Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.05.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Podobnie jak 2 lata temu bawimy się w obstawianie wyników nadchodzących mistrzostw. Zasady są proste: - rejestracja w serwisie (można wstawić linka! ), chyba że już masz konto z poprzedniego konkursu, to wystarczy się zalogować - obstawianie meczów Co do nagród, na razie główną jest satysfakcja, ale kto wie, może w trakcie coś dojdzie Gdyby ktoś chciał dorzucić do puli nagród to proszę bardzo - wystarczy napisać na PW lub mail. Adres: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl (został stary). I wyniki poprzedniego obstawiania: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl/poprzednie/euro2016.html Zapraszam do zabawy.
 2. 5 punktów
 3. 4 punkty
  Z uwagi na różne okoliczności zmieniam całkowicie sposób dystrybucji katalogu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to cały kod źródłowy znajduje się w repozytorium github: https://github.com/jundymek/netkat . W repozytorium znajduje się również link do instrukcji instalacji. Proces instalacji starałem się opisać w możliwie wyczerpujący sposób. Katalog można pobierać, rozpowszechniać, modyfikować. Jednym słowem skrypt jest na licencji wolnego oprogramowania. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które skorzystają i będą zadowolone z użytkowania. Jeśli ktoś ma możliwości i chęć pomocy w rozwoju katalogu to zapraszam. Link do zaktualizowanej strony projektu: https://www.netkat.pl .
 4. 3 punkty
  Są branże e-commerce gdzie Adwords dla nowego sklepu będzie zupełnie nieopłacalny z uwagi na wysokie stawki. SEO nadal jest dużo tańsze niż Adwords, a w przypadku niektórych branż jest jedyną drogą do promocji nowego sklepu.
 5. 3 punkty
  Poszukuję firmy (nie osoby robiącej coś z doskoku i nie freelancera), która podejmie się pozycjonowania strony sklepu internetowego z rozliczeniem za efekt. Dla mnie efekt to zwiększona ilość wejść z wyszukiwania organicznego. Interesuje mnie google oczywiście. Branża wyposażenie wnętrz. Udzielę wszelkich informacji mailowo, w tym nazwę strony, której ogłoszenie dotyczy. Interesuje mnie długoterminowa współpraca. Wymagania podstawowe : możliwość rozwiązania umowy bez okresu wypowiedzenia w przypadku braku efektów (np jeśli miesięczny wzrost ruchu będzie mniejszy niż x%). kontakt na info at boxlab dot pl Marek
 6. 3 punkty
  Sytuacja wygląda tak: - wolne sloty są, zapotrzebowanie na kategorie jest dostepne z poziomu "moje strony=>dodaj" - oczywistym było, że po wejściu nowych zasad dotyczących treści będzie przestój. Według danych wszystko wskazuje na to, że temat ruszy się na dniach, bo w związku z podwyższeniem wymagań dla rank 10 od 1 do 14 czerwca z systemu zniknie 500k do 1000k punktów, co sprawi, że niemal wszystkie punkty będą wykorzystane na transfery/linkowanie. Tym bardziej, że jak widać ilość podstron spada (jest to wynik między innymi naprawienia systemu sprawdzającego cache, wcześniej był z tym problem). Wraz z pojawianiem się nowych stron w systemie spodziewany jest wzrost cen punktów systemowych. Jak to wyjdzie w praniu - zobaczymy. Ochrona przelewów w przypadku braku punktów na koncie wydawcy to bardzo duża i wystarczająca ochrona. Trzeba zadbać o zapas punktów. Dla strony 55465 wyzerowałem indeks żeby sprawdzić w miarę szybko ponownie. Ogólnie jeszcze w tym tygodniu powinno być przyśpieszone sprawdzanie zaindeksowania (i to bardzo odczuwalne pod względem prędkości). Teraz sprawdzane jest około 6k podstron na dobę (co daje około 14 dni na całość). A będzie sprawdzane kilka razy szybciej.
 7. 2 punkty
  [*] Robert Brylewski Bardzo szkoda niezapomniana Brygada Kryzys, Izrael i Armia. Wyjdź na górę wysoką Wyjdź na górę jasną Na Syjon, na Meru Na święty szczyt
 8. 2 punkty
  Pytanie powinno również brzmieć..Czego ja oczekuje od agencji reklamowej...i czy przy budżecie jaki posiadamy możemy w ogóle rozmawiać na konkretny temat...
 9. 2 punkty
  Szczególnie tabletki na powiększanie pindola.
 10. 2 punkty
  @Mateusz Jakubowski Panie Mateuszu, zgłaszał Pan do BOK problem, który został rozwiązany - strona taniezwiedzanie.com działa. Jeżeli będą występować trudności w dostępie do usługi, o12.pl prosi o kontakt z BOK. Firma nie świadczy jednak usług wsparcia w zakresie wyświetlania w wynikach Google.
 11. 2 punkty
  Zależy co znaczy "robia robotę" naładowane słowami kluczowymi owszem indeksują się i nadają się pod seo. Alew TOP docelową z takimi artami na komercyjne frazy bardzo ciężko wpasować. Co do tekstów "preclowej jakości" ale pisanych przez czlowieka, owszem nie widzę różnicy miedzy takim tekstem i tym za 30 zł/1000 znaków czy ręcznie poprawione z translatora. Zaróno w PL jak i zagranicą. Mówimy o Google. Yandex generowane treści flaguje, jest nawet ofocjalnie przedstawiony algorytm który to robi i robi to skutecznie.
 12. 2 punkty
  @Cramalar wszyscy sugerują Tobie, że możesz mieć trochę za małą wiedzę, aby zaprojektować i skutecznie wdrożyć projekt SEO przy pomocy osób, które będą robić tylko to co im powiesz, nie wnikając w sens zlecenia.
 13. 2 punkty
  Ale jaki to ma związek ze sprawą? Twoje "nieomylne i cudowne" filtry nie mają wpływu na zastosowanie się - lub nie - do zapisów GDPR/RODO
 14. 2 punkty
 15. 2 punkty
  W ogromnym skrócie dajesz nofollow do stron które maja noindex albo są canonicalizowane, np. - wyniki sortowania, nawigacja fasetowa, regulaminy,
 16. 2 punkty
  Dopiero dzisiaj zobaczyłem w skrzynce tę wiadomość. No to super i powodzenia! @Mion dzięki za cynk o akcji
 17. 2 punkty
  masz coś takiego https://guideme24.pl/pl/generator-polityki-prywatnoci można sobie coś takiego zrobić
 18. 2 punkty
  podaj to w obrazku napisane różnymi czcionkami, odcieniami czarnego, rożne tlo. Oczywiście Google ot dawno potrafi czytac z obrazka, ale zawsze to lepiej jak prosto w txt dać na tacy zaplecze również dla konkurencji która później pod listę i napisze na forum webmasterów temat z tytułem "Czemu Google nic z tym nie robi!!!". Możesz dać no index na politykę prywatności również, ale pamiętaj to że tego nie ma w indeksie nie znaczy, że algo to nie opracowuje do innych celów, również dla celów walki ze "sztucznym" pozyjonowaniem
 19. 2 punkty
  Witaj. Polecam najpierw poczytaj forum, bo możesz zaszkodzić takim "etapem".
 20. 2 punkty
  Jeśli życie dziecka - Polaka jest wyceniane na (n) złotych, to wystarczy jedna bezsensowna wizyta, raut, prywatne przeloty kasą itd... naszych oficjeli opłacane z naszych podatków (w tym i jego rodziców ) mniej by takie życie uratować. Dla statystycznej polskiej rodziny, to są kosmiczne kwoty nieosiągalne = śmierć , ale w skali państwa już nie,więc to państwo i powołany do tego ZUS powinien zapewniać mimo wszystko środki na leczenie dla Tomka i setek innych dzieci jemu podobnych. Za to mamy RODO "ochronę danych osobnych" .... szkoda, że nie mamy równie dużego zaangażowania w ochronę życia ludzkiego.
 21. 2 punkty
 22. 2 punkty
  Pewnie już było, ale jeszcze raz: można to tłumaczyć na: i love woman. i mój najulubieńszy utwór:
 23. 1 punkt
  Darmowe na githubie: https://github.com/VincentGarreau/particles.js/
 24. 1 punkt
  Można zakodować szablon, można dać obrazki na zwój sewer i zakodować dostęp do źródla, można wstawić kawalek kodu na swój sewer, spsóbów jest wiele tylko po co na tym skupiać się. Zaplaci kasę przerzucisz na jego sewer stronę, nie zaplaci pozostanie na Twoim. Próby skopiowania można traktować jako kradzież wlasnosci intelektualnej.
 25. 1 punkt
  ale będą mogły się powołać na „Prawo do bycia zapomnianym”
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00