Czaoszesq

Forumowicze
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O Czaoszesq

 • Urodziny 29.12.1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

679 wyświetleń profilu
 1. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  a zauważyłeś czy ma znaczenie liczba like'ów pod postem. Posty, które wstawiam często zbierają dużą liczbę lików, zależy od grupy...
 2. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @AQQry Odwoływałem się, ale to jest rozmowa z automatem - żadnej odpowiedzi nie dostałem. @Overlord Posty wstawiam ręcznie no, ale wszystkie na hurra . Czy zachowanie odstępów czasowych ma jakiś sens ?
 3. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @Overlord Nie opłaca się tak kombinować przecież
 4. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @ar4 Blokada jest czasowa, ale gorzej jak to się będzie powtarzać w przyszłości ? Nie ukrywam że dużo publikuje na facebook-u , ale pod sam to nie podchodzi.
 5. Witam. Facebook omyłkowo uznał moje posty za spam. Odwołałem się i po weryfikacji przyznał mi rację przywracając posty na "grupy". Blokada jednak nie została zdjęta. Ktoś jest wstanie zaoferować pomoc ?
 6. Czaoszesq

  Segregowanie grup na facebooku

  @Taxx Sorry, że dopiero teraz odpisuję. Chodzi mi o coś co ułatwi mi masowe wysyłanie postów na facebook-u do wielu różnych grup. Należę do ponad 100 grup które są o różnej tematyce i bardzo mnie to spowalnia bo nie na wszystkie grupy mogę wysłać to samo (=spam). W wielu grupach również muszę dostosować treść opisu co jeszcze bardziej komplikuje rzecz. Czy ten program co mi podesłałeś rozwiązuje problem ?
 7. Czaoszesq

  Segregowanie grup na facebooku

  @Taxx Nie, własną stronę internetową.
 8. Czaoszesq

  Sukces Trivago

  @kayman a gdzie oni mają reklamy bo ja ich nigdzie nie widzę ? @MaxPan Tak z ciekawości pytam tylko - nie mam czasu na studiowanie tego tematu ;-)
 9. Czaoszesq

  Sukces Trivago

  Witajcie, Pytanie laika. Skąd Trivago ma pieniądze na reklame w telewizji, która trwa dobre kilkanaście sekund ? :-)
 10. Czaoszesq

  Segregowanie grup na facebooku

  Witajcie, Czy zna ktoś opcje segregowania/układania/porządkowania grup na facebooku. Należę już do ponad 100 grup i zaczynam się w tym powoli gubić kiedy promuje posty, zajmuje mi to też sporo czasu. Bardzo prosze o pomoc, powiedzcie jak wy radzicie sobie z tym problemem.
 11. Czaoszesq

  Widoczne w widoku

  chodziło mi o normę którą podałeś czyli RPM>25 zł
 12. Czaoszesq

  Widoczne w widoku

  @M0drzew Mam dużo "klików", tylko nie dostaje za nie odpowiedniej kasy. Jeśli chodzi o tematykę strony to ciężko jest zmienić jak już się obrało jakiś kierunek. Mogą być jeszcze jakieś inne przyczyny tak dużego odchyłku od normy ? Chodzi mi o CPC bo CTR wydaje mi się że jest bez zarzutów (?)
 13. Czaoszesq

  Widoczne w widoku

  @M0drzew a z czego to wynika? Jeśli mam RPM prawie 10 razy niższe to znaczy , że ewidentnie robię jakiś błąd. Czy przyczyną może być stosunkowo nowe konto ?
 14. Czaoszesq

  Widoczne w widoku

  Witam forumowiczów Czy 80 % widoczne w widoku to jest wynik który można poprawić na 100 %. Jak to jest możliwe że u 20 % nie wyświetliła się moja reklama? Czy stawka 32,63 zł to jest ok stawka za 85 kliknięć ?
 15. W GSC wykryło mi anormalność jednak 2 dni póżniej ( nie 17sie tylko 19sie) Treść jest następująca: August 19 onward Chart totals no longer include anonymous* (rare) queries when you apply a query filter. Previously, the chart totals included all anonymous queries when a "Queries not containing:" filter was applied. Because of this, you might see a drop in clicks and impressions when adding a filter that excludes specific queries. We believe that omitting anonymous queries from all query-filtered results is more consistent. * An anonymous query is a query submitted only a few users. We omit these queries from results to protect user privacy. Some sites will have very few unique queries; other sites will have a large proportion of anonymous queries. W dodatku GSC twierdzi, że w tym dniu miałem jedynie 29 kliknięć z wyszukiwarki GOOGLE