Jump to content
bobr

linkbuilding na forach - usuwają moje linki

Recommended Posts

Dokładnie jak napisał @jimmi kiedyś zamówiłem szeptankę w jednej, zdawało by się poważnej firmie, jak dostałem raport to 99% postów było usunięte, 1% co został to na forach nieżyjących.

Zamówiłem w innej firmie i jak dostałem raport to aż przysiadłem z wrażenia że taki dobry.Konta na forach stażowe, z każdego konta napisane po 20-30 postów i nie typu: Super !, a merytoryczne i na temat.

A ciekawostka jest taka że firma nr 1 chciała więcej $ niż firma nr 2 a była lepsza.

Po prostu firma nr dwa miała już przygotowane konta które czekały tylko na odpowiedniego klienta.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których:

1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie)

2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane.

3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO

4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność)

Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji :)

• Thanks 1

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Możecie zatem poradzić proszę, jak znaleźć dobrą firmę i nie wdepnąć w g? Jeżeli macie w tym duże doświadczenie, to wiecie już co i jak!

Poszukaj freelancerów np. na brandle. Zleć większej ilości osób małe ilości postów i wybierzesz sobie osoby co według Ciebie najlepiej wykonały posty.

Można tam znaleźć osoby, które robią dobre szeptanki zarówno pod seo jak i ruch.

Edited by s_matysik

Pytanie takie:

1) Czy jest to warte zachodu żeby zakładać wiele kont na jednym forum,

2) pisać wiele wartościowych postów (czyt.bez linka )

3) czekać cierpliwie kilka tygodni nawet miesięcy żeby moderator się nie skapnął

...aby zostawić linki z jednego wartościowego źródła ? 

Edited by Czaoszesq

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

@Czaoszesq  to zależy,  jak robisz to tylko dla linków, to nie za bardzo.

Ale jeśli jest to element budowanie marki i zdobywaniem potencjalnych klientów. 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Jakich klientów? :) Przecież on chce linki do kolejnej kopii demotywatorów.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

To nie problem moderatora rzecz jasna. Nie bądź taki nadgorliwy. Gdy chcesz szybko link z forum, to skorzystaj z profilu, ewentualnie stopki. Natomiast, gdy z treści posta, to nawet jak odpowiesz merytorycznie, a będzie to Twój pierwszy post, to i tak mogą usunąć. Zrób sobie renomę na danym forum. I tak, jak napisano wyżej, napisz kilkanaście odpowiedzi. Pisz regularnie, a po jakimś czasie wróć do wpisów i zaktualizuj niektóre o linki. SEO to maraton, nie sprint :)

CymesSEO ale w Twoim przypadku za chwilę to nie sprawdzi się :D

• Haha 1

re287am9.jpg