Jump to content

studioczystosci

Forumowicze
 • Posts

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by studioczystosci

 1. "Jeden rabin powie tak, a inny powie nie" tak krótko można podsumować co się dzieje. Ogólnie w branży finansowej mocne przetasowania. Strony, które były w otchłani i nic na nich nie było robione zaliczyły wzrosty. Mocne brandy, które były dopieszczane też nieźle poszły do góry.
 2. Od jakiegoś czasu miesza w serpach, pojawił się ponownie błąd międzyczasie z wyindeksowaniem niektórych podstron, wskakują dziwne strony na topowe pozycje. Poczekaj trochę czasu i zobacz jak się zachowają pozycje w dłuższej perspektywie czasu i nie wprowadzaj w błąd użytkowników, że dodanie takich rzeczy "wystarczy zrobić menu mobilne odpowiadające wersji desktopowej, uzupełnić bio autora i połączyć z portalami społecznościowymi" gwarantuje powroty i topowe pozycje
 3. Nie ma co panikować już działają z tym problemem. Tak jak większość dobrze przypuszczała, że to problem po ich stronie.
 4. Nadal wyrzuca z indeksu podstrony, nie pozostaje nic innego jak ponowna indeksacja i czekanie jak naprawią ten błąd.
 5. Jest to problem globalny o czym można poczytać na https://www.seroundtable.com/google-dropping-pages-out-of-the-search-index-27369.html W przypadku ważnych zarabiających podstron na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak ponowne zgłoszenie przez GSC.
 6. Ze swojej strony dodam, że nie przekierowałeś wersji http:, zrób przekierowanie 301 na https. Do ssla w przypadku wp można użyć wtyczki, która zrobi odpowiednie przekierowania nazywa się "Really Simple SSL" Z tymi tagami to trochę spamowo lecisz, lepiej ich nie używać jeśli się na tym nie znasz i nie umiesz ich odpowiednio używać, temat był już wałkowany wielokrotnie odnośnie odpowiedniego wykorzystania tagów. W google masz zaindeksowane dwie wersje serwisu co widać po załączniku. Co do reklam, warto usunąć ten napis "KLIKNIJ W REKLAMĘ" bo to prędzej czy później źle się dla Ciebie skończy. Najlepsza rada: Zleć w ogłoszeniach komuś audyt serwisu zarówno pod kontem technicznym jak linków prowadzących do serwisu. Popracuj lepiej nad treściami, zobacz jak tworzy treści Twoja konkurencja, która jest w Topach KLIKNIJ W REKLAMĘ "
 7. Te linki Ci nie zaszkodzą, prędzej czy później znikną. Prowadzisz sklep internetowy więc robisz biznes, skup się na tym a pozycjonowanie zleć komuś kto się na tym dobrze zna i umie odpowiednio poprowadzić projekt
 8. Test najlepiej zrobić na frazach, które się nie ruszają i tutaj dobrym przykładem będzie "wypas owiec w bieszczadach"
 9. Ja w tamtym roku testowałem sporo firm, które oferowały "szeptankę" i najczęściej można spotkać oferty w których: 1) Usługa oferowana na martwych forach (profile zakładane zenkiem i student klepie) 2) Usługa oferowana na stażowych kontach do których klient nie ma dostępu, po czasie właściciel przyjmuje nowe zlecenia i konto po jakimś czasie jest banowane. 3) Usługa oferowana na prywatnych forach bez wartości SEO 4) Usługa oferowana robiona przez ludzi, którzy się na tym znają i tylko tym zajmują (Dopierają najlepsze fora po tematykę, udzielają się na forum przez 1-2 miesiące i jak wklejają linki to głównie w obecności innych aby pokazać naturalność) Do autora tematu, wszystko zależy od strategii jaką sobie obrałeś. Czy Twoim celem jest pozyskanie wyłącznie linków z for, czy też stworzenie wartościowych for, przez które oprócz linków jest szansa na pozyskanie klienta. Jeśli chcesz pozyskiwać linki to musisz być myślami kilka kroków od moderacji
 10. @okazwłoka czy masz w planach wprowadzenie funkcjonalności dzięki, której będzie można publikować linki tylko na stronach głównych? W chwili obecnej jest tylko opcja z dodatkową możliwością, gdzie ma oprócz podstron zamieszczać na stronach głównych z tego co widzę.
 11. Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego. Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.
 12. Stworzyłem nowy wpis zaczęli wykopywać więc można testować na nowo, wiadomość wysłana.
 13. Mój test się zakończył bo przed puszczeniem kampanii zakopali wykopalisko bo uznali, że jest za dobre na ich serwis. Przetestuje jak będzie ogólnodostępna funkcjonalność.
 14. Hej, Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy
 15. Tak można było to załatwić priv Wybacz to niedopatrzenie, nie będziesz musiał się przez nas truć chipsami i piwem z Orlena. Zostawiłbym siły na porządne posiłki świąteczne i coś lepszego niż piwo
 16. Będę wdzięczny za ofertę bo potrzebuje kogoś solidnego do takich zleceń bo firmowa redakcja ma całkowite obłożenie
 17. Czy dostarczacie treści pod publikacje artykułów sponsorowanych tzn. z podlinkowaniem? Np. pod Whitepressa, szukam wykonawcy z fakturą teksty 2500-3000 znaków.
 18. Ok to dobrze, że coś działasz z kwestią czasu publikowania bo w chwili obecnej czekam 24h i nie wiem czy wszystko działa w systemie jak należy czy ja coś ze swojej strony zrobiłem źle.
 19. @okazwłoka ok super dziękuje bardzo za informacje. Moim skromnym zdaniem fajnie jakby była możliwość zamieszczenia jakiegoś faqa na stronie systemu jak to dokładnie działa Tak dla ułatwienia.
 20. Poważnie mówisz? To dlaczego system już wyliczył koszt przydzielenia linków? To nie jest tak, że wylicza koszt przydzielenia gdy są wolne sloty i czeka tylko aż systemowo zostaną przydzielone? Moje przykładowe kryteria: Rank: 6-10 Wszystkie kategorie reszta bez znaczenia Pokazuje: Punkty 9974 ile linków 13 ile przydzieleń 260 zakończone na dziś 13
 21. Koledzy mam pytanie do tych, którzy bawią się systemem ile czekacie na fizyczne przydzielenie linków na stronach bo od rana mam przy linkach napis "W kolejce do opublikowania..."?
 22. Cześć, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia związana z przydzielaniem linków tzn. Po jakim czasie linki są rozrzucane na innych stronach? Czy za przydzielanie linków jest odpowiedzialny cron? Jeśli tak to co jaki czas jest puszczany? Jeśli linki są dodane to kiedy będą się wyświetlać na stronach wydawców? Może warto zrobić jakiś mały FAQ, który pomoże nowym użytkownikom?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy