Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 16.11.2018 we wszystkich miejscach

 1. 5 punktów
  Nie. My tu tylko hobbystycznie się bawimy
 2. 3 punkty
  Mamy wtorek i jesteśmy w większości po zakupach.
 3. 3 punkty
  Poprzednicy wywalili 49 mln na portal dla bezdomnych, obecni 7 mln , dymają nasz wszyscy od lewa do prawa.
 4. 3 punkty
  @bennie_amin dopiero w EN sacspecjaliści od powtarzania bez zrozumienia porad Google i wierzenia im na słowo
 5. 3 punkty
  Moim zdaniem najbardziej przydatny byłby "kurs" z obsługi programów które się wykorzystuje w SEO w korelacji z podstawowymi zagadnieniami SEO. Potem to już tylko własna "kreatywność" w temacie i analizy własnej pracy.
 6. 3 punkty
  Przecież koszty prowadzenia firmy nie są w Polsce takie duże, człowiek prowadząc mini biznes zarabiając 5 tys zł brutto płaci tylko: - ZUS około 1300 zł - Dochodowy około 1000 zł - VAT około 1000 zł Zostaje 1700 zł - pijaczki spod sklepów mają więcej. Do tego te wszystkie bzdurne przepisy, jest tego coraz więcej i za niedługo (jeśli nie już) gdy ktoś będzie pierwszy raz otwierał swój biznes, to nawet przy prostym biznesie będzie musiał korzystać ze specjalistów np. księgowej, a to dodatkowe kilka stówek. I co takiemu zostanie w kieszeni? Za niedługo będzie musiał dopłacać do interesu. Zostanie takim ucieczka w szarą strefę - to państwu nie pomoże.
 7. 3 punkty
 8. 3 punkty
  Dobry wieczór, Z przyjemnością chciałbym Państwa poinformować, że dzisiaj wdrożyliśmy uzasadnienie odrzucenia tekstu przez Zleceniodawcę - od dzisiaj każdy Zleceniodawca musi uzasadnić odrzucenie każdego tekstu. Dzięki temu Copywriterzy będą lepiej wiedzieli, co zrobili nie tak, a Zleceniodawcy zyskają na jakości tekstów w przyszłości Już od jakiegoś czasu wspominali Państwo o tym, że taka funkcjonalność by się przydała, dlatego tym bardziej cieszę się, że udało nam się to wdrożyć Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Założyciel GoodContent.pl
 9. 2 punkty
  Ale jakiej kampanii? Przecież u Ciebie w serwisie nie ma żadnych kampanii To tylko serwis statystyczny, swoją drogą tajemniczy, bo nie wiadomo jak i co liczy. Zadaj sobie pytanie: dlaczego np. semstorm i inne podobne przeznacza spore środki na przeszukanie milionów fraz dziennie w Google. Nie łatwiej i taniej byłoby im poprosić właścicieli stron o udostępnienie statystyk (jest taka opcja dostępna, ale dlaczego konkurencji podawać na tacy swój ruch)? Korzyści spore: nieporównywalnie taniej, nieporównywalnie szybciej, nieporównywalnie dokładniej. Nie obruszaj się na to co Ci tu piszemy Po prostu przekonaj nas, że warto dać Ci statystyki, a pewnie to zrobimy.
 10. 2 punkty
  Naprawdę wierzycie, że ktoś przekaże Wam dane z komercyjnego projektu za zaszczyt być w Waszym katalogu?
 11. 2 punkty
  @Aleksiejs tak, niestety tak jak mowisz występują niekiedy spore różnice, chcieli byśmy w przyszłości aby właściciele serwisów łączyli swoje konta analitics z naszym katalogiem wtedy takie konto było by oznaczone że dane są w 100% pewne i wiarygodne.
 12. 2 punkty
  Między innymi na laptopy dla pracowników socjalnych, którzy potem zostawiali je w szafach bo bali się, że jak pójdą w teren to po prostu dostaną w łeb od swoich podopiecznych za odmowę rozstania się z laptopem . Poza tym jak sobie sprawdzicie ile kasy poszło kilka ładnych lat temu na dofinansowania z tej puli europejskiej to klękajcie narody 700 tys na katalog stron na przykład (obecnie na domenie tego przykładowego katalogu stoi precel)
 13. 2 punkty
  Ten portal dla bezdomnych chyba wygrywa nadal, tylko już mało kto pamięta o nim. Portal działa i umożliwia bardzo wiele przydatnych rzeczy dla bezdomnych, oczywiście pod warunkiem ze bezdomny posiada co najmniej profil zaufany na e-puap, ale kto go nie posiada w obecnych czasach? Chyba każdy (bezdomni pewnie też). Nawet ja stałem się szczęśliwym jego posiadaczem parę dni temu bo wcześniej nie był mi potrzebny.A żeby go zdobyć też nie jest tak łatwo jak się wydaje, czasem są komplikacje. Szczególnie jak kończy Ci się data ważności dowodu osobistego. Ale przecież bezdomnych to nie dotyczy bo po co im dowód osobisty? Ok, ale wracając do sedna sprawy, bezdomni bardzo się cieszą z tego portalu bo: Mogą złożyć wnioski elektronicznie, bez wychodzenia z domu (dla bezdomnych jest to bardzo ważne aby nie wychodzić z domu) o: 500+, dobry start, becikowe, świadczenie rodzicielskie i inne świadczenia rodzinne, świadczenie z funduszu alimentacyjnego, pomoc społeczna dla siebie i innych osób I wiele innych rzeczy. Oczywiście niech nikt nie mówi że jest nie przydatny bo przecież w dzisiejszych czasach każdy bezdomny biega z komórką, laptopem i internetem LTE. Nie mówiąc już o tym że niektórzy bezdomni oddają jako darowiznę samochody (bardzo drogie) dla ojca z Torunia. Więc co chcieć, mamy coraz lepiej, czy kiedyś widzieliście aby bezdomny oddał 2 samochody i to jeszcze dobrej marki? To właśnie jest zasługa tej dobrej zmiany. Było kiedyś tak aby bezdomni oddawali takie auta? nie, tylko teraz. Wiec można wnioskować że bezdomni są bardzo bogaci, a do tego jeszcze nie maja problemów dnia codziennego. Ale mi art wyszedł. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 14. 2 punkty
  Chodzi właśnie o to, że precle pisze się z biegu, bez robienia rozeznania. A lanie wody bez żadnych konkretów na 10k znaków może być uciążliwe.
 15. 2 punkty
  Nie wiem czy wiesz, ale można zastrzec również słowny znak towarowy, jeśli "internetowe rewolucje" nie jest znakiem towarowym zarejestrowanym to mogą nawet na czole sobie wytatuować.
 16. 2 punkty
  Moim zdaniem projekt nie dofinansowany odpowiednio. Jakby dostali jeszcze tak z 3 mln to pewnie by z tego coś było .......
 17. 2 punkty
  Bo tu dodatkowy milion byłby potrzebny. Po co wydawać niepotrzebnie kasę.
 18. 2 punkty
  Jakby ktoś chciał skorzystać to Searchmetrics Cyber Monday 2018 można dostać Essentials na miesiąc za 1Euro a wersje pro za 69 Euro Więcej https://www.searchmetrics.com/essentials/
 19. 2 punkty
  Bo mu się nie opłaca. Proste. Kurs czy szkolenie to przekazanie jakiejś wiedzy, sugestii, porad. Tak naprawdę dopiero Ty po takim kursie/szkoleniu musisz usiąść i zweryfikować czy i na ile potrafisz zastososwać przedstawioną Ci wiedzę lub tak ją zmodyfikować, zeby w długiej perspektywie przyniosła Ci oczekiwany przez Ciebie rezultat. Jeśli uważasz, że do testów nei są potrzebne budżety to kup sobie chociażby XRumera i potestuj. Weź kup ze 30-40 domen i zrób testy (będa mało miarodajne)... Czas przelicza się na złotówki. Zanim z testów coś wyjdzie Guugle zmieni algorytm i tyle się napracowałeś, że nagle 20 tysi poszło w gwizdek.
 20. 2 punkty
  Monitoring Pozycji w Google! Działamy nieprzerwanie od 2008 roku ! Cena na pewno pozytywnie Cię zaskoczy, zobacz szczegóły: http://www.seo-stat.pl/cennik.aspx Z kodem BF2018 - Rabat 50% Największy rabat w historii ‼‼ Nie martw się więcej o PROXY. My zajmiemy się codziennym monitorowanie fraz. Załóż konto i wykorzystaj kod rabatowy - ważny tylko do końca 26 listopada 2018 !
 21. 2 punkty
  Ma stronę fotograficzną, jak znaleźć dobrego pozycjonistę, który dobrze wypozycjonuje moją stronę internetową? Czy wy w ogóle coś zarabiacie, w sensie macie klientów z SEO?
 22. 2 punkty
  Moja propozycja jest następująca: * Zbliżenie stawek za teksty do minimalnych stawek rynkowych teksty preclowe 2 zł netto/1 000 zzs teksty zapleczowe 3,50 zł netto/ 1 000 zzs teksty tematyczne 5 zł netto/ 1 000 zzs * Możliwość dodawania klientów do czarnej listy * Przy tekstach zleconych indywidualnie możliwość ustalenia własnej stawki, której minimum stanowi stawka TB. Opcja zleceń indywidualnych może pojawić się dla copywriterów, którzy mają określony staż w serwisie. Na przykład napisali 100 tekstów * Rezygnacja z opłat przy zlecaniu przelewu * Możliwość zgłaszania zleceń do moderacji - jeśli te mają nieadekwatne do ceny wymagania Jeśli chodzi o minimalne stawki rynkowe copywritingu, to artykuły na ten temat znalazły się m.in. na WhitePress, a także choćby u p. Kozłowskiego http://seocopywriter.com.pl/rynkowe-ceny-copywritingu/ Proponowane przeze mnie wartości stawek za teksty i tak daleko odbiegają od minimalnych stawek rynkowych, jednak myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę, że na portalu takim jak TB nie ma możliwości ich całkowitego wyrównania (ze względu na branding serwisu - niska cena). Myślę jednak, że ich podniesienie do proponowanego przez mnie poziomu przyczyniłoby się do poprawienia relacji pomiędzy serwisem a copywriterami, a także zachęciło autorów do pisania więcej. Myślę również, że wprowadzenie możliwości ustalania własnej stawki, pozwoliłoby Państwu na ograniczenie "wycieku" copywriterów z serwisu. Copywriterzy byliby zadowoleni z powodu stałego napływu klientów i bardziej adekwatnych do wymagań klientów stawek (przy zleceniach indywidualnych). Klienci czuliby się bezpiecznie w zlecaniu tekstów za pośrednictwem Państwu serwisu (nie musieliby poszukiwać do pisania lepszych tekstów copywriterów zewnętrznie). A Państwo w dalszym ciągu miałoby swoją prowizję od zleceń. Same plusy Chciałbym także dodać, że teksty powyżej 6 000 znaków powinny mieć wyższą stawkę. Każdy, kto pisze doskonale wie o tym, że napisanie długiego tekstu wymaga sięgnięcia do fachowej literatury, artykułów itp. A to przekłada się na czas w realizacji i oczywiście pieniądze. Moim zdaniem teksty takie powinny mieć z założenia stawkę co najmniej 1.5 razy wyższą od podstawowej. Co więcej, teksty powyżej 3 000 zzs powinny być dostępne tylko dla jakości tematycznej i specjalistycznej.
 23. 2 punkty
 24. 2 punkty
  Wy jak zakładacie multikonta i polecacie sami siebie to email zmieniajcie, bo na firmowej domenie to już "szczyt" marketingu..... a teraz na serio 30 dni urlopu od forum, kolejna taka akcja "marketingowa" będzie skutkować całkowitym usunięciem Was z forum.
 25. 2 punkty
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00