studioczystosci

Forumowicze
 • Zawartość

  304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

studioczystosci wygrał w ostatnim dniu 1 Kwiecień

studioczystosci ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

54 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2303 wyświetleń profilu
 1. studioczystosci

  Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

  @Arkaszka Da jeśli kupisz na dobrej miejscówce
 2. Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których: 1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie) 2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane. 3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO 4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność) Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji
 3. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
 4. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
 5. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
 6. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
 7. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Wysłałem adres do wykopania.
 8. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
 9. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo
 10. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Będę wdzięczny za ofertę bo potrzebuje kogoś solidnego do takich zleceń bo firmowa redakcja ma całkowite obłożenie
 11. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Czy dostarczacie treści pod publikacje artykułów sponsorowanych tzn. z podlinkowaniem? Np. pod Whitepressa, szukam wykonawcy z fakturą teksty 2500-3000 znaków.
 12. studioczystosci

  Przydzielanie linków w systemie

  Ok to dobrze, że coś działasz z kwestią czasu publikowania bo w chwili obecnej czekam 24h i nie wiem czy wszystko działa w systemie jak należy czy ja coś ze swojej strony zrobiłem źle.
 13. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka ok super dziękuje bardzo za informacje. Moim skromnym zdaniem fajnie jakby była możliwość zamieszczenia jakiegoś faqa na stronie systemu jak to dokładnie działa Tak dla ułatwienia.
 14. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @lj2m Dziękuje za konkretną odpowiedź
 15. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Poważnie mówisz? To dlaczego system już wyliczył koszt przydzielenia linków? To nie jest tak, że wylicza koszt przydzielenia gdy są wolne sloty i czeka tylko aż systemowo zostaną przydzielone? Moje przykładowe kryteria: Rank: 6-10 Wszystkie kategorie reszta bez znaczenia Pokazuje: Punkty 9974 ile linków 13 ile przydzieleń 260 zakończone na dziś 13