Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/06/2019 in Posts

 1. 4 points
  Wiele osób startujące z e-commerce zaczynają zupełnie nie od tego. Dużo Polskich i zagranicznych firm hostingowych mają w ofercie zarówno szared, VPS, Dedyki. Migracja to zazwyczaj kwestia od parę minut do parę godzin. W miarę wzrostu odwiedzin i obciążenia można migrować po pakietach szared, przez VPS do dedyka. To nie pojedyncze takie pytania, zamiast zając się sklepem, promocja, optymalizacja ludzie martwią się co będzie kiedy będzie 100k użytkowników na dobę. W 99,99% to nie nastąpi własnie dla tego,że ludzie nie potrafią określić prawidłowo priorytet martwią się czymś co nie ma na początkowym etapie znaczenia. Przy obecnych technologiach migracji ( na przykład migrują cale konta w DA) można zwiększać pakiety, poprzenosić się miedzy serwerami prawie niezauważalnie. Ja zawsze zaczynam od szared. Później oceniam co potrzebuje na etapie końcowym.
 2. 2 points
  Po stopce widzę, że jesteś copywriterką. Z klientem rozliczasz się za teksty czy za leady i wyniki jakie te teksty generują dla klienta? Żeby SEO działało potrzebna jest współpraca na linii klient - agencja. Sztywne wypisanie fraz w umowie zazwyczaj nie działa i wtedy płaci za to klient
 3. 2 points
  Niestety, Ty chyba jesteś z tych użytkowników którzy zamiast sprawdzić przy pomocy testów wierzy w to co pisze Google i "seo blogerzy".Postaw sobie testowe domeny i zalinkuj jedną jak Ty mówisz spamem a inne "dobrymi linkami co kol-wiek to znaczy" . Zadałem pytane a Ty opowiadasz co? Myślisz ja bajek od wyszukiwarek nie czytam? Myślałeś, że nie wiem co to Pingwin? Co ta Twoja odpowiedź miała pokazać? A nic, wyłącznie to, że wierzysz we wszytko co pisze w internecie. Zdradzę Tobie wielką tajemnicę - prawie wszytko co komunikują wyszukiwarki jest po to, żeby tacy jak Ty ( z całym szacunkiem) pozycjonery w to uwierzyli. Uwierzyli i robili to co pośrednio lub bezpośrednio zwiększa ich zyski, nic więcej to tylko biznes. Inne osoby również czytają te komunikaty, co więcej czytają to co jest miedzy wierszami i sprawdzają prostymi lub skomplikowanymi testami. Winniki tych testów nie opowiadają na blogach i nie i nie uszczęśliwiają na sile tych pierwszych, bo po co? Więc wierzysz w to co piszesz, wierz. Ale nie odbieraj mi prawa śmiać się z tego, bo to śmiesznie. p.s zgłaszać do mnie moje posty możesz oczywiście ale nie wiem czy to coś da.
 4. 2 points
  Oczywiście możesz nie czytać art. 17 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i tym samym "nie świrować" jak sugeruje pawig oraz wypłacić pieniądze. Możesz również przeczytać art. 17 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, jak sugeruję ja i zapoznać się dokładnie z zapisem: oraz samodzielnie orzec, podejmując decyzję, czy umowa o dzieło datowana na okres zwolnienia wraz z rachunkiem oraz wypłatą pieniędzy jest wykonywaniem pracy zarobkowej w okresie pobierania zasiłku chorobowego. Wykonywanie pracy zarobkowej podczas zwolnienia obejmuje zarówno zarabianie pieniędzy na podstawie umowy o pracę, jak i umowy zlecenia, umowy o dzieło i jest bezpośrednią podstawą dla ZUSu do cofnięcia zasiłku i zażądania zwrotu już wypłaconego wraz z odsetkami.
 5. 2 points
  A aktualizacja Pingwin? Przecież Google ignoruje spamerskie linki..
 6. 2 points
 7. 2 points
  Promocja na BLACKWEEK w https://opublikuj.eu/ Zamów pakiet 15 publikacji z dodatkowym upustem 10% czyli za 337zł netto a jeszcze otrzymasz pakiet w Gindex.me - 5000 linków do indeksacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji. Promocja obowiązuje od 22 do 1 grudnia do północy. Promocja na https://beta.wygasle.net/ 3 Darmowe pakiety na 7 dni oraz – 50% na wszystkie pakiety 30 dniowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji. Promocja obowiązuje od 22 do 1 grudnia do północy. Jak co roku mamy dla Was promocje w http://gindex.me/ jest 5 pakietów darmowych oraz 100 pakietów z ceną -50% Kod FREE2019 umożliwia aktywację pakietu 5 000 linków jednorazowy Kod BLACK2019 obniża cenę -50% dla pakietów -50 000 linków jednorazowy -100 000 linków jednorazowy -500 000 linków jednorazowy -10 000 linków dziennie -50 000 linków dziennie -100 000 linków dziennie zapraszamy do skorzystania z promocji. Promocja obowiązuje od 22 do 1 grudnia do północy.
 8. 2 points
  Promocja -40% na pakiet UNLIMITED narzędzia do zarządzania projektami, zespołami, czasem itp. ClickUp. Więcej na temat tego znakomitego narzędzia napisałem niedawno w tym wątku. https://lesiu.click/clickup (reflink) https://clickup.com (czysty) Kupon FRIDAY40 Oferta wygasa 30.11.2019
 9. 1 point
  Dla 50k produktów DC oczywiście problem, bo to wszytko masz ilorazy filtry, produkty powiązane ale da się załatwić odesaparowaniem. Wiele uwąża, że czym wiecej site: tym lepiej i indeksują to czego indeksować nie warto. Jeśli chodzi Craw Budget to uważam, że wiele pozycjonerów przeceniają go wpływ na indeksowanie. Oczywiście kiedy na stronie jest dużo JavaScript wtedy warto zainteresować się technologiami server side rendering jeśli jest problem z indeksacja. Ja uważam, że zła indeksacja w e-commerce to problem złożony a nie wszytko spisywać na Crawl Bugdet.
 10. 1 point
  Podpuszcza, pewnie jest ekspertem i odnalazł prawdę... a teraz się z nami droczy
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  No, widać, że się boją. Szkoda psów. Oczywiście można psy takich sztuczek nauczyć, ale w pozytywny sposób, jak Max napisał. Kliker, smakołyki, czas i pies się nauczy z radością, a nie strachem.
 14. 1 point
 15. 1 point
  @Tech World Co to znaczy ignoruje, pomija je? Zakładając że tak jest to móglbyś walić blasty jak popadnie, a google wzięłoby pod uwagę tylko dobre linki, bo przecież spamerskie ignoruje? Żyć nie umierać. Nie jestem ekspertem tylko potrafię czytać i wnioskować, a z tego co czytam ostatnio wynika, że google nie powinno ukarać strony która ma "dobre linki", nawet jak przywalisz jej spamerskich. Najgorsza opcja to mieć same spamerskie, bądź same z anchorami, z jednego skryptu itp. Musi być dywersyfikacja.
 16. 1 point
  Przerzucę to w całości na przeglądarkę, powinno być wtedy lepiej. UWAGA, do kilku dni dojdzie około 1200 adresów do premium, będzie postawione na kilkudziesięciu IP.
 17. 1 point
  świetne narzędzie do budowania stron internetowych w tym Landing Page ( gotowe szablony do wyboru ) - Divi bulider - ( według mnie najlepszy bulider ) wtyczka z mnóstwem wbudowanych modułów do tworzenia bardzo szybkich stron, również Landing Page - stworzenie strony zajmuje chwilę o ile mamy przygotowane treści, modyfikacja i zmiana wyglądu zajmuje chwilę, - DIVI all in one theme - zestaw szablonów gotowych do instalacji do Wordpressa - ( ponad 100 szablonów ) - Extra magazine themes - szablon portalowy - Bloom - zaawansowana wtyczka do zbierania maili ( newsletter) - Monarch - zaawansowana wtyczka do social media Kupując wersje lifetime mamy nielimitowaną wersje instalacji oraz aktualizacji - Aktualnie jest promocja -25% - 187$ link do promocji z ref elegantthemes.com lub bez ref elegantthemes.com
 18. 1 point
  Na takie pytania odpowiedzi należy szukać na przykład w tym miejscu https://forum.rootnode.pl/
 19. 1 point
  W ramach Black Friday i Cyber Monday, od dzisiaj (29 listopada) do poniedziałku (2 grudnia 2019 r.) włącznie obowiązuje promocja -40% na następujące materiały edukacyjne (podane ceny zawierają podatek VAT): kurs pozycjonowania dla początkujących - cena: 180 zł 108 zł kurs pozycjonowania dla średnio zaawansowanych - cena: 220 zł 132 zł pakiet kursów SEO - cena: 270 zł 162 zł szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO" - cena: 345 zł 207 zł "SEO case study" - cena: 97 zł 58 zł Słownik pojęć SEO (ang<->pl) - cena: 8 zł 5 zł Kursy można zamówić na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/sklep
 20. 1 point
  32 Wizytówki NAP 70% taniej tylko dzisiaj w BlackFriday: https://dodawarka.i4a.pl/?typ=pakiet&id=32-wizytowki-nap-z-linkami 30 zł netto zamiast 100 zł (wcześniej była aktywna inna promocja 40%).
 21. 1 point
  Ja używam Xevil Beta ( z Recaptcha2) + 2captcha. Xevile stoją na dedykach i na nich wysyłam captcha z Xneolinksów. 1 Xevil na mocnym serwerze potrafi obsłużyć bardzo wiele Xneolinksów. Testowałem nawet 20 szt Xneolinksów na 15 watkach każdy - 1 Xevil na 100 watkach Recaptcha2 i działało.
 22. 1 point
  TextBookers.com - Black Friday 2019 Z okazji promocji Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów naszego serwisu TextBookers.com. Jeśli więc nie masz jeszcze u nas konta, możesz założyć je już teraz! Do 3 grudnia (wtorek) będą dla Państwa dostępne dwa pakiety specjalne: Pakiet 200 punktów + 15% darmowych punktów za 200 PLN netto (razem 230 pkt) Pakiet 800 punktów + 18% darmowych punktów za 800 PLN netto (razem 944 pkt) Zakup pakietów możliwy jest po zalogowaniu, na podstronie „Doładuj konto” (trzecia linijka na liście pakietów). Dodatkowo dla nowych klientów (firm) przygotowaliśmy specjalną ofertę w postaci darmowego doładowania na 20 punktów. Kod na doładowanie dla nowych klientów - 20 darmowych punktów: BLACKFRIDAY2019 Aby skorzystać z tego kodu należy założyć konto w serwisie TextBookers.com, uzupełnić dane firmy (w tym NIP) i w sekcji „Doładuj konto” skorzystać z powyższego kodu.
 23. 1 point
  ok, dzięki, problem rozwiązany. Występował w przypadku, gdy na białej liście znajdował się jeden jedyny adres.
 24. 1 point
  Jak rozumiem kod na 30 zł nie łączy się z -30% na 3. pozycję. Tzn. ten kod jeszcze coś obniży, ale podejrzewam, że tylko do 30 zł (w sumie wliczając w to też ten rabat -30%). Dla przykładu widzę, że ścieżka Python kosztuje obecnie drożej niż 2 tygodnie temu - no chyba, że coś źle rozumiem.
 25. 1 point
  Ja bym zrobił to skryptem, wystarczy wrzucić na dowolną domenę: <?php for ($x=0;$x<100000;$x++) { echo "<a href='http://mojalinkowana.pl' rel=dofollow>Super Anchor</a><br>"; } ?> 100k linków gotowe. Można dowolnie zmieniać niemal wszystkie parametry
 26. 1 point
  addurl.i4a.pl (zgłaszanie stron do google przez zweryfikowane konta) do poniedziałku, pakiet 1001 ponad 50% taniej: indeksowanie.i4a.pl do poniedziałku, pakiet 100001 ponad 50% taniej: mj.i4a.pl (pobieranie statystyk majestic) do poniedziałku, pakiet 5001 ponad 50% taniej:
 27. 1 point
  Nie wnikam po co Ci to. Ale jeśli chcesz taką akcję wykonać jednorazowo, to szkoda kasy na xRumera, serwer, proxy tid. + szkoda Twojego czasu zanim to wszystko ogarniesz. Kup sobie za kilka $ blasty na fiverr.com . Najszybciej, najtaniej (jeśli to jednorazowa akcja).
 28. 1 point
  Ale k2 w 99% to profil (Wyglądający jak artykuł), więc używając opcji "od wcześniej zarejestrowanego po prostu moderujesz profil wstawiając nowy link kasując stary, robisz rotacyjny swl . Chyba, że tworzysz wpisy na blogu k2 wtedy można i z jednego konta ale takich miejscówek jest bardzo malo. Proxy używa się, żeby nie wywaliły z hostingu przyjdzie abuse. Wywalą z hostingu i nie oddadzą nawet plików tak zazwyczaj kończy się linkowanie bez proxy na serwerach bez foolproof. Kwestie rankowania linków k2 pomijam.
 29. 1 point
 30. 1 point
  Widzę, że duża, szanująca się firma, zamiast kreować swój wizerunek eksperta, służyć fachowymi poradami proponuje zakup gotowej bazy linków. Czyli co? Każda sroczka swój ogonek chwali? Kolega toja, czyli co, zaglądasz Ty do GSC? Domyślam się, że blogami administrujesz, linki ze stronami porno, hazard, ze specyfikami typu viagra, spamem to co robisz? Jeśli ktoś nie zapłacił za serwer i jest porno, to co ? A jeśli strona jest zainfekowana, rozsyła spam, atakuje, jest na czarnej liście? I jak mówi Zgred, któremu dziękuję za poradę, link szkodzi Twojej stronie to co, dalej ją wzmacniasz z tego źródła?
 31. 1 point
  Widocznie ludziom się to podoba, skoro cały czas głosują na tych samych. Dają 500+ to zabiorą 1000+
 32. 1 point
  Nic nie robić z nimi - robić swoje. Chyba, że to Ci szkodzi.
 33. 1 point
  @fajnygrabarz w HTML5 każda sekcja może mieć własny H1 ot taki psikus. Poza tym Google twierdzi, że jak zrobisz to z głową to można miec kilka H1.
 34. 1 point
  Historia pokazuje, że nie działa to tak jakby można sobie życzyć Jak ktoś chce skopiować to i tak to zrobi, a te wtyczki blokujące zazwyczaj irytują normalnych użytkowników.
 35. 1 point
  Chciałbym, abyście rozważyli dwie zmiany techniczne dotyczące wypłat. Jedna była już kilkukrotnie poruszana w tym przeze mnie, drugiej nie kojarzę, ale może w głębokiej przeszłości ktoś o tym wspominał. 1. Umożliwienie dokonania więcej niż 1 wypłaty w miesiącu (odpłatnie). 2. Umożliwienie dokonania wypłaty na dowolną kwotę (powyżej 100 zł) a nie od razu całości zarobionej gotówki.
 36. 1 point
  W Photoshopie tworzyć raczej statyczne owszem, ale po co jeśli jest darmowy GIMP. Mi chodziło bardziej o banery dynamiczne, w narzędziach dedykowanych łatwiej to robić szczególnie jeśli nie jesteś grafikiem.
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
  Nie zawistni, a wyczuleni. Podejrzewam, że takich userów z 10 postami (+5 dodatkowych już z linkiem) to jest tu z połowa jak nie lepiej.
 40. 1 point
  W obecnych czasach - sieć PBN na mocnych domenach. Jak ktoś zna to na pewno nie wyłoży na forum na tacy ze względów oczywistych. Każda "sztuczka" która zostaje upubliczniona przestaje działać, każdy zaraz ją stosuje. Jeśli Twoja konkurencja ma bardzo dużo mocnych linków to musisz zastanowić się czy masz na to budżet aby ich przebić.
 41. 1 point
  Wilka łopata "Boston Dynamics" Teraz otwierają już drzwi https://youtu.be/NjkpTfLVSzk
 42. 1 point
  Miałem ten sam problem dwa dni temu. Google widzi stary plik robots.txt, gdzie miałeś noindex i dlatego uważa, że nie ma dostępu do strony. Ja to rozwiązałem w ten sposób, że wybrałem starszy plik, który w starym search console sobie cały czas siedział i zadziałało. U Ciebie jeśli to nowa strona to nie masz z czego wybrać, więc przypuszczam, że musisz poczekać aż Google się "odetka"
 43. 1 point
  Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź jakie linki są najlepsze - każda branża ma swoją specyfikę. Bez dokładnego sprecyzowania konkurencji i analizy ich profili linkowych można dawać jedynie ogólne wskazówki, piszemy o nich np. tutaj https://www.eactive.pl/blog-o-seo/3-cechy-ktore-powinien-miec-dobry-link/
 44. 1 point
 45. 1 point
  Takie sytuacje zdarzały się nie raz. Za czasów Pana Barta wystarczyło napisać maila z opisem sytuacji i tekst był przywracany.
 46. 1 point
  Jeśli dodajesz ręcznie w te same miejsca co automat to co za różnica?
 47. 1 point
  Czy warto? Do czego można stosować SB? (#2) Zakup, uruchomienie i przenoszenie programu Jak kupić najtaniej SB od producenta? Czy za zakup otrzymuje się FV? Czy można odkupić program od innego użytkownika? Jak przekazać program nowemu właścicielowi? (#2) Czy można go darmowo przenieść na inną maszynę? Ile trwa aktywacja licencji? Z jakimi kosztami (poza licencją) trzeba się liczyć? Czy do jego użytkowania niezbędne jest posiadanie serwera? Czy da się emulować SB pod linuksem? Czy serwery z OVH nadają się dla SB? Kwestia proxy Jak kończy się harvestowanie bez proxy? Czy warto stosować darmowe proxy? Jak znaleźć darmowe proxy? Do jakich zastosowań nadaje się darmowe, a do jakich publiczne proxy? Gdzie kupić proxy, żeby otrzymać FV? Podstawowa obsługa i konfiguracja Jakie są optymalne ustawienia do postowania? (#2) Czy warto uruchamiać wiele instancji programu w celu poprawy wydajności? Czy można wznowić zatrzymane dodawanie po ponownym uruchomieniu programu? Jak minimalizować straty wynikające z awarii programu? Jak tworzyć własną listę? (#2, #3) Czy warto testować bazę przed pierwszym dodaniem? Jak sprawdzić obecność linka na stronach z listy? Czy warto używać trybu slow poster? Jak różnicować anchor i adresy / stosować synonimy w linkach? Jak umieszczać polskie znaki diakrytyczne? Czy da się postować na domenach TLD? Jak sprawdzić, które blogi z listy są dofollow lub automatycznie akceptują komentarze? Czy raczej istnieje możliwość nauczenie SB rozpoznawania innych niż wbudowane skryptów? Dlaczego nikt nie napisze obsługi jakich skryptów uczy program? Bonus Jak wybrać z jednej listy adresy, które nie występują w drugiej? ScrapeBox VS Akismet Lista do pingowania Lista do wtyczki Rapid Indexer (#2) Komentarze w języku angielskim Być może komuś się przyda.
 48. 0 points
  Dokładnie o to mi chodziło, gdy pisałem że Google radzi sobie z takimi działaniami. Że nie powinien ukarać strony za to, że ktoś dowali jej spamerskimi linkami. A Ty MaxPan jak na moderatora troszkę niemiło się zachowujesz wyśmiewając użytkowników forum. Jeśli się mylę, powiedz mi co powiedziałem źle i przedstaw swoje stanowisko, zamiast szyderczo się nabijać bez żadnej merytorycznej wypowiedzi?
 49. 0 points
  Oferuję państwu wykonanie solidnego a także taniego pozycjonowania stron w języku polskim i angielskim . Moje doświadczenie to osiem lat doświadczeń oraz działania w branży pozycjonerskiej a także szeroko pojętego marketingu internetowego. Posiadam także liczne referencje które mogą udowodnić moje umiejętności i doświadczenie. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną - napisz a wspólnie ustalimy preferowany model współpracy oraz dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe oraz frazy. Preferuję współpracę z płatnościami miesięcznymi lub za uzyskany efekt. Podczas pozycjonowanie wykonuję raporty z mojej pracy. Wycena działań jest darmowa, a stawki za pracę można negocjować. Przed rozpoczęciem pozycjonowania wykonuje mini audyt strony, dzięki któremu można dowiedzieć się co zrobić, by strona była postrzegana lepiej przez wyszukiwarki internetowe. Pozycjonowanie odbywa się metodami bezinwazyjnymi i bezpiecznymi dla Twojej strony. Kontakt : ewedkarz@gmail.com
 50. 0 points
  IP i crawl budget o tym wie każdy ogarnięty seowiec. Można określić dokładną maksymalną ilość odwiedzin per IP. Przy testowaniu indeksowania wyszło mi kiedyś że jest to na początku 400 tys a później robot totalnie zwalnia. Niestety takie eldorado nie trwało długo i później zostało to ucięte do 100 tysięcy. Dawno tego nie testowałem i nie zdziwilbym się gdyby teraz było mniej.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy