Jump to content

chladek

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ja dostałem odpowiedź 4 dni temu na wiadomość równo sprzed 4 tygodni.
 2. No teraz możliwość podpięcia jakiegoś decaptchera by się przydała Bez dobrego źródła publicznych proxy za wiele nie zdziałamy teraz tym programem.
 3. Witam, mam do was małe pytanko. Mianowicie posiadam na stronie 2 usunięte podstrony, do których prowadzi sporo linków. Pomyślałem nad przekierowaniem ich na jakąś inną na stronie, aby nie tracić linków. Podstrony te były pozycjonowane na całkiem różne anchory niż inne podstrony. Tak więc czy jest sens robić tutaj przekierowanie? Czy anchory w tym przypadku nie mają znaczenia? Dzięki za pomoc.
 4. Chyba słuszne, drugi akapit. http://sjp.pwn.pl/slowniki/nie-posiada%C4%87-wiedzy.html Program zamówiony. Mam nadzieję, że będzie mi pomocny.
 5. Ktoś się wypowie jak tam system obecnie działa?
 6. I jak sytuacja? Czemu wszystko stoi na 50%?
 7. Wprowadzicie pakiety ilosciowe/jednorazowe? Czy tylko dzienne beda poki co?
 8. I jak sytuacja wygląda? Ruszyło jedynie kilka %.
 9. Zwolniliście tempo? Linki z 22/23 stoją ciągle na 0-5%.
 10. Tak, nie zauważyłem ze dostałem bardzo starą wersję. Z góry założyłem, że jak wysyłacie po zakupie link do pobrania to do najnowszej wersji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy