Jump to content

Czaoszesq

Forumowicze
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Czaoszesq

 • Birthday 12/29/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,188 profile views
 1. Witam,uprzejmie informujemy, że przytoczony przepis art. 61 § 2 kc rozstrzyga, kiedy oświadczenie woli zostało złożone. Nie odnosi się on natomiast do formy czynności prawnej, którą w tym przypadku jest forma pisemna, ustalona przez strony zgodnie postanowieniami Regulaminu rejestracji domen i usług powiązanych, którego akceptacja przez Pana doprowadziła do zawarcia umowy z nazwa.pl. Gdy oświadczenie woli ma być złożone w formie pisemnej (zastrzeżonej zgodnie z powyższym), dla jego skuteczności konieczne jest przesłanie adresatowi oryginału pisma opatrzonego podpisem osoby, która złożyła oświa
 2. W jaki sposób zabezpieczyć stronę przed utratą danych. Wystarczy zwykły back up ? Niestety nie udało mi się przenieść .
 3. @Aleksiejs Czy można w jakiś sposób wymusić na nazwie.pl wydanie kodu autinfo nie korzystając z tradycyjnej poczty ?
 4. O, miło mnie zaskoczyłeś. Spodziewałem się że dostanę *. Kolega Swits.pl nic mi o tym nie wspominał. Prosił tylko o podanie danych dostępu do nazwa.pl i na tym koniec.
 5. Zostały już tylko 2 dni robocze, a trzeba jeszcze ten numer zdobyć od nazwa.pl który wysyłają tylko listownie.
 6. Kolega swist.pl zbarał się za robotę i niestety zaniemówił (tzn. przestał odpisywać). Ktoś może jeszcze polecić tanio przeniesienie strony wraz z wykonaniem tego ? ;-) (do 5 listopada)
 7. @blake Dzięki za polecenie. Czy przeniesienie się jest jakieś skomplikowane ? Nic już nie pamiętam z tego jak zakładałem stronę rok temu. Domenę i serwer wolałbym mieć raczej w jednym miejscu, żeby to łatwo ogarnąć. Jakie są orientacyjne koszty na rok. Przyznam się szczerze, że nawet 1/4 z tego co mi zaproponowali zwyczajnie mi się nie opłaca.
 8. Witajcie, Nazwa.pl chce za przedłużenie umowy jakieś 900zł razem za serwer i domenę. Czy ktoś by mi doradził gdzie się przenieść najtaniej ?
 9. a zauważyłeś czy ma znaczenie liczba like'ów pod postem. Posty, które wstawiam często zbierają dużą liczbę lików, zależy od grupy...
 10. @AQQry Odwoływałem się, ale to jest rozmowa z automatem - żadnej odpowiedzi nie dostałem. @Overlord Posty wstawiam ręcznie no, ale wszystkie na hurra . Czy zachowanie odstępów czasowych ma jakiś sens ?
 11. @Overlord Nie opłaca się tak kombinować przecież
 12. @ar4 Blokada jest czasowa, ale gorzej jak to się będzie powtarzać w przyszłości ? Nie ukrywam że dużo publikuje na facebook-u , ale pod sam to nie podchodzi.
 13. Witam. Facebook omyłkowo uznał moje posty za spam. Odwołałem się i po weryfikacji przyznał mi rację przywracając posty na "grupy". Blokada jednak nie została zdjęta. Ktoś jest wstanie zaoferować pomoc ?
 14. @Taxx Sorry, że dopiero teraz odpisuję. Chodzi mi o coś co ułatwi mi masowe wysyłanie postów na facebook-u do wielu różnych grup. Należę do ponad 100 grup które są o różnej tematyce i bardzo mnie to spowalnia bo nie na wszystkie grupy mogę wysłać to samo (=spam). W wielu grupach również muszę dostosować treść opisu co jeszcze bardziej komplikuje rzecz. Czy ten program co mi podesłałeś rozwiązuje problem ?
 15. @Taxx Nie, własną stronę internetową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy