem. Na koniec taka uwaga - To forum dla wszystkich, nie tylko dla Ciebie. I za 3 lata można wrócić do tego wątku. Nikt niczego (ust) tutaj nikomu nie zamyka. Demokracja i wolność wypowiedzi. 🙂
 6. Poprawię się, żeby nie było niedomówień. Jakość już jest. Szybkość można poprawić. To w końcu szukałeś szybkiego hostingu czy szybkiego wsparcia hostingu? Jedyne co wyczytałem z tego wątku to to, że nazwa.pl jest be. Poza tym nic. Taki był cel?
 7. Mydevil ma fajny support. Mogliby jednak odświeżyć serwery i odpalić jakieś na E-22x8G. Albo W-1290. Wtedy i jakość i szybkość w jednym miejscu by była.
 8. Ale napisz coś o tym przeniesieniu danych, bo to jednak ważna sprawa.
 9. Jakoś szybko się poddałeś, 13 godzin od napisania pytania już temat nieaktualny? Rozwiniesz wątek, bo ja właśnie jestem na etapie migracji. W czym jest ten koszmar?
 10. Ok, wracam do tematu. Potrzebuje linki z zaplecza dla branży oświetlenie. Ma ktoś gotowe / działające / przynoszące efekty w postaci wzrostu pozycji? Budowanie od zera odpada, nie ma na to czasu ani $$$ / €€€. Ja testów robił nie będę, bo moje zadanie to wzrost sprzedaży, a nie seo. Od tych spraw jesteście Wy. Poproszę o propozycje na pw.
 11. Czy jest ktoś na tym forum, co oferuje rozliczenie za efekt? Mion - nie pisałem o gwarancji, ale jak jest oferta „mocne linki”, „ogromna siła rażenia” - to co to znaczy? Że dużo kosztują i poczuję pustkę na koncie, czy że mają wpływ na pozycje?
 12. No tak, kup i sprawdź, jak nie zadziała to kup kolejne. Tak to można i 10 baniek puścić bez efektu. To chyba nie jest uczciwe, że sprzedaje ktoś linki z zaplecza, które nie będą miały wpływu na pozycje i nie bierze za to odpowiedzialności. W kodeksie cywilnym to się nazywa rękojmia. czy w Seo coś takiego funkcjonuje, a jeśli nie, to dlaczego? czy spotkaliście się z totalnym brakiem odpowiedzialności za oferowane usługi seo? Jeśli jest to norma, to jakie ma to podstawy prawne?
 13. Nie, no proszę - „moc” zaplecza zależy od jego mocy? A jak sprawdzić / zweryfikować taką „moc”? Pytam w kierunku weryfikacji wszystkich ofert linków, które są nawet na tym forum. O co pytać oferentów?
 14. Jaką "moc" może osiągnąć zaplecze, na którym są artykuły z synonimów o prezerwatywach, ubrankach dla dzieci, bramach wjazdowych, tłumikach do samochodów i nawozach do kwiatków?
 15. Poszukuję dużej ilości linków do mojego sklepu/sklepów ze stron z ruchem. Branża wnętrzarska. Ruch na stronach do potwierdzenia na podstawie gsc lub ga. Nie interesują mnie estymacje ruchu. Rozliczenie - FV lub Useme lub UoD ostatecznie. Poproszę o propozycje na pw lub coati0615 małpka gmail kropka com.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy