Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 27.05.2017 we wszystkich miejscach

 1. 5 likeów
  Stare dobre PIO, cholera brakowało mi tego, na Fejsie moderatorzy psują dobrą zabawę
 2. 4 likei
  Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszcze 4000 innych stron, lub ukryć IP serwera za CF. Przy budowaniu zaplecza liczy się kontent to jest nr1, dalej idzie sama budowa zaplecza CMS sposób zaprezentowania linków, dalej domeny na których stoi zaplecze, dalej podlinkowanie zaplecza, reszta ma bardzo odlegle znaczenie a Wy ciągle gadacie o IP.
 3. 3 likei
  A super są tam odpowiedzi np: Agencja Reklamowa DruknijMnie.pl (nie wiem czemu skojarzyło mi się od razu z: Bzyknij mnie. Ale tu jest mistrz: ,,420 zł za całość - pozycjonowanie do top 5,, Człowiek nie zna ani adresu strony, ani fraz, ale już wycenę zrobił.Normalnie mistrz szklanej kuli.
 4. 3 likei
  Witam Ile wujek zarabia na swoich usługach? Czy też pisze po forach z pytaniami jak zęby leczyć? A wujek wie że typowa reklama w jego branży jest zakazana prawem?
 5. 3 likei
  @kevin19x tak jak było powiedziane forma ma być różna i blog z paroma wpisami i rozbudowany blog czy strona firmowa, forum im więcej różnorodności tym lepiej. linkowanie też dobre im więcej różnorodności tym lepiej, czyli na wszystko co wymieniłeś.
 6. 3 likei
  Wolno od 2000r. (patrz reklama porównawcza), ale musi to być prawda. U nas raczej taka reklama nie jest przyjęta, ale na zachodzie owszem.
 7. 3 likei
  Piszemy. Dziś przytniesz $ na treściach, a za rok, dwa lata będziesz musiał i tak zlecić normalny content. Tutaj problemem nie jest sam algorytm jako taki, bo robot nadal nie jest w stanie odróżnić tekstu synonimizowanego od zwykłego, ale użytkownicy. Po pierwsze - zaplecze, które wbije się gdzieś wysoko na frazy, będzie pod ostrzałem białych rycerzy wysyłających spam-raporty. A dwa - o ile do normalnego zaplecza przepchniesz link na forum, przez katalog etc., to nikt nie pozwoli Ci na zostawienie linka do serwisu, który ma teksty z d*py wzięte. No chyba, że linkujesz takiego bloga z jakichś niemoderowanych miejscówek, ale to wszystko nadal kręci się na tym samym poziomie. Same synonimy ograniczają po prostu potencjał pozyskiwania do niego linków i dlatego właśnie na zapleczu powinieneś mieć normalne treści.
 8. 3 likei
  Tekst zdecydowanie pretenduje na miano tekstu roku na PiO
 9. 2 likei
  Zdecydowanie 2 blogi to zaplecze.
 10. 2 likei
  Sam odezwij się do copy i uzyskasz odpowiedź, najpierw jednak sam musisz skonkretyzować nie tylko to, jaki budżet posiadasz, lecz także to, co w tej cenie oczekujesz.
 11. 2 likei
  Ło Panie. Biorą ile chcą, kwestia ile Ty jesteś w stanie zapłacić. Rozpiętość cenowa jest kolosalna. Nie zawsze wiedza i umiejętności idą w parze z ceną. Narobiło się wszelkiej maści freelancerów i śmiesznych firemek. Zależy co do czego potrzebujesz. Możesz zatrudnić dziennikarza a możesz gimnazjalistę. Wybór należy do ciebie. USA to stan umysłu tak jak Rosja.
 12. 2 likei
  obecnie jedyne co się opłaca to statyczna reguła w .htaccess blokująca wejścia robota wyszukiwarki yandex
 13. 2 likei
  WebCieć to skrypt na serwery PHP, którego zadaniem jest monitorowanie stron internetowych. Oczywiście skrypt dostępny jest z panelem użytkownika do zarządzania. Skrypt sprawdza: - czas łączenia - nagłówek http - opcjonalnie czy zdefiniowany fragment tekstu (źródła html) występuje na stronie. Dodatkowo skrypt ma opcje przypominania o wygasających usługach (domeny, serwery). Można ustawić powiadomienia email o problemach czy wygasających usługach. Do skryptu dojdzie jeszcze kilka opcji, głównie będą to opcje pozwalające na szybką automatyczną detekcję włamów czy problemów z wyświetlaniem zawartości. Jeśli będzie zainteresowanie to też można dorobić powiadamianie sms. Wydajność jest mocno uzależniona od maszyny, ale również od tego jakie strony są monitorowane. Jeśli monitorujesz np. 500 stron postawionych na jednym serwerze, to sprawdzanie co minutę dostępności wszystkich stron będzie wyglądało na ddos i IP WebCiecia może zostać szybko wycięte, ewentualnie może to powodować problemy wydajnościowe serwera ze stronami. WebCieć w wersji darmowej pozwala na monitorowanie pięciu adresów. Aby korzystać za darmo należy po program zgłosić się na email seosolutions@i4a.pl podając adres licencji (może być w dowolnym podkatalogu domeny/subdomeny). WebCieć w wersji płatnej nie ma ograniczeń do ilości monitorowanych adresów, kosztuje 150 zł netto w promocji (regularna cena to 200 zł netto), licencja przypisana jest do jednego adresu. Jest to opłata jednorazowa dająca uprawnienia do dożywotnich darmowych aktualizacji. Zakupić można pod adresem: http://i4a.pl/?p=webciec Właściciel: Seo Solutions Kustronia 4/90 43-300 Bielsko-Biała NIP. 5472108546
 14. 2 likei
 15. 2 likei
  Nowe wydanie Tablicy okresowej czynników SEO właśnie zostało opublikowane przez Search Engine Land całość tutaj http://searchengineland.com/2017-periodic-table-of-seo-factors-276790
 16. 2 likei
  "– Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem. No nie mogę. (O, kurwa! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego) – ta radosna kwestia już od okrągłych 15 lat budzi 38 milionów ludzi w Środkowej Europie ... – Czy panowie muszą tak napierdalać od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! – wtóruje mu z werwą inny." http://aszdziennik.pl/120247,mila-rocznica-tworcy-dnia-swira-juz-od-15-lat-38-milionow-ludzi-codziennie-gra-w-jego-filmie
 17. 2 likei
  @kolpakisamochodowe.com co d FAQ w stopce to lepiej zrobić z tego jakąś "bazę wiedzy" osobną, szczególnie jak się rozrośnie... Cennik to inna sprawa, pomyśl nad rozwiązaniem mieszanym czyli pakiety i "pay as you go" jak teraz wymyśliłeś.
 18. 2 likei
  Widocznie chcą sobie popsuć opinię.Mi nie zależy, już od dawna korzystam z innej usługi oferowanej przez jednego z użytkowników tego forum i nie mam żadnych zastrzeżeń (rozwiązanie autorskie, zrobione pod zamówienie). Mogę polecić forumowicza @Mion jeśli ktoś, coś potrzebuje.
 19. 2 likei
 20. 2 likei
  Przy regularnym ZUS;ie musimy najpierw zarobić 1200 zł na daninę, wiec jak przedsiębiorca zarobi te ~ 1.200, to na wypłatę dla siebie ma 0 zł ...choć w teoretycznie zarobił 1200 --- Co więcej: Jeśli płatnik ZUS nie doczeka świadczeń, to powinno być prawo dziedziczenia przez ustawowych spadkobierców kwoty jaką mu została na koncie ze składek po odciągnięciu pobranych świadczeń np z tytułu chorobowego, usług medycznych na NFZ itd, które są wymierne ...
 21. 2 likei
  Tak samo "realne" jest, że UFO wyląduje .... Za rok okaże się, że jednak nie udało się wdrożyć tej koncepcji i trzeba poczekać do 20(n) tego.
 22. 2 likei
  mamy tutaj kilka możliwości: TAK, TAK NIE, NIE TAK, NIE NIE, TAK
 23. 2 likei
  Co do Brand24, to narzędzie bardzo spoko, ale z tego co słyszałem ich założyciel straszna parówa.
 24. 2 likei
  Zwłaszcza, że takie NIE-realizacje rozpieprzają resztą projektu, który czeka na brakujące materiały, bo bez nich będzie "dziura" w dziale i falstart.
 25. 2 likei
  Oczekujesz podpowiedzi jak poprawić ale dostępu nie masz?To tak jakbym zadzwonił do mechanika samochodowego i powiedział: Panie napraw mi samochód, ale nie pokażę go.
 26. 2 likei
  Też niełatwy temat. Więc niedawno - i jak rozumiem nie "wysypała" się jeszcze oczekiwana góra klientów i stąd pomysł na dodatkowe podlinkowanie. Jest jeszcze jeden element który można sprawdzić. Weź jeden opis (do 400 znaków) z strony produktowej który uważasz że ma już jakiś linki i wyszukaj go w Google - jak jesteś (z stroną firmową) na 1 pozycji to bardzo dobrze. Jak masz odpukać np twoje strony produktowe na Allegro/Ceneo czy strony konkurencji wyżej niż twoją stronę to tu może być powód. Dodatkowe "automatyczne" linkowanie w takiej lub zbliżonej ilości jak zaproponowałeś to tylko przez przekierowania 301 (np bit.ly). Zresztą branża to permanentna rotacja produktów. Moim zdaniem bez sensu podlinkowywać pozycje które były wydane czy popularne xx lat temu. Dla popularnych nowości domyślam ze zdobywacie wartościowe linki i szczerze to nie wiem jaki (długofalowy) cel miałby mieć ta "automatyka". W temacie linków - rozumiem że stale dbacie o profil linków by "nie szły" do stron 404.
 27. 2 likei
  Jakby człowiek tak prześledził forum, to co chwilę porzucasz @TextBookers.com
 28. 2 likei
  Są tacy co od 5 lat z tych mrozów wyjść nie mogą...
 29. 2 likei
  już nie chcesz. Po urlopie zapraszam do bardziej merytorycznego udzielania się. p.s przepraszam za offtop
 30. 2 likei
  Szlaf, podziwiam Ciebie za konsekwencje w pikowaniu w dół - normalnie złota sentencja która przejdzie do historii biznesu
 31. 1 like
  Już wszystko działa dzięki za pomoc, nie było by problemu gdybym źle nie zrozumiał jest tam napisane by włączyć SSL na wszystich stronach. Zrozumiałem że Presta włączy przez to SSL na każdej domenie którą obsługuje. Ale jest już wszystko w porządku. Próbowałem nawet wymuszać https w pliku httaccess ale tylko wywalało to stronę całą. na szczęście wszystko już działą poprawnie. Raz jeszcze dziękuję za wszystkie rady.
 32. 1 like
  To jest optymalne rozwiązanie. Na description Google nie zwraca uwagi jeśli chodzi o pozycjonowanie wyników. Description robisz do ludzi - wiec opis strony mus zaczynać się od najważniejszych cech produktu i ewentualnie wezwania do działania w stylu "Wejdź i kup najtańsze ... - Google i tak weźmie to co mu pasuje do danego zapytania Ucina tekst widoczny w wyszukiwarce ale wybiera wybiorczo treść z tych 255 czy więcej znaków. Jak autor CMS- tego nie przewidział to nie.
 33. 1 like
  No widzisz ... A według mnie jest to istotą lokalnego pozycjonowania, bo w SERP od razu widać, że będąc w Bydgoszczy możemy udać się do twojego wujka, który świadczy usługi w Bydgoszczy, a nie na pomorzu.
 34. 1 like
  Kod 50% zniżki na rejestrację nowej domeny: P9CB00UOKM Niestety nie można użyć do przedłużenia, a rejestrować nie planuję, więc może komuś się przyda
 35. 1 like
  @AEZEET zadałeś pytanie z cyklu ile kosztuje samochód. Za poprawienie przemowy politycy w USA płacą nawet $100k, to też jest copywriting a właściwie redakcja z korektą. Musisz bardziej sprecyzować.
 36. 1 like
  Jak masz mały budżet to IMO kupuj linki, po których mogą przyjść potencjalni klienci. Może się to bardziej opłacić. Portale ogłoszeniowe są dobrym miejscem, można linki zostawić a klient też się znajdzie. Serwisu nie oceniam bo mogę zrobić to samo co @odys
 37. 1 like
 38. 1 like
  Mniej myślenia, więcej działania. Jak Ci link usuną albo nie zaakceptują, to policja o 5 rano nie przyjedzie zamknąć Cię w więzieniu. Niczym nie ryzykujesz i póki nie spróbujesz, to się nie dowiesz
 39. 1 like
  1. Jeżeli domena podlinkowana i stażowa to link dobry - duży skrót. 2. Jeden link raczej nie zaszkodzi, baardzo mało prawdopodobne. 3. Darmowe narzędzia hmm jakiś sprawdzacz typu free backlink checker, who.is,web archive Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 40. 1 like
 41. 1 like
  Clusteric najlepszy chyba ale musisz mieć jakiś punkt odniesienia tj. Jakieś frazy, których konkurencję znasz + podpięty majestic ahrefs czy cos bo bez tego biednie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 42. 1 like
  z tego co widze to brak po prstu plików = nie skopiowales wszyskich ja uzywam wtyczki duplicator
 43. 1 like
  Jak kiedyś podasz tę tajną nazwę tajnej domeny to może ktoś kiedyś Ci ją sprawdzi. Na stronach ilu i których rejestratorów próbowałeś ją sprawdzić? Bo lista jest pokaźna info.info/find-registrar
 44. 1 like
  Cóż w moim przypadku to jakbym miał na rezonans czekać z NFZ-u to bym w 2019 roku go miał zrobionego ale składki każdy płaci. A co śmiesznie prywatnie mam termin na jutro
 45. 1 like
  zobacz jak się będzie zachowywała domena, kolega Moriarty ci odpowiedział,na większość pytania, to czy linki stoją na PL-kach czy na zagranicznych domenach ma drugorzędne znaczenie, większe ma znaczenie czy to mocne linki, czy chłam. A dobre linki to te które podobają się G.
 46. 1 like
  Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję. https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
 47. 1 like
  PUBLIKACJE ARTYKUŁÓW W WYSOKOJAKOŚCIOWYCH SERWISACH INTERNETOWYCH Napiszemy merytoryczne artykuły i opublikujemy je na naszych solidnych i zadbanych serwisach informacyjnych. Pod artykułem zamieszczamy dożywotnio link dofollow do Twojej strony jako autora (sponsora) artykułu - możliwe zamieszczenie linku z anhorem. Artykuły piszą nasi redaktorzy na podstawie tematyki jaką nam podasz (w kontekście tematyki stron). Jedyne co nam dostarczasz to link do Twojej strony a my sprawdzimy czy będzie pasował do tematyki naszych stron i czy możemy go tak wkomponować w artykuł by wyglądał naturalnie. Charakterystyka moich serwisów: Wysokiej jakości serwisy informacyjne (nie blogi, nie zaplecza, nie katalogi i inne masówki) Każda strona ma dane adresowe i kontaktowe do redakcji co między innymi daje Ci pewność twój link nie zniknie Każda strona ma Fanpage na Facebooku Strony posiadają różne IP w różnych klasach IP Artykuły są merytoryczne, unikalne, zawierające cenne informacje, porady. Nie stosujemy żadnych synonimów itp. Wszystko pisane od podstaw przez specjalistów. Wszystkie strony są profesjonalnie prowadzone, zadbane, czytane przez ludzi. Publikujemy prawdziwe treści do czytania. Artykuł na pewno zostanie przeczytany i szybko zaindeksowany przez google. Witryny posiadają wysokie współczynniki Trust Rank i Page Authority. Strony nie są linkowane żadnymi automatami, blastami itp. Starannie i systematycznie dobieram tylko pewne linki co możesz sprawdzić po przez narzędzia takie jaki np. ahrefs publikując na naszych stronach masz pewność, że strony nie znikną za rok, dwa. Są publikowane dożywotnio. Najstarsza domena, którą utrzymujemy od początku pochodzi z 2006 roku. Wyślij nam swój adres strony - sprawdzimy czy możemy napisać i opublikować artykuł dotyczący tematyki Twojej strony. Lista serwisów: 1. www.*****.pl (Domena z roku: 2006) - cena: 49 zł 2. www.********.pl (Domena z roku: 2008) - cena: 49 zł 3. www.***********.pl (Domena z roku: 2009) - cena: 39 zł 4. www.*****.pl (Domena z roku: 2013) - cena: 29 zł 5. www.******.pl (Domena z roku: 2013) - cena: 29 zł 6. www.*************.pl (Domena z roku: 2014) - cena: 29 zł 7. www.***********.pl (Domena z roku: 2014) - cena: 29 zł 8. www.***********.pl (Domena z roku: 20014) - cena: 29 zł 9. www.*****************.pl (Domena z roku: 2014) - cena: 29 zł 10. www.******.pl (Domena z roku: 20014) - cena: 29 zł 11. www.***********.pl (Domena z roku: 2014) - cena: 29 zł 12. www.**********.info (Domena z roku: 2015) - cena: 35 zł 13. www.*********.info (Domena z roku: 2015) - cena: 27 zł 14. www.***********.info (Domena z roku: 2015) - cena: 27 zł 15. www.***********.info (Domena z roku: 2015) - cena: 27 zł 16. www.************.pl (Domena z roku: 2016) - cena: 25 zł Jeżeli zamówisz publikacje na dowolnie wybranych 5 stronach cena: 140 zł Jeżeli zamówisz publikacje na dowolnie wybranych 10 stronach cena: 249 zł Jeżeli zamówisz publikacje na wszystkich 16 domenach cena: 329 zł Ceny zawierają napisanie każdorazowo unikalnego, merytorycznego artykułu (3000-4000 znaków) i publikację dożywotnią z linkiem - czyli w sumie 16 unikalnych, merytorycznych artykułów na 16 unikalnych domenach I stopnia z różnymi IP) RATY (dotyczy tylko opcji publikacji na wszystkich 16 domenach) - nie masz całej kwoty a chciałbyś zamówić publikacje na wszystkich 16 domenach? Nie ma problemu, zapłać teraz 50% kwoty (165 zł), my wykonamy usługę w całości od razu a drugie 50% zapłacisz po 30 dniach. Przy większej ilość zamówień rabat ustalamy indywidualnie. Gwarantuję wysoką jakość moich stron oraz ich solidne, bezpieczne i stałe linkowanie (także podstron z artykułami). Na PW poślę ich pełne nazwy. Termin wykonaniu usługi: do 30 dni ZOBACZ TAKŻE INNE NASZE OFERTY: - publikacja 40 linków dofollow na 40 polskich forach (2 lata gwarancji) - 99 zł - SUPERMIX linków (55DF/20NF) - różne źródła linków, idealna oferta dla nowych stron - 299 zł - 16 linków DF z komentarzy na wysokiej jakości serwisach informacyjnych - 75 zł - 40 linków DF z GRAFIK - 79 zł Na wszystkie usługi wystawiamy faktury Kontakt i dane firmy: BLACK HOOD PRESS Tomasz Gancarczyk Ul. Przy Torach 19 43-382 Bielsko-Biała NIP: 9372372079 kontakt@blackhood.pl Tel: 509-933-943 GG: 5089515 lub PW
 48. 1 like
  Widzę dwie opcje, albo ogarnąć keyword plannera we własnym zakresie, albo zlecić komuś. To samo dotyczy serwisu od strony technicznej, linków i wszystkiego innego. Na forum jest szansa, ze dostaniesz odpowiedź przy zadaniu sensownego i konkretnego pytania.
 49. 1 like
  SSL ma znaczenie w miejscach gdzie internauta podaje dane wrażliwe, a całości serwisu nie koniecznie jest sens zabezpieczać bo po co? Dane szyfrowane są potrzebne w momencie przekazywania np. danych osobowych. Sam mam kilka stron gdzie wszystko jest po https, ale są to strony z 4-5 podstronami i nie widziałem sensu aby to rozdzielać.W przypadku sklepu w zupełności wystarczy zabezpieczyć logowanie na konto klienta, koszyk i płatności. EDIT: Z drugiej strony jak zabezpieczysz całość też nie zaszkodzi, ale konieczności takiej nie ma.
 50. 1 like
  Niedawno to ja wielbłąda w garażu trzymałem.... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że guru i znafce forumowego pod pseudonimem @SzlafRock, który pozjadał wszystkie rozumy a o zamiarach google wie już pół roku wcześniej zanim oni sami na to wpadną widać tylko na tym forum, bo w serpach to nawet inny specmen w swoim fachu, niejaki @Szerlock by go nie znalazł. Tzn co najmniej roku płacenia solidnego abonamentu a później... sorry, niestety się nie udało