Jump to content

bobr

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bobr last won the day on July 19 2018

bobr had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral
 1. Chciałem się podzielić ciekawy artykułem, który dzisiaj się ukazał: KLIK W skrócie chodzi o to, że zostanie położony większy nacisk na osobę autora danej treści i jej kalifikacje.
 2. @odys , to jest nowa strona i nowa domena. Bardzo Ci dziękuję, ten speach co mi poleciłeś był bardzo ciekawy. Co prawda nie odpowiedział wprost na moje pytanie jaki powinien być przyrost linków w czasie (konkretne liczby), ale dużo mi dał jeżeli chodzi o ideę sandboxa i początkowej wstrzemięźliwości! Natomiast gdyby ktoś coś z Was mógłby temat uzupełnić, albo podając konkretne liczby, albo chociaż ogólne idee, będę wdzięczny
 3. Rozmawiałem z pewną osobą z forum która mówiła, że dla nowych stron robi szeptankę z przyrostem linków 40-100 linków na miesiąc. Chciałem się zapytać o to, jakie wartości przyrostu linków Wy proponujecie i sami robicie dla nowych serwisów w skali miesiąca? Chodzi o to, żeby Google dobrze na to patrzyło, żeby nie było to nienaturalne. Dzięki!
 4. Coś w tym jest... Dzięki :))))
 5. Możecie zatem poradzić proszę, jak znaleźć dobrą firmę i nie wdepnąć w g? Jeżeli macie w tym duże doświadczenie, to wiecie już co i jak!
 6. Przecie jak komuś zapłacę za linkbuilding to da linki nie na tych forach, gdzie będzie to wartościowe, ale tam, gdzie najłatwiej linki wstawić i gdzie nikt ich nie usunie...
 7. Mam problem, ponieważ systematycznie rejestruję się na forach, piszę 3-4 odpowiedzi a potem daję kolejną, już z moim linkiem, typu "hej, fajną stronę widziałem itd". Niestety często te posty/linki są kasowane przez administratorów, a moje konto jest niekiedy nawet blokowane. Jak sobie radzicie z problemem nadgorliwych moderatorów? Co zrobić, żeby mi nie kasowali linków? Póki piszę posty bez linków, jest ok.
 8. Dodałem linki do mojej strony na kilku forach i blogach, żeby wypozycjonować serwis. Tymczasem na Majestic widzę tylko część stron linkujących do mnie, w ahrefs, semrush, MOZ nie widzę żadnych backlinków. Ile trwa takie indeksowanie? Niektóre backlinki były dodane już kilka dni temu... Z góry dzięki za pomoc!
 9. bobr

  dzień dobry

  To chyba dlatego, że już tak nie jest, agencje SEO nie chcą się rozliczać za pozycję, jak kiedyś było...
 10. bobr

  dzień dobry

  No to dla kogo są te narzędzia, których jest mnóstwo? I agresywne techniki pozycjonowania? NIe polecacie ich?
 11. bobr

  dzień dobry

  Ja dopiero zaczynam przygodę z pozycjonowaniem, ale jeżeli jest mnóstwo forów typu blackhatprotools.net i mnóstwo narzędzi do np. automatycznego linkowania na forach, to chyba o czymś to świadczy, że nie wystarczy mieć dobry content...
 12. bobr

  dzień dobry

  Na pewnym dużym polskim forum do zarabiania jest za 79,99 zł na miesiąc dostęp do wielu różnych narzędzi za pomocą Firefox Portable i/lub LastPass. Myślałem, że tu jest coś podobnego, tym bardziej że tamto forum skupia ludzi zainteresowanych różnymi tematami zarobkowymi, a tu wszystko się kręci wokół SEO, więc tym bardziej byłoby to przydatne.
 13. bobr

  dzień dobry

  Serio, znasz takie przypadki? Powiesz coś więcej na co uważać?
 14. bobr

  dzień dobry

  Mam jeszcze pytanie, czy forum oferuje grupowy dostęp do narzędzi SEO?
 15. Cześć, nazywam się Maciek i zarejestrowałem się na tym forum, bo chciałbym nauczyć się osiągać dobre pozycje, a jeszcze nie mam dobrej pozycji Od niedawna buduję stronę na WordPress (można podać adres, czy będzie że się rejestruję tylko dla podania linku i nie pojawienia się więcej?). Znam to forum, bo jest, kurczę, dobrze wypozycjonowane i ma dobrą pozycję, a ja chciałbym mieć też taką pozycję albo i lepszą! Z wszystkimi bardzo serdecznie się witam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy