Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 25.03.2018 we wszystkich miejscach

 1. 7 punktów
  Cześć. Odkryłem błąd w systemie linktak.pl, który umożliwiał przejęcie dowolnego konta użytkownika. Zaznaczam, że błąd został naprawiony, a @okazwłoka został poinformowany o błędzie jako pierwszy. Również za jego przyzwoleniem stworzyłem wpis o tym błędzie. Zapraszam https://mateuszdudek.pl/blog/przejecie-dowolnego-konta-uzytkownika-w-systemie-wymiany-linkow-linktak-pl/
 2. 5 punktów
  Zlecę pozycjonowanie strony www.black-art.com.plInteresują mnie frazy:strony internetowe swarzędz,sklepy internetowe poznań,projekt ulotki,projekt katalogu,projekt folderu,łamanie książki,projekt baneru.Dla porównania mam taką ofertę więc liczę tylko na konkurencyjne zgłoszenia: https://www.internet-plus.pl/oferta/ Mój adres email: kontakt@black-art.com.pl Proszę nie dzwonić!!! Dodam, że muszę mieć do wglądu referencje.
 3. 5 punktów
 4. 4 punkty
  Śmiechem jest to co doradzasz - firmie usługowej ze Sląska nie reklamować się w miastach które w zasadzie leżą 1000-10000 metrów od siedziby... Zamiast pisać farmazony wystarczylo sporzeć na mapę..... to jego frazy :
 5. 4 punkty
  Kwestia wiary w pozycjonera
 6. 4 punkty
  Daj namiary na osobę, która piszę branżowe teksty za 2,50zł / 1k znaków
 7. 4 punkty
  Wystopuj trocha tak możesz do koleżanek odzywać się. Nie wiemy czy Ty w seo jesteś od 10 lat i czy on 5 lat. To w zasadzie nie ma znaczenia. Za wycieczki osobiste kolejnym razem będzie urlop od forum.
 8. 3 punkty
  No to poprosimy o pełny case - co zrobiłeś, jak, z czyich usług skorzystałeś, czy było warto itp. Mile widziane też podpowiedzi jakie procedury przygotowałeś, może jakieś wzory dokumentów udostępnisz? Bo zakładam chciałeś coś wnieść sensownego do tego tematu...
 9. 3 punkty
  Nie ma się co dziwić to już ten wiek Dziadzia
 10. 3 punkty
  No wywalili za krytykę cioteczek w musztardowych rurkach , ale jak mnie drzwiami to ja oknem
 11. 3 punkty
  Tutaj właśnie jest rozwiązanie "problemu". Bo g*wno warta treśc to nie problem Internetu. Problemem internetu jest oglądanie takiego g*wna, komentowanie i jaranie się nim. Równie dobrze można wstawić kamerkę do pierwszego lepszego kibla i "podniecać" się tym, co się tam dzieje. W sieci trzeba wybierać strony i nie karmić Trolli oglądaniem ich wypocin. Świat od razu wypięknieje
 12. 3 punkty
  Wesołych Świąt (z dala od elektroniki)!
 13. 2 punkty
  @Beerbant i zaraz będę miał prośbę o moderację ze strony firmy wymienionej
 14. 2 punkty
  czyli co pani wykreśli mnie z zeszyciku, jak znajdzie kiedy miałem być
 15. 2 punkty
  tylko wiadomo, że jak nie ma konkretów to urzędnik z reguły się przyczepi...
 16. 2 punkty
  Nie do końca bzdura.Bo dane mają być przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osób nieupoważnionych.Aczkolwiek nikt nie twierdzi że muszą być to kasy pancerne, to oczywiście jest bzdurą.
 17. 2 punkty
  Nie ma jednego artykułu który wyjasniałby wszystko, ja przynajmniej nie znalazłem. Są artykułu wyjasniające poszczególne zagadnienia - np. retencję danych etc.
 18. 2 punkty
  Lecieć najlepiej po aktualnościach, ostatnio trochę tam czytałem https://gdpr.pl/aktualnosci Ogólnie to RODO jest jedną wielką niewiadomą, niby coś wprowadzili ale brak sensownych wytycznych Ma być zabezpieczone wszystko, od danych zapisanych w formie elektronicznej po te jak mówi @jimmi zapisane w notatniku przez Zosię z osiedlowego sklepiku Plus taki, że skończą sie te telefony z ofertami i telemarketami
 19. 2 punkty
  @jimmi no używam chrome... ja już usunąłem to wadliwe przekierowanie ? trzeba czekać aż się naprawi ? uffff, naprawiło się.... już wole tego pliku nie ruszać.
 20. 2 punkty
 21. 2 punkty
 22. 2 punkty
  Nawet do kina opłaca się iść, w wybrane dni 13 zł (teatr zniżki po 50%, podobnie jak filharmonie) - kultura potaniała - Dodatkowo gry, programy itd taniej wychodzą online i to na atrakcyjnych zasadach
 23. 2 punkty
  Mion pisałem już raz i napiszę jeszcze w przypadku Kuby/swhosting tu wylacznie wszytko zamyka się na osobie Kuby - bardzo dobre ograniętej w temacie administracji plus, że sam z siebie jest " w porządku". Jeśli jutro Kuba założy wlasną firmę lub będzie pracować w firmie X to ja również przeniose klamoty a mam (14 usług w SWhosting) do firmy X. Uważam że większosc firm hostingowych w Polsce oferują to samo za porównywalną kasę, więc różnią się tylko supportem i chęcią dostosowania usługi do wymagania klienta. Przy takiej konsolidacji rynku jaka idzie myślę, że za niedługo w ogóle będzie wszytko " na jedno kopyto".
 24. 2 punkty
  każdy biznes, który nie ma z góry narzuconej ceny przez producenta kończy się marżami po 2-3 zł ... takie życie, producenci sami się niszczą
 25. 2 punkty
 26. 2 punkty
  Podzielić produkty w AdWords na grupy i dać wyższą stawkę dla produktów z wyższą marzą lub obniżyć stawki za pozostałe produkty (z niższą marzą).
 27. 2 punkty
  @Nikonem wcześniej jeszcze były fajki na seowców linki
 28. 2 punkty
  Boisz się, że Ci wszystkie jogurty na śniadaniu wyżrą? Jak zauważył @jimmi tam się tylko nocuje. Łóżka są wygodne, pokoje przestronne - czego więcej trzeba? Ty pewnie śpisz w Sheratonie, więc spokojna Twoja rozczochrana, a do systemu rezerwacji ibisa zapewne tak z nudy, w przerwie między transferami na Kajmany zerknąłeś.
 29. 2 punkty
  Otwarte. Jeśli semstorm wskaże ruch, nie ma problemu. Myślę, że w razie problemów ze spamem w webarchive możemy weryfikować na podstawie semstorma, to bardzo dobry pomysł.
 30. 2 punkty
  I nawzajem piękny i słoneczny Pozdrawiam
 31. 2 punkty
  seospyglass korzysta z crewlera webmeup. Pokazauje mniej linków niż Majestic i Achrefs ale robot jest mniej znany i rzadziej blokowany. W wersji online webmeup możesz zobaczyć ile linków robot zebrał dla danej strony i porównać.
 32. 2 punkty
  Używam serpstat,seranking,moza i majestica ale clusteric jest zdecydowanie najlepszy,zostawia resztę daleko w tyle,multum opcji,mocny soft.
 33. 2 punkty
  jak można zrazić 90% fanów S-F ??
 34. 2 punkty
  W Spyglass w darmowej wersji (demo) w zasadzie nie zobaczysz nic. Zapominacie o jednym z najlepszych Polskich produktów jeśli chodzi o softy SEO - Clusteric Auditor do analizy konkurencji jest moim zdaniem niezbędny.
 35. 2 punkty
  Ale warto również pamiątać, że w latach 90 tych w Francji była znana organizacja pozarządowa - Les Eclaireurg de France która miedzy innymi usuwała malowidla (graffiti) z budynków i wszytko by było dobrze jak by któregoś dnia nie pojechali do jaskiń na południu Francji gdzie usunęli 16 000 letnie malowidla na scianach biorąc ich za wspólczesne. W 92 roku dostałi "wyróżnienie" z archeologii w/d Ig Nobel Prize (Anty Nobel). Malowidla utracono na zawsze zostały tylko foto.
 36. 2 punkty
  Pamiętamy Twoja dyskusję z Zgredem na forum G, więc ta Twoja logika .... sam rozumiesz... A słowo "sarkazm" znasz?
 37. 2 punkty
  Wzajemnie. Dajcie algorytmowi odpocząć.
 38. 2 punkty
  Tekst zbyt mądry - czemu nie. Ale tekst zbyt mądry powinien być zrozumiały dla ogółu. Może sparafrazuję o jakiego typu teksty mi chodzi: "Wielopłaszczyznowa korzyść prognostyczna z działań piktografii aminografii komputerowej (CQWA) w chorobie wieńcowej (PIR) w populacjach nieobciążonych jest nieznana."
 39. 2 punkty
  W tych zmianach nie chodzi o wygląd, tu ciągle chodzi o treści. I nie będziemy się tu rozdrabniać - system ma mieć jakość i moc - a chętnych na punkty nie braknie i będzie raj
 40. 2 punkty
  Na stronie migające reklamy napieprzają po oczach + marna szeptanka tutaj = KLAPA - nie polecam.
 41. 2 punkty
  Zdarzały się już bany lub ostrzeżenia za wyklikiwanie reklam na cudzych stronach
 42. 2 punkty
  Ja się przyczepię do merytoryki artykułu: 1. Case Study (z angielskiego studium przypadku)to to nie jest, wy napisaliście jakiś artykuł co uwzględnić przy pozycjonowaniu strony w waszym cmsie... 2. To chyba z home.pl albo nazwa.pl xD 3. Szybkość i optymalizacja kodu - Wymieniacie to w sumie chyba 3 raz. Ile można ? 4. Dane dot ruchu to się podaje z GA/YM/Piwika czy czego tam się używa do statystyk a nie narzędzia szacunkowego jakim jest similarweb 5. SSL - Według was SSL to kluczowy element pozycjonowania stron zrobionych w webwavecms? 6. UX, testy A/B, ciągłe udoskonalanie strony - A czego użyliście :)? Niby case study a nic nawet o narzędziu nie ma. 7. Dobry content - nie no to już jest parodia. 8. "Nasi użytkownicy polecają nasz produkt. To też ma spory wpływ na wysoką pozycję w wielu wyszukiwaniach. Ruch na naszą stronę pochodzi z wielu źródeł" ok. Reasumując wasze działania to w skrócie: dobra optymalizacja dobre słowa dobre treści wartościowe linki. co i jak? Tego już nie wiemy xD
 43. 2 punkty
  Są jednak strony informacyjne i blogowe które mają sporą wartość. Może po prostu przykręcić bardziej kurek jeśli o nie chodzi i zwiększyć wymagania co do stron blogowych czy informacyjnych.
 44. 2 punkty
  Tutaj nie polega to na zgłaszaniu a zapewnieniu ochrony powierzonych danych tzn, że od Ciebie nie wyciekną. Musisz mieć zgodę na wykorzystanie tych danych np. do wysyłki maili, życzeń świątecznych itp. W przypadku obrotu gospodarczego trzeba chronić dane związane z umowami, zleceniami, fakturami itd. Wygląda, że trzeba się będzie z tym g*wnianym tematem zmierzyć. Nie zamierzam opłacać darmozjadów tylko dlatego, że ktoś coś sobie wymyślił i nie potrafi opisać tego po Polsku!
 45. 2 punkty
  W temacie jest tak duża możliwość interperatacji, że trzeba by zatrudnić tłum darmozjadów żeby to rozgryźć. Na stronach są sprzeczne informacje + reklamy cudownych porgramów. Kolejna kupa g*wna z którą się trzeba zapoznać jakby nie było nic innego do roboty...
 46. 2 punkty
  Przeniesione z Przedstaw się do pogaduszek, o mało co do afer nie trafił.
 47. 2 punkty
  Szanowny Panie P.Z vel @yarr Nie wiem czy ma Pan świadomość, ale forum oprócz tych kilku osób, które z Panem podjęły dysputę, czytują tudzież setki/ tysiące innych osób, które męczy Pan swoim pompatycznym językiem przeplatanym nieokrzesanym stylem bycia. Inwektywy w kierunku użytkownika @Toto są moim skromnym zdaniem nie na miejscu (potocznie nazywane na forum wycieczkami osobistymi ). Nie wiem także, czy Pana brak subtelności wynika z wieku, którym się Pan tak ochoczo zasłania, czy może braku osób do towarzystwa, z którymi mógłby Pan sobie w sobotni wieczór spokojnie szczerze porozmawiać, pójść na spacer, czy do kawiarni. Tworzy Pan wątek który podsyca lejąc wodę niczym generator treści Seo-zaplecza nie wnosząc nic do tematu. Elegancko przedstawił się Pan, jednakowoż współczuję wszystkim, szczególnie młodym telemarketerom li handlowcom kontaktu z Panem, gdyż nosisz Pan znamiona pieniacza i awanturnika bez cech jakiejkolwiek empatii. Wszyscy na forum wiemy, że teraz czasy kapitalizmu i obecnych polskich rządów są trudne, ale swoje wewnętrzne rozgoryczenie za problemy osobiste nie można wylewać na 'bogu ducha' winnego przypadkowego handlowca, który nieszczęśnik miał niefart wybrać Pana nr telefonu czy adres email. Nie zauważyłem, iż potrzebowałby Pan pomocy natury SEO/SEM, raczej mogą to być problemy natury medycznej, a to już nie to forum. PS. proszę nie odpowiadać na mój post, gdyż co prawda ściągnął mnie Pan na swój poziom, ale gwarantuję - nie pokona doświadczeniem. Z wyrazem uszanowania Tomasz
 48. 2 punkty
  Miał wirtualny majątek, traci wirtualną kasę. Spróbuję jednak zasnąć spokojnie
 49. 2 punkty
 50. 1 punkt
  Zamierzenie jest takie, by od 1 maja system z góry nakładał na wydawcę formę budowy strony systemowej. Do systemu mają być przyjmowane jedynie "strony firmowe" - takie strony, które są imitacją prawdziwych stron firmowych. Tym samym nie byłyby już przyjmowane tradycyjne blogi (precle) - bo to na pierwszy rzut oka wygląda na zaplecze. Wymagane elementy takiej strony firmowej: - Logo, Nazwa firmy w nagłówku - STRONA GŁÓWNA - opis oferty. Opis oferty musi być unikalny, nie może to być po prostu "artykuł" czy też zajawki z innych podstron. Musi zawierać przynajmniej kilka bloków tekstu. Może to być tekst o ogólnym profilu firmy, o polityce cenowej, jakości, kadrze, cechach charakterystycznych firmy, elementach oferty itp. według wyobraźni i możliwości wydawcy. Bloki muszą być opatrzone grafiką lub ikonami, tak żeby nie był to czysty tekst z nagłówkami. - MINIMUM 9 PODSTRON Z "OFERTĄ" - czyli opis proponowanych produktów lub usług. Każda oferta powinna zawierać przynajmniej jedno zdjęcie/grafikę pasującą do oferowanego produktu/usługi. - STRONA KONTAKT - strona zawierająca formularz kontaktowy email (może być nieaktywny, jednak powinien symulować aktywność) wraz z nazwą firmy. Na podstronie tej można umieścić również dodatkowy tekst, tak by osiągnąć minimum 500 znaków tekstu w celu wyświetlania linków na stronie kontaktu - może to być na przykład krótki tekst o firmie. Opcjonalne elementy strony firmowej: - CENNIK - BLOG - tu można dodawać: - wpisy dotyczące działalności firmy na przykład informacja o wprowadzeniu nowej oferty, o promocjach - poradniki dotyczące spraw branżowych - nowinki w branży - KATALOG - katalog firm/stron z branży w której działa "nasza firma" - FORUM - może to być forum branżowe lub firmowe - SKLEP FIRMOWY - sklep z produktami/usługami "sprzedawanymi" przez firmę - PORTFOLIO firmowe - OPINIE KLIENTÓW / REFERENCJE - możliwe, że jeszcze inne elementy tu dojdą A co, ze stronami przyjmowanymi na dotychczasowych zasadach? Tu jest zagwózdka, ale skłaniam się ku wyznaczeniu terminu po którym nie będzie można zgłaszać dla nich nowych podstron. Zapraszam do dyskusji, bo można jeszcze coś pozmieniać, a nawet wycofać się z pomysłu
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00