Jump to content

jakubekl81

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie, mam pytanie, często w narzedziach tj. majestic widnieją anchory typu 493294. nazwastrony.pl O co chodzi? Jaki jest sens dodawaniasetki/tysięcy linków z takim anhorem?
 2. Po co odpisujesz nie dając odpowiedzi na moje pytanie? Żeby link do siebie zamieścić? Wiem jakie są ceny ahrefs
 3. Witam, gdzie idzie kupić pakiet ahrefs i majestic za 5$ lub w podobnej niskiej cenie? Są jakieś grupowe zakupy ?
 4. ok stawiam na nową zwłaszcza że znalazłem fajną krótką domenę łatwą do zapamiętania a 3/4 ruchu (przynajmniej na początku) będzie z Google Ads. Dięki jeszcze raz za pomoc.
 5. jedna i druga nie zawierają słów/fraz bo po co mi domena długa jak mur chiński? nie chodzi o kasę bo obie mam wykupione ale o to na której warto postawić stronę od nowa z nową ofertą żeby łatwiej było pozycjonować?
 6. Linki są ok, strona kiedyś była na sporo fraz w top10 (oprogramowanie do fakturowania, księgowości itd.) ale było to oprogramowanie na windows, z którego coraz mniej osób korzysta i stworzyłem zupełnie inny produkt online na innej domenie która jest pozycjonowana, została stara domena .pl która od co najmniej 2 lat nie jest pozycjonowana co oczywiście skutkowało systematycznymi spadkami na wiele fraz, teraz średnia pozycja wg GSC ok 50. Dlatego pytanie ponawiam czy jest sens na tej domenie robić całkowicie inną ofertę (choć też dla firm ale nie oprogramowanie) czy lepiej nową domenę .com
 7. Chcę założyć stronę z usługami dla firm, mam do wyboru całkiem nowiutką domenę .com na której nigdy jeszcze nic nie było i domenę .pl zarejestrowaną 2012 na której od 2013 jest po dziś dzień treść dot. oprogramowania dla firm. Domena .pl ma parametry: TrustFlow: 3 CitationFlow:23 External backlinks: Fresh 756 Historic: 5,515 Referring domains: Fresh 50 Historic: 765 I teraz pytanie którą wybrać? Oferta zmieni się z oprogramowania dla firm na inne usługi też dla firm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy