Jump to content

michniknieadam

Forumowicze
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michniknieadam last won the day on July 27

michniknieadam had the most liked content!

About michniknieadam

 • Birthday 10/01/1983

Contact Methods

 • Website URL
  https://domkiwgrodku.pl
 • Twitter
  twitter.com/domkiwgrodku

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

191 profile views

michniknieadam's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. Szukam oferty na linki z grafik/obrazków. Znam z forum jedynie blackhood i linktalk.
 2. Rejestruje się przez podany link dla członków PiO, dodałem 22kw*2 i wyskakuje komunikat o przekroczonej liczbie KW.
 3. Generalnie robicie z tego tematu niezły off-top, prawiąc nic nie wnoszące do dyskusji banały-komunały nawiązujące do pokolenia z, rewolucji cyfrowej, współczesną konsumpcją treści etcetera. W sieci znaleźć można ciekawsze miejsca z trochę mniej spauperyzowaną informacją na ten temat. To co robi córka żony jest równie wartościowa w temacie katalogu gooru i książki o pozycjonowaniu, co wielkość czyraka teściowej. Nie chcę nikogo urazić tym porównaniem, ale pokazać nie merytoryczność tego typu postów. Z drugiej strony robi się na forum viralik, wstawię sobie do stopki linka, tyle z tego pożytku (dla mnie). Mam szukać w SERPach rzetelnej opinii i informacji o osobie, która zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem, o książce, którą sprzedaje (w tej samej tematyce)? Serio? Może jeszcze zalecisz mi leniwemu przeczytanie testimonials na jej stronie? Straciłem kiedyś 2,5mca swojego życia w jednej z fancy agencji. Jedną z nielicznych rzeczy jakie stamtąd wyniosłem, to to, że starsi i mądrzejsi ode mnie, jarali się zgredem, uznając go za jakiś tam autorytet w dziedzinie pozycjonowania. Miałem nawet okazje być świadkiem jego prezki na jakiejś konferencji. Więc tak sobie zakodowałem, że jego PR jest stosunkowo wysoki w tej dziedzinie. Dlatego jeżeli neguje wartość dodawania stron do katalogów i w tej samej wypowiedzi zaleca nieznaną mi książkę o pozycjonowaniu, chce się upewnić czy czyni to świadomie, czy jest to tylko szydera. Nie interesuje mnie co inni piszą na ten temat, skoro w wątku na tym forum który nie ma żadnych śladów afiliacji poleca tę pozycję, to kupię ją. Do kolegów, którzy z rozrzewnieniem wspominają, jak to dawniej było, powinno być jasne, że kiedyś autorytet danej osoby znaczył sporo. Tyle i aż tyle. Duplicate content, wyjaśniałem to kilka postów wyżej. Z drugiej strony pokazuje to MaxPane, że na forum znajdują się osoby, z przyswojoną wiedzą na poziomie szkoły średniej (zapewne i wyższej). Dlatego drogi modzie chyba za szybko się ze mną pożegnałeś. Czyżby odezwało się w Tobie echo mongolsko-carskiej cywilizacji turańskiej? Wyprzedzając, to nie jest ani obraźliwie ani pochlebne (patrz: Cywilizacja turańska Rosji.)
 4. Każda opinia jest dla mnie ważna, wiec chętnie się dowiem dlaczego taka forma komunikacji regulaminu Cię zniechęca. Co do gęby, czuje się trochę zażenowany, ze muszę się z tego tłumaczyć. Zacytuje jedno z pierwszych wyników z Google: „Słowa „upupianie”, czyli udziecinnianie czy „gęba”, symbolizująca przyjmowaną przez ludzi formę, na stałe zapisały się w języku polskim, a same spostrzeżenia dotyczące relacji międzyludzkich zawarte przez Witolda Gombrowicza w jego książce „Ferdydurke” wyprzedziły naukowe teorie socjologów i stały się trafnym opisem tego, jak funkcjonujemy w społeczeństwie.” Więc chodziło mi ni mniej ni więcej, czy Zgred swoim autorytetem, poleca ten podręcznik. Więc jeżeli posługując się nie tyle polskim, co ogólnoświatowym kodem kulturowym, mam się spotykać z odpowiedzią „Swoją gębę" i inne to nie na naszym forum po takim pytaniu większość ludzi mających cos do powiedzenia "oleje" temat” To faktycznie nie jest forum dla mnie. Bez urazy:) Ostatnia wypowiedź to chyba wycieczka nie do mnie, chcę kupić towar, który ktoś poleca. Staram się upewnić czy czyni to na poważnie, czy jest to forma szyderstwa. Żyjemy w czasach, gdzie bycie omnibusem jest już niemożliwe. Nie wiem kim jest autorka polecanego podręcznika, tak jak Ty nie masz zapewne pojęcia o rzeczach, w których ja mam coś do powiedzenia.
 5. pierwsze primo, nie każdy czyta regulaminy, ale: 2) niewiedza innych nie jest powodem do szyderstw dotyczy to użytkowników jak i moderatorów drugie primo, na co mi wzrosty pozycji?
 6. Co najwyżej brązową łopatę, temat ma raptem kilka miesięcy. Chętnie dokopałbym się do kuponu zniżkowego na poradnik:P Co do tematu, dodanie mojej 2 miesięcznej witryny do gooru i dwóch innych katalogów poskutkowało wzrostami zarówno AS w semrush, DR w Ahrefs jak i niewielkimi wzrostami pozycji w Senuto.
 7. Dajesz swoją "gębę", że ten poradnik jest wart zakupu? Pytam poważnie, bo jeżeli tak to jestem gotów go kupić, jeżeli znajdę tam coś więcej niż ogólniki na blogach agencyjnych.
 8. Leniwe jest już włączone. Mam jakąś możliwość zmniejszenia/usunięcia tych ciężkich plików? Włączoną mam winifikację JS i CSS. Mam jeszcze pytanie o font-display, mam wtyczkę, która powinna załatwić problem, ale w PS ciągle wyskakuje komunikat o braku tej funkcji. Na blogu szablonu ASTRA zalecają by wkleić kod w child PHP, kiedy starałem się grzebać w ustawieniach WP, dostałem komunikat, że mogę to zrobić w custom CSS (taki sposób znalazłem też na polskich blogach). Która opcja będzie lepsza?
 9. Zgred, ale to chyba zależy od strony? Barokowe strony faktycznie tracą na atrakcyjności, ja mam prosty onepage, poza rozwaleniem galerii i boxow z ikonami i zabiciem licznika w JS strona wyglądała praktycznie tak samo. Zaczynam sam siebie na siłę przekonywać, że AMP to dobre rozwiązanie...dziękuję za podpowiedzi. Dochodzę do wniosku, że najlepszym sposobem na przyspieszenie strony w WP, będzie nie używanie WP
 10. Przetestowałem ten superszybki, nowoczesny hosting od hotido.pl, więc ostrzegam nowicjuszy przed marketingowym bełkotem. Póki co zostaję przy OVH, dyskach hdd, apache 2.4 i braku gwarantowanych zasobów, odczytów dysku itp. Jak ktoś jest chętny, czy jak marketingowcy hotido się aktywują prześlę printscreeny z page speed. Każd Jedyną pomocną radą w tym wątku, to zrezygnowanie z tego ulepionego golema w WP, na rzecz statycznej strony, co za niedługi czas zrobię. Gdyby ktsó chciał się podjąć tego zadania, zapraszam na priv.
 11. WP jest dla mnie testem, strona powstała w trybie "zrobiona ze szwagrem seowcem przy połówce". Ja upierałem się przy tak kochanym przez pozycjonerów one page, bo IMO w przypadku wynajmu 2 domków letniskowych czyli bardzo limitowanej usłudze, w dodatku bardzo sezonowej, zdecydowanie bardziej zależy mi na stopniu konwersji, niż dużym ruchu. Nie wykluczam, że za rok stronę rozbuduję o kilka podstron, albo pozostanę przy obecnym modelu+aktywny blog. Przyznaję rację, że czysty kod bez CMS, w moim przypadku to dobry wybór i w to będę celował przy odświeżeniu strony. Zapytam jeszcze, czy to dobry pomysł by do statycznej strony, podpiąć blog WP, czy jest jakieś inne proste a wydajne rozwiązanie?
 12. Po jakim czasie od dodania monitorowałeś pozycję? Pozycja to jedno, a wzrost konwersji, czy mniejszy BR to drugie:) nie mogę edytować wiadomości. Czy oprócz wyniku, poprawiły się core vitals? bo to jest najważniejsze, nie sam wynik.
 13. Czy ktoś obecnie jeszcze stosuje AMP, bardzo rzadko go widuję szukając czegoś w sieci. Czy google jeszcze promuje ten projekt, czy go pogrzebało i nie warto sobie tym zawracać głowy? Z ciekawości odpaliłem wtyczkę AMPa na swojej stronie, oprócz tego, że posypał się CSS, rozwaliło galerię zdjęć i i zblokowało licznik JS, strona dostała mocnego kopa w page speed. Zastanawiam się czy gra jest warta świeczki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy