Jump to content

Mirex

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @okazwłoka, @Mion bardzo dziękuję Wam za pomoc. Pozdrawiam. 🙂
 2. Witam. Korzystam z poniższego kodu w celu pobrania adresu URL bieżącego dokumentu: <?php $pageCurrentURI = ($_SERVER['HTTPS'] === null ? 'http' : 'https') . '://' . $_SERVER['SERVER_NAME'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; ?> Po zainstalowaniu najnowszej wersji XAMPP z PHP 8, kod działa, ale przy okazji wyświetla na stronie następujący komunikat: Będę bardzo wdzięczny za wskazówki, co poprawić aby pozbyć się tego komunikatu.
 3. Zauważyłem, że w serwisach z ogólnie małym ruchem, na podstronach które przez jakiś czas nie odnotowują ruchu w ogóle, jednostki reklamowe przestają się wyświetlać. Wystarczą ze 2 lub 3 wejścia na taką podstronę aby reklamy pojawiły się na nowo, jednak jeśli ruch znowu zamrze to po jakimś czasie reklamy znów przestaną być emitowane. I tak w kółko.
 4. Cześć! Da się obecnie śledzić w GA kliknięcia w Facebook'owe wtyczki "Lubię to! / Udostępnij" umieszczone na stronie? Korzystam z kodu śledzenia w wersji gtag.js. Szukałem w Google, ale wszystkie porady które znalazłem są już nieaktualne.
 5. Cześć, mam na imię Mirek. Trafiłem do Was szukając informacji jak być lepiej widocznym w wyszukiwarkach. Myślę, że zdobędę tu wiele cennej wiedzy. Pozdrawiam wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy