Czaoszesq

Forumowicze
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O Czaoszesq

 • Urodziny 29.12.1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

773 wyświetleń profilu
 1. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Witam,uprzejmie informujemy, że przytoczony przepis art. 61 § 2 kc rozstrzyga, kiedy oświadczenie woli zostało złożone. Nie odnosi się on natomiast do formy czynności prawnej, którą w tym przypadku jest forma pisemna, ustalona przez strony zgodnie postanowieniami Regulaminu rejestracji domen i usług powiązanych, którego akceptacja przez Pana doprowadziła do zawarcia umowy z nazwa.pl. Gdy oświadczenie woli ma być złożone w formie pisemnej (zastrzeżonej zgodnie z powyższym), dla jego skuteczności konieczne jest przesłanie adresatowi oryginału pisma opatrzonego podpisem osoby, która złożyła oświadczenie. Nie jest natomiast wystarczające poinformowanie o treści oświadczenia w inny sposób, np. poprzez przesłanie jego fotografii, skanu czy kopii.Jeszcze raz zaznaczamy, że zastrzeżenie formy pisemnej wniosku o wydanie kodu authinfo, ma na celu ochronę dobrze pojętego interesu Klientów nazwa.pl, przed uzyskaniem nieuprawnionego dostępu do domen. Pozdrawiam,Dorota Gacek
 2. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  W jaki sposób zabezpieczyć stronę przed utratą danych. Wystarczy zwykły back up ? Niestety nie udało mi się przenieść .
 3. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  @Aleksiejs Czy można w jakiś sposób wymusić na nazwie.pl wydanie kodu autinfo nie korzystając z tradycyjnej poczty ?
 4. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  O, miło mnie zaskoczyłeś. Spodziewałem się że dostanę *. Kolega Swits.pl nic mi o tym nie wspominał. Prosił tylko o podanie danych dostępu do nazwa.pl i na tym koniec.
 5. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Zostały już tylko 2 dni robocze, a trzeba jeszcze ten numer zdobyć od nazwa.pl który wysyłają tylko listownie.
 6. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Kolega swist.pl zbarał się za robotę i niestety zaniemówił (tzn. przestał odpisywać). Ktoś może jeszcze polecić tanio przeniesienie strony wraz z wykonaniem tego ? ;-) (do 5 listopada)
 7. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  @blake Dzięki za polecenie. Czy przeniesienie się jest jakieś skomplikowane ? Nic już nie pamiętam z tego jak zakładałem stronę rok temu. Domenę i serwer wolałbym mieć raczej w jednym miejscu, żeby to łatwo ogarnąć. Jakie są orientacyjne koszty na rok. Przyznam się szczerze, że nawet 1/4 z tego co mi zaproponowali zwyczajnie mi się nie opłaca.
 8. Czaoszesq

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Witajcie, Nazwa.pl chce za przedłużenie umowy jakieś 900zł razem za serwer i domenę. Czy ktoś by mi doradził gdzie się przenieść najtaniej ?
 9. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  a zauważyłeś czy ma znaczenie liczba like'ów pod postem. Posty, które wstawiam często zbierają dużą liczbę lików, zależy od grupy...
 10. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @AQQry Odwoływałem się, ale to jest rozmowa z automatem - żadnej odpowiedzi nie dostałem. @Overlord Posty wstawiam ręcznie no, ale wszystkie na hurra . Czy zachowanie odstępów czasowych ma jakiś sens ?
 11. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @Overlord Nie opłaca się tak kombinować przecież
 12. Czaoszesq

  Blokada na facebook-u

  @ar4 Blokada jest czasowa, ale gorzej jak to się będzie powtarzać w przyszłości ? Nie ukrywam że dużo publikuje na facebook-u , ale pod sam to nie podchodzi.
 13. Witam. Facebook omyłkowo uznał moje posty za spam. Odwołałem się i po weryfikacji przyznał mi rację przywracając posty na "grupy". Blokada jednak nie została zdjęta. Ktoś jest wstanie zaoferować pomoc ?
 14. Czaoszesq

  Segregowanie grup na facebooku

  @Taxx Sorry, że dopiero teraz odpisuję. Chodzi mi o coś co ułatwi mi masowe wysyłanie postów na facebook-u do wielu różnych grup. Należę do ponad 100 grup które są o różnej tematyce i bardzo mnie to spowalnia bo nie na wszystkie grupy mogę wysłać to samo (=spam). W wielu grupach również muszę dostosować treść opisu co jeszcze bardziej komplikuje rzecz. Czy ten program co mi podesłałeś rozwiązuje problem ?
 15. Czaoszesq

  Segregowanie grup na facebooku

  @Taxx Nie, własną stronę internetową.