Jump to content
okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Tak, ktoś kto dodał do artykułów stronę id=20 był trochę niekonsekwentny. Zaznaczył przyjmowanie tylko tematycznych (w tym przypadku pewnie chodzi o remonty,budownictwo,nieruchomości), i zaznaczył że przyjmuje bukmacherskie artykuły. Jedynie można się domyślić, że oprócz budowlanki przyjmuje też bukmacherkę :) - chyba ;) 

Ukrywanie - niektórzy użytkownicy mają jeszcze stare instalatory, w których nie ma implementacji ukrywania linków dla botów. Ale teraz jakoś będę wszystkich gonił do podmiany, więc sytuacja się unormuje.

LinkTak.pl - linkuj z SWL

Dalej nie ustawia na 800 punktów max przy grupowej edycji.

dymna.jpg

Ok, zmieniłem i jeszcze sprawdziłem :) Teraz zadziała.

Ja zgłaszam że nie otrzymałem faktury za kredyty w obecnym, jak i poprzednim miesiącu.

Ok, ale to raczej nie w błędach :) Zaraz sprawdzę, poprzedni miesiąc na pewno jest wystawiona, więc pewnie problem z komunikacją jakiś. A w tym miesiącu widzę kilka dni temu zakup, to jeszcze nie jest wystawione.

Z racji biura księgowego, które ma określony termin to poprzedniej i tak nie zaksięguję już, więc jakby się dało przepisać to na nowy miesiąc to byłbym wdzięczny. Gdzieś musiałem napisać, bo na maila pisałem z i4a.pl, ale nie było odpowiedzi.

Strona z www nie działa. Bez www jest w porządku. A ja pół dnia myślałem, że system leży.

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Albo źle działa kalkulator albo źle zrozumiałem jak traktowane są tagi. Wydawało mi się że czytałem tu ostatnio że brany jest tag jako fragment tzn. "reklam" załapie "reklama" i "reklamacja".

Tymczasem dla

reklama,marketing mam 51 miejsc wg. kalkulatora

a dla

reklam,marketing jest 49.

dymna.jpg

Dalej nie działa poprawnie usuwanie linka. Następnego dnia usunięty link ponownie wraca. Czy trzeba dać całą domenę na czarną liste?

Jak z tym kalkulatorem?

mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw

brak slotów wg kalkulatora (i nie przydziela)

mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw

7 slotów

domy,nieruchomości,nieruchomość,mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw

17 slotów

no i skoro nie przydzielało to w sumie kalkulator działa prawidłowo ale jednak łapie poszczególne słowa jako całość a nie fragmenty? 

dymna.jpg

@Hauron - tak, trzeba dodawać domenę do czarnej listy.

@wedrowiec - już to sprawdzam dokładnie

PS. Możesz podać ID linka?

@okazwłoka 

Czy coś się zwiesiło przy sprawdzaniu statów majestic?

Moje strony nie sprawdzone od 13, 14.07 np: id: 1001, 2691, 2848, 2859, 2955, 2986, 

Jeśli wszystko jest ok to chociaż proszę o przyspieszenie sprawdzenia, pozdrawiam

• Like 1

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Dzięki, faktycznie coś się zacięło, już odblokowane.

Czy ostatnio zgłoszony problem z przydzielaniem udało się rozwiązać? Spadły mi dzisiaj strony, których problem dotyczył.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy