Jump to content

jimmi

Admin
 • Content Count

  9,336
 • Joined

 • Days Won

  123

jimmi last won the day on May 22

jimmi had the most liked content!

Community Reputation

1,637 Excellent

5 Followers

About jimmi

 • Rank
  coś o sobie :D
 • Birthday July 26

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.napiszemydlaciebie.pl
 • Twitter
  jimmi_PiO

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

65,053 profile views
 1. @phillix nie ma czegoś takiego jak limit linków... jak się pojawia ich dużo ale z dobrych stron to będzie ok. Zobacz np. jak pojawia się nowa domena i stronka kandydata na prezydenta to dostaje sporo nowych linków i nic jej nie jest.
 2. @Mion dzięki za info. też mam parę dedyków i zwykłych kont u nich i działają ok. I od lat nie musiałem się z supportem kontaktować.
 3. @killerbees1982 zastanawiałem się nad tym, ogólnie to nie wiem że IP z ovh podpadają, no i wiadomo jak z nim jest jak działa to super, a jak się coś psuje to jest loteria z suportem. Przynajmniej tak było dawniej
 4. @nazwapl_tk Nadal mówisz o hostingu, a nie o usłudze Mail. Wasze usługi znam od 2010, mam teraz aktywny już tylko jeden hosting. Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie czy przy Waszej usłudze Mail trzeba płacić za ten DNS Anycast? A swoją drogą jakie jest standardowe ograniczenie co do wysłania email w usługach Start, Biznes czy Pro Mail Cloud ?
 5. @nazwapl_tk dzięki za kod, serwery nazwy znam od lat Płacenie za obsługę DNS na zewnętrznych domenach jest nie porozumieniem. W poście chodzi raczej o inną usługę Mail a nie Hosting A swoją drogą to Nazwa.pl ma tutaj oficjalne konto @nazwa.pl jak i @Paweł Niepsuj ma u nas konto.
 6. zohomail czy coś podobnego? na razie biorę normalny hosting, jednak nie dedykowane rozwiązanie do poczty. Jakoś tak nie potrzebuje tych wszystkich dodatków.
 7. @SzlafRock osobiście nie polecam, nie wiem czy w poczcie też trzeba dopłacać za zewnętrzne domeny, tak jak u nich na hostingu. Mieli trochę awarii z pocztą związanych, ale na swoich zwykłych hostingach.
 8. @maxcyrek coś się nie tak z datami u Was na blogu Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 9. Szukam dobrego hostingu czy providera do poczty. jakoś tak 20+ kont po min 2G. Głównie chodzi o stabilność i dostarczalność. Dzięki za jakieś tipy Wiem że jest G suite
 10. futurologia frazy kluczowe na pierwszej stronie 1891 roku pod linkiem cała książka do przeczytania polona.pl/item/89754780
 11. no i @MaxPan pozamiatał Czyli wszystko co działało dawno temu... @Stranek robisz jakieś testy?
 12. Fajna stronka... Jeszcze jakby RSSy zaciągał [emoji846] Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 13. jimmi

  No siema

  Cześć, Miłego czytania i powodzenia w seowaniu. Przez 9 lat sporo się zmieniło Sent from my HTC U11 using Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy