Skocz do zawartości

telefon z PKT


Arkaszka

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że niektórzy się na tym łapią

nie wiem czemu, ale przypomina mi tą ofertę jak zaczyna się działalność, ze zapłać 100 to będziesz a naszej bazie (czy jakoś tak)

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znajomych żalił mi się, że jak nie przedłużył u nich umowy, to jego firmę przenieśli do jakiejś abstrakcyjnej branży i pomimo interwencji nie chcieli jej zbyt szybko usunąć.

Oczywiście miał trochę telefonów w sprawie zapytań, z którymi nie miał nic wspólnego.

Interesujesz się turystyką? Jestem pasjonatem regionalnych wypraw rowerowych, pieszych i wodnych - głównie z zachodniej Polski. Opisuję szlaki turystyczne - oficjalne i nieoficjalne - zapraszam :) : https://turystyka.e-mucha.info/szlaki-turystyczne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to radze uważać na nich i najlepiej krótko i wyraźnie powiedzieć "nie jestem zainteresowany żadną z waszych usług" i odłożyć słuchawkę. W żadnym wypadku nie mówić zastanowię się itp. Ja postąpiłem podobnie i mi umowę wysłali wraz z fakturą na kilkaset złotych do zapłaty, a jak zadzwoniłem do nich w celu wyjaśnienia to dostałem info że dla nich to jasno i wyraźnie zawarłem umowę telefonicznie i jeśli mam wątpliwości to proszę zapłacić najpierw a potem się sądzić. Jednym słowem naciągnęli mnie. Po roku zerwałem umowę (pisemnie wypowiedzenie). wyobrażacie sobie, że są na tyle beszczelni, że dalej mi wydzwaniają średnio raz na miesiąc z ich "rewelacyjną" ofertą próbując mi wcisnąć znowu umowę. Prosiłem już kilka razy, aby nie dzwonili więcej - na spokojnie, opieprzałem, groziłem że podam do sądu za nagabywanie i w dalszym ciągu się od nich odpędzić nie mogę. To pisze tak ku przestrodze :). Na szczęście nie długo mi się umowa abonencka na tel. kończy i numer zmienię :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności