studioczystosci

Forumowicze
 • Zawartość

  306
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

studioczystosci wygrał w ostatnim dniu 1 Kwiecień

studioczystosci ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

55 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2366 wyświetleń profilu
 1. studioczystosci

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Te linki Ci nie zaszkodzą, prędzej czy później znikną. Prowadzisz sklep internetowy więc robisz biznes, skup się na tym a pozycjonowanie zleć komuś kto się na tym dobrze zna i umie odpowiednio poprowadzić projekt
 2. studioczystosci

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Test najlepiej zrobić na frazach, które się nie ruszają i tutaj dobrym przykładem będzie "wypas owiec w bieszczadach"
 3. studioczystosci

  Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

  @Arkaszka Da jeśli kupisz na dobrej miejscówce
 4. Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których: 1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie) 2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane. 3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO 4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność) Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji
 5. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
 6. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
 7. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
 8. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
 9. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Wysłałem adres do wykopania.
 10. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
 11. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo
 12. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Będę wdzięczny za ofertę bo potrzebuje kogoś solidnego do takich zleceń bo firmowa redakcja ma całkowite obłożenie
 13. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Czy dostarczacie treści pod publikacje artykułów sponsorowanych tzn. z podlinkowaniem? Np. pod Whitepressa, szukam wykonawcy z fakturą teksty 2500-3000 znaków.
 14. studioczystosci

  Przydzielanie linków w systemie

  Ok to dobrze, że coś działasz z kwestią czasu publikowania bo w chwili obecnej czekam 24h i nie wiem czy wszystko działa w systemie jak należy czy ja coś ze swojej strony zrobiłem źle.
 15. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka ok super dziękuje bardzo za informacje. Moim skromnym zdaniem fajnie jakby była możliwość zamieszczenia jakiegoś faqa na stronie systemu jak to dokładnie działa Tak dla ułatwienia.