Jump to content

zeki

Forumowicze
 • Content Count

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

zeki last won the day on May 1 2015

zeki had the most liked content!

Community Reputation

84 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://gorakalwaria.org

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodając produkt jednocześnie ustawiasz odpowiednie title i descpription. To samo dla kategorii. Faktycznie trzeba znać słowa kluczowe bo to pakujesz do meta, ale generalnie jak dodasz produkty bez tego to potem robota idzie od nowa. A uwierz, że gorzej jest poprawiać niż od razu zrobić dobrze.
 2. A produktów ile będzie? Żeby się nie okazało, że kilkadziesiąt tysków Presta ma za free kilka szablonów responsywnych. Na szybko chyba ze 4 znalazłem i 5 domyślny. O płatnych nie wspominamy bo jest tego multum. Tutki chyba nie ma, ale wyguglać można większość rzeczy.
 3. Właśnie - zależy to autorski sklep zrobi... Masz środki i czas by to ogarnąć? To szukaj firmy co da gwarancję, że będzie działać.
 4. A jak w wordpressie dodajesz wpis i ping wysyłany jest automatycznie to pewnie zaraz ban będzie za taką nienaturalność...
 5. Jak Pepsi wchodziła na rynek to też gadali, że nie ma sensu bo jest już cola i po co w ogóle. I okazało się, że sukces można było wypracować. Tu się nie udało. I szkoda bo miejsce do spamowania było niezłe.
 6. Wpisałem frazę i cisza. Wpisałem nazwę domeny i też nic. Znaczy się zbanowali mnie Chyba strasznie domeny .pl mają plusa. Tak po kilku minutach się wydaje.
 7. zeki

  .LGBT

  LGBT a gdzie Q? Pasowało by parę innych dać a nie taka co będzie cenzurowana.
 8. @up SaaS byś polecił? Przeczytałeś w ogóle pierwszy post? Kolega ma wymagania spore i nie potrzebuje zabawek tylko poważnych narzędzi. Presta na kilkanaście tysięcy produktów? Może uciągnie. Nie mam takiego problemu Zostaw sobie pod rozwagę Magento i preste z gotowców oraz dedykowane rozwiązanie. Nie zawracaj sobie głowy kombinowaniem zbytnim bo im dłużej szukasz tym gorszy mętlik we łbie będziesz miał. Oba gotowce to sprawdzone rozwiązania więc są pewniejsze niż jakieś wynalazki. Dedykowany sklep to musi z kolei ktoś z głową pisać - jak dobrze trafisz będzie ok jak źle to męka. Ale jak raz
 9. Lesiu weź się w garść i migruj na cokolwiek innego. Zamiast tracić czas na upierdliwe męki z lipnym skryptem zrobisz raz migrację i będziesz miał spokój. Bez sensu walić łbem o mur bez przerwy...
 10. A jak Twoim zdaniem będzie to wyglądało od strony klienta? Dziadowski sklep, który na siebie nie zarabia i musi reklamy wciskać zapewne.
 11. Pierwszą poradę jaką zapamiętałem z tego forum to było polecenia by stworzyć drugi sklep, gdy masz już jeden. Patrząc na działania G to nic lepszego nie mogli mi kilka lat temu napisać
 12. ta teoria z botem wołanym przez chroma jest o kant. Mam domenę, która gmeram od listopada i nic.
 13. No więc bez adresu ciężko cokolwiek powiedzieć. A może być też tak, że gugiel ma taki kaprys i nic z tym nie zrobisz.
 14. I wierzysz jakiemuś gargamelowi? Ja mam lajki i fanpage i nawet tego nie widzi. Zajmij się rozwijaniem strony a nie rzeźbieniem z różnymi narzędziami. One są pomocne, ale do wyroczni jeszcze im bardzo daleko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy