Skocz do zawartości

telefon z PKT


Arkaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z PTK z propozycją umieszczenia reklamy w e-bazie PTK, powiedziała że ich strona jest 1(na chromie 2) na hasło i czy bym zamieścił reklamę w ich e-książce wtedy gdy zapłacę mogę być nawet 1 wśród firm które są tam zamieszczone, tak już jest że moja stronka jest w top1/2 (zależnie od przeglądarki). Oczywiście powiedziałem że nie jestem zainteresowany, bo wolę swoje skromne miejsce w organikach, na to Pani spokojnie odrzekła, że przecież mogę spaść w wynikach, a oni na pewno będą 1. qr*a zabrzmiało to prawie jak groźba ;)

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem spotkanie z przedstawicielem PKT, i uważał że polecenie site: zwraca ilość zapytań w miesiącu np.

site:pkt.pl kredyty kartuzy

niestety po długiej wymianie zdań Pan się zdenerwował, nie wytrzymał i wyszedł z biura. ;)

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ptk i panorama próbują chwycić yelonków z bardziej popłatnych branż i pozycjonują się na hasło + miasto

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+warszawa

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+kielce

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+pozna%C5%84

i wiele innych branż

Żałuję że się nie zapytałem o cene topów ;)

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzisiaj jakaś panienka od nich dzwoniła. Z myślą przewodnią, że "Jesteśmy największą internetową wyszukiwarką!". Na moją odpowiedź, że mam wejścia raczej z googla, rezolutna panienka zapewniła "to od nas będzie pan miał jeszcze więcej!" . Tym razem nie miałem czasu, więc nie drążyłem tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh do mnie jak dzwoniła to jej punkt po punkcie pokazałem, że pojęcia nie ma o czym ze mną rozmawia. W końcu przyznała, że jest nieprzygotowana. Generalnie szkoda na nich czasu. Lepiej krótko ucinać rozmowę, że się nie jest zainteresowanym.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj przyjemność rozmawiać z panią z PKT, na temat ich propozycji reklamowej. Na dzień dobry Pani spytała czy znam się na pozycjonowaniu, bo lubi rozmawiać z fachowcami ( i tu mi zaimponowała). Powiedziała mi że co będzie jeśli moja strona wypadnie w sezonie, bo oni mogą zapewnić mi top w swoim portalu za marne 1500 zł rocznie za frazę z warszawą, oraz 3000 zł we wszystkich portalach na frazę w większych miastach.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jest jedno:

na wuja mi top w PKT?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni mogą zapewnić mi top w swoim portalu za marne 1500 zł rocznie za frazę z warszawą, oraz 3000 zł we wszystkich portalach na frazę w większych miastach.

No widzisz, ale są sytuacje (branże), w których to się opłaca. I mam na myśli tu jeszcze wyższe kwoty. które się potem zwracają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności