studioczystosci

Forumowicze
  • Content Count

    310
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

studioczystosci last won the day on April 1 2018

studioczystosci had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

Profile Information

  • Gender
    Male

Recent Profile Visitors

2,531 profile views
  1. studioczystosci

    Strona główna znika z indeksu

    Nie ma co panikować już działają z tym problemem. Tak jak większość dobrze przypuszczała, że to problem po ich stronie.
  2. studioczystosci

    Strona główna znika z indeksu

    Nadal wyrzuca z indeksu podstrony, nie pozostaje nic innego jak ponowna indeksacja i czekanie jak naprawią ten błąd.
  3. studioczystosci

    Strona główna znika z indeksu

    Jest to problem globalny o czym można poczytać na https://www.seroundtable.com/google-dropping-pages-out-of-the-search-index-27369.html W przypadku ważnych zarabiających podstron na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak ponowne zgłoszenie przez GSC.
  4. studioczystosci

    Spadek w googlach, SEO check Error

    Ze swojej strony dodam, że nie przekierowałeś wersji http:, zrób przekierowanie 301 na https. Do ssla w przypadku wp można użyć wtyczki, która zrobi odpowiednie przekierowania nazywa się "Really Simple SSL" Z tymi tagami to trochę spamowo lecisz, lepiej ich nie używać jeśli się na tym nie znasz i nie umiesz ich odpowiednio używać, temat był już wałkowany wielokrotnie odnośnie odpowiedniego wykorzystania tagów. W google masz zaindeksowane dwie wersje serwisu co widać po załączniku. Co do reklam, warto usunąć ten napis "KLIKNIJ W REKLAMĘ" bo to prędzej czy później źle się dla Ciebie skończy. Najlepsza rada: Zleć w ogłoszeniach komuś audyt serwisu zarówno pod kontem technicznym jak linków prowadzących do serwisu. Popracuj lepiej nad treściami, zobacz jak tworzy treści Twoja konkurencja, która jest w Topach KLIKNIJ W REKLAMĘ "
  5. studioczystosci

    Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

    Te linki Ci nie zaszkodzą, prędzej czy później znikną. Prowadzisz sklep internetowy więc robisz biznes, skup się na tym a pozycjonowanie zleć komuś kto się na tym dobrze zna i umie odpowiednio poprowadzić projekt
  6. studioczystosci

    Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

    Test najlepiej zrobić na frazach, które się nie ruszają i tutaj dobrym przykładem będzie "wypas owiec w bieszczadach"
  7. studioczystosci

    Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

    @Arkaszka Da jeśli kupisz na dobrej miejscówce
  8. studioczystosci

    linkbuilding na forach - usuwają moje linki

    Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których: 1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie) 2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane. 3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO 4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność) Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji
  9. studioczystosci

    [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

    @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
  10. studioczystosci

    BuyFans.pl - promocja

    Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
  11. studioczystosci

    BuyFans.pl - promocja

    Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
  12. studioczystosci

    BuyFans.pl - promocja

    Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
  13. studioczystosci

    BuyFans.pl - promocja

    Wysłałem adres do wykopania.
  14. studioczystosci

    BuyFans.pl - promocja

    Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
  15. studioczystosci

    [startup] Pogotowietekstowe.pl

    Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo