studioczystosci

Forumowicze
 • Zawartość

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

studioczystosci wygrał w ostatnim dniu 1 Kwiecień

studioczystosci ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

53 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2205 wyświetleń profilu
 1. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
 2. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
 3. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
 4. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
 5. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Wysłałem adres do wykopania.
 6. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
 7. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo
 8. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Będę wdzięczny za ofertę bo potrzebuje kogoś solidnego do takich zleceń bo firmowa redakcja ma całkowite obłożenie
 9. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Czy dostarczacie treści pod publikacje artykułów sponsorowanych tzn. z podlinkowaniem? Np. pod Whitepressa, szukam wykonawcy z fakturą teksty 2500-3000 znaków.
 10. studioczystosci

  Przydzielanie linków w systemie

  Ok to dobrze, że coś działasz z kwestią czasu publikowania bo w chwili obecnej czekam 24h i nie wiem czy wszystko działa w systemie jak należy czy ja coś ze swojej strony zrobiłem źle.
 11. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka ok super dziękuje bardzo za informacje. Moim skromnym zdaniem fajnie jakby była możliwość zamieszczenia jakiegoś faqa na stronie systemu jak to dokładnie działa Tak dla ułatwienia.
 12. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @lj2m Dziękuje za konkretną odpowiedź
 13. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Poważnie mówisz? To dlaczego system już wyliczył koszt przydzielenia linków? To nie jest tak, że wylicza koszt przydzielenia gdy są wolne sloty i czeka tylko aż systemowo zostaną przydzielone? Moje przykładowe kryteria: Rank: 6-10 Wszystkie kategorie reszta bez znaczenia Pokazuje: Punkty 9974 ile linków 13 ile przydzieleń 260 zakończone na dziś 13
 14. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Koledzy mam pytanie do tych, którzy bawią się systemem ile czekacie na fizyczne przydzielenie linków na stronach bo od rana mam przy linkach napis "W kolejce do opublikowania..."?
 15. Cześć, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia związana z przydzielaniem linków tzn. Po jakim czasie linki są rozrzucane na innych stronach? Czy za przydzielanie linków jest odpowiedzialny cron? Jeśli tak to co jaki czas jest puszczany? Jeśli linki są dodane to kiedy będą się wyświetlać na stronach wydawców? Może warto zrobić jakiś mały FAQ, który pomoże nowym użytkownikom?