studioczystosci

Forumowicze
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

studioczystosci last won the day on April 1 2018

studioczystosci had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,584 profile views
 1. studioczystosci

  Strona główna znika z indeksu

  Nie ma co panikować już działają z tym problemem. Tak jak większość dobrze przypuszczała, że to problem po ich stronie.
 2. studioczystosci

  Strona główna znika z indeksu

  Nadal wyrzuca z indeksu podstrony, nie pozostaje nic innego jak ponowna indeksacja i czekanie jak naprawią ten błąd.
 3. studioczystosci

  Strona główna znika z indeksu

  Jest to problem globalny o czym można poczytać na https://www.seroundtable.com/google-dropping-pages-out-of-the-search-index-27369.html W przypadku ważnych zarabiających podstron na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak ponowne zgłoszenie przez GSC.
 4. studioczystosci

  Spadek w googlach, SEO check Error

  Ze swojej strony dodam, że nie przekierowałeś wersji http:, zrób przekierowanie 301 na https. Do ssla w przypadku wp można użyć wtyczki, która zrobi odpowiednie przekierowania nazywa się "Really Simple SSL" Z tymi tagami to trochę spamowo lecisz, lepiej ich nie używać jeśli się na tym nie znasz i nie umiesz ich odpowiednio używać, temat był już wałkowany wielokrotnie odnośnie odpowiedniego wykorzystania tagów. W google masz zaindeksowane dwie wersje serwisu co widać po załączniku. Co do reklam, warto usunąć ten napis "KLIKNIJ W REKLAMĘ" bo to prędzej czy później źle się dla Ciebie skończy. Najlepsza rada: Zleć w ogłoszeniach komuś audyt serwisu zarówno pod kontem technicznym jak linków prowadzących do serwisu. Popracuj lepiej nad treściami, zobacz jak tworzy treści Twoja konkurencja, która jest w Topach KLIKNIJ W REKLAMĘ "
 5. studioczystosci

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Te linki Ci nie zaszkodzą, prędzej czy później znikną. Prowadzisz sklep internetowy więc robisz biznes, skup się na tym a pozycjonowanie zleć komuś kto się na tym dobrze zna i umie odpowiednio poprowadzić projekt
 6. studioczystosci

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Test najlepiej zrobić na frazach, które się nie ruszają i tutaj dobrym przykładem będzie "wypas owiec w bieszczadach"
 7. studioczystosci

  Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

  @Arkaszka Da jeśli kupisz na dobrej miejscówce
 8. studioczystosci

  linkbuilding na forach - usuwają moje linki

  Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których: 1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie) 2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane. 3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO 4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność) Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji
 9. studioczystosci

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
 10. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
 11. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
 12. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
 13. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Wysłałem adres do wykopania.
 14. studioczystosci

  BuyFans.pl - promocja

  Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
 15. studioczystosci

  [startup] Pogotowietekstowe.pl

  Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo