Jump to content

outofmatrix

Forumowicze
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://partiakorwin.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,098 profile views
 1. Nie wiem jak jest teraz ale pamiętam, że jak jakiś czas temu chciałem domeny przenieść z ovh to było z tym sporo biurokracji, jakieś przesyłanie pocztą ksera DO, czy coś w tym stylu. Dlatego tam trzymam domeny, których nie będę potrzebował ruszać a resztę trzymam w aftermarket, bo tam przeniesienie domeny trwa kilka minut.
 2. Poszukuję jakiegoś prostego i niedrogiego serwisu do wysyłania mailingu. Mailing raz na 1-2 miesiące do 500-1000 osób - czyli serwis bez abonamentu miesięcznego a raczej płatny za konkretną wysyłkę. Oczywiście wskazane, żeby mailing nie lądował w spamie, czyli żeby firma była sprawdzona. Będę wdzięczny za sugestie, mogą być z refami.
 3. Po przekierowaniu na https spadek o 2-3 pozycje na kilkanaście fraz - czyli ok. 80% dla tego serwisu. Nie ma mowy o wpływie innych czynników, strona stabilna od 8 lat. Niestety życie wymusza wprowadzenie tych zmian, zwłaszcza jeśli zamierzamy przechowywać dane wrażliwe, więc coraz więcej z nas będzie musiała zmierzyć się z problemem. To na razie kilka tygodni po zmianie, zobaczymy jak strona zachowa się po kilku miesiącach.
 4. Bez obrazy ale ja nic nie porównuję tylko odpowiadam na pytanie zawarte w tytule posta
 5. Z naszych - Ciechan, szczególnie miodowy na który co jakiś czas mam fazę. A ogólnie to zdecydowanie japońskie np. Asahi albo Sapporo Kiedyś lubiłem Carlsberg Ice ale od dawna nie mam źródła w Skandynawii a w PL chyba nie było go nigdy w dystrybucji.
 6. Planuję w wakacje szkolenie i szukam ośrodka gdzie można je zorganizować. Może znacie jakieś miejsca godne polecenia z miłą obsługą i otwartym właścicielem? Czego oczekuję? - koniecznie centralna Polska, najchętniej w prostokącie Bydgoszcz - Poznań - Łódź - Warszawa lub bliskie okolice - ok. 20-25 miejsc w pokojach 2 osobowych z łazienkami (ośrodek może być większy) do 60zł/os., - sali z projektorem (lub możliwością jego montażu), - wyżywienia na miejscu lub cateringu, - w pobliżu PKP (ew. PolskiBus),
 7. Chyba tylko ovh z zastrzeżeniem ceregieli z authinfo przy domenach .pl Za to ceny niższe niż az.
 8. "Zarząd Kongresu Nowej Prawicy zwraca się do członków i sympatyków o przekazanie 1% podatku dochodowego za 2013r dla Stowarzyszenia Na Rzecz Wolnego Handlu wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000143026" Więcej: http://nowaprawicajkm.pl/home/item/uchwaa-zarzdu-kongresu-nowej-prawicy
 9. Jest to możliwe. Mam wiele takich przypadków ze stronami stawianymi na przechwyconych domenach. Pomimo praktycznie identycznego schematu działania niektóre bardzo ładnie zbierają ruch a innym idzie to bardzo opornie. Nie ma reguły - coś jak z PR. A co do historii domeny mam jedną zasadę - jeśli domena pachnie mi działaniami seo z przeszłości to ją sobie odpuszczam.
 10. Dokładnie tak rozumiem jego słowa. Zresztą w długoterminowej też działa. Matt po prostu wskazuje w czym raczej nie należy przesadzać.
 11. Coś sobie zapewne wybierzesz http://code.google.c...temapGenerators
 12. Do mnie też dzisiaj jakaś panienka od nich dzwoniła. Z myślą przewodnią, że "Jesteśmy największą internetową wyszukiwarką!". Na moją odpowiedź, że mam wejścia raczej z googla, rezolutna panienka zapewniła "to od nas będzie pan miał jeszcze więcej!" . Tym razem nie miałem czasu, więc nie drążyłem tematu
 13. outofmatrix

  Dowcipy...

  Mały muzułmanin pyta matkę: - Mamusiu, co to jest socjalizm i rasizm? - Widzisz, synku - odpowiada matka - socjalizm jest wtedy, kiedy Europejczyk haruje dzień i noc, płacąc podatki, żebyśmy my mogli tutaj przyjechać, rozmnażać się i żyć sobie wygodnie z zasiłków. - Ale mamo, czy ten Europejczyk nie złości się, że musi tak na nas pracować? - Tak synku - i to właśnie nazywa się rasizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy